'Verdediger maakt vertrekwens bekend aan Anderlecht'

door
'Verdediger maakt vertrekwens bekend aan Anderlecht'

Jan Vertonghen blijft allicht op post, maar na de exit van Zeno Debast, Federico Gattoni en vermoedelijk ook Ludwig Augustinsson lijkt de defensie van Anderlecht toch een fikse metamorfose te ondergaan. Te meer mochten nog meer verdedigers het ruime sop kiezen.

De enige positie achterin die momenteel dubbel bezet is in het Lotto Park is de rechtsback, waar Killian Sardella vorig seizoen het pleit won van nieuwkomer Louis Patris. Alleen gaat het product van eigen kweek zijn laatste contractjaar in, en dus ziet Paars-Wit zich mogelijk genoodzaakt om hem te verkopen.

LEES OOK: "Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

Interesse in rechtsbacks

Aan interesse alleszins geen gebrek, want Het Nieuwsblad benadrukt nogmaals dat Sardella op de radar staat van onder meer Werder Bremen. Voorlopig blijken de Duitsers wel nog niet helemaal door te drukken: zoals eerder al gemeld is er ook volgens de krant van een concreet bod momenteel geen sprake.

Bij een eventueel vertrek van zijn concurrent zou Brian Riemer vol de kaart van Patris kunnen trekken, tenminste indien hijzelf aan boord blijft. Eerder op de dag geraakte bekend dat de 23-jarige rechtsachter, pas een jaar geleden voor 3,5 miljoen weggeplukt bij OH Leuven, op de verlanglijst staat van Venezia.

Patris wil RSCA verlaten

Ook dat wordt bevestigd door Het Nieuwsblad, dat er net zoals La Dernière Heure aan toevoegt dat de Italianen niet de enigen zijn die een oogje op Patris hebben laten vallen. De promovendus in de Serie A zou hem bovendien louter willen huren, een constructie die ook de andere gegadigden wel zien zitten.

Net zoals Patris zelf trouwens, die volgens LDH niet weerspanning staat tegenover een al dan niet tijdelijk vertrek om meer speeltijd te vergaren. Door de dunne spoeling achterin lijkt Anderlecht, waar hij nog tot medio 2028 vastligt, echter enkel een transfer te overwegen indien ze zo hun investering recupereren.

Gelooft u nog in Patris bij RSCA?

Meest recent

Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

0
0
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

90
90
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

133
133
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

39
39
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

75
75
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

146
146
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

403
403
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

87
87
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

98
98
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

298
298
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

23
23
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

394
394
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

253
253
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

285
285
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

55
55
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

219
219
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

136
136
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

45
45
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

87
87
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

882
882
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

552
552
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

205
205
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

112
112
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

196
196
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

414
414

Meer sportnieuws