Kane wil komaf maken met vloek: "Ik zou alles inruilen"

103
Kane wil komaf maken met vloek:

Engeland kreeg de voorbije weken bakken kritiek omwille van het zeer flauwe spel dat het serveerde, maar schopte het met een flinke dosis geluk toch tot de finale van het EK. Zondag tegen Spanje zal Gareth Southgate ongetwijfeld opnieuw zijn konijnenpoot nodig hebben om de Europese titel binnen te halen.

Engeland kwam in de knock-outfase tot dusver telkens met de schrik vrij. In de achtste finale tegen Slowakije vermeed het pas in de 95ste minuut de uitschakeling door een geniale omhaal van Bellingham, tegen Zwitserland bracht een flits van Saka hen in de slotfase langszij en wonnen ze daarna met strafschoppen, terwijl tegen Nederland tenslotte Watkins in de slotseconden de winnende treffer maakte.

LEES OOK: Bellingham: "Hij is de beste Engelse speler ooit"

Kane pakte nog nooit een prijs

Daardoor staan de Engelsen nu wel op één wedstrijd van de Europese titel. Daar zal wellicht niemand meer dan hunkeren dan Harry Kane. Het is intussen welbekend dat de spits in zijn hele carrière nog geen enkele prijs won.

Met Tottenham verloor hij twee keer de finale van de Carabao Cup en één keer van de Champions League. Vorige zomer trok hij naar Bayern, dat vervolgens voor de eerste keer in meer dan een decennium geen trofee pakte. Alsof de duivel ermee gemoeid was.

Alles inleveren voor speciale avond

Daarnaast was er uiteraard ook de EK-finale drie jaar geleden, die Engeland op Wembley na strafschoppen verloor tegen Italië. Daarvoor willen de Three Lions natuurlijk revanche nemen. Kane is bereid om daarvoor ver te gaan.

"Ik zou alles wat ik tot nu toe in mijn carrière heb bereikt inleveren om morgen die ene speciale avond te beleven", liet hij immers optekenen op zijn persconferentie zaterdagavond.

Zal Engeland straks Europees kampioen worden?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Engelse jackpot Club, toptransfer Van Bommel'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

11
11
Brandon Mechele staat voor complete verrassing na interlandluik

Brandon Mechele blijft verbazen. De verdediger van Club Brugge liet zich tijdens het recente ...

7
7
Thorup grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk boekte voor de interlandbreak slechts een negen op 21, en dus moeten de Limburgers dringend ...

16
16
Bruno hakt knopen door: nooddefensie bij Anderlecht?

RSC Anderlecht hervat de competitie straks met een bezoek aan Cercle Brugge. Na de vlotte zege tegen ...

52
52
"Waar liep het verkeerd?"-Van Gucht onthult grote relatiecrisis

Ruben Van Gucht laat in ‘Happy Hour’ iets vallen wat zijn tafelgenoten duidelijk niet ...

29
29
'Club Brugge schrapt toptransfer: exacte reden bekend'

Club Brugge spendeerde afgelopen zomer ruim 53 miljoen aan vers bloed, maar die teller had nog hoger ...

105
105
Bruno in nesten: blunder Anderlecht breekt zuur op

RSC Anderlecht begint straks tegen Cercle Brugge aan een reeks van vijf uitmatchen op een rij, ...

106
106
De Cat-fiasco: Hoffenheim voelt zich bekocht door Anderlecht

Hoffenheim betaalde een recordbedrag voor Nathan De Cat, maar krijgt er voorlopig bitter weinig voor ...

529
529
Verrassing in de JPL: "Gaan nog progressie maken"

De Jupiler Pro League is acht speeldagen ver en we kunnen toch een aantal voorspellingen doen. Zo ...

46
46
Biancone lyrisch: "Binnen 5 à 10 jaar bij Europese topclub"

Bij RSC Anderlecht draait het steeds beter, al zullen ze dat de komende weken uiteraard verder ...

111
111
Red Flames winnen van Polen, bondscoach ziet één werkpunt

De Red Flames wonnen vrijdagavond met 1-0 van Polen. Daarmee hebben ze een volgende stap richting ...

20
20
Liplezers onthullen alles: bizar onderhoud Messi en scheidsrechter

Lionel Messi speelde deze week zijn afscheidswedstrijd als Argentijns international. Daarbij werd ...

45
45
Twee grote vraagtekens: Bruno puzzelt met basis Anderlecht

RSC Anderlecht begint zaterdagnamiddag aan een behoorlijk ongeziene reeks van vijf opeenvolgende ...

137
137
Surprise in opstelling Genk? Thorup gooit kaarten open

KRC Genk zal zich in de komende weken moeten herpakken na een tegenvallende start van het seizoen. ...

151
151
'De Bruyne schittert met Duivels: Allegri grijpt in bij Napoli'

Na een uiterst lange interlandperiode, staan de Rode Duivels weer klaar om het seizoen te hervatten ...

97
97
‘Abrupt einde dreigt voor Vitor Bruno bij Anderlecht’

Vitor Bruno is amper drie maanden trainer van Anderlecht en spreekt nu al openlijk over zijn eigen ...

375
375
'Club Brugge blijft cashen: toptransfer Carlos Forbs'

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw miljoenen euro's aan transferinkomsten in huis. En ook ...

623
623
Beveren ziet straffe reeks eindigen: "Niet goed genoeg"

De openingswedstrijd van de achtste speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen een verrassing ...

65
65
"Union was de enige club waar ik naartoe wilde"

Het was alweer een zeer bewogen transferzomer voor Union, waarin het op de valreep nog een paar ...

79
79
Kompany lacht in vuistje na dol slot, zorgen om Openda

Vrijdagavond werden ook de grote buitenlandse competities weer op gang getrapt. Vincent Kompany zal ...

278
278
Lommel maakt einde aan Beverse heerschappij op Freethiel

SK Beveren heeft vrijdagavond zijn eerste thuisnederlaag van het seizoen geleden. Na een negen op ...

45
45
Flames morsen met kansen, maar zetten stap richting WK

De Red Flames hebben vrijdagavond een nieuwe stap gezet richting kwalificatie voor het WK. In hun ...

73
73
Dender voorlopig op kop in 1B, ook Eupen blijft meedraaien

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend weer gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

77
77
Beale is opvallend hard voor revelatie Essevee

Na zeven speeldagen herbergt de Jupiler Pro League al enkele aangename verrassingen. Charleroi is de ...

104
104
'Woekerwinst van 30 miljoen lonkt voor Union'

Geen ploeg die de voorbije jaren zo'n indrukwekkend transferbeleid voerde als Union. De Brusselaars ...

104
104

Meer sportnieuws