Club Brugge grijpt definitief naast Belgische middenvelder

door
Club Brugge grijpt definitief naast Belgische middenvelder

Bij Club Brugge is het enkel nog wachten op witte rook voor de komst van Gustaf Nilsson, waarmee de teller al op vier zomeraanwinsten zou komen te staan voor de landskampioen. Eerder haalden ze ook al Ardon Jashari, Zaid Romero en Christos Tzolis binnen. Wellicht zal het niet bij vier nieuwkomers blijven.

De transferperiode loopt nog een zestal weken en ongetwijfeld zullen daarin nog de nodige opportuniteiten opduiken. Daarnaast zullen ze bij Club ongetwijfeld ook nog afwachten wie er nog vertrekt. Als bijvoorbeeld zowel Skov Olsen als Nusa andere oorden zouden opzoeken, zou het goed kunnen dat er op de flank nog iets bijkomt.

LEES OOK: 'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Rommens tekent bij Ferencvaros

Eén transferopportuniteit moet Club wel definitief laten schieten. De voorbije weken werden ze gelinkt aan Philippe Rommens, nadat de 26-jarige Belgische middenvelder afgelopen seizoen indruk maakte bij Go Ahead Eagles. Hij heef intussen echter een andere keuze gemaakt.

Rommens rondde donderdagavond zoals verwacht een transfer af naar de Hongaarse kampioen Ferencvaros. Daar komt hij met Pascal Jansen een Nederlandse trainer tegen. De technisch directeur van Ferencvaros is dan weer een oude bekende van het Belgische voetbal, want Tamas Hajnal speelde nog voor STVV.

Eerste avontuur buiten Nederland

Ferencvaros heeft volgens Transfermarkt 1,1 miljoen euro betaald voor Rommens, die er een contract tot 2028 tekende. Het wordt voor hem zijn eerste avontuur buiten Nederland, waar hij al zijn hele profcarrière actief was.

Rommens begon met voetballen KFC Ranst en Lierse, maar werd bij die laatste club al op zijn negende weggeplukt bij PSV. Daar doorliep hij de volledige jeugdopleiding, maar doorbreken in het eerste elftal lukte niet. Na een passage bij TOP Oss was hij de voorbije drie seizoenen bij Go Ahead Eagles aan de slag.

Jammer voor Club dat hij niet komt?

Meest recent

UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

45
45
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

23
23
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

96
96
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

211
211
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

71
71
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

121
121
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

421
421
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

108
108
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

75
75
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

188
188
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

381
381
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

172
172
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

59
59
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

250
250
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

29
29
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

249
249
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

211
211
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

75
75
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

170
170
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

507
507
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

82
82
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

152
152
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

104
104
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

125
125
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

386
386

Meer sportnieuws