TRANSFERUURTJE: 'Club krijgt opmerkelijk voorstel, Gent vindt spits'

1058 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club krijgt opmerkelijk voorstel, Gent vindt spits'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge moeten ze nog vrezen voor het vertrek van een aantal smaakmakers. Zo blijt bijvoorbeeld Maxim De Cuyper gegeerd. Besiktas blijft aan de mouw van de Rode Duivel trekken en doet nu een opmerkelijk voorstel. Ze zouden bereid zijn om één of meerdere spelers in ruil naar Brugge te sturen.

Of Club daarop zal ingaan, is nog maar de vraag. Het werkt intussen wel aan andere inkomende transfers. Zo lijkt de deal voor Gustaf Nilsson helemaal beklonken, alleen moet Nicky Hayen nog even wachten op zijn nieuwe spits. Die zou immers pas volgende week aansluiten na de stage.

Wie daarentegen niet naar Club komt, is Loun Srdanovic. De komst van de 17-jarige verdediger werd enkele maanden geleden nog aangekondigd als een done deal, maar hij zou nu alsnog van gedacht veranderd zijn. Hij zal in plaats daarvan voor drie jaar bijtekenen bij Servette, waar hij meteen deel mag uitmaken van de A-kern.

Anderlecht moet zich ook nog versterken, maar maakt wel al volop werk van de toekomst. Het is er bijvoorbeeld in geslaagd om Nunzio Engwanda langer aan zich te binden. De 16-jarige verdediger wordt gezien als een groot talent en krijgt in de voorbereiding volop zijn kans bij de A-kern. Hij tekende bij tot 2027.

Intussen speurt Jesper Fredberg wel naar aanwinsten, onder meer voor het middenveld. Daar zou hij zijn oog laten vallen hebben op Abdelkahar Kadri. Enkele weken geleden was Anderlecht zelfs zeer concreet voor de sterkhouder van KV Kortrijk. Intussen is de interesse wat bekoeld, maar een transfer is nog niet van de baan.

De kans dat Thomas Delaney terugkeert, lijkt intussen alsmaar kleiner te worden. De Deen begint volgende week aan de voorbereiding bij Sevilla en zou in eerste instantie een nieuwe kans bij de Spaanse club proberen af te dwingen. Pas als die er echt niet blijkt in te zitten, denkt hij aan vertrekken. Maar dan krijgt Anderlecht stevige concurrentie van FC Kopenhagen, dat het voordeel heeft dat het gezin van Delaney graag terug naar de Deense hoofdstad zou willen verhuizen.

AA Gent lijkt zijn volgende zomeraanwinst beet te hebben. De komst van Max Dean zou namelijk in kannen en kruiken zijn. De Engelse aanvaller wordt voor de neus van Toulouse weggeplukt bij MK Dons en zou al medisch gekeurd zijn. De 20-jarige zal voor vier seizoenen tekenen.

Bij KV Mechelen hebben ze afscheid genomen van Ngal'ayel Mukau. Een vertrek van de 19-jarige smaakmaker stond in de sterren geschreven, al is zijn bestemming verrassend. Nadat een transfer naar Club Brugge afsprong, zette de Congolees uiteindelijk zijn handtekening bij Lille.

Buitenland

Jurgen Klopp is nog maar net vertrokken bij Liverpool, of hij krijgt al een opmerkelijke aanbieding om weer aan de slag te gaan. De Verenigde Staten willen hem aanstellen om hun team te leiden op het WK 2026 in eigen land, omdat na een teleurstellende Copa America Gregg Berhalter ontslagen werd. De Duitser lijkt echter niet op het voorstel in te gaan omdat hij rust wil nemen.

PSG wil na het vertrek van Kylian Mbappé deze zomer stevig uithalen op de transfermarkt. Het zou een bod van maar liefst 200 miljoen euro neergelegd hebben bij Napoli, waarmee het zowel Khvicha Kvaratskhelia als Victor Osimhen wou binnenhalen. Het bod werd door de Italianen echter van tafel geveegd.

Moet Club Brugge bij een goed bod meewerken aan een transfer van De Cuyper?

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

8
8
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

65
65
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

60
60
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

136
136
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

137
137
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

305
305
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

301
301
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

231
231
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

64
64
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

93
93
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

170
170
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

48
48
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

58
58
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

492
492
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

121
121
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

170
170
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

182
182
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

906
906
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

97
97
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

244
244
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

119
119
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

80
80
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

371
371
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

99
99

Meer sportnieuws