Ambitieus Deinze ziet spits lucratieve transfer maken

door
Ambitieus Deinze ziet spits lucratieve transfer maken

In de Jupiler Pro League gaat de competitie binnen twee weken al van start, maar de teams uit de Challenger Pro League hebben nog wat extra tijd om zich klaar te stomen. In 1B staat de eerste speeldag immers pas midden augustus op het programma. Maar wie aanspraak wil maken op promotie, zal er dan wel meteen moeten staan.

Vorig seizoen draaide de strijd om promotie uit op een echte thriller, waarin Beerschot en Dender uiteindelijk verrassend aan het langste eind trokken. Onder meer Deinze bleef uiteindelijk met lege handen achter, ook omdat het vervolgens in de finale van de play-offs onderuit ging tegen Lommel.

Anne verlaat Deinze voor Qatar

De Oost-Vlamingen zijn echter vastberaden om komend seizoen een nieuwe gooi te doen naar promotie. Daarvoor stelden ze al Hernan Losada aan als trainer en met de komst van onder meer Tuur Dierckx en Thibaut Van Acker deden ze ook al enkele stevige transfers.

Nu zien ze echter ook een speler vertrekken. Deinze laat immers weten dat Souleymane Anne een lucratieve transfer versierd heeft. De spits zet zijn carrière immers verder in Qatar, waar hij aan de slag gaat bij Al-Kharaitiyat SC.

Geen vaste titularis vorig seizoen

De 26-jarige spits uit Mauritanië was slechts één seizoen aan de slag bij Deinze. Dat had hem een jaar geleden transfervrij weggeplukt bij het gedegradeerde Virton. Daarvoor was Anne aan de slag bij verschillende kleine Franse clubs en bij het Portugese Tondela.

Een vaste titularis werd Anne echter nooit in Deinze. Hij pendelde tussen basis en bank en uiteindelijk scoorde hij slechts vijf keer in 27 wedstrijden. Nu verlaat hij dus alweer Deinze, dat met Mertens, Braken, Koné en aanwinst Burgos wel nog voldoende opties in de voorhoede heeft.

Een verlies voor Deinze?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

0
0
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

8
8
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

85
85
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

100
100
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

61
61
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

116
116
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

158
158
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

102
102
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

152
152
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

239
239
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

182
182
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

477
477
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

188
188
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

300
300
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

296
296
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

325
325
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

152
152
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

220
220
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

144
144
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

174
174
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

84
84
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

180
180
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

75
75
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

254
254

Meer sportnieuws