Speler van het Jaar stelt Antwerp gerust: "Ik blijf"

door
Speler van het Jaar stelt Antwerp gerust:

In het jaar na de dubbel bleef Antwerp plots met lege handen achter. Komend seizoen moet het opnieuw beter op de Bosuil. Al is het nog maar de vraag hoe nieuwe coach Jonas De Roeck zijn selectie er precies zal uitzien.

Tot dusver streken er reeds een viertal nieuwkomers neer in Deurne-Noord, waar van de huurlingen dan weer alleen Gyrano Kerk aan boord bleef. Eliot Matazo, Owen Wijndal, Soumaïla Coulibaly en Chidera Ejuke daarentegen zochten intussen al andere oorden op.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht beslist over spits, fiasco Club’

Leegloop bij Antwerp

Terwijl ook Ritchie De Laet zijn schoenen aan de haak hing staat er straks evenwel ongetwijfeld nog meer uitgaand verkeer op til. Zo neemt het stamnummer één wellicht ook nog afscheid van Mandela Keita, Jean Butez, Michel-Ange Balikwisha en George Ilenikhena.

Wie echter niet met een eventuele transfer in zijn hoofd zit is Zeno Van den Bosch. Het 20-jarig product van eigen kweek greep vorig seizoen centraal achterin zijn kans naast Toby Alderweireld en groeide zo uit tot een van de schaarse lichtpunten bij de Great Old.

Van den Bosch blijft

Daarom verkozen de fans hem zelfs tot Speler van het Seizoen. In zijn dankwaard stelt Van den Bosch hen meteen gerust dat hij Antwerp trouw wil blijven. "Ik heb een heel mooi jaar gedraaid, maar nu moet ik gewoon bevestigen en mij verder ontwikkelen", klinkt het.

"Laten we er straks een geweldig seizoen van maken", aldus de Jonge Duivel. Hoewel het zeker in Antwerpen altijd met twee woorden spreken blijft lijkt hij een exit tijdens deze zomermercato op die manier uit te sluiten. Tot genoegen van De Roeck en de achterban.

Van den Bosch zal het snel tot Rode Duivel schoppen

Meest recent

Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

7
7
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

43
43
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

45
45
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

75
75
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

185
185
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

99
99
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

256
256
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

124
124
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

84
84
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

58
58
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

484
484
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

187
187
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

72
72
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

116
116
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

117
117
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

140
140
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

177
177
Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Koen Casteels staat onder de lat bij het Saudische Al-Qadisiya, maar tegen het Al Nassr van ...

90
90
Nu ook officieel: Genk zwaait sterkhouder uit

Bij KRC Genk lijkt het nog een onverwacht bewogen wintermercato te gaan worden. Grote plannen hadden ...

100
100
'Nieuwe Erenbjerg naar JPL, talent komt niet'

De zoektocht naar versterking is voor de Belgische profclubs volop aan de gang. Een land waarin een ...

73
73
Gouden Schoen: Tzolis noemt zijn topfavoriet

Zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. De topfavoriet voor de prijs is dit jaar zonder twijfel ...

178
178
'Dender haalt ervaren pion om behoud af te dwingen'

Lange tijd leek Dender een vogel voor de kat te zijn, want de Kadavers begonnen dramatisch aan het ...

171
171
'Union haalt belangrijke slag thuis voor nieuw stadion'

Eén van de pijnpunten van het Belgische voetbal blijft de verouderde staat van de meeste ...

209
209
Titel voor Anderlecht? Hasi antwoordt duidelijk

Binnen een week trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterbreak weer op gang. Er resten ...

365
365
Transfertip voor Karetsas: "Bij deze club zal hij spelen"

Het lijkt er sterk op dat Kos Karetsas bezig is aan zijn laatste maanden bij KRC Genk. Het 18-jarige ...

201
201

Meer sportnieuws