KV Kortrijk heeft nieuwe doelman gevonden

door
KV Kortrijk heeft nieuwe doelman gevonden

KV Kortrijk ontsnapte vorig seizoen ternauwernood aan degradatie uit de Jupiler Pro League, maar Freyr Alexandersson wist na zijn aanstelling nog een knappe Houdini-act te verwezenlijken. De IJslandse trainer heeft daarmee heel wat krediet verworven in het Guldensporenstadion en krijgt uiteraard ook een stem in het transferbeleid.

Daar mocht hij de voorbije weken al Nathan Huygevelde (Union), Gilles Dewaele (Standard), Nacho Ferri (Eintracht Frankfurt) en Takuro Kaneko (HC Sapporo) verwelkomen, maar daarmee is het huiswerk van de Kerels nog lang niet aan. Ook een doelman stond nog op het verlanglijstje.

LEES OOK: KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Alexandersson haalt landgenoot naar KV Kortrijk

Lucas Pirard en Tom Vandenberghe konden vorig seizoen niet overtuigen en dus wou Alexandersson een nieuwe nummer één. Dat leek aanvankelijk Paul Nardi te worden, maar de ex-keeper van AA Gent koos op het laatste moment nog voor QPR, terwijl zijn medische keuring al gepland stond.

Maar nu heeft KVK toch zijn doelman gevonden. Alexandersson haalt een landgenoot naar Kortrijk, want dat gaat zich versterken met Patrik Gunnarsson. Diens huidige club Viking FK kondigt op zijn website aan dat ze een akkoord bereikt hebben met de Kerels over een definitieve transfer.

Gunnarsson wordt nieuwe doelman

Gunnarsson reist zondag naar België af om zijn medische testen af te leggen. Als die geen problemen opleveren, kan hij zijn contract tekenen en is de transfer meteen helemaal rond.

De 23-jarige Gunnarsson zet zo een nieuwe stap in zijn carrière. Hij was de voorbije drie jaar aan de slag bij Viking, dat hem aanvankelijk huurde van Brentford en hem daarna definitief overnam. Daarnaast kwam hij ook al uit voor IR, Breidablik, Southend, Viborg en Silkeborg. Hij verzamelde ook al vier caps voor IJsland, waar hij in juni nog op de bank zat in de oefenmatchen tegen Engeland en Nederland.

Goede transfer van KV Kortrijk?

Meest recent

Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

1
1
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

24
24
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

118
118
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

83
83
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

235
235
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

315
315
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

277
277
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

106
106
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

93
93
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

91
91
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

64
64
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

57
57
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

67
67
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

206
206
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

233
233
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

347
347
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

249
249
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

44
44
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

216
216
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

48
48
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

61
61
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

186
186
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

291
291
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

53
53

Meer sportnieuws