Club Brugge gooit handdoek: bouwplannen terug de koelkast in

1214 stemmen
Club Brugge gooit handdoek: bouwplannen terug de koelkast in

De Processie van Echternach is er niks tegen. Voor de zoveelste keer incasseerden de stadionplannen van Club Brugge een serieuze tik. De vraag is nu wanneer de eerste steen eindelijk gelegd zal worden.

In principe kan dat nu al, want nadat Blauw-Zwart opnieuw alle benodigde vergunningen had verkregen klonk het dat eventueel beroep niet opschortend zou werken. Concreet kan Club dus gewoon al beginnen bouwen op de Oympiasite naast het huidige Jan Breydelstadion.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Buurt in beroep

Alleen lijkt dat niet bepaald opportuun. Een week geleden geraakte namelijk bekend dat een aantal buurtbewoners wel degelijk opnieuw bezwaar hadden aangetekend tegen de plannen van Bart Verhaeghe en co voor een moderne en grotere voetbaltempel op dezelfde locatie.

Zowel tegen de beslissing van de Brugse gemeenteraad als die van de Vlaamse regering om Club groen licht te geven spanden zij een procedure aan. Daardoor kan het project volgens verschillende bronnen gemakkelijk nog maar eens tot meer dan een jaar vertraging oplopen.

Club heeft geduld

Hoewel de Raad voor Vergunningsbetwistingen voorlopig niet gevraagd werd om de mogelijkheid om te bouwen op te schorten vooraleer ze eventueel te vernietigen blijkt Club tenslotte niet zinnens om de spades boven te halen. Dat bevestigt Brugs burgemeester Dirk De fauw.

"Het gebruik is tot nu toe dat Club Brugge geen risico's neemt, en toch niet tot bouwen overgaat vooraleer er een definitieve uitspraak is", klinkt het bij Focus-WTV. Uit angst om de boel opnieuw te moeten afbreken worden de plannen dus opnieuw al dan niet tijdelijk opgeborgen.

Club zou beter gewoon al beginnen bouwen

Meest recent

'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

44
44
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

11
11
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

158
158
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

26
26
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

137
137
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

25
25
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

370
370
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

398
398
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

112
112
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

76
76
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

342
342
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

367
367
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

368
368
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

132
132
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

152
152
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

662
662
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

80
80
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

146
146
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

281
281
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

315
315
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

296
296
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

65
65
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

319
319
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

128
128

Meer sportnieuws