'Anderlecht krijgt meer slecht nieuws in dossier-Delaney'

door
'Anderlecht krijgt meer slecht nieuws in dossier-Delaney'

Net als een jaar geleden komt ook nu de zomermercato van Anderlecht maar zeer traag op gang. Eén van de redenen waarom het voor CEO Sports Jesper Fredberg niet evident is om nu al versterking te vinden, is dat het nog niet eens zeker is dat een aantal spelers van vorig seizoen zullen aanblijven.

Dat is vooral het geval voor Jan Vertonghen, Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney. Die laatste twee werden afgelopen seizoen gehuurd van Sevilla FC en Anderlecht wil graag met hen verder, maar dat blijkt niet zo evident. Rond Augustinsson blijft het de laatste tijd stil, maar in het dossier van Delaney beweegt er wel één en ander.

LEES OOK: Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

Kopenhagen wil bod uitbrengen op Delaney

Helaas is dat voor Paars-Wit geen goed nieuws. Vanuit Denemarken werd al gemeld dat Delaney eigenlijk liefst zijn kans wil gaan bij Sevilla, waar hij nog een jaar contract heeft en goed verdient. Pas als dat geen optie blijkt, komt Anderlecht weer in aanmerking. Maar het krijgt ook concurrentie.

FC Kopenhagen zou een terugkeer van Delaney wel zien zitten en zijn gezin zou ook graag terug naar Denemarken willen. Die terugkeer krijgt nu bovendien ook alsmaar concreter vorm.

Anderlecht dreigt met lege handen achter te blijven

De Spaanse journalist Fernando Serrano, die het dossier van Delaney de voorbije weken al van zeer nabij opvolgde, meldt nu immers dat Kopenhagen nu ook een bod zal uitbrengen bij Sevilla. Hij voegt eraan toe dat Anderlecht nog altijd met de Spaanse club tot een akkoord probeert te komen en vooralsnog de bovenhand heeft in het dossier.

Maar dat zou weleens snel kunnen veranderen. Doordat de onderhandelingen met Anderlecht zo lang aanslepen, zou Delaney weleens meer geneigd kunnen zijn om toch voor Kopenhagen te kiezen. Op die manier dreigt Paars-Wit alsnog met lege handen achter te blijven.

Zal Delaney nog terugkeren bij Anderlecht?

Meest recent

Jubilaris Burgess reageert na bijzondere hoofdrol

Union blijft voorlopig op titelkoers liggen. De landskampioen zag de voorbije weken zijn voorsprong ...

30
30
Genk vreest voor top zes: Smets doet oproep

KRC Genk veroverde vorige week de zesde plaats met een klinkende zege tegen AA Gent, maar kan die ...

102
102
Werd Union bevoordeeld? "Altijd rood voor Burgess"

Union heeft zaterdag een uitstekende zaak gedaan, want met een zege tegen Genk behoudt het dit ...

131
131
Doku zet City op weg naar bekerwinst, Barça dankt Yamal

In het buitenland hebben Manchester City en FC Barcelona een goede zaak gedaan. City bekert verder ...

20
20
Union zet druk op concurrentie, Genk doet dramatische zaak

Union heeft vanavond de druk nog wat opgevoerd richting de concurrentie. De landskampioen pakte ...

56
56
'Club Luik herhaalt succesrecept Bertaccini en Diouf'

De voorbije jaren bleek Club Luik een zeer opvallende kweekvijver van doelpuntenmakers. Met Adriano ...

19
19
Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

20
20
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

55
55
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

17
17
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

20
20
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

30
30
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

29
29
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

33
33
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

42
42
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

16
16
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

327
327
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

56
56
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

134
134
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

305
305
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

31
31
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

43
43
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

346
346
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

55
55
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

64
64
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14

Meer sportnieuws