Speler van het Jaar stelt Antwerp gerust: "Ik blijf"

door
Speler van het Jaar stelt Antwerp gerust:

In het jaar na de dubbel bleef Antwerp plots met lege handen achter. Komend seizoen moet het opnieuw beter op de Bosuil. Al is het nog maar de vraag hoe nieuwe coach Jonas De Roeck zijn selectie er precies zal uitzien.

Tot dusver streken er reeds een viertal nieuwkomers neer in Deurne-Noord, waar van de huurlingen dan weer alleen Gyrano Kerk aan boord bleef. Eliot Matazo, Owen Wijndal, Soumaïla Coulibaly en Chidera Ejuke daarentegen zochten intussen al andere oorden op.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

Leegloop bij Antwerp

Terwijl ook Ritchie De Laet zijn schoenen aan de haak hing staat er straks evenwel ongetwijfeld nog meer uitgaand verkeer op til. Zo neemt het stamnummer één wellicht ook nog afscheid van Mandela Keita, Jean Butez, Michel-Ange Balikwisha en George Ilenikhena.

Wie echter niet met een eventuele transfer in zijn hoofd zit is Zeno Van den Bosch. Het 20-jarig product van eigen kweek greep vorig seizoen centraal achterin zijn kans naast Toby Alderweireld en groeide zo uit tot een van de schaarse lichtpunten bij de Great Old.

Van den Bosch blijft

Daarom verkozen de fans hem zelfs tot Speler van het Seizoen. In zijn dankwaard stelt Van den Bosch hen meteen gerust dat hij Antwerp trouw wil blijven. "Ik heb een heel mooi jaar gedraaid, maar nu moet ik gewoon bevestigen en mij verder ontwikkelen", klinkt het.

"Laten we er straks een geweldig seizoen van maken", aldus de Jonge Duivel. Hoewel het zeker in Antwerpen altijd met twee woorden spreken blijft lijkt hij een exit tijdens deze zomermercato op die manier uit te sluiten. Tot genoegen van De Roeck en de achterban.

Van den Bosch zal het snel tot Rode Duivel schoppen

Meest recent

Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

0
0
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

34
34
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

214
214
'Kompany en co hard: international zonder pardon doorgestuurd'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Duivel, smaakmaker weg bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

100
100
Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Axel Witsel was jarenlang een vaste pion van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Op zijn 37e ...

29
29
Garcia speelt open kaart over penibele situatie Lukaku

Romelu Lukaku werd opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, maar gaf al meteen verstek. De ...

47
47
Géén Messi op WK? 'Bondscoach Scaloni dropt bommetje’

Lionel Messi maakt momenteel het mooie weer bij Inter Miami in de Verenigde Staten en de Argentijnse ...

42
42
‘Tresoldi wil weg bij Club Brugge: prijskaartje bekend’

Nicolo Tresoldi is in de tweede seizoenshelft volledig ontploft bij Club Brugge. De Duitse aanvaller ...

407
407
Échte reden voor clash tussen Lukaku en Napoli onthuld

Romelu Lukaku werd opgeroepen door bondscoach Rudi Garcia voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

191
191
Axel Witsel verbaast iedereen met toekomstplannen

Axel Witsel is inmiddels al 37, maar de verdediger annex middenvelder zit nog steeds bij de Rode ...

121
121
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

421
421
België vs VS op tv: waar kijk je live naar de Rode Duivels?

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

267
267
Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Toby Alderweireld was deze week nog te zien in het Play-programma Komen Eten, waar hij een zeer ...

105
105
VS en België sluiten deal: opvallende details oefenduel

De Rode Duivels werken zaterdagavond een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. Die partij zal ...

158
158
Vertrekkansen stijgen: Tresoldi imponeert in Duitsland

Nicolo Tresoldi heeft zich de voorbije weken serieus in de kijker gespeeld bij Club Brugge. Het zal ...

205
205
Godts al gedumpt? Garcia kiest andere Duivel

Mika Godts is eindelijk Rode Duivel, maar dat voelt voorlopig meer als een test dan als een echte ...

233
233
'Atlético, Dortmund, ...: Club is eerste smaakmaker kwijt'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal verliezen, staat inmiddels ...

304
304
Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

692
692
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

86
86
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

194
194
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

159
159
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

517
517
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

404
404
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

265
265

Meer sportnieuws