'Kassa Union rinkelt: strijd om Puertas escaleert volledig'

415 stemmen
'Kassa Union rinkelt: strijd om Puertas escaleert volledig'

Een nieuwe zomer, een nieuwe leegloop voor Union, zo lijkt het wel. Net als de twee vorige jaren moest het op zoek naar een nieuwe trainer, want deze keer werd Alexander Blessin na één jaar al weggeplukt door Sankt Pauli. Sébastien Pocognoli kwam hem verrassend vervangen, maar hij zal het zonder een pak smaakmakers moeten redden.

Mohamed Amoura is Union al kwijt aan VfL Wolfsburg en er zullen snel nog sterkhouders vertrekken. Gustaf Nilsson is op weg naar Club Brugge en de verwachting is dat ook Cameron Puertas niet te houden zal zijn na een geweldig seizoen met veertien goals en 23 assists in alle competities.

Union hoorde nog niets van Mönchengladbach

De strijd om de spelmaker lijkt nu helemaal losgebarsten te zijn. Vrijdag werd vanuit Duitsland al melding gemaakt van interesse van Fulham en vooral Mönchengladbach, dat al een aanbieding neergelegd zou hebben. Dat laatste wordt nu ook bevestigd door Sacha Tavolieri, zij het met een belangrijke nuance.

De Duitsers zouden vooralsnog enkel Puertas benaderd hebben, Union hoorde nog niets. Sowieso lijkt het voor Gladbach moeilijk te worden om aan de financiële eisen van de Brusselaars te voldoen. Union zit ook in een sterke onderhandelingspositie omdat de interesse enorm is.

Atalanta maakt ook interesse voor Puertas kenbaar

Ook Atalanta zou namelijk al zijn interesse kenbaar gemaakt hebben. In Bergamo zou Puertas aan de zijde van onder meer Charles De Ketelaere volgend seizoen in de Champions League kunnen aantreden. Maar het zal niet bij de bovengenoemde clubs blijven.

De verwachting is dat er uiteindelijk vijf à zes clubs concreet naar de hand van Puertas zullen dingen. Een drietal van die clubs hebben zich dus al gemeld, ongetwijfeld zal de Spaanse Zwitser snel weten welke opties hij nog heeft voor het komende seizoen.

Welke club zou het beste zijn voor Puertas?

Meest recent

Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

0
0
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

47
47
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

99
99
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

78
78
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

361
361
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

34
34
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

311
311
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

634
634
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

100
100
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

205
205
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

163
163
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

300
300
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

74
74
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

51
51
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

41
41
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

554
554
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

79
79
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

262
262
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

54
54
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

256
256
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

183
183
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

132
132
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

781
781
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

70
70
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

202
202

Meer sportnieuws