Club Brugge grijpt definitief naast Belgische middenvelder

door
Club Brugge grijpt definitief naast Belgische middenvelder

Bij Club Brugge is het enkel nog wachten op witte rook voor de komst van Gustaf Nilsson, waarmee de teller al op vier zomeraanwinsten zou komen te staan voor de landskampioen. Eerder haalden ze ook al Ardon Jashari, Zaid Romero en Christos Tzolis binnen. Wellicht zal het niet bij vier nieuwkomers blijven.

De transferperiode loopt nog een zestal weken en ongetwijfeld zullen daarin nog de nodige opportuniteiten opduiken. Daarnaast zullen ze bij Club ongetwijfeld ook nog afwachten wie er nog vertrekt. Als bijvoorbeeld zowel Skov Olsen als Nusa andere oorden zouden opzoeken, zou het goed kunnen dat er op de flank nog iets bijkomt.

LEES OOK: Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Rommens tekent bij Ferencvaros

Eén transferopportuniteit moet Club wel definitief laten schieten. De voorbije weken werden ze gelinkt aan Philippe Rommens, nadat de 26-jarige Belgische middenvelder afgelopen seizoen indruk maakte bij Go Ahead Eagles. Hij heef intussen echter een andere keuze gemaakt.

Rommens rondde donderdagavond zoals verwacht een transfer af naar de Hongaarse kampioen Ferencvaros. Daar komt hij met Pascal Jansen een Nederlandse trainer tegen. De technisch directeur van Ferencvaros is dan weer een oude bekende van het Belgische voetbal, want Tamas Hajnal speelde nog voor STVV.

Eerste avontuur buiten Nederland

Ferencvaros heeft volgens Transfermarkt 1,1 miljoen euro betaald voor Rommens, die er een contract tot 2028 tekende. Het wordt voor hem zijn eerste avontuur buiten Nederland, waar hij al zijn hele profcarrière actief was.

Rommens begon met voetballen KFC Ranst en Lierse, maar werd bij die laatste club al op zijn negende weggeplukt bij PSV. Daar doorliep hij de volledige jeugdopleiding, maar doorbreken in het eerste elftal lukte niet. Na een passage bij TOP Oss was hij de voorbije drie seizoenen bij Go Ahead Eagles aan de slag.

Jammer voor Club dat hij niet komt?

Meest recent

Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

5
5
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

13
13
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

37
37
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

46
46
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

171
171
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

90
90
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

211
211
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

113
113
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

30
30
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

371
371
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

184
184
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

115
115
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

25
25
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

40
40
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

77
77
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

261
261
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

122
122
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

398
398
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

110
110
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

233
233
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

116
116
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

101
101
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

82
82
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

70
70

Meer sportnieuws