'Varane verrast vriend en vijand met nieuwe club'

door
'Varane verrast vriend en vijand met nieuwe club'

Bij Manchester United houden ze deze zomer grote kuis na een moeilijk jaar en daardoor werden ook enkele grote namen naar de uitgang geduwd. Eén van de bekendste vertrekkers is Raphaël Varane, die in mei al liet weten dat hij zijn aflopende contract niet zou verlengen.

De 31-jarige verdediger was drie jaar aan de slag op Old Trafford, waar hij met torenhoge verwachtingen binnengehaald was. In de tien jaar daarvoor was hij bij Real Madrid immers één van de beste verdedigers ter wereld. Onder meer door blessures werd het echter niet helemaal wat beide partijen ervan gehoopt werden.

Varane geeft jawoord aan Como

Varane kon nu als vrije speler op zoek naar een nieuwe club en heeft nu een zeer verrassende bestemming gekozen. Transfergoeroe Fabrizio Romano meldt namelijk dat hij op het punt staat om zijn handtekening te zetten bij Como, een nieuwkomer in de Serie A.

Como is echter niet de eerste de beste club. Thierry Henry en Cesc Fabregas zijn er aandeelhouders en die laatste is er (assistent-)trainer. Ze willen hun intrede op het hoogste niveau bovendien de nodige luister bijzetten.

Club van Henry en Fabregas wil grote sier maken

Eerder haalden ze al de Italiaanse international Andrea Belotti weg bij AS Roma en na Varane is het de bedoeling dat er nog bekende namen neerstrijken. Zo zouden de Spaanse ex-internationals Pepe Reina en Alberto Moreno (ex-Liverpool) de volgende aanwinsten moeten worden.

Het zal overigens wel nog enkele dagen wachten zijn tot Como officieel kan uitpakken met de komst van Varane. Eerst moet het nodige papierwerk immers nog nagekeken worden en de Fransman moet uiteraard ook nog medisch gekeurd worden.

Zal Varane nog een topper zijn in de Serie A?

Meest recent

Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

44
44
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

17
17
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

127
127
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

170
170
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

24
24
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

217
217
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

153
153
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

223
223
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

156
156
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

204
204
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

792
792
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

153
153
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

675
675
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

459
459
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

467
467
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

250
250
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

324
324
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

669
669
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

753
753
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

553
553
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

280
280
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

567
567
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

553
553
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

465
465
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

575
575

Meer sportnieuws