'Kassa Union rinkelt: strijd om Puertas escaleert volledig'

415 stemmen
'Kassa Union rinkelt: strijd om Puertas escaleert volledig'

Een nieuwe zomer, een nieuwe leegloop voor Union, zo lijkt het wel. Net als de twee vorige jaren moest het op zoek naar een nieuwe trainer, want deze keer werd Alexander Blessin na één jaar al weggeplukt door Sankt Pauli. Sébastien Pocognoli kwam hem verrassend vervangen, maar hij zal het zonder een pak smaakmakers moeten redden.

Mohamed Amoura is Union al kwijt aan VfL Wolfsburg en er zullen snel nog sterkhouders vertrekken. Gustaf Nilsson is op weg naar Club Brugge en de verwachting is dat ook Cameron Puertas niet te houden zal zijn na een geweldig seizoen met veertien goals en 23 assists in alle competities.

LEES OOK: Evenepoel haalt verrassend hard uit naar Anderlecht

Union hoorde nog niets van Mönchengladbach

De strijd om de spelmaker lijkt nu helemaal losgebarsten te zijn. Vrijdag werd vanuit Duitsland al melding gemaakt van interesse van Fulham en vooral Mönchengladbach, dat al een aanbieding neergelegd zou hebben. Dat laatste wordt nu ook bevestigd door Sacha Tavolieri, zij het met een belangrijke nuance.

De Duitsers zouden vooralsnog enkel Puertas benaderd hebben, Union hoorde nog niets. Sowieso lijkt het voor Gladbach moeilijk te worden om aan de financiële eisen van de Brusselaars te voldoen. Union zit ook in een sterke onderhandelingspositie omdat de interesse enorm is.

Atalanta maakt ook interesse voor Puertas kenbaar

Ook Atalanta zou namelijk al zijn interesse kenbaar gemaakt hebben. In Bergamo zou Puertas aan de zijde van onder meer Charles De Ketelaere volgend seizoen in de Champions League kunnen aantreden. Maar het zal niet bij de bovengenoemde clubs blijven.

De verwachting is dat er uiteindelijk vijf à zes clubs concreet naar de hand van Puertas zullen dingen. Een drietal van die clubs hebben zich dus al gemeld, ongetwijfeld zal de Spaanse Zwitser snel weten welke opties hij nog heeft voor het komende seizoen.

Welke club zou het beste zijn voor Puertas?

Meest recent

Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

1
1
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

49
49
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

78
78
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

90
90
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

29
29
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

363
363
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

320
320
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

306
306
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

247
247
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

473
473
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

283
283
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

404
404
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

117
117
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1776
1776
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

160
160
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

242
242
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

214
214
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

74
74
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

336
336
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

318
318
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

157
157
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

155
155
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

218
218
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

58
58

Meer sportnieuws