RFC Luik strikt Belgische ex-speler van PSV

door
RFC Luik strikt Belgische ex-speler van PSV

RFC Luik trekt met ambitie het nieuwe seizoen in. De club uit de Challenger Pro League heeft een nieuwe rechtsachter aangetrokken. Stefano Marzo komt over van FCV Dender.

LEES OOK: Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

Marzo naar Luik

"48 uren uur na de uitgaande transfer van Benoit Nyssen naar Zulte Waregem rondde Luik de onderhandelingen af ​​met Stefano Marzo (33 jaar oud), die een contract voor 3 seizoenen tekende. Stefano trainde tot zijn 21e bij PSV Eindhoven. Hij speelde in de Jupiler Pro League onder de kleuren van Beerschot en Lokeren en in de Eredivisie in Heerenveen. Na een periode bij Roda (Nederlandse 2e divisie) speelde hij de laatste twee seizoenen bij Dender waar hij aan alle wedstrijden (op 1 na) van het promotieseizoen deelnam", laat Luik weten.

Speciale band

"Ik ben bijzonder blij om lid te worden van de club. Een groot deel van mijn familie komt uit Luik: mijn vader is geboren in Luik en mijn oom woont er nog steeds op een paar honderd meter van het Stade de Rocourt. Voor een speler is het belangrijk om zich door het publiek gesteund te voelen en ik weet dat dit in Rocourt het geval zal zijn", zei Marzo. 

“Stefano heeft dezelfde aanvallende en verdedigende kwaliteiten als Benoit. Hij is een ervaren speler en een duidelijke versterking voor het team”, onderstreept Gaëtan Englebert.

✅ 𝗦𝘁𝗲𝗳𝗮𝗻𝗼 𝗠𝗮𝗿𝘇𝗼 𝗿𝗲𝗷𝗼𝗶𝗻𝘁 𝗹𝗲 𝗥𝗙𝗖𝗟 📄 Un nouveau joueur d’expérience au poste d’arrière droit : 48h après le transfert sortant de Benoit Nyssen, le Matricule 4 a finalisé les négociations avec Stefano (33 ans). Il a signé pour 3 saisons. pic.twitter.com/St6QCpi6qm

— RFC Liège (@rfcliege) July 12, 2024

Goede aanwinst voor Luik?

Meest recent

'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

4
4
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

81
81
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

8
8
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

72
72
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

143
143
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

16
16
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

34
34
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

15
15
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

289
289
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

144
144
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

181
181
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

56
56
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

200
200
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

220
220
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

104
104
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

96
96
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

119
119
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

356
356
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

96
96
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

469
469
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

275
275
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

72
72
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

217
217
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

501
501

Meer sportnieuws