Matthys: "Mönchengladbach en Premier League kon ook"

489 stemmen
Matthys:

Bij KV Mechelen tellen ze momenteel hun geld. Zo leverde Munashe Garananga 4 miljoen euro op en ook Ngal'ayel Mukau bracht met zijn 5 miljoen euro heel wat geld op. Tim Matthys is niet verrast dat die eerste al na zes maanden een stap hogerop zette.

LEES OOK: 'West Ham United verrast met Belgische transfer'

Garananga naar FC Kopenhagen

KV Mechelen wist hem in januari voor 400.000 euro te halen. Ze maakten dus een stevigte winst. “Ik vind het natuurlijk jammer dat we een uitstekende speler hebben verloren, maar tegelijkertijd ben ik blij en trots dat we een overeenkomst hebben gesloten met zo'n grote club als FC Kopenhagen. Het is een prachtige club in Europa en als ik de zakenbril opzet, ben ik zeer tevreden, zegt Tim Matthys tegen Tipsbladet.

KV Mechelen maakte dus zeer snel een grote winst. “Voor Mechelen is het echt een grote deal. We zijn niet de grootste club van België, maar de Belgische competitie is sterk en de prijs die we kregen voor "Gara" is goed voor ons. Ik kocht hem voor 400.000 euro, dus het zijn goede zaken voor ons geweest, zegt de sportief directeur.

Geen Bundesliga of Premier League

Er was heel veel interesse voor de speler. “Ik had contact met grote clubs. Borussia Mönchengladbach was zeer geïnteresseerd, net als verschillende Engelse clubs. Ik denk dat het goed is dat "Gara" naar FC Kopenhagen gaat en geen stap in zijn ontwikkeling overslaat. Als hij rechtstreeks naar de Premier League was gegaan, zou hij op de bank belanden, en dat verdient hij niet. Hij wilde een tussenstap zetten en daar is FCK perfect voor. Ik had hem voor meer geld aan een Premier League-club kunnen verkopen, maar ik denk veel na over wat het beste is voor mijn spelers.”

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."
320

Goed onderhandeld van Matthys?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

11
11
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

23
23
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

10
10
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

29
29
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

78
78
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

239
239
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

104
104
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

277
277
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

348
348
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

29
29
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1005
1005
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

40
40
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

103
103
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

397
397
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

149
149
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

164
164
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

78
78
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

116
116
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

67
67
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

66
66
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

249
249
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

148
148
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

125
125
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

45
45

Meer sportnieuws