Speler van het Jaar stelt Antwerp gerust: "Ik blijf"

589 stemmen
Speler van het Jaar stelt Antwerp gerust:

In het jaar na de dubbel bleef Antwerp plots met lege handen achter. Komend seizoen moet het opnieuw beter op de Bosuil. Al is het nog maar de vraag hoe nieuwe coach Jonas De Roeck zijn selectie er precies zal uitzien.

Tot dusver streken er reeds een viertal nieuwkomers neer in Deurne-Noord, waar van de huurlingen dan weer alleen Gyrano Kerk aan boord bleef. Eliot Matazo, Owen Wijndal, Soumaïla Coulibaly en Chidera Ejuke daarentegen zochten intussen al andere oorden op.

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Leegloop bij Antwerp

Terwijl ook Ritchie De Laet zijn schoenen aan de haak hing staat er straks evenwel ongetwijfeld nog meer uitgaand verkeer op til. Zo neemt het stamnummer één wellicht ook nog afscheid van Mandela Keita, Jean Butez, Michel-Ange Balikwisha en George Ilenikhena.

Wie echter niet met een eventuele transfer in zijn hoofd zit is Zeno Van den Bosch. Het 20-jarig product van eigen kweek greep vorig seizoen centraal achterin zijn kans naast Toby Alderweireld en groeide zo uit tot een van de schaarse lichtpunten bij de Great Old.

Van den Bosch blijft

Daarom verkozen de fans hem zelfs tot Speler van het Seizoen. In zijn dankwaard stelt Van den Bosch hen meteen gerust dat hij Antwerp trouw wil blijven. "Ik heb een heel mooi jaar gedraaid, maar nu moet ik gewoon bevestigen en mij verder ontwikkelen", klinkt het.

"Laten we er straks een geweldig seizoen van maken", aldus de Jonge Duivel. Hoewel het zeker in Antwerpen altijd met twee woorden spreken blijft lijkt hij een exit tijdens deze zomermercato op die manier uit te sluiten. Tot genoegen van De Roeck en de achterban.

Van den Bosch zal het snel tot Rode Duivel schoppen

Meest recent

Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

25
25
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

80
80
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

399
399
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

36
36
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

46
46
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

307
307
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

417
417
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

504
504
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

847
847
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

114
114
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

524
524
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

53
53
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

97
97
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

138
138
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

96
96
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

151
151
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

405
405
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

722
722
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

306
306
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

504
504
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

409
409
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

232
232
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

108
108
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

106
106
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

172
172

Meer sportnieuws