'Coulibaly versiert na vertrek bij Antwerp fraaie transfer'

486 stemmen
'Coulibaly versiert na vertrek bij Antwerp fraaie transfer'

We zullen dit seizoen een 'new look' Antwerp te zien krijgen, want er is deze zomer heel wat veranderd op de Bosuil. Trainer Mark van Bommel vertrok na twee jaar en werd opgevolgd door Jonas De Roeck, die ook een fel gewijzigde spelerskern tot zijn beschikking krijgt.

In vergelijking met vorig seizoen beschikt De Roeck al over vier nieuwkomers en drie teruggekeerde huurlingen, maar daar staat ook tegenover dat al zeven spelers de Great Old verlaten hebben. Sterkhouders werden nog niet verkocht, maar wel vertrokken de nodige eindecontractspelers en huurlingen.

Antwerp lichtte optie Coulibaly niet

Daarbij zat ook Soumaïla Coulibaly. De jonge Fransman was in de eerste helft van vorig seizoen nog één van de revelaties, maar verloor na een blessure zijn basisplaats aan Zeno Van Den Bosch en kon zich daarna niet meer in de ploeg knokken. Antwerp besloot dan ook om zijn dure aankoopoptie niet te lichten.

Coulibaly moest dus terug naar Borussia Dortmund, waar hij echter zeer weinig perspectief heeft op speelminuten. Desondanks hoeft de 20-jarige niet te panikeren, want hij lijkt deze zomer een fraaie transfer te gaan versieren.

Real Betis haalt Coulibaly binnen

ABC en El Desmarque melden namelijk dat Real Betis werk maakt van zijn komst. De club uit Sevilla eindigde vorig seizoen als zevende in La Liga en mag daardoor in het komende seizoen aan de bak in de Conference League.

Bij Betis zien ze in Coulibaly wellicht de opvolger van Chadi Riad, die deze zomer voor 15 miljoen euro verkocht werd aan Crystal Palace. Hij zal er de concurrentie aan moeten gaan met ervaren rotten Diego Llorente, Marc Bartra en German Pezzella.

Had Antwerp hem toch moeten houden?

Meest recent

'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

8
8
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

27
27
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

33
33
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

102
102
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

96
96
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

19
19
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

107
107
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

216
216
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

278
278
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

272
272
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

51
51
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

54
54
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

251
251
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

102
102
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

106
106
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

86
86
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

49
49
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

185
185
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

68
68
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

292
292
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

117
117
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

290
290
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

361
361

Meer sportnieuws