Club Brugge gooit handdoek: bouwplannen terug de koelkast in

1214 stemmen
Club Brugge gooit handdoek: bouwplannen terug de koelkast in

De Processie van Echternach is er niks tegen. Voor de zoveelste keer incasseerden de stadionplannen van Club Brugge een serieuze tik. De vraag is nu wanneer de eerste steen eindelijk gelegd zal worden.

In principe kan dat nu al, want nadat Blauw-Zwart opnieuw alle benodigde vergunningen had verkregen klonk het dat eventueel beroep niet opschortend zou werken. Concreet kan Club dus gewoon al beginnen bouwen op de Oympiasite naast het huidige Jan Breydelstadion.

LEES OOK: OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

Buurt in beroep

Alleen lijkt dat niet bepaald opportuun. Een week geleden geraakte namelijk bekend dat een aantal buurtbewoners wel degelijk opnieuw bezwaar hadden aangetekend tegen de plannen van Bart Verhaeghe en co voor een moderne en grotere voetbaltempel op dezelfde locatie.

Zowel tegen de beslissing van de Brugse gemeenteraad als die van de Vlaamse regering om Club groen licht te geven spanden zij een procedure aan. Daardoor kan het project volgens verschillende bronnen gemakkelijk nog maar eens tot meer dan een jaar vertraging oplopen.

Club heeft geduld

Hoewel de Raad voor Vergunningsbetwistingen voorlopig niet gevraagd werd om de mogelijkheid om te bouwen op te schorten vooraleer ze eventueel te vernietigen blijkt Club tenslotte niet zinnens om de spades boven te halen. Dat bevestigt Brugs burgemeester Dirk De fauw.

"Het gebruik is tot nu toe dat Club Brugge geen risico's neemt, en toch niet tot bouwen overgaat vooraleer er een definitieve uitspraak is", klinkt het bij Focus-WTV. Uit angst om de boel opnieuw te moeten afbreken worden de plannen dus opnieuw al dan niet tijdelijk opgeborgen.

Club zou beter gewoon al beginnen bouwen

Meest recent

Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

54
54
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

48
48
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

120
120
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

55
55
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

114
114
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

229
229
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

132
132
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

113
113
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

193
193
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

704
704
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

157
157
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

492
492
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

552
552
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

356
356
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

251
251
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

223
223
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

68
68
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

79
79
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

274
274
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

63
63
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

304
304
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

109
109
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

455
455
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

452
452
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

198
198

Meer sportnieuws