STVV nu al met zorgen richting Anderlecht

door
STVV nu al met zorgen richting Anderlecht

STVV bereidt zich voor op de eerste match tegen RSC Anderlecht. De Kanaries zagen al een aantal spelers vertrekken en de Olympische Spelen zorgen voor extra kopzorgen bij trainer Christian Lattanzio. Hij zal drie spelers moeten missen.

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Olympische Spelen

De Japanse internationals Kokubo, Fujita en Yamamoto zijn vanaf zaterdag weg bij STVV. Het trio zal dan de voorbereiding aanvatten met Japan op de Olympische Spelen. Dat start op 24 juli. Suzuki trekt niet naar de Olympische Spelen. Daar is een reden voor.

De keeper, die wel nog meetraint met STVV, is op weg naar Parma. Dat zorgt er voor dat de Italianen ook een zegje hadden. Zij hadden liever niet dat Suzuki naar Parijs zou gaan. 

Transfers bij STVV

STVV moet zo dus al zeker drie spelers de eerste weken van het seizoen missen. Lattanzio hoopt ongetwijfeld dat er versterking in aantocht is. De Kanaries gaan Aboubakary Koita weldra verkopen. Hij is in Griekenland om zijn transfer af te ronden en dat zal weldra officieel gecommuniceerd worden. Daarnaast is er nog de transfer van Delorge. Ook hij traint nog mee met STVV, maar Venezia duwt wel door om hem naar de Serie A te halen.

STVV gaat zich de komende weken, wellicht nog voor Anderlecht, ook versterken. Vooral aanvallend wil het zich nog gaan roeren. Gelukkig voor de Kanaries spelen zij in het Lotto Park zonder fans én bewoog er bij Anderlecht ook nog amper iets. Daardoor zullen de Brusselaars ook nog niet op hun sterkst aan de aftrap staan.

Gaat STVV stunten tegen RSCA?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

16
16
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

25
25
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

29
29
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

51
51
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

36
36
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

37
37
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

66
66
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

155
155
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

127
127
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

115
115
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

60
60
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

53
53
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

115
115
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

172
172
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

256
256
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

149
149
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

99
99
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

200
200
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

358
358
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

67
67
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

118
118
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

486
486
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

129
129
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

130
130
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

277
277

Meer sportnieuws