Club Brugge grijpt definitief naast Belgische middenvelder

163 stemmen
Club Brugge grijpt definitief naast Belgische middenvelder

Bij Club Brugge is het enkel nog wachten op witte rook voor de komst van Gustaf Nilsson, waarmee de teller al op vier zomeraanwinsten zou komen te staan voor de landskampioen. Eerder haalden ze ook al Ardon Jashari, Zaid Romero en Christos Tzolis binnen. Wellicht zal het niet bij vier nieuwkomers blijven.

De transferperiode loopt nog een zestal weken en ongetwijfeld zullen daarin nog de nodige opportuniteiten opduiken. Daarnaast zullen ze bij Club ongetwijfeld ook nog afwachten wie er nog vertrekt. Als bijvoorbeeld zowel Skov Olsen als Nusa andere oorden zouden opzoeken, zou het goed kunnen dat er op de flank nog iets bijkomt.

LEES OOK: 'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Rommens tekent bij Ferencvaros

Eén transferopportuniteit moet Club wel definitief laten schieten. De voorbije weken werden ze gelinkt aan Philippe Rommens, nadat de 26-jarige Belgische middenvelder afgelopen seizoen indruk maakte bij Go Ahead Eagles. Hij heef intussen echter een andere keuze gemaakt.

Rommens rondde donderdagavond zoals verwacht een transfer af naar de Hongaarse kampioen Ferencvaros. Daar komt hij met Pascal Jansen een Nederlandse trainer tegen. De technisch directeur van Ferencvaros is dan weer een oude bekende van het Belgische voetbal, want Tamas Hajnal speelde nog voor STVV.

Eerste avontuur buiten Nederland

Ferencvaros heeft volgens Transfermarkt 1,1 miljoen euro betaald voor Rommens, die er een contract tot 2028 tekende. Het wordt voor hem zijn eerste avontuur buiten Nederland, waar hij al zijn hele profcarrière actief was.

Rommens begon met voetballen KFC Ranst en Lierse, maar werd bij die laatste club al op zijn negende weggeplukt bij PSV. Daar doorliep hij de volledige jeugdopleiding, maar doorbreken in het eerste elftal lukte niet. Na een passage bij TOP Oss was hij de voorbije drie seizoenen bij Go Ahead Eagles aan de slag.

Jammer voor Club dat hij niet komt?

Meest recent

Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

1
1
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

8
8
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

45
45
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

156
156
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

88
88
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

241
241
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

273
273
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

23
23
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

900
900
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

34
34
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

37
37
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

94
94
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

364
364
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

141
141
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

152
152
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

71
71
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

107
107
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

64
64
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

62
62
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

241
241
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

147
147
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

124
124
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

42
42
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

313
313
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

203
203

Meer sportnieuws