'Anderlecht vindt géén akkoord over transfer van zes miljoen'

door
'Anderlecht vindt géén akkoord over transfer van zes miljoen'

RSC Anderlecht probeert met een beperkt budget de selectie te versterken voor komend seizoen. Paars-wit en Jesper Fredberg lijken echter hun tijd te nemen, maar ondertussen trekken de clubs wel aan de mouw van Anderlecht-spelers.

Zo werd gemeld dat het Duitse Werder Bremen en Anderlecht overeengekomen waren over een prijs van zes miljoen euro voor Killian Sardella. Dat nieuws wordt nu ontkend door Belgische journalist Sacha Tavolieri.

LEES OOK: Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Water bij de wijn

Werder Bremen kwam eerst met een bod van vier miljoen euro opzetten, maar paars-wit eiste zeven miljoen. Uiteindelijk deed Anderlecht water bij de wijn en werd er gesproken van een akkoord tussen de clubs over een transfersom van zes miljoen euro.

Dat nieuws kan volgens Tavolieri echter naar de vuilbak worden verwezen. ‘Er is momenteel geen overeenkomst tussen Anderlecht en Werder Bremen voor Killian Sardella’, klinkt het. De Belgische jeugdinternational brak afgelopen seizoen volledig door als rechtsback.

Jeugdproduct

Sardella is een jeugdproduct van Anderlecht, maar had moeite om door te breken in het eerste elftal. Na op verschillende posities te zijn geposteerd lijkt de 22-jarige Sardella zijn draai te hebben gevonden op de rechtervleugel. Nu wacht zelfs een transfer naar de Bundesliga.

Sardella speelde in totaal 89 wedstrijden in de Belgische hoogste klasse en kon daarin één keer scoren en zeven assists geven. De back heeft nog een contract tot 2025 bij Anderlecht met een marktwaarde van vijf miljoen euro.

Wat moet Anderlecht met Sardella doen?

Meest recent

Ruben Van Gucht verrast met grote dump: "Wees moedig!"

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

1
1
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

15
15
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

52
52
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

97
97
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

96
96
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

139
139
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

85
85
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

43
43
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

54
54
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

470
470
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

171
171
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

264
264
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

205
205
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

245
245
STVV heeft nieuw Japans groeibriljant definitief binnen

Sint-Truiden VV blijft de Japanse toer opgaan. De Kanaries stelden op de officiële kanalen de ...

41
41
KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

237
237
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

270
270
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

164
164
Union haalt zijn gram met opmerkelijke koers

Bij Union loopt het dit seizoen alweer zeer netjes. De Brusselaars prijken al maandenlang aan de ...

40
40
Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

237
237
'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Verschillende Rode Duivels maakten vorige zomer een transfer. Voor sommigen leek dat op het moment ...

156
156
Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

436
436
'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

77
77
'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

Club Brugge heeft deze wintermercato voorlopig nog niet toegeslaan, maar achter de schermen worden ...

248
248
'Bounida maakt in de zomer absolute droomtransfer'

Het heeft langer geduurd dan velen verwacht hadden, maar dit seizoen is Rayane Bounida eindelijk ...

127
127

Meer sportnieuws