'Anderlecht krijgt meer slecht nieuws in dossier-Delaney'

door
'Anderlecht krijgt meer slecht nieuws in dossier-Delaney'

Net als een jaar geleden komt ook nu de zomermercato van Anderlecht maar zeer traag op gang. Eén van de redenen waarom het voor CEO Sports Jesper Fredberg niet evident is om nu al versterking te vinden, is dat het nog niet eens zeker is dat een aantal spelers van vorig seizoen zullen aanblijven.

Dat is vooral het geval voor Jan Vertonghen, Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney. Die laatste twee werden afgelopen seizoen gehuurd van Sevilla FC en Anderlecht wil graag met hen verder, maar dat blijkt niet zo evident. Rond Augustinsson blijft het de laatste tijd stil, maar in het dossier van Delaney beweegt er wel één en ander.

LEES OOK: 'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Kopenhagen wil bod uitbrengen op Delaney

Helaas is dat voor Paars-Wit geen goed nieuws. Vanuit Denemarken werd al gemeld dat Delaney eigenlijk liefst zijn kans wil gaan bij Sevilla, waar hij nog een jaar contract heeft en goed verdient. Pas als dat geen optie blijkt, komt Anderlecht weer in aanmerking. Maar het krijgt ook concurrentie.

FC Kopenhagen zou een terugkeer van Delaney wel zien zitten en zijn gezin zou ook graag terug naar Denemarken willen. Die terugkeer krijgt nu bovendien ook alsmaar concreter vorm.

Anderlecht dreigt met lege handen achter te blijven

De Spaanse journalist Fernando Serrano, die het dossier van Delaney de voorbije weken al van zeer nabij opvolgde, meldt nu immers dat Kopenhagen nu ook een bod zal uitbrengen bij Sevilla. Hij voegt eraan toe dat Anderlecht nog altijd met de Spaanse club tot een akkoord probeert te komen en vooralsnog de bovenhand heeft in het dossier.

Maar dat zou weleens snel kunnen veranderen. Doordat de onderhandelingen met Anderlecht zo lang aanslepen, zou Delaney weleens meer geneigd kunnen zijn om toch voor Kopenhagen te kiezen. Op die manier dreigt Paars-Wit alsnog met lege handen achter te blijven.

Zal Delaney nog terugkeren bij Anderlecht?

Meest recent

'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

86
86
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

26
26
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

17
17
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

23
23
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

253
253
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

42
42
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

374
374
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

181
181
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

330
330
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

314
314
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

320
320
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1215
1215
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

415
415
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

694
694
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

314
314
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

403
403
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

983
983
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

463
463
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

481
481
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

91
91
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

61
61
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

355
355
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

140
140
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

127
127
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22

Meer sportnieuws