'Kassa Union rinkelt: strijd om Puertas escaleert volledig'

door
'Kassa Union rinkelt: strijd om Puertas escaleert volledig'

Een nieuwe zomer, een nieuwe leegloop voor Union, zo lijkt het wel. Net als de twee vorige jaren moest het op zoek naar een nieuwe trainer, want deze keer werd Alexander Blessin na één jaar al weggeplukt door Sankt Pauli. Sébastien Pocognoli kwam hem verrassend vervangen, maar hij zal het zonder een pak smaakmakers moeten redden.

Mohamed Amoura is Union al kwijt aan VfL Wolfsburg en er zullen snel nog sterkhouders vertrekken. Gustaf Nilsson is op weg naar Club Brugge en de verwachting is dat ook Cameron Puertas niet te houden zal zijn na een geweldig seizoen met veertien goals en 23 assists in alle competities.

LEES OOK: Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union hoorde nog niets van Mönchengladbach

De strijd om de spelmaker lijkt nu helemaal losgebarsten te zijn. Vrijdag werd vanuit Duitsland al melding gemaakt van interesse van Fulham en vooral Mönchengladbach, dat al een aanbieding neergelegd zou hebben. Dat laatste wordt nu ook bevestigd door Sacha Tavolieri, zij het met een belangrijke nuance.

De Duitsers zouden vooralsnog enkel Puertas benaderd hebben, Union hoorde nog niets. Sowieso lijkt het voor Gladbach moeilijk te worden om aan de financiële eisen van de Brusselaars te voldoen. Union zit ook in een sterke onderhandelingspositie omdat de interesse enorm is.

Atalanta maakt ook interesse voor Puertas kenbaar

Ook Atalanta zou namelijk al zijn interesse kenbaar gemaakt hebben. In Bergamo zou Puertas aan de zijde van onder meer Charles De Ketelaere volgend seizoen in de Champions League kunnen aantreden. Maar het zal niet bij de bovengenoemde clubs blijven.

De verwachting is dat er uiteindelijk vijf à zes clubs concreet naar de hand van Puertas zullen dingen. Een drietal van die clubs hebben zich dus al gemeld, ongetwijfeld zal de Spaanse Zwitser snel weten welke opties hij nog heeft voor het komende seizoen.

Welke club zou het beste zijn voor Puertas?

Meest recent

D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

6
6
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

64
64
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

23
23
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

34
34
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

270
270
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

122
122
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

140
140
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

118
118
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

48
48
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

65
65
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

47
47
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

210
210
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

255
255
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

360
360
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

154
154
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

83
83
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

55
55
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

270
270
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

498
498
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

262
262
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

164
164
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

446
446
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

225
225
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

458
458

Meer sportnieuws