'Verdediger maakt vertrekwens bekend aan Anderlecht'

door
'Verdediger maakt vertrekwens bekend aan Anderlecht'

Jan Vertonghen blijft allicht op post, maar na de exit van Zeno Debast, Federico Gattoni en vermoedelijk ook Ludwig Augustinsson lijkt de defensie van Anderlecht toch een fikse metamorfose te ondergaan. Te meer mochten nog meer verdedigers het ruime sop kiezen.

De enige positie achterin die momenteel dubbel bezet is in het Lotto Park is de rechtsback, waar Killian Sardella vorig seizoen het pleit won van nieuwkomer Louis Patris. Alleen gaat het product van eigen kweek zijn laatste contractjaar in, en dus ziet Paars-Wit zich mogelijk genoodzaakt om hem te verkopen.

LEES OOK: Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Interesse in rechtsbacks

Aan interesse alleszins geen gebrek, want Het Nieuwsblad benadrukt nogmaals dat Sardella op de radar staat van onder meer Werder Bremen. Voorlopig blijken de Duitsers wel nog niet helemaal door te drukken: zoals eerder al gemeld is er ook volgens de krant van een concreet bod momenteel geen sprake.

Bij een eventueel vertrek van zijn concurrent zou Brian Riemer vol de kaart van Patris kunnen trekken, tenminste indien hijzelf aan boord blijft. Eerder op de dag geraakte bekend dat de 23-jarige rechtsachter, pas een jaar geleden voor 3,5 miljoen weggeplukt bij OH Leuven, op de verlanglijst staat van Venezia.

Patris wil RSCA verlaten

Ook dat wordt bevestigd door Het Nieuwsblad, dat er net zoals La Dernière Heure aan toevoegt dat de Italianen niet de enigen zijn die een oogje op Patris hebben laten vallen. De promovendus in de Serie A zou hem bovendien louter willen huren, een constructie die ook de andere gegadigden wel zien zitten.

Net zoals Patris zelf trouwens, die volgens LDH niet weerspanning staat tegenover een al dan niet tijdelijk vertrek om meer speeltijd te vergaren. Door de dunne spoeling achterin lijkt Anderlecht, waar hij nog tot medio 2028 vastligt, echter enkel een transfer te overwegen indien ze zo hun investering recupereren.

Gelooft u nog in Patris bij RSCA?

Meest recent

Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

11
11
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

4
4
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

51
51
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

111
111
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

67
67
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

94
94
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

155
155
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

67
67
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

215
215
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

264
264
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

434
434
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

109
109
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

246
246
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

190
190
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

326
326
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

375
375
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

76
76
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

35
35
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

815
815
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

411
411
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

582
582
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

159
159
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

558
558

Meer sportnieuws