Kane wil komaf maken met vloek: "Ik zou alles inruilen"

103 stemmen
Kane wil komaf maken met vloek:

Engeland kreeg de voorbije weken bakken kritiek omwille van het zeer flauwe spel dat het serveerde, maar schopte het met een flinke dosis geluk toch tot de finale van het EK. Zondag tegen Spanje zal Gareth Southgate ongetwijfeld opnieuw zijn konijnenpoot nodig hebben om de Europese titel binnen te halen.

Engeland kwam in de knock-outfase tot dusver telkens met de schrik vrij. In de achtste finale tegen Slowakije vermeed het pas in de 95ste minuut de uitschakeling door een geniale omhaal van Bellingham, tegen Zwitserland bracht een flits van Saka hen in de slotfase langszij en wonnen ze daarna met strafschoppen, terwijl tegen Nederland tenslotte Watkins in de slotseconden de winnende treffer maakte.

LEES OOK: ‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Kane pakte nog nooit een prijs

Daardoor staan de Engelsen nu wel op één wedstrijd van de Europese titel. Daar zal wellicht niemand meer dan hunkeren dan Harry Kane. Het is intussen welbekend dat de spits in zijn hele carrière nog geen enkele prijs won.

Met Tottenham verloor hij twee keer de finale van de Carabao Cup en één keer van de Champions League. Vorige zomer trok hij naar Bayern, dat vervolgens voor de eerste keer in meer dan een decennium geen trofee pakte. Alsof de duivel ermee gemoeid was.

Alles inleveren voor speciale avond

Daarnaast was er uiteraard ook de EK-finale drie jaar geleden, die Engeland op Wembley na strafschoppen verloor tegen Italië. Daarvoor willen de Three Lions natuurlijk revanche nemen. Kane is bereid om daarvoor ver te gaan.

"Ik zou alles wat ik tot nu toe in mijn carrière heb bereikt inleveren om morgen die ene speciale avond te beleven", liet hij immers optekenen op zijn persconferentie zaterdagavond.

Zal Engeland straks Europees kampioen worden?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

25
25
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

59
59
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

14
14
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

112
112
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

112
112
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

21
21
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

108
108
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

198
198
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

54
54
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

178
178
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

36
36
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

184
184
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

262
262
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

103
103
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

405
405
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

566
566
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

148
148
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

226
226
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

304
304
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

298
298
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

575
575
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws