'PSV troeft Belgische clubs definitief af voor talent'

door
'PSV troeft Belgische clubs definitief af voor talent'

Afgelopen seizoen had Johan Bakayoko een zeer groot aandeel in het succes van PSV, dat met overmacht de titel veroverde in de Eredivisie. In Eindhoven lijken ze dezer dagen weer volop in te willen zetten op Belgisch talent, want er zitten na de Rode Duivel nog heel wat landgenoten in de wachtkamer.

PSV schotelde verschillende Belgische talenten deze zomer een eerste profcontract voor en onlangs mochten in de oefenwedstrijd tegen Anderlecht ook Matteo Dams (20) en Noah Fernandez (16) zich bewijzen. Zij krijgen straks bovendien wellicht gezelschap van een volgende Belg.

LEES OOK: Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

PSV wint de strijd om Monamay

Het Nieuwsblad weet dat PSV goed op weg is om Madi Monamay in te lijven. De 19-jarige verdediger speelde de voorbije jaren voor Bayer Leverkusen, maar wil de Duitse kampioen verlaten om meer speelminuten te krijgen. Bij het eerste elftal debuteerde de jeugdinternational niet.

Verschillende Belgische clubs toonden ook interesse, maar zij worden afgetroefd. PSV zou doorduwen voor een transfer en de verwachting is dat ze die ook zullen afronden. Details over de deal zijn er verder nog niet bekend.

Meer speelkansen in Eindhoven

Bij PSV zal Monamay meer perspectieven hebben op speelgelegenheid. Of hij ook meteen deel zal uitmaken van de A-kern is nog de vraag, al liggen er wel mogelijkheden na het vertrek van Armel Bella-Kotchap en André Ramalho deze zomer. Maar in het slechtste geval kan Monamay ook nog vlieguren maken bij Jong PSV.

Monamay was twee seizoenen aan de slag bij Leverkusen, dat hem in 2022 weggekaapt had uit de jeugdopleiding van KRC Genk. Eerder had hij ook al in de jeugd van OHL gespeeld. Afgelopen seizoen kwam hij vier keer uit voor de Belgische nationale U19.

Zal hij bij PSV wel doorbreken?

Meest recent

Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

46
46
'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

47
47
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

183
183
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

259
259
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

20
20
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

209
209
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

125
125
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

183
183
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

121
121
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

298
298
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

430
430
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

126
126
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

91
91
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

50
50
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

63
63
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

220
220
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1443
1443
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

276
276
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

133
133
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

151
151
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

45
45
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

236
236
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

126
126
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

367
367
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

267
267

Meer sportnieuws