'AA Gent onderhandelt over vertrek van steunpilaar'

673
'AA Gent onderhandelt over vertrek van steunpilaar'

Zowel op inkomend als uitgaand vlak staat er deze zomer nog veel te gebeuren bij AA Gent, dat met Max Dean zopas een tweede aanwinst presenteerde. Intussen lijkt een van de huidige sterkhouders in de Planet Group Arena dicht bij de uitgang te staan.

Terwijl ook Tarik Tissoudali en Hyunseok Hong mogelijk andere oorden opzoeken nemen vooral de geruchten omtrent Jordan Torunarigha tenslotte alsmaar toe. Eerder werd de 26-jarige verdediger bijvoorbeeld reeds aan een terugkeer naar de Bundesliga gelinkt.

LEES OOK: Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

Torunarigha naar Turkije?

Daar zouden zowel Hoffenheim als Stuttgart een oogje hebben laten vallen op Torunarigha, twee jaar geleden door de Buffalo's voor drie miljoen weggeplukt bij Hertha Berlijn. Ook bij Leeds prijkt de eenmalig Nigeriaans international naar verluidt op de verlanglijst.

Turkse en Nigeriaanse bronnen, allebei niet altijd even betrouwbaar, melden nu dat de eenmalig Nigeriaans international tevens op concrete belangstelling van Trabzonspor kan rekenen. Intussen zouden de onderhandelingen tussen alle partijen zelfs zijn opgestart.

AA Gent hoopt op opbod

Afwachten of er snel een doorbraak wordt bereikt, maar vermits hij zijn laatste contractjaar ingaat lijkt de kans alleszins groot dat Torunarigha zijn koffers pakt. Ook Crystal Palace en Torino worden hier en daar overigens genoemd als potentiële kandidaat-overnemers.

Om het onderste uit de kan te slepen hopen Arnar Vidarsson en co ongetwijfeld dan ook op een opbod. De marktwaarde van de linkspoot wordt op vijf miljoen geschat, al zou AA Gent er wellicht al genoegen mee nemen indien het haar investering kan recupereren.

Wie is belangrijker voor AA Gent?

Meest recent

De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

8
8
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

31
31
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

41
41
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

21
21
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

22
22
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

36
36
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

47
47
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

240
240
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

50
50
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

44
44
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

108
108
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

78
78
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

131
131
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

165
165
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

57
57
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

64
64
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

345
345
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

884
884
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

95
95
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

29
29
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

188
188
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

86
86
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

178
178
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

221
221
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

441
441

Meer sportnieuws