KV Kortrijk heeft nieuwe doelman gevonden

door
KV Kortrijk heeft nieuwe doelman gevonden

KV Kortrijk ontsnapte vorig seizoen ternauwernood aan degradatie uit de Jupiler Pro League, maar Freyr Alexandersson wist na zijn aanstelling nog een knappe Houdini-act te verwezenlijken. De IJslandse trainer heeft daarmee heel wat krediet verworven in het Guldensporenstadion en krijgt uiteraard ook een stem in het transferbeleid.

Daar mocht hij de voorbije weken al Nathan Huygevelde (Union), Gilles Dewaele (Standard), Nacho Ferri (Eintracht Frankfurt) en Takuro Kaneko (HC Sapporo) verwelkomen, maar daarmee is het huiswerk van de Kerels nog lang niet aan. Ook een doelman stond nog op het verlanglijstje.

LEES OOK: Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

Alexandersson haalt landgenoot naar KV Kortrijk

Lucas Pirard en Tom Vandenberghe konden vorig seizoen niet overtuigen en dus wou Alexandersson een nieuwe nummer één. Dat leek aanvankelijk Paul Nardi te worden, maar de ex-keeper van AA Gent koos op het laatste moment nog voor QPR, terwijl zijn medische keuring al gepland stond.

Maar nu heeft KVK toch zijn doelman gevonden. Alexandersson haalt een landgenoot naar Kortrijk, want dat gaat zich versterken met Patrik Gunnarsson. Diens huidige club Viking FK kondigt op zijn website aan dat ze een akkoord bereikt hebben met de Kerels over een definitieve transfer.

Gunnarsson wordt nieuwe doelman

Gunnarsson reist zondag naar België af om zijn medische testen af te leggen. Als die geen problemen opleveren, kan hij zijn contract tekenen en is de transfer meteen helemaal rond.

De 23-jarige Gunnarsson zet zo een nieuwe stap in zijn carrière. Hij was de voorbije drie jaar aan de slag bij Viking, dat hem aanvankelijk huurde van Brentford en hem daarna definitief overnam. Daarnaast kwam hij ook al uit voor IR, Breidablik, Southend, Viborg en Silkeborg. Hij verzamelde ook al vier caps voor IJsland, waar hij in juni nog op de bank zat in de oefenmatchen tegen Engeland en Nederland.

Goede transfer van KV Kortrijk?

Meest recent

'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

82
82
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

395
395
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

35
35
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

151
151
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

26
26
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

64
64
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

100
100
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

149
149
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

485
485
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

291
291
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

185
185
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

382
382
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

267
267
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

254
254
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

262
262
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

596
596
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

179
179
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

129
129
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

68
68
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

55
55
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

33
33
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

165
165
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

128
128
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

66
66
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

92
92

Meer sportnieuws