Done deal: Club Brugge stelt Nilsson officieel voor

499 stemmen
Done deal: Club Brugge stelt Nilsson officieel voor

Een verrassing kunnen we het niet meer noemen, maar nu is de kogel ook helemaal door de kerk: Gustaf Nilsson ruilt Union voor Club Brugge. Via de officiële kanalen maakte Blauw-Zwart zopas de komst van de 27-jarige Zweed bekend.

"Club Brugge heeft haar nieuwe spits te pakken. Gustaf Nilsson komt over van Union Saint-Gilloise en tekent een contract tot 2028", klinkt het op de Brugse clubwebsite. Naar verluidt legt de landskampioen een zestal miljoen op tafel voor de targetman.

Club strikt Nilsson

"Gustaf Nilsson is geen onbekende in het Belgisch voetbal. De 27-jarige Zweed was de afgelopen twee seizoenen actief in het Dudenpark. Hij won er met Union de beker en was bepalend in Europa met enkele belangrijke doelpunten", klinkt het verder nog.

"In 93 matchen voor Union scoorde hij 27 goals en gaf hij 7 assists. De international zal volgende week aansluiten bij de groep in het Basecamp. Enkele dagen later zou hij al meteen zijn eerste prijs met Club kunnen pakken in de Supercup tegen Union."

Opvolger van Thiago

"Ik ben heel gelukkig om hier te zijn", vertelt Nilsson zelf, die Jan Breydel het rugnummer 19 zal dragen, dan weer in een eerste korte reactie. Hij moet in Brugge de schoenen zien te vullen van Igor Thiago, die voor 37 miljoen naar Brentford verhuisde.

"Bedankt, Gustaf. Unioniste un jour, Unioniste toujours", klinkt het tot slot in een eveneens korte mededeling op de clubwebsite van Union, dat vooral wenst te benadrukken hoe hij in zijn twee seizoenen in het Dudenpark toch erg veel verwezenlijkt heeft.

Hoeveel doelpunten zal Nilsson dit seizoen scoren?

Meest recent

Anderlecht vloekt luidop: extra hinderpaal tegen Hammarby

RSC Anderlecht begint weldra aan zijn nieuwe seizoen. In de tweede voorronde van de Europa League ...

34
34
'Transferspektakel Club Brugge: twee topdeals in pijplijn'

Club Brugge is voorlopig niet aan een overtuigende oefencampagne bezig en verloor vrijdagavond ook ...

174
174
Kompany vreest mokerslag: Kane kan voor 300M kiezen

Vincent Kompany heeft Harry Kane belangrijker dan ooit gemaakt bij Bayern. Toch dreigt hij zijn ...

57
57
Gevolgen Antwerp-overname: transfervuurwerk en (Belgische) trainer

Na een soap van enkele maanden is de overname van Antwerp FC eindelijk rond. Een consortium rond ...

393
393
Atlético Madrid snoeihard: "Mag niet weg voor 200 miljoen"

Atlético Madrid speelt het spel keihard. Eén van de smaakmakers wil de club graag ...

109
109
Hoezo, geen geld? Ajax pakt uit met monstertransfer

Ajax is de afgelopen jaren een club op drift. De Amsterdammers zakten ver terug, ook financieel was ...

147
147
Deschamps en Konaté hebben nog één groot WK-doel

Frankrijk en Engeland spelen de match die ze niet wilden spelen: de troostfinale op het WK. Didier ...

32
32
Leko kondigt vertrekker aan bij Club Brugge

Club Brugge gaat nog een drukke zomermercato tegemoet. Er vertrokken al een aantal spelers en er ...

457
457
Pover Club Brugge gaat alweer onderuit in oefenpot

Club Brugge speelde vanavond een oefenduel tegen sc Heerenveen. Er werd vier keer dertig minuten ...

266
266
Fans van Antwerp hebben meteen boodschap voor Vandenhaute

Wouter Vandenhaute is de nieuwe groot baas van Royal Antwerp FC. Samen met heel wat andere ...

507
507
Vandenhaute en Alderweireld met eerste reactie na overname

Royal Antwerp FC is officieel overgenomen. De club maakte dat vandaag officieel bekend. Wouter ...

575
575
'Salah verrast iedereen en heeft akkoord met nieuwe club'

Mo Salah heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De Egyptenaar heeft een mondeling akkoord bereikt ...

152
152
'Club Brugge houdt adem in: Vermant hakt plots knoop door'

Club Brugge houdt de adem in rond Romeo Vermant. De beslissing is nog niet officieel uitgesproken, ...

753
753
Overname een feit: Paul Gheysens met boodschap aan RAFC-fans

Paul Gheysens heeft Royal Antwerp FC dan toch verkocht. De voorzitter vond een akkoord met Wouter ...

289
289
Done deal: Wouter Vandenhaute neemt Antwerp over

De kogel is door de kerk: Wouter Vandenhaute wordt de nieuwe hoofdaandeelhouder van Royal Antwerp ...

533
533
Anderlecht gaf nu wel toe: "Probeerden in januari al bij RSCA"

La Louvière heeft met de komst van Anas Tajaouart een veelbelovende versterking ...

264
264
Sommer verklaart: "Daarom koos ik voor Club Brugge"

Club Brugge haalde met Yann Sommer een grote naam naar de Jupiler Pro League. De 37-jarige Zwitser ...

325
325
Vannieuwkerke doorbreekt stilte met emotioneel WK-bericht

Het WK van de Rode Duivels eindigde vorig weekend met een stevige domper. België hield Spanje ...

206
206
'AS Roma klopt aan voor sterkhouder van KRC Genk'

Bij KRC Genk gaat er deze mercato nog heel veel gebeuren, zowel in- als uitgaand. Vanuit Italië ...

520
520
'Club Brugge duwt door en biedt 8 miljoen euro'

Club Brugge verliest Christos Tzolis en moet dus op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Meer zelfs, ...

469
469
Lierse SK pakt uit met héél stevige aanwinst

Lierse SK heeft vandaag een zeer opvallende aanwinst aangekondigd. De club uit de Challenger Pro ...

97
97
Cercle Brugge stelt nieuwe middenvelder voor

De Belgische ploegen blijven zich versterken. Ze kijken daarbij vooral naar het buitenland. Zo heeft ...

64
64
Vrancken heeft beet en shopt in de Jupiler Pro League

Wouter Vrancken koos deze zomer voor een verrassende uitdaging. Na een topseizoen koos hij ervoor om ...

66
66
'Club met de handen in het haar voor Supercup én JPL-start'

De eerste grote test voor Club Brugge wordt de Belgische Supercup tegen Union SG. Op 31 juli neemt ...

908
908
Burgess wees monstercontract af: groots plan met KAA Gent

Christian Burgess verliet Union SG na jaren trouwe dienst. Beide partijen kwamen er niet uit tijdens ...

392
392

Meer sportnieuws