'Anderlecht laat oog vallen op JPL-sterkhouder'

1078 stemmen
'Anderlecht laat oog vallen op JPL-sterkhouder'

Midden juli wacht Anderlecht nog altijd op zijn eerste aanwinst voor het nieuwe seizoen. Tot dusver rondde het enkel de komst van Timo Schlieck af, maar de jonge doelman werd gehaald voor RSCA Futures. Brian Riemer moet het nog altijd stellen met een uitgedunde versie van de kern van vorig seizoen.

Er zijn immers nog altijd heel wat afwezigen op dit moment. Zeno Debast en Federico Gattoni zijn al vertrokken, terwijl Kasper Schmeichel en Jan Vertonghen hun afgelopen contracten (nog?) niet verlengden. Daarnaast is CEO Sports Jesper Fredberg nog altijd bezig met de definitieve komst van Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney.

LEES OOK: 'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Anderlecht wil middenveld nog versterken

Vooral die laatste lijkt afgaande op de laatste geruchten dicht bij een akkoord te staan, maar witte rook is er nog niet. Desondanks heeft Riemer wel nog genoeg opties op het middenveld, waar hij nog steeds kan rekenen op Rits, Verschaeren, Leoni, Stroeykens, Ashimeru, Arnstad en de na een uitleenbeurt teruggekeerde Flips. Ook Kana is terug, maar is geblesseerd.

Desondanks lijkt Paars-Wit te denken aan nog meer versterking voor het middenveld, al dan niet voor het geval Delaney toch niet komt. Een terugkeer van de momenteel transfervrije Dennis Praet werd al geopperd, maar La Dernière Heure weet dat ook een sterkhouder uit de Jupiler Pro League op het lijstje van Fredberg staat.

Kadri geniet belangstelling van Anderlecht

Ook Abdelkahar Kadri zou namelijk kunnen rekenen op interesse van Anderlecht. Dat was enkele weken geleden zelfs zeer concreet, al zou dat intussen wat bekoeld zijn. Desondanks is een mogelijke transfer nog niet helemaal van tafel. De 24-jarige Algerijn was de voorbije drie seizoenen aan de slag bij KV Kortrijk, waar hij snel uitgroeide tot een smaakmaker. Vorige zomer genoot hij daardoor al nadrukkelijke belangstelling van Club Brugge en Ajax.

In de afgelopen jaargang ging het voor Kadri moeizamer, want hij kon Kortrijk niet uit het degradatiegewoel houden en verloor in de loop van het jaar de aanvoerdersband. Daardoor lijkt de interesse op dit moment wat minder, al zou ook Cardiff City zich de voorbije dagen gemeld hebben. Anderlecht zou voor zijn komst wellicht wel enkele miljoenen moeten neertellen, want Transfermarkt schat de waarde van Kadri momenteel op 2,5 miljoen euro.

Zou Kadri een aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

6
6
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

54
54
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

58
58
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

277
277
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

212
212
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

17
17
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

10
10
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

171
171
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

483
483
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

117
117
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

341
341
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

626
626
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

482
482
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

325
325
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

507
507
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

136
136
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

157
157
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

98
98
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

102
102
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

203
203
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

328
328
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

689
689
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

168
168
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

96
96
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

114
114

Meer sportnieuws