Mertens deelt verrassende onthulling mee over Galatasaray

door
Mertens deelt verrassende onthulling mee over Galatasaray

Dries Mertens tekende voor één jaar bij in Turkije. Hij brak zijn contract open bij Galatasaray, waar hij 2,9 miljoen euro netto gaat verdienen. De 37-jarige aanvaller is zelf verrast dat hij zijn derde seizoen ingaat bij de Turkse landskampioen.

LEES OOK: Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Mertens tekende bij

Mertens stapte over van Napoli naar Galatasaray. Dat is tot op heden een geweldige keuze gebleken. Hij won er twee keer de landstitel en speelt er goed. Met 19 goals en 23 assists in 89 duels zijn de cijfers er ook dik in orde. De ex-Rode Duivel, al haakte hij zelf niet officieel af, voelt zich zeer goed in Turkije.

"Ik tekende bij Galatasaray met de bedoeling er één jaar te spelen, maar ik ga nu mijn derde seizoen in. Ik ben hier heel gelukkig”, vertelde Mertens via de clubkanalen. 

Gelukkig in Turkije

"Ciro is blij, mijn mijn vrouw is blij... we hebben het gevoel dat we hier thuishoren. We hebben trofeeën gewonnen en ik dacht dat het zo leuk zou zijn om er nog een jaar aan toe te voegen”, aldus Mertens. De Belg voelt zich ook zeer goed in de wereldstad Istanboel.

"We voelen de liefde voor ons. We zijn hier heel gelukkig. Daarom wilden we hier blijven en dat hebben we ook gedaan. In deze stad kun je alles doen wat je wilt. Het is een geweldige stad, ik voel veel liefde van de fans en ik ben er trots op."

Is Mertens een onderschatte speler?

Meest recent

Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

8
8
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

157
157
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

101
101
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

331
331
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

297
297
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

242
242
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

60
60
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

89
89
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

695
695
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

524
524
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

254
254
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

320
320
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

824
824
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

346
346
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

324
324
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

420
420
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

179
179
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

168
168
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

96
96
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

309
309
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

312
312
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

73
73
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

476
476
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

411
411
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

582
582

Meer sportnieuws