'Verdediger maakt vertrekwens bekend aan Anderlecht'

door
'Verdediger maakt vertrekwens bekend aan Anderlecht'

Jan Vertonghen blijft allicht op post, maar na de exit van Zeno Debast, Federico Gattoni en vermoedelijk ook Ludwig Augustinsson lijkt de defensie van Anderlecht toch een fikse metamorfose te ondergaan. Te meer mochten nog meer verdedigers het ruime sop kiezen.

De enige positie achterin die momenteel dubbel bezet is in het Lotto Park is de rechtsback, waar Killian Sardella vorig seizoen het pleit won van nieuwkomer Louis Patris. Alleen gaat het product van eigen kweek zijn laatste contractjaar in, en dus ziet Paars-Wit zich mogelijk genoodzaakt om hem te verkopen.

LEES OOK: Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

Interesse in rechtsbacks

Aan interesse alleszins geen gebrek, want Het Nieuwsblad benadrukt nogmaals dat Sardella op de radar staat van onder meer Werder Bremen. Voorlopig blijken de Duitsers wel nog niet helemaal door te drukken: zoals eerder al gemeld is er ook volgens de krant van een concreet bod momenteel geen sprake.

Bij een eventueel vertrek van zijn concurrent zou Brian Riemer vol de kaart van Patris kunnen trekken, tenminste indien hijzelf aan boord blijft. Eerder op de dag geraakte bekend dat de 23-jarige rechtsachter, pas een jaar geleden voor 3,5 miljoen weggeplukt bij OH Leuven, op de verlanglijst staat van Venezia.

Patris wil RSCA verlaten

Ook dat wordt bevestigd door Het Nieuwsblad, dat er net zoals La Dernière Heure aan toevoegt dat de Italianen niet de enigen zijn die een oogje op Patris hebben laten vallen. De promovendus in de Serie A zou hem bovendien louter willen huren, een constructie die ook de andere gegadigden wel zien zitten.

Net zoals Patris zelf trouwens, die volgens LDH niet weerspanning staat tegenover een al dan niet tijdelijk vertrek om meer speeltijd te vergaren. Door de dunne spoeling achterin lijkt Anderlecht, waar hij nog tot medio 2028 vastligt, echter enkel een transfer te overwegen indien ze zo hun investering recupereren.

Gelooft u nog in Patris bij RSCA?

Meest recent

'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

25
25
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

8
8
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

72
72
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

52
52
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

218
218
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

215
215
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

190
190
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

103
103
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

270
270
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

242
242
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

196
196
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

83
83
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

48
48
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

520
520
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

375
375
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

626
626
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

398
398
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

117
117
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

129
129
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

479
479
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

174
174
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

281
281
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

121
121
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

282
282
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22

Meer sportnieuws