AA Gent heeft volgende offensieve versterking helemaal beet

door
AA Gent heeft volgende offensieve versterking helemaal beet

AA Gent hield zich deze zomer tot dusver vrij koest op de transfermarkt. Het versterkte zich tot dusver enkel met Andri Gudjohnsen, waarmee wel een broodnodige spits gevonden werd. Na het vertrek van Cuypers, Fofana en Orban in januari en Depoitre deze zomer waren daar nog amper opties over.

Gent zal zijn voorhoede dus nog moeten versterken en nu hebben de Buffalo's ook hun tweede transfer van de zomer beet. De voorbije dagen zat het er al aan te komen dat Max Dean zou tekenen in de Planet Group Arena en dat is nu ook gebeurd.

LEES OOK: Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Dean zet zijn handtekening in Gent

De 20-jarige Engelsman zette zijn handtekening onder een overeenkomst tot 2028. Hij komt over van MK Dons, waar hij één van de sensaties in de League Two was. Hij scoorde afgelopen seizoen vijftien keer in 29 wedstrijden op het Engelse vierde niveau.

Dat leverde Dean naar verluidt ook de interesse op van Toulouse, maar het is dus Gent dat met zijn handtekening gaat lopen. Daar is trainer Wouter Vrancken uiteraard bijzonder tevreden mee.

Speciaal profiel voor Vrancken

"Max heeft een speciaal profiel. Een opportunistisch type met een directe speelstijl. Hij straalt veel energie uit, twijfelt niet in de box en scoort makkelijk met links of rechts. Het is een goeie zaak dat onze scouting ook dit soort spelers in kaart kan brengen", reageert hij.

Voor Dean is de transfer een mooie stap hogerop in zijn nog prille carrière. Hij doorliep de jeugdreeksen bij Everton en Leeds United, maar brak bij die clubs niet door. Anderhalf jaar geleden zette hij een stapje terug naar MK Dons, maar nu kan hij in ons land dus op het hoogste niveau aan de slag.

Goede transfer van AA Gent?

Meest recent

Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

6
6
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

46
46
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

27
27
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

125
125
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

61
61
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

123
123
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

34
34
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

27
27
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

104
104
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

107
107
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

170
170
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

105
105
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

154
154
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

138
138
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

473
473
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

176
176
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

73
73
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

88
88
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

42
42
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

153
153
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

236
236
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

576
576
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

174
174
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

173
173

Meer sportnieuws