'Anderlecht krijgt meer slecht nieuws in dossier-Delaney'

door
'Anderlecht krijgt meer slecht nieuws in dossier-Delaney'

Net als een jaar geleden komt ook nu de zomermercato van Anderlecht maar zeer traag op gang. Eén van de redenen waarom het voor CEO Sports Jesper Fredberg niet evident is om nu al versterking te vinden, is dat het nog niet eens zeker is dat een aantal spelers van vorig seizoen zullen aanblijven.

Dat is vooral het geval voor Jan Vertonghen, Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney. Die laatste twee werden afgelopen seizoen gehuurd van Sevilla FC en Anderlecht wil graag met hen verder, maar dat blijkt niet zo evident. Rond Augustinsson blijft het de laatste tijd stil, maar in het dossier van Delaney beweegt er wel één en ander.

LEES OOK: 'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Kopenhagen wil bod uitbrengen op Delaney

Helaas is dat voor Paars-Wit geen goed nieuws. Vanuit Denemarken werd al gemeld dat Delaney eigenlijk liefst zijn kans wil gaan bij Sevilla, waar hij nog een jaar contract heeft en goed verdient. Pas als dat geen optie blijkt, komt Anderlecht weer in aanmerking. Maar het krijgt ook concurrentie.

FC Kopenhagen zou een terugkeer van Delaney wel zien zitten en zijn gezin zou ook graag terug naar Denemarken willen. Die terugkeer krijgt nu bovendien ook alsmaar concreter vorm.

Anderlecht dreigt met lege handen achter te blijven

De Spaanse journalist Fernando Serrano, die het dossier van Delaney de voorbije weken al van zeer nabij opvolgde, meldt nu immers dat Kopenhagen nu ook een bod zal uitbrengen bij Sevilla. Hij voegt eraan toe dat Anderlecht nog altijd met de Spaanse club tot een akkoord probeert te komen en vooralsnog de bovenhand heeft in het dossier.

Maar dat zou weleens snel kunnen veranderen. Doordat de onderhandelingen met Anderlecht zo lang aanslepen, zou Delaney weleens meer geneigd kunnen zijn om toch voor Kopenhagen te kiezen. Op die manier dreigt Paars-Wit alsnog met lege handen achter te blijven.

Zal Delaney nog terugkeren bij Anderlecht?

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

13
13
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

21
21
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

99
99
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

21
21
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

8
8
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

267
267
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

327
327
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

63
63
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

273
273
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

231
231
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

160
160
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

35
35
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

275
275
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

130
130
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

345
345
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

233
233
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

276
276
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

260
260
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

392
392
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

67
67
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

185
185
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

148
148
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

279
279

Meer sportnieuws