RFC Luik strikt Belgische ex-speler van PSV

31 stemmen
RFC Luik strikt Belgische ex-speler van PSV

RFC Luik trekt met ambitie het nieuwe seizoen in. De club uit de Challenger Pro League heeft een nieuwe rechtsachter aangetrokken. Stefano Marzo komt over van FCV Dender.

Marzo naar Luik

"48 uren uur na de uitgaande transfer van Benoit Nyssen naar Zulte Waregem rondde Luik de onderhandelingen af ​​met Stefano Marzo (33 jaar oud), die een contract voor 3 seizoenen tekende. Stefano trainde tot zijn 21e bij PSV Eindhoven. Hij speelde in de Jupiler Pro League onder de kleuren van Beerschot en Lokeren en in de Eredivisie in Heerenveen. Na een periode bij Roda (Nederlandse 2e divisie) speelde hij de laatste twee seizoenen bij Dender waar hij aan alle wedstrijden (op 1 na) van het promotieseizoen deelnam", laat Luik weten.

Speciale band

"Ik ben bijzonder blij om lid te worden van de club. Een groot deel van mijn familie komt uit Luik: mijn vader is geboren in Luik en mijn oom woont er nog steeds op een paar honderd meter van het Stade de Rocourt. Voor een speler is het belangrijk om zich door het publiek gesteund te voelen en ik weet dat dit in Rocourt het geval zal zijn", zei Marzo. 

“Stefano heeft dezelfde aanvallende en verdedigende kwaliteiten als Benoit. Hij is een ervaren speler en een duidelijke versterking voor het team”, onderstreept Gaëtan Englebert.

✅ 𝗦𝘁𝗲𝗳𝗮𝗻𝗼 𝗠𝗮𝗿𝘇𝗼 𝗿𝗲𝗷𝗼𝗶𝗻𝘁 𝗹𝗲 𝗥𝗙𝗖𝗟 📄 Un nouveau joueur d’expérience au poste d’arrière droit : 48h après le transfert sortant de Benoit Nyssen, le Matricule 4 a finalisé les négociations avec Stefano (33 ans). Il a signé pour 3 saisons. pic.twitter.com/St6QCpi6qm

— RFC Liège (@rfcliege) July 12, 2024

Goede aanwinst voor Luik?

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

13
13
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

96
96
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

82
82
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

169
169
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

167
167
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

326
326
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

324
324
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

236
236
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

70
70
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

96
96
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

173
173
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

52
52
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

59
59
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

500
500
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

125
125
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

176
176
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

183
183
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

916
916
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

97
97
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

250
250
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

81
81
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

36
36
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

374
374
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

101
101

Meer sportnieuws