Club Brugge gooit handdoek: bouwplannen terug de koelkast in

1214 stemmen
Club Brugge gooit handdoek: bouwplannen terug de koelkast in

De Processie van Echternach is er niks tegen. Voor de zoveelste keer incasseerden de stadionplannen van Club Brugge een serieuze tik. De vraag is nu wanneer de eerste steen eindelijk gelegd zal worden.

In principe kan dat nu al, want nadat Blauw-Zwart opnieuw alle benodigde vergunningen had verkregen klonk het dat eventueel beroep niet opschortend zou werken. Concreet kan Club dus gewoon al beginnen bouwen op de Oympiasite naast het huidige Jan Breydelstadion.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Buurt in beroep

Alleen lijkt dat niet bepaald opportuun. Een week geleden geraakte namelijk bekend dat een aantal buurtbewoners wel degelijk opnieuw bezwaar hadden aangetekend tegen de plannen van Bart Verhaeghe en co voor een moderne en grotere voetbaltempel op dezelfde locatie.

Zowel tegen de beslissing van de Brugse gemeenteraad als die van de Vlaamse regering om Club groen licht te geven spanden zij een procedure aan. Daardoor kan het project volgens verschillende bronnen gemakkelijk nog maar eens tot meer dan een jaar vertraging oplopen.

Club heeft geduld

Hoewel de Raad voor Vergunningsbetwistingen voorlopig niet gevraagd werd om de mogelijkheid om te bouwen op te schorten vooraleer ze eventueel te vernietigen blijkt Club tenslotte niet zinnens om de spades boven te halen. Dat bevestigt Brugs burgemeester Dirk De fauw.

"Het gebruik is tot nu toe dat Club Brugge geen risico's neemt, en toch niet tot bouwen overgaat vooraleer er een definitieve uitspraak is", klinkt het bij Focus-WTV. Uit angst om de boel opnieuw te moeten afbreken worden de plannen dus opnieuw al dan niet tijdelijk opgeborgen.

Club zou beter gewoon al beginnen bouwen

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

42
42
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

77
77
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

44
44
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

196
196
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

107
107
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

197
197
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

106
106
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

137
137
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

108
108
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

805
805
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1090
1090
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

75
75
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

545
545
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

175
175
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

290
290
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

643
643
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

166
166
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

158
158
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

366
366
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

216
216
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

259
259
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

809
809
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

522
522

Meer sportnieuws