Kane wil komaf maken met vloek: "Ik zou alles inruilen"

103
Kane wil komaf maken met vloek:

Engeland kreeg de voorbije weken bakken kritiek omwille van het zeer flauwe spel dat het serveerde, maar schopte het met een flinke dosis geluk toch tot de finale van het EK. Zondag tegen Spanje zal Gareth Southgate ongetwijfeld opnieuw zijn konijnenpoot nodig hebben om de Europese titel binnen te halen.

Engeland kwam in de knock-outfase tot dusver telkens met de schrik vrij. In de achtste finale tegen Slowakije vermeed het pas in de 95ste minuut de uitschakeling door een geniale omhaal van Bellingham, tegen Zwitserland bracht een flits van Saka hen in de slotfase langszij en wonnen ze daarna met strafschoppen, terwijl tegen Nederland tenslotte Watkins in de slotseconden de winnende treffer maakte.

Kane pakte nog nooit een prijs

Daardoor staan de Engelsen nu wel op één wedstrijd van de Europese titel. Daar zal wellicht niemand meer dan hunkeren dan Harry Kane. Het is intussen welbekend dat de spits in zijn hele carrière nog geen enkele prijs won.

Met Tottenham verloor hij twee keer de finale van de Carabao Cup en één keer van de Champions League. Vorige zomer trok hij naar Bayern, dat vervolgens voor de eerste keer in meer dan een decennium geen trofee pakte. Alsof de duivel ermee gemoeid was.

Alles inleveren voor speciale avond

Daarnaast was er uiteraard ook de EK-finale drie jaar geleden, die Engeland op Wembley na strafschoppen verloor tegen Italië. Daarvoor willen de Three Lions natuurlijk revanche nemen. Kane is bereid om daarvoor ver te gaan.

"Ik zou alles wat ik tot nu toe in mijn carrière heb bereikt inleveren om morgen die ene speciale avond te beleven", liet hij immers optekenen op zijn persconferentie zaterdagavond.

Zal Engeland straks Europees kampioen worden?

Meest recent

AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

42
42
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

13
13
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

37
37
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

48
48
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

50
50
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

193
193
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

314
314
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

101
101
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

246
246
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

126
126
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

98
98
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

445
445
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

34
34
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

539
539
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

64
64
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

753
753
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

75
75
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

626
626
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

222
222
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1121
1121
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

166
166
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

30
30
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

215
215
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

17
17

Meer sportnieuws