'Barça drukt na finale meteen gaspedaal in voor EK-sensatie'

240 stemmen
'Barça drukt na finale meteen gaspedaal in voor EK-sensatie'

Zondag kent het EK zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Engeland. La Roja is misschien wel de favoriet als de ploeg die tot dusver het beste voetbal liet zien. Ze lieten het brede publiek ook kennismaken met enkele nieuwe sterren.

Eén van de sensaties van het toernooi was bijvoorbeeld Nico Williams. De 21-jarige flankaanvaller wervelde op de Spaanse linkerflank, iets wat hij de voorbije jaren ook al deed op clubniveau bij Athletic Bilbao. Maar na zijn ijzersterke EK lijkt hij niet meer te houden voor de Basken.

LEES OOK: FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

Barça schiet in actie voor Williams

Zowat elke Europese grootmacht zal zijn naam genoteerd hebben, maar volgens Mundo Deportivo is het vooral FC Barcelona dat wil doordrukken voor zijn komst. Meer zelfs: de Catalanen zijn van plan om meteen na de EK-finale in actie te schieten. In Camp Nou prijkt de naam van Williams dan ook al maandenlang hoog op het verlanglijstje.

De winger heeft wel een afkoopsom van maar liefst 58 miljoen euro staan in zijn contract bij Bilbao en de voorbije jaren kende Barça telkens problemen met de Financial Fair Play. Desondanks zou dat bedrag deze zomer geen probleem vormen voor de club. Voor Williams, die zelf graag ook de stap wil zetten, ligt er een vijfjarig contract voor.

Formule à la Lewandowski

Om de kosten van de transfer toch een beetje te drukken, zouden ze bij Barça Williams een gelijkaardige formule willen voorschotelen als ze destijds deden bij Robert Lewandowski. Daarbij zou hij in de eerste twee seizoenen minder verdienen, om dan vanaf het derde jaar een forse loonsverhoging te krijgen.

Op die manier hopen ze bij Barça de flanken van La Roja te herenigen, want op rechts maakt bij Spanje én bij Barça uiteraard Lamine Yamal grote sier. Het goudhaantje, dat zaterdag zijn zeventiende verjaardag viert, kroonde zich met zijn goal in de halve finale tegen Frankrijk tot jongste doelpuntenmaker ooit op een EK.

Zou dat een goede transfer zijn van Barça?

Meest recent

KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

15
15
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

73
73
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

14
14
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

25
25
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

44
44
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

234
234
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

24
24
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

63
63
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

193
193
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

132
132
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

108
108
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

79
79
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

144
144
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

404
404
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

75
75
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

450
450
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

99
99
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

316
316
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

506
506
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

139
139
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

367
367
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

468
468
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

550
550
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

927
927
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

224
224

Meer sportnieuws