TRANSFERUURTJE: 'Club krijgt opmerkelijk voorstel, Gent vindt spits'

1058
TRANSFERUURTJE: 'Club krijgt opmerkelijk voorstel, Gent vindt spits'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge moeten ze nog vrezen voor het vertrek van een aantal smaakmakers. Zo blijt bijvoorbeeld Maxim De Cuyper gegeerd. Besiktas blijft aan de mouw van de Rode Duivel trekken en doet nu een opmerkelijk voorstel. Ze zouden bereid zijn om één of meerdere spelers in ruil naar Brugge te sturen.

Of Club daarop zal ingaan, is nog maar de vraag. Het werkt intussen wel aan andere inkomende transfers. Zo lijkt de deal voor Gustaf Nilsson helemaal beklonken, alleen moet Nicky Hayen nog even wachten op zijn nieuwe spits. Die zou immers pas volgende week aansluiten na de stage.

Wie daarentegen niet naar Club komt, is Loun Srdanovic. De komst van de 17-jarige verdediger werd enkele maanden geleden nog aangekondigd als een done deal, maar hij zou nu alsnog van gedacht veranderd zijn. Hij zal in plaats daarvan voor drie jaar bijtekenen bij Servette, waar hij meteen deel mag uitmaken van de A-kern.

Anderlecht moet zich ook nog versterken, maar maakt wel al volop werk van de toekomst. Het is er bijvoorbeeld in geslaagd om Nunzio Engwanda langer aan zich te binden. De 16-jarige verdediger wordt gezien als een groot talent en krijgt in de voorbereiding volop zijn kans bij de A-kern. Hij tekende bij tot 2027.

Intussen speurt Jesper Fredberg wel naar aanwinsten, onder meer voor het middenveld. Daar zou hij zijn oog laten vallen hebben op Abdelkahar Kadri. Enkele weken geleden was Anderlecht zelfs zeer concreet voor de sterkhouder van KV Kortrijk. Intussen is de interesse wat bekoeld, maar een transfer is nog niet van de baan.

De kans dat Thomas Delaney terugkeert, lijkt intussen alsmaar kleiner te worden. De Deen begint volgende week aan de voorbereiding bij Sevilla en zou in eerste instantie een nieuwe kans bij de Spaanse club proberen af te dwingen. Pas als die er echt niet blijkt in te zitten, denkt hij aan vertrekken. Maar dan krijgt Anderlecht stevige concurrentie van FC Kopenhagen, dat het voordeel heeft dat het gezin van Delaney graag terug naar de Deense hoofdstad zou willen verhuizen.

AA Gent lijkt zijn volgende zomeraanwinst beet te hebben. De komst van Max Dean zou namelijk in kannen en kruiken zijn. De Engelse aanvaller wordt voor de neus van Toulouse weggeplukt bij MK Dons en zou al medisch gekeurd zijn. De 20-jarige zal voor vier seizoenen tekenen.

Bij KV Mechelen hebben ze afscheid genomen van Ngal'ayel Mukau. Een vertrek van de 19-jarige smaakmaker stond in de sterren geschreven, al is zijn bestemming verrassend. Nadat een transfer naar Club Brugge afsprong, zette de Congolees uiteindelijk zijn handtekening bij Lille.

Buitenland

Jurgen Klopp is nog maar net vertrokken bij Liverpool, of hij krijgt al een opmerkelijke aanbieding om weer aan de slag te gaan. De Verenigde Staten willen hem aanstellen om hun team te leiden op het WK 2026 in eigen land, omdat na een teleurstellende Copa America Gregg Berhalter ontslagen werd. De Duitser lijkt echter niet op het voorstel in te gaan omdat hij rust wil nemen.

PSG wil na het vertrek van Kylian Mbappé deze zomer stevig uithalen op de transfermarkt. Het zou een bod van maar liefst 200 miljoen euro neergelegd hebben bij Napoli, waarmee het zowel Khvicha Kvaratskhelia als Victor Osimhen wou binnenhalen. Het bod werd door de Italianen echter van tafel geveegd.

Moet Club Brugge bij een goed bod meewerken aan een transfer van De Cuyper?

Meest recent

Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

32
32
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

42
42
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

472
472
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

143
143
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

147
147
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

161
161
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

53
53
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

148
148
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

170
170
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

75
75
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

60
60
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

26
26
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

99
99
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

258
258
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

183
183
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

413
413
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

340
340
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

139
139
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

152
152
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

249
249
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

222
222
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

290
290
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

333
333
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

249
249
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

239
239

Meer sportnieuws