AA Gent biedt 2,5 miljoen euro: speler woedend

door
AA Gent biedt 2,5 miljoen euro: speler woedend

AA Gent gaat zich de komende weken en maanden nog stevig roeren op de transfermarkt. De Buffalo's legden een bod neer van 2,5 miljoen euro, maar NAC Breda weigerde dat. De speler is woedend.

AA Gent biedt op Omgba

"Aimé Omgba (21) is woedend op NAC Breda. De middenvelder kan bij KAA Gent vijftien keer zo veel verdienen als afgelopen seizoen in Breda, maar zag zijn droomtransfer tot dusver stuklopen, omdat NAC een bod van 2,5 miljoen euro van de Belgen weigerde. Ondanks een volgens Omgba gedane toezegging dat de club zou meewerken", deelt de Nederlandse journalist Mike Verweij mee.

De speler staat ook op de radar van Anderlecht, Antwerp en OHL. Hij wil naar AA Gent, maar NAC werkt niet mee. De jonge middenvelder haalt zwaar uit naar zijn werkgever.

Speler is woedend

"Gent heeft zich in me verdiept en volgt me al een tijd. Die club speelt Europees voetbal en biedt kansen om door te stromen naar de Europese top. Voor mijn ontwikkeling is het ook beter om bij zo’n grote club in België te voetballen dan bij NAC, waar men zelf zegt dat we degradatievoetbal gaan spelen en dat het voor een club die is gepromoveerd heel moeilijk is om zich te handhaven. Die 2,5 miljoen euro zou voor NAC vanuit de Keuken Kampioen Divisie een recordverkoop zijn en in Gent kan ik het vijfvoudige van mijn nu pas opgewaardeerde salaris bij NAC verdienen. Tot eergisteren was het zelfs het vijftienvoudige", aldus de speler.

Gaat Gent hem nog kunnen strikken?

Meest recent

Plotse twijfels rond Coosemans: "Als Anderlecht op niveau was ..."

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

0
0
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

52
52
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

210
210
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

250
250
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

302
302
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

293
293
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

433
433
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

124
124
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

421
421
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

889
889
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

682
682
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

228
228
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

412
412
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

267
267
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

560
560
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

897
897
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

310
310
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

787
787
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

603
603
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

338
338
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

33
33
'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

95
95
'Club baalt hard en loopt 20 miljoen euro mis'

Club Brugge lijkt alweer voor een zeer drukke mercato te staan. Niet alleen zoekt Blauw-Zwart in ...

439
439
Albert duidt hét probleem voor de Duivels op het WK aan

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard vooral in het teken staan van het WK in de Verenigde Staten, ...

113
113
'Charleroi keihard: miscast alweer doogestuurd'

Voor Charleroi was december een vreemde maand. De Carolo's werden geschokt door het plotse vertrek ...

41
41

Meer sportnieuws