Club Brugge grijpt definitief naast Belgische middenvelder

door
Club Brugge grijpt definitief naast Belgische middenvelder

Bij Club Brugge is het enkel nog wachten op witte rook voor de komst van Gustaf Nilsson, waarmee de teller al op vier zomeraanwinsten zou komen te staan voor de landskampioen. Eerder haalden ze ook al Ardon Jashari, Zaid Romero en Christos Tzolis binnen. Wellicht zal het niet bij vier nieuwkomers blijven.

De transferperiode loopt nog een zestal weken en ongetwijfeld zullen daarin nog de nodige opportuniteiten opduiken. Daarnaast zullen ze bij Club ongetwijfeld ook nog afwachten wie er nog vertrekt. Als bijvoorbeeld zowel Skov Olsen als Nusa andere oorden zouden opzoeken, zou het goed kunnen dat er op de flank nog iets bijkomt.

LEES OOK: STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Rommens tekent bij Ferencvaros

Eén transferopportuniteit moet Club wel definitief laten schieten. De voorbije weken werden ze gelinkt aan Philippe Rommens, nadat de 26-jarige Belgische middenvelder afgelopen seizoen indruk maakte bij Go Ahead Eagles. Hij heef intussen echter een andere keuze gemaakt.

Rommens rondde donderdagavond zoals verwacht een transfer af naar de Hongaarse kampioen Ferencvaros. Daar komt hij met Pascal Jansen een Nederlandse trainer tegen. De technisch directeur van Ferencvaros is dan weer een oude bekende van het Belgische voetbal, want Tamas Hajnal speelde nog voor STVV.

Eerste avontuur buiten Nederland

Ferencvaros heeft volgens Transfermarkt 1,1 miljoen euro betaald voor Rommens, die er een contract tot 2028 tekende. Het wordt voor hem zijn eerste avontuur buiten Nederland, waar hij al zijn hele profcarrière actief was.

Rommens begon met voetballen KFC Ranst en Lierse, maar werd bij die laatste club al op zijn negende weggeplukt bij PSV. Daar doorliep hij de volledige jeugdopleiding, maar doorbreken in het eerste elftal lukte niet. Na een passage bij TOP Oss was hij de voorbije drie seizoenen bij Go Ahead Eagles aan de slag.

Jammer voor Club dat hij niet komt?

Meest recent

Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

5
5
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

41
41
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

169
169
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

27
27
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

81
81
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

77
77
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

56
56
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

200
200
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

200
200
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

355
355
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

52
52
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

167
167
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

84
84
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

79
79
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

268
268
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

132
132
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

478
478
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

187
187
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

93
93
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

437
437
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

183
183
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

730
730
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

71
71
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

96
96

Meer sportnieuws