Club Brugge gooit handdoek: bouwplannen terug de koelkast in

door
Club Brugge gooit handdoek: bouwplannen terug de koelkast in

De Processie van Echternach is er niks tegen. Voor de zoveelste keer incasseerden de stadionplannen van Club Brugge een serieuze tik. De vraag is nu wanneer de eerste steen eindelijk gelegd zal worden.

In principe kan dat nu al, want nadat Blauw-Zwart opnieuw alle benodigde vergunningen had verkregen klonk het dat eventueel beroep niet opschortend zou werken. Concreet kan Club dus gewoon al beginnen bouwen op de Oympiasite naast het huidige Jan Breydelstadion.

LEES OOK: 'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Buurt in beroep

Alleen lijkt dat niet bepaald opportuun. Een week geleden geraakte namelijk bekend dat een aantal buurtbewoners wel degelijk opnieuw bezwaar hadden aangetekend tegen de plannen van Bart Verhaeghe en co voor een moderne en grotere voetbaltempel op dezelfde locatie.

Zowel tegen de beslissing van de Brugse gemeenteraad als die van de Vlaamse regering om Club groen licht te geven spanden zij een procedure aan. Daardoor kan het project volgens verschillende bronnen gemakkelijk nog maar eens tot meer dan een jaar vertraging oplopen.

Club heeft geduld

Hoewel de Raad voor Vergunningsbetwistingen voorlopig niet gevraagd werd om de mogelijkheid om te bouwen op te schorten vooraleer ze eventueel te vernietigen blijkt Club tenslotte niet zinnens om de spades boven te halen. Dat bevestigt Brugs burgemeester Dirk De fauw.

"Het gebruik is tot nu toe dat Club Brugge geen risico's neemt, en toch niet tot bouwen overgaat vooraleer er een definitieve uitspraak is", klinkt het bij Focus-WTV. Uit angst om de boel opnieuw te moeten afbreken worden de plannen dus opnieuw al dan niet tijdelijk opgeborgen.

Club zou beter gewoon al beginnen bouwen

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

55
55
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

173
173
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

143
143
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

57
57
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

67
67
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

213
213
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

208
208
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

63
63
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

97
97
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

369
369
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

306
306
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

196
196
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

336
336
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

949
949
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

115
115
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

211
211
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

304
304
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

96
96
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

231
231
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

227
227
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

375
375
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

201
201
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

68
68
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

157
157
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws