'Barça drukt na finale meteen gaspedaal in voor EK-sensatie'

240 stemmen
'Barça drukt na finale meteen gaspedaal in voor EK-sensatie'

Zondag kent het EK zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Engeland. La Roja is misschien wel de favoriet als de ploeg die tot dusver het beste voetbal liet zien. Ze lieten het brede publiek ook kennismaken met enkele nieuwe sterren.

Eén van de sensaties van het toernooi was bijvoorbeeld Nico Williams. De 21-jarige flankaanvaller wervelde op de Spaanse linkerflank, iets wat hij de voorbije jaren ook al deed op clubniveau bij Athletic Bilbao. Maar na zijn ijzersterke EK lijkt hij niet meer te houden voor de Basken.

LEES OOK: 'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Barça schiet in actie voor Williams

Zowat elke Europese grootmacht zal zijn naam genoteerd hebben, maar volgens Mundo Deportivo is het vooral FC Barcelona dat wil doordrukken voor zijn komst. Meer zelfs: de Catalanen zijn van plan om meteen na de EK-finale in actie te schieten. In Camp Nou prijkt de naam van Williams dan ook al maandenlang hoog op het verlanglijstje.

De winger heeft wel een afkoopsom van maar liefst 58 miljoen euro staan in zijn contract bij Bilbao en de voorbije jaren kende Barça telkens problemen met de Financial Fair Play. Desondanks zou dat bedrag deze zomer geen probleem vormen voor de club. Voor Williams, die zelf graag ook de stap wil zetten, ligt er een vijfjarig contract voor.

Formule à la Lewandowski

Om de kosten van de transfer toch een beetje te drukken, zouden ze bij Barça Williams een gelijkaardige formule willen voorschotelen als ze destijds deden bij Robert Lewandowski. Daarbij zou hij in de eerste twee seizoenen minder verdienen, om dan vanaf het derde jaar een forse loonsverhoging te krijgen.

Op die manier hopen ze bij Barça de flanken van La Roja te herenigen, want op rechts maakt bij Spanje én bij Barça uiteraard Lamine Yamal grote sier. Het goudhaantje, dat zaterdag zijn zeventiende verjaardag viert, kroonde zich met zijn goal in de halve finale tegen Frankrijk tot jongste doelpuntenmaker ooit op een EK.

🚀

Zou dat een goede transfer zijn van Barça?

Meest recent

De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

8
8
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

14
14
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

35
35
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

79
79
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

69
69
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

165
165
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

105
105
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

92
92
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

320
320
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

87
87
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

268
268
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

115
115
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

244
244
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

214
214
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

282
282
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

116
116
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

228
228
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1124
1124
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

507
507
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

252
252
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

261
261
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

441
441
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

344
344
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

79
79
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

289
289

Meer sportnieuws