'Coulibaly versiert na vertrek bij Antwerp fraaie transfer'

door
'Coulibaly versiert na vertrek bij Antwerp fraaie transfer'

We zullen dit seizoen een 'new look' Antwerp te zien krijgen, want er is deze zomer heel wat veranderd op de Bosuil. Trainer Mark van Bommel vertrok na twee jaar en werd opgevolgd door Jonas De Roeck, die ook een fel gewijzigde spelerskern tot zijn beschikking krijgt.

In vergelijking met vorig seizoen beschikt De Roeck al over vier nieuwkomers en drie teruggekeerde huurlingen, maar daar staat ook tegenover dat al zeven spelers de Great Old verlaten hebben. Sterkhouders werden nog niet verkocht, maar wel vertrokken de nodige eindecontractspelers en huurlingen.

LEES OOK: Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Antwerp lichtte optie Coulibaly niet

Daarbij zat ook Soumaïla Coulibaly. De jonge Fransman was in de eerste helft van vorig seizoen nog één van de revelaties, maar verloor na een blessure zijn basisplaats aan Zeno Van Den Bosch en kon zich daarna niet meer in de ploeg knokken. Antwerp besloot dan ook om zijn dure aankoopoptie niet te lichten.

Coulibaly moest dus terug naar Borussia Dortmund, waar hij echter zeer weinig perspectief heeft op speelminuten. Desondanks hoeft de 20-jarige niet te panikeren, want hij lijkt deze zomer een fraaie transfer te gaan versieren.

Real Betis haalt Coulibaly binnen

ABC en El Desmarque melden namelijk dat Real Betis werk maakt van zijn komst. De club uit Sevilla eindigde vorig seizoen als zevende in La Liga en mag daardoor in het komende seizoen aan de bak in de Conference League.

Bij Betis zien ze in Coulibaly wellicht de opvolger van Chadi Riad, die deze zomer voor 15 miljoen euro verkocht werd aan Crystal Palace. Hij zal er de concurrentie aan moeten gaan met ervaren rotten Diego Llorente, Marc Bartra en German Pezzella.

Had Antwerp hem toch moeten houden?

Meest recent

'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

57
57
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

82
82
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

129
129
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

300
300
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

202
202
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

194
194
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

157
157
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

231
231
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

125
125
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

236
236
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

61
61
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

173
173
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

341
341
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

270
270
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

295
295
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

292
292
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

389
389
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

343
343
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

159
159
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

60
60
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

287
287
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

595
595
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

483
483
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

258
258
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

47
47

Meer sportnieuws