'PSV troeft Belgische clubs definitief af voor talent'

door
'PSV troeft Belgische clubs definitief af voor talent'

Afgelopen seizoen had Johan Bakayoko een zeer groot aandeel in het succes van PSV, dat met overmacht de titel veroverde in de Eredivisie. In Eindhoven lijken ze dezer dagen weer volop in te willen zetten op Belgisch talent, want er zitten na de Rode Duivel nog heel wat landgenoten in de wachtkamer.

PSV schotelde verschillende Belgische talenten deze zomer een eerste profcontract voor en onlangs mochten in de oefenwedstrijd tegen Anderlecht ook Matteo Dams (20) en Noah Fernandez (16) zich bewijzen. Zij krijgen straks bovendien wellicht gezelschap van een volgende Belg.

LEES OOK: Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV wint de strijd om Monamay

Het Nieuwsblad weet dat PSV goed op weg is om Madi Monamay in te lijven. De 19-jarige verdediger speelde de voorbije jaren voor Bayer Leverkusen, maar wil de Duitse kampioen verlaten om meer speelminuten te krijgen. Bij het eerste elftal debuteerde de jeugdinternational niet.

Verschillende Belgische clubs toonden ook interesse, maar zij worden afgetroefd. PSV zou doorduwen voor een transfer en de verwachting is dat ze die ook zullen afronden. Details over de deal zijn er verder nog niet bekend.

Meer speelkansen in Eindhoven

Bij PSV zal Monamay meer perspectieven hebben op speelgelegenheid. Of hij ook meteen deel zal uitmaken van de A-kern is nog de vraag, al liggen er wel mogelijkheden na het vertrek van Armel Bella-Kotchap en André Ramalho deze zomer. Maar in het slechtste geval kan Monamay ook nog vlieguren maken bij Jong PSV.

Monamay was twee seizoenen aan de slag bij Leverkusen, dat hem in 2022 weggekaapt had uit de jeugdopleiding van KRC Genk. Eerder had hij ook al in de jeugd van OHL gespeeld. Afgelopen seizoen kwam hij vier keer uit voor de Belgische nationale U19.

Zal hij bij PSV wel doorbreken?

Meest recent

Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

0
0
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

97
97
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

7
7
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

13
13
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

135
135
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

266
266
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

75
75
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

228
228
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

299
299
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

315
315
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

270
270
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

106
106
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

48
48
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

497
497
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

692
692
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

237
237
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

292
292
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

70
70
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

129
129
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

329
329
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

361
361
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

210
210
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

31
31
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

205
205
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

293
293

Meer sportnieuws