Ambitieus Deinze ziet spits lucratieve transfer maken

door
Ambitieus Deinze ziet spits lucratieve transfer maken

In de Jupiler Pro League gaat de competitie binnen twee weken al van start, maar de teams uit de Challenger Pro League hebben nog wat extra tijd om zich klaar te stomen. In 1B staat de eerste speeldag immers pas midden augustus op het programma. Maar wie aanspraak wil maken op promotie, zal er dan wel meteen moeten staan.

Vorig seizoen draaide de strijd om promotie uit op een echte thriller, waarin Beerschot en Dender uiteindelijk verrassend aan het langste eind trokken. Onder meer Deinze bleef uiteindelijk met lege handen achter, ook omdat het vervolgens in de finale van de play-offs onderuit ging tegen Lommel.

Anne verlaat Deinze voor Qatar

De Oost-Vlamingen zijn echter vastberaden om komend seizoen een nieuwe gooi te doen naar promotie. Daarvoor stelden ze al Hernan Losada aan als trainer en met de komst van onder meer Tuur Dierckx en Thibaut Van Acker deden ze ook al enkele stevige transfers.

Nu zien ze echter ook een speler vertrekken. Deinze laat immers weten dat Souleymane Anne een lucratieve transfer versierd heeft. De spits zet zijn carrière immers verder in Qatar, waar hij aan de slag gaat bij Al-Kharaitiyat SC.

Geen vaste titularis vorig seizoen

De 26-jarige spits uit Mauritanië was slechts één seizoen aan de slag bij Deinze. Dat had hem een jaar geleden transfervrij weggeplukt bij het gedegradeerde Virton. Daarvoor was Anne aan de slag bij verschillende kleine Franse clubs en bij het Portugese Tondela.

Een vaste titularis werd Anne echter nooit in Deinze. Hij pendelde tussen basis en bank en uiteindelijk scoorde hij slechts vijf keer in 27 wedstrijden. Nu verlaat hij dus alweer Deinze, dat met Mertens, Braken, Koné en aanwinst Burgos wel nog voldoende opties in de voorhoede heeft.

Een verlies voor Deinze?

Meest recent

Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

31
31
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

152
152
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

0
0
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

42
42
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

102
102
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

24
24
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

54
54
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

49
49
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

170
170
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

211
211
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

842
842
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

43
43
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

531
531
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

344
344
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

138
138
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

146
146
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

766
766
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

650
650
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

245
245
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

148
148
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

89
89
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

58
58
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

905
905
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

336
336
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

120
120

Meer sportnieuws