STVV nu al met zorgen richting Anderlecht

330
STVV nu al met zorgen richting Anderlecht

STVV bereidt zich voor op de eerste match tegen RSC Anderlecht. De Kanaries zagen al een aantal spelers vertrekken en de Olympische Spelen zorgen voor extra kopzorgen bij trainer Christian Lattanzio. Hij zal drie spelers moeten missen.

LEES OOK: 'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Olympische Spelen

De Japanse internationals Kokubo, Fujita en Yamamoto zijn vanaf zaterdag weg bij STVV. Het trio zal dan de voorbereiding aanvatten met Japan op de Olympische Spelen. Dat start op 24 juli. Suzuki trekt niet naar de Olympische Spelen. Daar is een reden voor.

De keeper, die wel nog meetraint met STVV, is op weg naar Parma. Dat zorgt er voor dat de Italianen ook een zegje hadden. Zij hadden liever niet dat Suzuki naar Parijs zou gaan. 

Transfers bij STVV

STVV moet zo dus al zeker drie spelers de eerste weken van het seizoen missen. Lattanzio hoopt ongetwijfeld dat er versterking in aantocht is. De Kanaries gaan Aboubakary Koita weldra verkopen. Hij is in Griekenland om zijn transfer af te ronden en dat zal weldra officieel gecommuniceerd worden. Daarnaast is er nog de transfer van Delorge. Ook hij traint nog mee met STVV, maar Venezia duwt wel door om hem naar de Serie A te halen.

STVV gaat zich de komende weken, wellicht nog voor Anderlecht, ook versterken. Vooral aanvallend wil het zich nog gaan roeren. Gelukkig voor de Kanaries spelen zij in het Lotto Park zonder fans én bewoog er bij Anderlecht ook nog amper iets. Daardoor zullen de Brusselaars ook nog niet op hun sterkst aan de aftrap staan.

Gaat STVV stunten tegen RSCA?

Meest recent

'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

87
87
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

84
84
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

159
159
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

123
123
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

169
169
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

286
286
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

130
130
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

149
149
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

136
136
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

118
118
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

69
69
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

42
42
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

192
192
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

122
122
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

57
57
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

70
70
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

31
31
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

302
302
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

83
83
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

132
132
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

110
110
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

115
115
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

119
119
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

354
354

Meer sportnieuws