'Verdediger maakt vertrekwens bekend aan Anderlecht'

door
'Verdediger maakt vertrekwens bekend aan Anderlecht'

Jan Vertonghen blijft allicht op post, maar na de exit van Zeno Debast, Federico Gattoni en vermoedelijk ook Ludwig Augustinsson lijkt de defensie van Anderlecht toch een fikse metamorfose te ondergaan. Te meer mochten nog meer verdedigers het ruime sop kiezen.

De enige positie achterin die momenteel dubbel bezet is in het Lotto Park is de rechtsback, waar Killian Sardella vorig seizoen het pleit won van nieuwkomer Louis Patris. Alleen gaat het product van eigen kweek zijn laatste contractjaar in, en dus ziet Paars-Wit zich mogelijk genoodzaakt om hem te verkopen.

LEES OOK: Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

Interesse in rechtsbacks

Aan interesse alleszins geen gebrek, want Het Nieuwsblad benadrukt nogmaals dat Sardella op de radar staat van onder meer Werder Bremen. Voorlopig blijken de Duitsers wel nog niet helemaal door te drukken: zoals eerder al gemeld is er ook volgens de krant van een concreet bod momenteel geen sprake.

Bij een eventueel vertrek van zijn concurrent zou Brian Riemer vol de kaart van Patris kunnen trekken, tenminste indien hijzelf aan boord blijft. Eerder op de dag geraakte bekend dat de 23-jarige rechtsachter, pas een jaar geleden voor 3,5 miljoen weggeplukt bij OH Leuven, op de verlanglijst staat van Venezia.

Patris wil RSCA verlaten

Ook dat wordt bevestigd door Het Nieuwsblad, dat er net zoals La Dernière Heure aan toevoegt dat de Italianen niet de enigen zijn die een oogje op Patris hebben laten vallen. De promovendus in de Serie A zou hem bovendien louter willen huren, een constructie die ook de andere gegadigden wel zien zitten.

Net zoals Patris zelf trouwens, die volgens LDH niet weerspanning staat tegenover een al dan niet tijdelijk vertrek om meer speeltijd te vergaren. Door de dunne spoeling achterin lijkt Anderlecht, waar hij nog tot medio 2028 vastligt, echter enkel een transfer te overwegen indien ze zo hun investering recupereren.

Gelooft u nog in Patris bij RSCA?

Meest recent

Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

42
42
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

42
42
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

25
25
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

23
23
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

137
137
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

277
277
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

180
180
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

112
112
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

310
310
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

180
180
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

317
317
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

151
151
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

83
83
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

614
614
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

289
289
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

686
686
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

473
473
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

299
299
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

185
185
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

144
144
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

117
117
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

104
104
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

73
73
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

177
177
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

190
190

Meer sportnieuws