Kane wil komaf maken met vloek: "Ik zou alles inruilen"

103 stemmen
Kane wil komaf maken met vloek:

Engeland kreeg de voorbije weken bakken kritiek omwille van het zeer flauwe spel dat het serveerde, maar schopte het met een flinke dosis geluk toch tot de finale van het EK. Zondag tegen Spanje zal Gareth Southgate ongetwijfeld opnieuw zijn konijnenpoot nodig hebben om de Europese titel binnen te halen.

Engeland kwam in de knock-outfase tot dusver telkens met de schrik vrij. In de achtste finale tegen Slowakije vermeed het pas in de 95ste minuut de uitschakeling door een geniale omhaal van Bellingham, tegen Zwitserland bracht een flits van Saka hen in de slotfase langszij en wonnen ze daarna met strafschoppen, terwijl tegen Nederland tenslotte Watkins in de slotseconden de winnende treffer maakte.

LEES OOK: Hek van de dam: twee landen willen kaart aanvechten bij FIFA

Kane pakte nog nooit een prijs

Daardoor staan de Engelsen nu wel op één wedstrijd van de Europese titel. Daar zal wellicht niemand meer dan hunkeren dan Harry Kane. Het is intussen welbekend dat de spits in zijn hele carrière nog geen enkele prijs won.

Met Tottenham verloor hij twee keer de finale van de Carabao Cup en één keer van de Champions League. Vorige zomer trok hij naar Bayern, dat vervolgens voor de eerste keer in meer dan een decennium geen trofee pakte. Alsof de duivel ermee gemoeid was.

Alles inleveren voor speciale avond

Daarnaast was er uiteraard ook de EK-finale drie jaar geleden, die Engeland op Wembley na strafschoppen verloor tegen Italië. Daarvoor willen de Three Lions natuurlijk revanche nemen. Kane is bereid om daarvoor ver te gaan.

"Ik zou alles wat ik tot nu toe in mijn carrière heb bereikt inleveren om morgen die ene speciale avond te beleven", liet hij immers optekenen op zijn persconferentie zaterdagavond.

Zal Engeland straks Europees kampioen worden?

Meest recent

'Club Brugge en Genk strijden om tienersensatie'

De zomermercato moet bij de Belgische topclubs nog echt losbarsten. Zo is het bijvoorbeeld nog ...

22
22
'AC Milan neemt beslissing over transfer Karetsas'

Bij KRC Genk zien ze deze zomer verschillende sleutelpionnen vertrekken. Trainer Nicky Hayen is op ...

39
39
Rode Duivel plots afwezig: dit is er aan de hand

Voor de Rode Duivels gaat het WK verder nadat in de achtste finales vlot afgerekend werd met de ...

121
121
Albert kiest Duivelse elf: twee sterren blijven op de bank

De Rode Duivels hebben weinig tijd om na te genieten van hun klinkende zege tegen de Verenigde ...

133
133
Antwerp houdt ervaren pion alsnog aan boord

Voor Antwerp loopt de voorbereiding op het nieuwe seizoen voorlopig zeer stroef door de ...

40
40
Enorme woede bij Egypte: "Messi moest in toernooi blijven"

Egypte kwam dinsdagavond zeer dicht bij een enorme stunt op het WK. De voormalige tegenstander van ...

262
262
'KBVB neemt beslissing over Balogun-strijd met FIFA'

De Rode Duivels plaatsten zich dinsdagochtend voor de kwartfinale van het WK met een klinkende ...

198
198
Cercle laat verdediger gaan en verliest publiekslieveling

Bij Cercle Brugge staat de transferzomer zoals vanouds weer synoniem met het vertrek van heel wat ...

62
62
Broos hakt knoop door definitief door over toekomst

Hugo Broos deed het zeer goed op het WK. Hij bereikte met Zuid-Afrika de zestiende finales, waar ze ...

122
122
'Westerlo kent ongeziene mercato: wéér miljoenensom'

Wat een zomermercato voor KVC Westerlo. De Kemphanen kennen hun meest lucratieve transferperiode ...

163
163
Argentinië legt Egypte over de knie na doldwaze slotfase

Argentinië nam het om 18u in de achtste finales op tegen Egypte. De Argentijnen hadden het knap ...

88
88
'Geduld is op: Sibierski stuurt grootverdiener naar exit'

Het geduld bij Anderlecht wordt kleiner. Antoine Sibierski wil een nieuwe ploeg bouwen, en daar ...

623
623
'Anderlecht vreest: Ajax plots met zak vol geld'

Antoine Sibierski zal dringend een tandje gaan moeten bijsteken, want binnen een tweetal weken wacht ...

368
368
Straffe Rudi Garcia laat héél België opnieuw dromen

Het WK 2026 is al geslaagd voor de Rode Duivels. Rudi Garcia heeft (nog maar eens) zijn gram gehaald ...

194
194
'Club Brugge heeft eerste zomeraanwinst te pakken'

Hoewel er een hete zomer werd voorspeld, bleef het tot dusver opvallend rustig bij Club Brugge. Daar ...

564
564
Vanhaezebrouck voorspelt verrassing: wit konijn Garcia?

De wegen van Rudi Garcia zijn ondoorgrondelijk, maar voorlopig leveren ze wel het gewenste resultaat ...

369
369
'Grote kuis in Genk: spits bij grof huisvuil gezet'

Nicky Hayen staat op het punt om als een dief in de nacht naar Burnley te vertrekken, en dus moet ...

318
318
Garcia hakt knopen door: Vanaken in, De Bruyne out

Voor de tweede match op rij haalde Rudi Garcia zijn gram. Na de comeback tegen Senegal deden zijn ...

324
324
De Ketelaere doet monden openvallen met opvallend geheim

Soms is één avond genoeg om alle twijfels weg te vegen. Waar de kritiek de voorbije ...

220
220
'Sibierski in actie: Anderlecht-flop richting exit'

Op inkomend vlak staat de teller bij RSC Anderlecht intussen op twee nieuwkomers, maar op uitgaand ...

758
758
'Done deal: Genk verliest Hayen, opvolger al bekend?'

Als een donderslag bij heldere hemel dreigt KRC Genk op zoek te moeten gaan naar een nieuwe T1. ...

1077
1077
Update gezondheidstoestand Karel Snoeckx beroert iedereen

De voetbalwereld (en ver daarbuiten) is al dagenlang in de ban van een absurd geval van ...

156
156
Doku vs Yamal: “Hij zal ontploffen, schrijf maar op”

Jérémy Doku begon tegen de Verenigde Staten op de bank. De aanvaller begon in ...

272
272
Bizarre WK-stats Rode Duivels: Lukaku, Trossard én CDK

De Rode Duivels zitten in de kwartfinale van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Na een ...

176
176
Vandenbempt velt oordeel: “Enige minpunt bij Rode Duivels”

België is naar de kwartfinale op het WK 2026 na een knappe zege tegen gastland Verenigde ...

173
173

Meer sportnieuws