Matthys: "Mönchengladbach en Premier League kon ook"

489
Matthys:

Bij KV Mechelen tellen ze momenteel hun geld. Zo leverde Munashe Garananga 4 miljoen euro op en ook Ngal'ayel Mukau bracht met zijn 5 miljoen euro heel wat geld op. Tim Matthys is niet verrast dat die eerste al na zes maanden een stap hogerop zette.

LEES OOK: Kan KAA Gent profiteren? Drama bij Europese tegenstander

Garananga naar FC Kopenhagen

KV Mechelen wist hem in januari voor 400.000 euro te halen. Ze maakten dus een stevigte winst. “Ik vind het natuurlijk jammer dat we een uitstekende speler hebben verloren, maar tegelijkertijd ben ik blij en trots dat we een overeenkomst hebben gesloten met zo'n grote club als FC Kopenhagen. Het is een prachtige club in Europa en als ik de zakenbril opzet, ben ik zeer tevreden, zegt Tim Matthys tegen Tipsbladet.

KV Mechelen maakte dus zeer snel een grote winst. “Voor Mechelen is het echt een grote deal. We zijn niet de grootste club van België, maar de Belgische competitie is sterk en de prijs die we kregen voor "Gara" is goed voor ons. Ik kocht hem voor 400.000 euro, dus het zijn goede zaken voor ons geweest, zegt de sportief directeur.

Geen Bundesliga of Premier League

Er was heel veel interesse voor de speler. “Ik had contact met grote clubs. Borussia Mönchengladbach was zeer geïnteresseerd, net als verschillende Engelse clubs. Ik denk dat het goed is dat "Gara" naar FC Kopenhagen gaat en geen stap in zijn ontwikkeling overslaat. Als hij rechtstreeks naar de Premier League was gegaan, zou hij op de bank belanden, en dat verdient hij niet. Hij wilde een tussenstap zetten en daar is FCK perfect voor. Ik had hem voor meer geld aan een Premier League-club kunnen verkopen, maar ik denk veel na over wat het beste is voor mijn spelers.”

Goed onderhandeld van Matthys?

Meest recent

Bassette schiet plots poorten naar knaltransfer open

Norman Bassette zit in bloedvorm bij Westerlo. De aanvaller wordt gehuurd met aankoopoptie van ...

67
67
Uitstel van executie? Verrassend oordeel over Compper

Marvin Compper stond zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC, maar de hoofdtrainer heeft weer wat ...

47
47
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht strijden, Tresoldi snel weg?’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

135
135
Samenwerking met Mbappé per direct stopgezet: "Zo beledigend"

Kylian Mbappé is één van de grootste supersterren van het hedendaagse voetbal. ...

157
157
Joos snapt niets van Anderlecht: “Dat is het gekke”

RSC Anderlecht kreeg vorige speeldag een pak van KAA Gent. Filip Joos snapte er niets van want de ...

99
99
Beerschot wrijft zich in de handen met goudhaantje

Beerschot stoomt door in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten willen zo snel mogelijk ...

37
37
‘Cercle Brugge hakt knoop door over ontslag Lars Friis’

De druk begint te stijgen in de Jupiler Pro League. De eerste kloofjes worden geslagen en ...

221
221
Kane onthult na Gouden Bal-winst update over Kompany

Harry Kane heeft Ballon d’Or gewonnen. De Engelsman kende een topseizoen bij Bayern ...

124
124
‘Hommeles bij Antwerp: Frey en Compper op ramkoers’

Royal Antwerp FC wist afgelopen speeldag eindelijk nog eens te winnen. Zwarte beest Sporting ...

278
278
Crisis bij Standard na 0 op 12? "Dit werkt niet"

Standard zit met een stevige kater. De Rouches pakten geen enkel punt uit hun laatste vier ...

70
70
'Keiharde strijd tussen Club en Anderlecht om smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft een zeer ruime kern en het is duidelijk dat Antoine Sibierski die in januari ...

232
232
Franse pers trekt conclusie over Godts: "Dit is de avond dat..."

PSG won in Parijs met 2-0 van Olympique Lyon. Mika Godts was de grote roerganger en was goed voor ...

253
253
Tresoldi naar Arsenal in januari? Club Brugge reageert

Club Brugge is alweer bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart presteert goed in België en op ...

285
285
Anderlecht blijft verliezen: Teklak legt pijnpunt bloot

Anderlecht blijft volgens analist Alexandre Teklak met een opvallend probleem kampen: de Brusselaars ...

124
124
Gouden Bal-winnaar Kane heeft bijzondere boodschap voor Kompany

Harry Kane werd uitgeroepen tot de winnaar van de Gouden Bal. De Engelse aanvaller gaf bij de ...

312
312
Computer voorspelt Belgische kampioen: Anderlecht verrast

De competitie is nog maar negen speeldagen ver in de Jupiler Pro League. Er zijn nog 75 punten te ...

464
464
‘Ballon d’Or: Spanje en Engeland maken Courtois af’

Thibaut Courtois (34) werd maandagavond in Londen derde bij de verkiezing voor beste doelman van de ...

527
527
'Standard neemt beslissing over ontslag Euvrard'

Een 0 op 12. Bij veel voetbalclubs is dat voldoende om de telefoon van de trainer roodgloeiend te ...

190
190
Anderlecht naïef? Data wijzen op ander probleem

RSC Anderlecht ging met 4-0 onderuit tegen AA Gent. Paars-Wit heet plots naïef te zijn. Maar ...

129
129
Leko zoekt perfecte formule: duo overtuigt nog niet

Bij Club Brugge draait het goed, maar Blauw-Zwart toch vooral op de jongens die er al waren. De ...

360
360
Rotatie bij Bruno? Opvallende statistiek bij Anderlecht

Vitor Bruno krijgt de kritiek dat hij veel te veel roteert. Maar heeft de Portugees stilaan wel ...

106
106
Ballon d'Or 2026: verrassende opvolger Dembélé bekend

In het London Palladium Theatre werd maandag de Ballon d'Or uitgereikt. Voor de 70ste editie ...

1236
1236
Thorup drop hint: opvallende vervanger Heymans bij Genk?

KRC Genk won zondag in eigen huis met 2-1 van Standard. Helaas voor de Limburgers liepen ze in het ...

346
346
Compper dumpt duo: goudhaantje Antwerp plots buitenspel

Uitgerekend tegen zwarte beest Charleroi maakte Antwerp komaf aan een reeks van zes matchen zonder ...

405
405
Code rood in Anderlecht: stoel Sibierski wankelt al

Momenteel zijn alle pijlen op Vitor Bruno gericht, maar de coach is uiteraard niet op z'n eentje ...

433
433

Meer sportnieuws