Club Brugge grijpt definitief naast Belgische middenvelder

door
Club Brugge grijpt definitief naast Belgische middenvelder

Bij Club Brugge is het enkel nog wachten op witte rook voor de komst van Gustaf Nilsson, waarmee de teller al op vier zomeraanwinsten zou komen te staan voor de landskampioen. Eerder haalden ze ook al Ardon Jashari, Zaid Romero en Christos Tzolis binnen. Wellicht zal het niet bij vier nieuwkomers blijven.

De transferperiode loopt nog een zestal weken en ongetwijfeld zullen daarin nog de nodige opportuniteiten opduiken. Daarnaast zullen ze bij Club ongetwijfeld ook nog afwachten wie er nog vertrekt. Als bijvoorbeeld zowel Skov Olsen als Nusa andere oorden zouden opzoeken, zou het goed kunnen dat er op de flank nog iets bijkomt.

LEES OOK: Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Rommens tekent bij Ferencvaros

Eén transferopportuniteit moet Club wel definitief laten schieten. De voorbije weken werden ze gelinkt aan Philippe Rommens, nadat de 26-jarige Belgische middenvelder afgelopen seizoen indruk maakte bij Go Ahead Eagles. Hij heef intussen echter een andere keuze gemaakt.

Rommens rondde donderdagavond zoals verwacht een transfer af naar de Hongaarse kampioen Ferencvaros. Daar komt hij met Pascal Jansen een Nederlandse trainer tegen. De technisch directeur van Ferencvaros is dan weer een oude bekende van het Belgische voetbal, want Tamas Hajnal speelde nog voor STVV.

Eerste avontuur buiten Nederland

Ferencvaros heeft volgens Transfermarkt 1,1 miljoen euro betaald voor Rommens, die er een contract tot 2028 tekende. Het wordt voor hem zijn eerste avontuur buiten Nederland, waar hij al zijn hele profcarrière actief was.

Rommens begon met voetballen KFC Ranst en Lierse, maar werd bij die laatste club al op zijn negende weggeplukt bij PSV. Daar doorliep hij de volledige jeugdopleiding, maar doorbreken in het eerste elftal lukte niet. Na een passage bij TOP Oss was hij de voorbije drie seizoenen bij Go Ahead Eagles aan de slag.

Jammer voor Club dat hij niet komt?

Meest recent

‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

12
12
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

67
67
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

40
40
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

20
20
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

236
236
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

153
153
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

113
113
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

121
121
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

400
400
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

62
62
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

91
91
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

65
65
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

556
556
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

129
129
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

237
237
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

193
193
UCL: Ajax buigt nieuwe afgang om, slechte zaak Belgische clubs

In de Champions League heeft Ajax eindelijk zijn eerste punten beet. Na onder meer een doelpunt van ...

62
62
'Fink speelt met vuur: tactische fout met zware gevolgen'

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

452
452
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

450
450
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

111
111
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

61
61
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

267
267
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

596
596
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

107
107
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

749
749

Meer sportnieuws