Kane wil komaf maken met vloek: "Ik zou alles inruilen"

door
Kane wil komaf maken met vloek:

Engeland kreeg de voorbije weken bakken kritiek omwille van het zeer flauwe spel dat het serveerde, maar schopte het met een flinke dosis geluk toch tot de finale van het EK. Zondag tegen Spanje zal Gareth Southgate ongetwijfeld opnieuw zijn konijnenpoot nodig hebben om de Europese titel binnen te halen.

Engeland kwam in de knock-outfase tot dusver telkens met de schrik vrij. In de achtste finale tegen Slowakije vermeed het pas in de 95ste minuut de uitschakeling door een geniale omhaal van Bellingham, tegen Zwitserland bracht een flits van Saka hen in de slotfase langszij en wonnen ze daarna met strafschoppen, terwijl tegen Nederland tenslotte Watkins in de slotseconden de winnende treffer maakte.

Kane pakte nog nooit een prijs

Daardoor staan de Engelsen nu wel op één wedstrijd van de Europese titel. Daar zal wellicht niemand meer dan hunkeren dan Harry Kane. Het is intussen welbekend dat de spits in zijn hele carrière nog geen enkele prijs won.

Met Tottenham verloor hij twee keer de finale van de Carabao Cup en één keer van de Champions League. Vorige zomer trok hij naar Bayern, dat vervolgens voor de eerste keer in meer dan een decennium geen trofee pakte. Alsof de duivel ermee gemoeid was.

Alles inleveren voor speciale avond

Daarnaast was er uiteraard ook de EK-finale drie jaar geleden, die Engeland op Wembley na strafschoppen verloor tegen Italië. Daarvoor willen de Three Lions natuurlijk revanche nemen. Kane is bereid om daarvoor ver te gaan.

"Ik zou alles wat ik tot nu toe in mijn carrière heb bereikt inleveren om morgen die ene speciale avond te beleven", liet hij immers optekenen op zijn persconferentie zaterdagavond.

Zal Engeland straks Europees kampioen worden?

Meest recent

'Transferfiasco Anderlecht: bliksemvertrek in januari'

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een waslijst aan nieuwe spelers in huis. Een aantal daarvan ...

36
36
'Barcelona grijpt in: drietal moet opzouten'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

26
26
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

52
52
Club dankt Hayen genadeloos af: Sonck haalt fors uit

De spectaculaire trainerswissel bij Club Brugge heeft heel wat stof doen opwaaien. Analist Wesley ...

363
363
'Fink op de schopstoel: spelersgroep keert volledig'

KRC Genk heeft andermaal een rotweek achter de rug: het sneuvelde in de beker en verloor vervolgens ...

289
289
Club zorgt voor schokgolf: Europese pers fileert trainersbom

Club Brugge maakte maandagavond bekend dat hoofdcoach Nicky Hayen is ontslagen en plukte met Ivan ...

489
489
‘Club Brugge davert al: Leko-bom kan elk moment ontploffen’

De terugkeer van Ivan Leko naar Club Brugge voelt voor niemand als een gewone trainerswissel. Meteen ...

516
516
'Salah-explosie leidt tot spraakmakende transfer'

Mohamed Salah heeft een heuse bom gedropt bij Liverpool FC. In een opzienbarend interview haalde de ...

159
159
'Hete winter Renard: transferplannen Anderlecht onthuld'

Terwijl de spelers zich klaarstomen voor de laatste wedstrijden van 2025, bereidt de sportieve ...

263
263
'Leko klopt meteen op tafel: stevige transfereis bij Club'

Ivan Leko is de nieuwe hoofdcoach van Club Brugge. De Kroatische trainer werd maandag tot ieders ...

640
640
Hayen brutaal aan de kant gezet: trieste details komen uit

Nicky Hayen is niet langer de hoofdcoach van Club Brugge. Amper anderhalf jaar nadat hij overnam als ...

997
997
Liverpool-oorlog ontploft: Slot verwoest Salah volledig

Het is oorlog bij Liverpool. Na het 3-3 gelijkspel tegen Leeds United haalde sterspeler Mohamed ...

147
147
STVV moet vrezen: smaakmaker weg in januari?

STVV is dé revelatie van dit seizoen in de Jupiler Pro League. De Truienaars leveren al vele ...

115
115
'Anderlecht krijgt ideale kans op ingaande topdeal'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in januari de transfermarkt op. De Brusselaars zullen achteraan ...

296
296
Saelemaekers belangrijk in straffe comeback, Lammens juicht

Er kwamen twee Belgen in actie in de buitenlandse competities op maandagavond. Bij AC Milan was ...

75
75
Defour geeft Genk transfertip: ex-Rode Duivel naar Limburg?

Bij KRC Genk kennen ze in België geen goed seizoen. De Limburgers staan achtste in de Jupiler ...

278
278
Ommekeer Rode Duivel: verrassing naar het WK?

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Bij de Franse topclub speelt ...

100
100
Leko-schok: 'Club Brugge betaalt AA Gent deze riante som'

Ivan Leko is vanaf heden de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat vertrok maandag met ...

965
965
Gent koud gepakt: 'opportunist' Leko krijgt draai om de oren

KAA Gent moet vlak voor de jaarwissel in allerijl op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Ivan Leko ...

533
533
Lardot geeft toe: 'Flagrante VAR-blunder in Union-Gent'

Union SG heeft afgelopen weekend gedeeltelijk geprofiteerd van de nederlagen bij concurrenten Club ...

233
233
Trainersbom Club Brugge: 'exacte rol Bart Verhaeghe onthuld'

Club Brugge heeft het Belgische voetbal maandag in rep en roer gezet. Daags voor het Champions ...

1743
1743
Toekomst titularis in gevaar: 'nachtmerrie' bij Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

559
559
Italië in alle staten: hysterische De Ketelaere gaat te ver

Je kent dat moment waarop je ontploft en achteraf denkt: wat heb ik gedaan? Daar zit Charles De ...

356
356
Bijltjesdag bij Club Brugge: reden ontslag Hayen gelekt

De nederlaag tegen STVV, en bijhorende drie op 12 in de competitie, bleek de druppel voor Club ...

1155
1155
AA Gent-fans spuwen Leko uit én kiezen verrassende opvolger

Ivan Leko mag dan wel kind aan huis zijn bij Club Brugge, dat hun coach nu prompt naar de ...

3423
3423

Meer sportnieuws