'Kassa Union rinkelt: strijd om Puertas escaleert volledig'

door
'Kassa Union rinkelt: strijd om Puertas escaleert volledig'

Een nieuwe zomer, een nieuwe leegloop voor Union, zo lijkt het wel. Net als de twee vorige jaren moest het op zoek naar een nieuwe trainer, want deze keer werd Alexander Blessin na één jaar al weggeplukt door Sankt Pauli. Sébastien Pocognoli kwam hem verrassend vervangen, maar hij zal het zonder een pak smaakmakers moeten redden.

Mohamed Amoura is Union al kwijt aan VfL Wolfsburg en er zullen snel nog sterkhouders vertrekken. Gustaf Nilsson is op weg naar Club Brugge en de verwachting is dat ook Cameron Puertas niet te houden zal zijn na een geweldig seizoen met veertien goals en 23 assists in alle competities.

LEES OOK: Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Union hoorde nog niets van Mönchengladbach

De strijd om de spelmaker lijkt nu helemaal losgebarsten te zijn. Vrijdag werd vanuit Duitsland al melding gemaakt van interesse van Fulham en vooral Mönchengladbach, dat al een aanbieding neergelegd zou hebben. Dat laatste wordt nu ook bevestigd door Sacha Tavolieri, zij het met een belangrijke nuance.

De Duitsers zouden vooralsnog enkel Puertas benaderd hebben, Union hoorde nog niets. Sowieso lijkt het voor Gladbach moeilijk te worden om aan de financiële eisen van de Brusselaars te voldoen. Union zit ook in een sterke onderhandelingspositie omdat de interesse enorm is.

Atalanta maakt ook interesse voor Puertas kenbaar

Ook Atalanta zou namelijk al zijn interesse kenbaar gemaakt hebben. In Bergamo zou Puertas aan de zijde van onder meer Charles De Ketelaere volgend seizoen in de Champions League kunnen aantreden. Maar het zal niet bij de bovengenoemde clubs blijven.

De verwachting is dat er uiteindelijk vijf à zes clubs concreet naar de hand van Puertas zullen dingen. Een drietal van die clubs hebben zich dus al gemeld, ongetwijfeld zal de Spaanse Zwitser snel weten welke opties hij nog heeft voor het komende seizoen.

Welke club zou het beste zijn voor Puertas?

Meest recent

AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

17
17
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

33
33
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

43
43
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

77
77
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

21
21
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

63
63
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

297
297
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

45
45
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

48
48
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

100
100
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

62
62
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

186
186
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

123
123
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

134
134
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

89
89
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

601
601
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

304
304
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

33
33
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

108
108
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

42
42
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

101
101
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

90
90
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

64
64
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

547
547

Meer sportnieuws