Speler van het Jaar stelt Antwerp gerust: "Ik blijf"

door
Speler van het Jaar stelt Antwerp gerust:

In het jaar na de dubbel bleef Antwerp plots met lege handen achter. Komend seizoen moet het opnieuw beter op de Bosuil. Al is het nog maar de vraag hoe nieuwe coach Jonas De Roeck zijn selectie er precies zal uitzien.

Tot dusver streken er reeds een viertal nieuwkomers neer in Deurne-Noord, waar van de huurlingen dan weer alleen Gyrano Kerk aan boord bleef. Eliot Matazo, Owen Wijndal, Soumaïla Coulibaly en Chidera Ejuke daarentegen zochten intussen al andere oorden op.

LEES OOK: ‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Leegloop bij Antwerp

Terwijl ook Ritchie De Laet zijn schoenen aan de haak hing staat er straks evenwel ongetwijfeld nog meer uitgaand verkeer op til. Zo neemt het stamnummer één wellicht ook nog afscheid van Mandela Keita, Jean Butez, Michel-Ange Balikwisha en George Ilenikhena.

Wie echter niet met een eventuele transfer in zijn hoofd zit is Zeno Van den Bosch. Het 20-jarig product van eigen kweek greep vorig seizoen centraal achterin zijn kans naast Toby Alderweireld en groeide zo uit tot een van de schaarse lichtpunten bij de Great Old.

Van den Bosch blijft

Daarom verkozen de fans hem zelfs tot Speler van het Seizoen. In zijn dankwaard stelt Van den Bosch hen meteen gerust dat hij Antwerp trouw wil blijven. "Ik heb een heel mooi jaar gedraaid, maar nu moet ik gewoon bevestigen en mij verder ontwikkelen", klinkt het.

"Laten we er straks een geweldig seizoen van maken", aldus de Jonge Duivel. Hoewel het zeker in Antwerpen altijd met twee woorden spreken blijft lijkt hij een exit tijdens deze zomermercato op die manier uit te sluiten. Tot genoegen van De Roeck en de achterban.

Van den Bosch zal het snel tot Rode Duivel schoppen

Meest recent

'Anderlecht dumpt flop: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

73
73
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

188
188
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

22
22
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

163
163
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

188
188
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

328
328
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

86
86
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

235
235
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

271
271
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

158
158
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

276
276
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

624
624
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

206
206
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

30
30
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

466
466
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

237
237
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

454
454
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

63
63
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

277
277
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

93
93
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

303
303
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

291
291
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

135
135

Meer sportnieuws