'Varane verrast vriend en vijand met nieuwe club'

186 stemmen
'Varane verrast vriend en vijand met nieuwe club'

Bij Manchester United houden ze deze zomer grote kuis na een moeilijk jaar en daardoor werden ook enkele grote namen naar de uitgang geduwd. Eén van de bekendste vertrekkers is Raphaël Varane, die in mei al liet weten dat hij zijn aflopende contract niet zou verlengen.

De 31-jarige verdediger was drie jaar aan de slag op Old Trafford, waar hij met torenhoge verwachtingen binnengehaald was. In de tien jaar daarvoor was hij bij Real Madrid immers één van de beste verdedigers ter wereld. Onder meer door blessures werd het echter niet helemaal wat beide partijen ervan gehoopt werden.

Varane geeft jawoord aan Como

Varane kon nu als vrije speler op zoek naar een nieuwe club en heeft nu een zeer verrassende bestemming gekozen. Transfergoeroe Fabrizio Romano meldt namelijk dat hij op het punt staat om zijn handtekening te zetten bij Como, een nieuwkomer in de Serie A.

Como is echter niet de eerste de beste club. Thierry Henry en Cesc Fabregas zijn er aandeelhouders en die laatste is er (assistent-)trainer. Ze willen hun intrede op het hoogste niveau bovendien de nodige luister bijzetten.

Club van Henry en Fabregas wil grote sier maken

Eerder haalden ze al de Italiaanse international Andrea Belotti weg bij AS Roma en na Varane is het de bedoeling dat er nog bekende namen neerstrijken. Zo zouden de Spaanse ex-internationals Pepe Reina en Alberto Moreno (ex-Liverpool) de volgende aanwinsten moeten worden.

Het zal overigens wel nog enkele dagen wachten zijn tot Como officieel kan uitpakken met de komst van Varane. Eerst moet het nodige papierwerk immers nog nagekeken worden en de Fransman moet uiteraard ook nog medisch gekeurd worden.

Zal Varane nog een topper zijn in de Serie A?

Meest recent

Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

60
60
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

48
48
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

122
122
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

56
56
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

115
115
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

232
232
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

134
134
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

114
114
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

194
194
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

708
708
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

158
158
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

496
496
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

553
553
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

358
358
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

252
252
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

223
223
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

68
68
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

79
79
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

274
274
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

64
64
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

304
304
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

109
109
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

456
456
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

454
454
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

198
198

Meer sportnieuws