'Anderlecht vindt géén akkoord over transfer van zes miljoen'

door
'Anderlecht vindt géén akkoord over transfer van zes miljoen'

RSC Anderlecht probeert met een beperkt budget de selectie te versterken voor komend seizoen. Paars-wit en Jesper Fredberg lijken echter hun tijd te nemen, maar ondertussen trekken de clubs wel aan de mouw van Anderlecht-spelers.

Zo werd gemeld dat het Duitse Werder Bremen en Anderlecht overeengekomen waren over een prijs van zes miljoen euro voor Killian Sardella. Dat nieuws wordt nu ontkend door Belgische journalist Sacha Tavolieri.

LEES OOK: ‘Anderlecht kan cashen: negen deals in de maak'

Water bij de wijn

Werder Bremen kwam eerst met een bod van vier miljoen euro opzetten, maar paars-wit eiste zeven miljoen. Uiteindelijk deed Anderlecht water bij de wijn en werd er gesproken van een akkoord tussen de clubs over een transfersom van zes miljoen euro.

Dat nieuws kan volgens Tavolieri echter naar de vuilbak worden verwezen. ‘Er is momenteel geen overeenkomst tussen Anderlecht en Werder Bremen voor Killian Sardella’, klinkt het. De Belgische jeugdinternational brak afgelopen seizoen volledig door als rechtsback.

Jeugdproduct

Sardella is een jeugdproduct van Anderlecht, maar had moeite om door te breken in het eerste elftal. Na op verschillende posities te zijn geposteerd lijkt de 22-jarige Sardella zijn draai te hebben gevonden op de rechtervleugel. Nu wacht zelfs een transfer naar de Bundesliga.

Sardella speelde in totaal 89 wedstrijden in de Belgische hoogste klasse en kon daarin één keer scoren en zeven assists geven. De back heeft nog een contract tot 2025 bij Anderlecht met een marktwaarde van vijf miljoen euro.

Wat moet Anderlecht met Sardella doen?

Meest recent

Degryse zet Doku op zijn plaats: “Hij valt mogelijk af”

Jérémy Doku kende een sterke periode bij Manchester City, maar de buitenspeler kampte ...

1
1
'Transferwending Anderlecht: drastische ommekeer op tafel'

Sinds Jérémy Taravel het roer overnam als (interim-)trainer, kan RSC Anderlecht ...

23
23
Straf statement Bayern: Kompany hemel in geprezen na monsterzege

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

65
65
Uithaal Verhaeghe, Mignolet-soap: Hayen doet Club-boekje open

Nicky Hayen staat bij KRC Genk voor enkele cruciale wedstrijden. De Limburgers hopen zich immers ...

272
272
Coucke wil ijsimperium, maar plannen smelten weg

Marc Coucke is een ondernemer pur sang en is uitgegroeid tot één van de grootste ...

34
34
Anderlecht stomverbaasd: terugkeer Biglia naar België?

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer clubboegbeeld Lucas Biglia weer in huis. In de nasleep van het ...

274
274
‘OM heeft het gehad met Vermeeren: exit akelig dichtbij’

Arthur Vermeeren leek stilaan zijn plek te vinden bij Olympique Marseille, maar de twijfel is in ...

113
113
Engeland verwoestend na Spurs-drama: per direct ontslag geëist

Het horror-seizoen van Tottenham Hotspur is opnieuw een dieptriest hoofdstuk rijker. De Engelse club ...

93
93
'Harde beslissing Garcia: man in vorm naast WK-selectie'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

204
204
'Miljoenen voor Club: Inter komt voor tweede sterkhouder'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelstrijd in de Champions' Play-Offs, is ...

242
242
'Anderlecht gooit trainersdossier om: versterking voor Taravel'

RSC Anderlecht lijkt het seizoen dan toch te gaan uit doen met Jérémy Taravel als ...

269
269
Machine Kompany zorgt voor ontzag: "Nog nooit gezien"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een echte machine gemaakt. Dat bleek ...

331
331
'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Club Brugge is er dit seizoen weer in geslaagd om enkele uitstekende spelers op te duikelen. De ...

286
286
Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

89
89
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

395
395
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

87
87
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

129
129
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

107
107
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

297
297
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

84
84
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

66
66
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

75
75
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

80
80
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

56
56
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

29
29

Meer sportnieuws