STVV nu al met zorgen richting Anderlecht

door
STVV nu al met zorgen richting Anderlecht

STVV bereidt zich voor op de eerste match tegen RSC Anderlecht. De Kanaries zagen al een aantal spelers vertrekken en de Olympische Spelen zorgen voor extra kopzorgen bij trainer Christian Lattanzio. Hij zal drie spelers moeten missen.

LEES OOK: Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Olympische Spelen

De Japanse internationals Kokubo, Fujita en Yamamoto zijn vanaf zaterdag weg bij STVV. Het trio zal dan de voorbereiding aanvatten met Japan op de Olympische Spelen. Dat start op 24 juli. Suzuki trekt niet naar de Olympische Spelen. Daar is een reden voor.

De keeper, die wel nog meetraint met STVV, is op weg naar Parma. Dat zorgt er voor dat de Italianen ook een zegje hadden. Zij hadden liever niet dat Suzuki naar Parijs zou gaan. 

Transfers bij STVV

STVV moet zo dus al zeker drie spelers de eerste weken van het seizoen missen. Lattanzio hoopt ongetwijfeld dat er versterking in aantocht is. De Kanaries gaan Aboubakary Koita weldra verkopen. Hij is in Griekenland om zijn transfer af te ronden en dat zal weldra officieel gecommuniceerd worden. Daarnaast is er nog de transfer van Delorge. Ook hij traint nog mee met STVV, maar Venezia duwt wel door om hem naar de Serie A te halen.

STVV gaat zich de komende weken, wellicht nog voor Anderlecht, ook versterken. Vooral aanvallend wil het zich nog gaan roeren. Gelukkig voor de Kanaries spelen zij in het Lotto Park zonder fans én bewoog er bij Anderlecht ook nog amper iets. Daardoor zullen de Brusselaars ook nog niet op hun sterkst aan de aftrap staan.

Gaat STVV stunten tegen RSCA?

Meest recent

'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

24
24
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

43
43
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

17
17
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

282
282
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

121
121
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

284
284
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

408
408
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

195
195
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

319
319
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

170
170
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

130
130
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

132
132
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

68
68
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

230
230
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

60
60
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

306
306
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

213
213
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

216
216
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

432
432
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

508
508
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

76
76
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

128
128
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

342
342
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

152
152
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

203
203

Meer sportnieuws