KV Kortrijk heeft nieuwe doelman gevonden

door
KV Kortrijk heeft nieuwe doelman gevonden

KV Kortrijk ontsnapte vorig seizoen ternauwernood aan degradatie uit de Jupiler Pro League, maar Freyr Alexandersson wist na zijn aanstelling nog een knappe Houdini-act te verwezenlijken. De IJslandse trainer heeft daarmee heel wat krediet verworven in het Guldensporenstadion en krijgt uiteraard ook een stem in het transferbeleid.

Daar mocht hij de voorbije weken al Nathan Huygevelde (Union), Gilles Dewaele (Standard), Nacho Ferri (Eintracht Frankfurt) en Takuro Kaneko (HC Sapporo) verwelkomen, maar daarmee is het huiswerk van de Kerels nog lang niet aan. Ook een doelman stond nog op het verlanglijstje.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

Alexandersson haalt landgenoot naar KV Kortrijk

Lucas Pirard en Tom Vandenberghe konden vorig seizoen niet overtuigen en dus wou Alexandersson een nieuwe nummer één. Dat leek aanvankelijk Paul Nardi te worden, maar de ex-keeper van AA Gent koos op het laatste moment nog voor QPR, terwijl zijn medische keuring al gepland stond.

Maar nu heeft KVK toch zijn doelman gevonden. Alexandersson haalt een landgenoot naar Kortrijk, want dat gaat zich versterken met Patrik Gunnarsson. Diens huidige club Viking FK kondigt op zijn website aan dat ze een akkoord bereikt hebben met de Kerels over een definitieve transfer.

Gunnarsson wordt nieuwe doelman

Gunnarsson reist zondag naar België af om zijn medische testen af te leggen. Als die geen problemen opleveren, kan hij zijn contract tekenen en is de transfer meteen helemaal rond.

De 23-jarige Gunnarsson zet zo een nieuwe stap in zijn carrière. Hij was de voorbije drie jaar aan de slag bij Viking, dat hem aanvankelijk huurde van Brentford en hem daarna definitief overnam. Daarnaast kwam hij ook al uit voor IR, Breidablik, Southend, Viborg en Silkeborg. Hij verzamelde ook al vier caps voor IJsland, waar hij in juni nog op de bank zat in de oefenmatchen tegen Engeland en Nederland.

Goede transfer van KV Kortrijk?

Meest recent

'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

3
3
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

147
147
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

147
147
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

125
125
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

108
108
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

51
51
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

57
57
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

103
103
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

205
205
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

58
58
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

73
73
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

574
574
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

182
182
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

251
251
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

324
324
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

43
43
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

144
144
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

55
55
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

560
560
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

165
165
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

284
284
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

400
400
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

283
283
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

201
201

Meer sportnieuws