'AA Gent onderhandelt over vertrek van steunpilaar'

door
'AA Gent onderhandelt over vertrek van steunpilaar'

Zowel op inkomend als uitgaand vlak staat er deze zomer nog veel te gebeuren bij AA Gent, dat met Max Dean zopas een tweede aanwinst presenteerde. Intussen lijkt een van de huidige sterkhouders in de Planet Group Arena dicht bij de uitgang te staan.

Terwijl ook Tarik Tissoudali en Hyunseok Hong mogelijk andere oorden opzoeken nemen vooral de geruchten omtrent Jordan Torunarigha tenslotte alsmaar toe. Eerder werd de 26-jarige verdediger bijvoorbeeld reeds aan een terugkeer naar de Bundesliga gelinkt.

LEES OOK: Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Torunarigha naar Turkije?

Daar zouden zowel Hoffenheim als Stuttgart een oogje hebben laten vallen op Torunarigha, twee jaar geleden door de Buffalo's voor drie miljoen weggeplukt bij Hertha Berlijn. Ook bij Leeds prijkt de eenmalig Nigeriaans international naar verluidt op de verlanglijst.

Turkse en Nigeriaanse bronnen, allebei niet altijd even betrouwbaar, melden nu dat de eenmalig Nigeriaans international tevens op concrete belangstelling van Trabzonspor kan rekenen. Intussen zouden de onderhandelingen tussen alle partijen zelfs zijn opgestart.

AA Gent hoopt op opbod

Afwachten of er snel een doorbraak wordt bereikt, maar vermits hij zijn laatste contractjaar ingaat lijkt de kans alleszins groot dat Torunarigha zijn koffers pakt. Ook Crystal Palace en Torino worden hier en daar overigens genoemd als potentiële kandidaat-overnemers.

Om het onderste uit de kan te slepen hopen Arnar Vidarsson en co ongetwijfeld dan ook op een opbod. De marktwaarde van de linkspoot wordt op vijf miljoen geschat, al zou AA Gent er wellicht al genoegen mee nemen indien het haar investering kan recupereren.

Wie is belangrijker voor AA Gent?

Meest recent

Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

5
5
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

18
18
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

13
13
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

135
135
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

113
113
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

109
109
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

130
130
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

86
86
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

222
222
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

257
257
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

715
715
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

40
40
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

279
279
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

69
69
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

1013
1013
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

367
367
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

131
131
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

160
160
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

381
381
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

56
56
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

151
151
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

2069
2069
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

606
606
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

635
635
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

22
22

Meer sportnieuws