'Anderlecht krijgt meer slecht nieuws in dossier-Delaney'

425 stemmen
'Anderlecht krijgt meer slecht nieuws in dossier-Delaney'

Net als een jaar geleden komt ook nu de zomermercato van Anderlecht maar zeer traag op gang. Eén van de redenen waarom het voor CEO Sports Jesper Fredberg niet evident is om nu al versterking te vinden, is dat het nog niet eens zeker is dat een aantal spelers van vorig seizoen zullen aanblijven.

Dat is vooral het geval voor Jan Vertonghen, Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney. Die laatste twee werden afgelopen seizoen gehuurd van Sevilla FC en Anderlecht wil graag met hen verder, maar dat blijkt niet zo evident. Rond Augustinsson blijft het de laatste tijd stil, maar in het dossier van Delaney beweegt er wel één en ander.

LEES OOK: 'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

Kopenhagen wil bod uitbrengen op Delaney

Helaas is dat voor Paars-Wit geen goed nieuws. Vanuit Denemarken werd al gemeld dat Delaney eigenlijk liefst zijn kans wil gaan bij Sevilla, waar hij nog een jaar contract heeft en goed verdient. Pas als dat geen optie blijkt, komt Anderlecht weer in aanmerking. Maar het krijgt ook concurrentie.

FC Kopenhagen zou een terugkeer van Delaney wel zien zitten en zijn gezin zou ook graag terug naar Denemarken willen. Die terugkeer krijgt nu bovendien ook alsmaar concreter vorm.

Anderlecht dreigt met lege handen achter te blijven

De Spaanse journalist Fernando Serrano, die het dossier van Delaney de voorbije weken al van zeer nabij opvolgde, meldt nu immers dat Kopenhagen nu ook een bod zal uitbrengen bij Sevilla. Hij voegt eraan toe dat Anderlecht nog altijd met de Spaanse club tot een akkoord probeert te komen en vooralsnog de bovenhand heeft in het dossier.

Maar dat zou weleens snel kunnen veranderen. Doordat de onderhandelingen met Anderlecht zo lang aanslepen, zou Delaney weleens meer geneigd kunnen zijn om toch voor Kopenhagen te kiezen. Op die manier dreigt Paars-Wit alsnog met lege handen achter te blijven.

Zal Delaney nog terugkeren bij Anderlecht?

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

4
4
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

46
46
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

59
59
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

64
64
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

240
240
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

147
147
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

131
131
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

326
326
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

560
560
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

305
305
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3358
3358
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

61
61
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

71
71
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

147
147
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

55
55
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

202
202
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

69
69
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

24
24
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

217
217
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

197
197
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

176
176
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

105
105
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

38
38
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

122
122
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

127
127

Meer sportnieuws