Done deal: Club Brugge stelt Nilsson officieel voor

499
Done deal: Club Brugge stelt Nilsson officieel voor

Een verrassing kunnen we het niet meer noemen, maar nu is de kogel ook helemaal door de kerk: Gustaf Nilsson ruilt Union voor Club Brugge. Via de officiële kanalen maakte Blauw-Zwart zopas de komst van de 27-jarige Zweed bekend.

"Club Brugge heeft haar nieuwe spits te pakken. Gustaf Nilsson komt over van Union Saint-Gilloise en tekent een contract tot 2028", klinkt het op de Brugse clubwebsite. Naar verluidt legt de landskampioen een zestal miljoen op tafel voor de targetman.

Club strikt Nilsson

"Gustaf Nilsson is geen onbekende in het Belgisch voetbal. De 27-jarige Zweed was de afgelopen twee seizoenen actief in het Dudenpark. Hij won er met Union de beker en was bepalend in Europa met enkele belangrijke doelpunten", klinkt het verder nog.

"In 93 matchen voor Union scoorde hij 27 goals en gaf hij 7 assists. De international zal volgende week aansluiten bij de groep in het Basecamp. Enkele dagen later zou hij al meteen zijn eerste prijs met Club kunnen pakken in de Supercup tegen Union."

Opvolger van Thiago

"Ik ben heel gelukkig om hier te zijn", vertelt Nilsson zelf, die Jan Breydel het rugnummer 19 zal dragen, dan weer in een eerste korte reactie. Hij moet in Brugge de schoenen zien te vullen van Igor Thiago, die voor 37 miljoen naar Brentford verhuisde.

"Bedankt, Gustaf. Unioniste un jour, Unioniste toujours", klinkt het tot slot in een eveneens korte mededeling op de clubwebsite van Union, dat vooral wenst te benadrukken hoe hij in zijn twee seizoenen in het Dudenpark toch erg veel verwezenlijkt heeft.

Hoeveel doelpunten zal Nilsson dit seizoen scoren?

Meest recent

Eén Rode Duivel maakt kans op kans in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

3
3
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

43
43
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

7
7
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

29
29
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

103
103
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

360
360
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

52
52
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

89
89
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

152
152
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

100
100
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

58
58
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

87
87
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

109
109
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

186
186
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

409
409
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

229
229
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

38
38
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

165
165
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

181
181
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

422
422
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

105
105
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

464
464
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

201
201

Meer sportnieuws