STVV nu al met zorgen richting Anderlecht

door
STVV nu al met zorgen richting Anderlecht

STVV bereidt zich voor op de eerste match tegen RSC Anderlecht. De Kanaries zagen al een aantal spelers vertrekken en de Olympische Spelen zorgen voor extra kopzorgen bij trainer Christian Lattanzio. Hij zal drie spelers moeten missen.

LEES OOK: KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

Olympische Spelen

De Japanse internationals Kokubo, Fujita en Yamamoto zijn vanaf zaterdag weg bij STVV. Het trio zal dan de voorbereiding aanvatten met Japan op de Olympische Spelen. Dat start op 24 juli. Suzuki trekt niet naar de Olympische Spelen. Daar is een reden voor.

De keeper, die wel nog meetraint met STVV, is op weg naar Parma. Dat zorgt er voor dat de Italianen ook een zegje hadden. Zij hadden liever niet dat Suzuki naar Parijs zou gaan. 

Transfers bij STVV

STVV moet zo dus al zeker drie spelers de eerste weken van het seizoen missen. Lattanzio hoopt ongetwijfeld dat er versterking in aantocht is. De Kanaries gaan Aboubakary Koita weldra verkopen. Hij is in Griekenland om zijn transfer af te ronden en dat zal weldra officieel gecommuniceerd worden. Daarnaast is er nog de transfer van Delorge. Ook hij traint nog mee met STVV, maar Venezia duwt wel door om hem naar de Serie A te halen.

STVV gaat zich de komende weken, wellicht nog voor Anderlecht, ook versterken. Vooral aanvallend wil het zich nog gaan roeren. Gelukkig voor de Kanaries spelen zij in het Lotto Park zonder fans én bewoog er bij Anderlecht ook nog amper iets. Daardoor zullen de Brusselaars ook nog niet op hun sterkst aan de aftrap staan.

Gaat STVV stunten tegen RSCA?

Meest recent

'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

7
7
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

43
43
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

136
136
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

209
209
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

228
228
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

301
301
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

229
229
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

550
550
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

86
86
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

320
320
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

57
57
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

118
118
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

149
149
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

209
209
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

596
596
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

350
350
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

221
221
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

482
482
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

297
297
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

284
284
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

287
287
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

709
709
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

220
220
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

140
140

Meer sportnieuws