'Anderlecht laat oog vallen op JPL-sterkhouder'

1078 stemmen
'Anderlecht laat oog vallen op JPL-sterkhouder'

Midden juli wacht Anderlecht nog altijd op zijn eerste aanwinst voor het nieuwe seizoen. Tot dusver rondde het enkel de komst van Timo Schlieck af, maar de jonge doelman werd gehaald voor RSCA Futures. Brian Riemer moet het nog altijd stellen met een uitgedunde versie van de kern van vorig seizoen.

Er zijn immers nog altijd heel wat afwezigen op dit moment. Zeno Debast en Federico Gattoni zijn al vertrokken, terwijl Kasper Schmeichel en Jan Vertonghen hun afgelopen contracten (nog?) niet verlengden. Daarnaast is CEO Sports Jesper Fredberg nog altijd bezig met de definitieve komst van Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht zwiert met miljoenen, nieuwe bondscoach’

Anderlecht wil middenveld nog versterken

Vooral die laatste lijkt afgaande op de laatste geruchten dicht bij een akkoord te staan, maar witte rook is er nog niet. Desondanks heeft Riemer wel nog genoeg opties op het middenveld, waar hij nog steeds kan rekenen op Rits, Verschaeren, Leoni, Stroeykens, Ashimeru, Arnstad en de na een uitleenbeurt teruggekeerde Flips. Ook Kana is terug, maar is geblesseerd.

Desondanks lijkt Paars-Wit te denken aan nog meer versterking voor het middenveld, al dan niet voor het geval Delaney toch niet komt. Een terugkeer van de momenteel transfervrije Dennis Praet werd al geopperd, maar La Dernière Heure weet dat ook een sterkhouder uit de Jupiler Pro League op het lijstje van Fredberg staat.

Kadri geniet belangstelling van Anderlecht

Ook Abdelkahar Kadri zou namelijk kunnen rekenen op interesse van Anderlecht. Dat was enkele weken geleden zelfs zeer concreet, al zou dat intussen wat bekoeld zijn. Desondanks is een mogelijke transfer nog niet helemaal van tafel. De 24-jarige Algerijn was de voorbije drie seizoenen aan de slag bij KV Kortrijk, waar hij snel uitgroeide tot een smaakmaker. Vorige zomer genoot hij daardoor al nadrukkelijke belangstelling van Club Brugge en Ajax.

In de afgelopen jaargang ging het voor Kadri moeizamer, want hij kon Kortrijk niet uit het degradatiegewoel houden en verloor in de loop van het jaar de aanvoerdersband. Daardoor lijkt de interesse op dit moment wat minder, al zou ook Cardiff City zich de voorbije dagen gemeld hebben. Anderlecht zou voor zijn komst wellicht wel enkele miljoenen moeten neertellen, want Transfermarkt schat de waarde van Kadri momenteel op 2,5 miljoen euro.

Zou Kadri een aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Beruchte lijst Van Gucht zwaar onder vuur: "Niet eerlijk!"

De veelbesproken 'lijst' van Ruben Van Gucht blijft stof doen opwaaien. Dit keer is het niet een ...

8
8
Woedende Vrancken vloekt meteen na debuut bij Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV en de oefenmeester ging naar Hearts. De ...

23
23
‘Zulte wrijft zich in de handen na straffe miljoenendeal’

Zulte Waregem hoopt volgend seizoen zonder zorgen mee te draaien in de Jupiler Pro League. Essevee ...

20
20
'Verrassende wending omtent toekomst van Broos'

Hugo Broos kende een waanzinnig WK met Zuid-Afrika, waar hij de groepsfase wist te overleven. Alweer ...

66
66
Albert ziet meteen enorm probleem voor Van Bommel

Mark van Bommel wordt zoals Stijn Stijnen als eerste aanhaalde de nieuwe bondscoach van de Rode ...

90
90
'Anderlecht gaat voor recorddeal: bod van 10 miljoen'

Gaat Antoine Sibierski weldra de duurste ingaande transfer ooit afronden van RSC Anderlecht? Als we ...

346
346
'Club Brugge verrast met terugkeer Odoi'

Denis Odoi is een vrije speler nadat hij een toch wel mislukte passage kende bij NAC Breda. Het ...

314
314
'Leegloop Club Brugge duurt voort: exit nabij'

Raphael Onyedika lijkt zijn laatste dagen als speler van Club Brugge te beleven. De Nigeriaanse ...

389
389
'Oranje baalt: WK-sensatie trekt naar Saudi-Arabië'

Crysencio Summerville lijkt zijn carrière voort te zetten in Saudi-Arabië. De 24-jarige ...

103
103
Kritiek op Mannaert neemt toe: "Ik verwacht een verklaring"

Vincent Mannaert krijgt zeer veel lof, maar het dossier van Rudi Garcia is toch bijzonder speciaal. ...

326
326
Blunder Sibierski? "Dat RSCA hem haalde voor die prijs..."

Antoine Sibierski haalde tot op heden drie nieuwe spelers naar het Lotto Park. De Brusselaars ...

485
485
KRC Genk legt aanvaller officieel onder contract

KRC Genk is bezig om zijn ploeg te versterken op de korte termijn, maar de Limburgers denken ook aan ...

90
90
'Blunder Mannaert? Nieuwe informatie over Garcia duikt op'

Rudi Garcia werd door de KBVB op straat gezet na sterke resultaten. Mark van Bommel volgt hem ...

444
444
Sibierski gaat all-in: Anderlecht mikt op toptransfer

RSC Anderlecht gaat het op mentaliteit moeten doen tegen Hammarby. Voorlopig is er nog veel te ...

374
374
Waarom Karetsas méér is dan een groot transferdossier

KRC Genk is een club die Belgische top is inzake uitgaande transfers. Het dossier van Konstantinos ...

176
176
‘Club Brugge vreest: droomtransfer lonkt voor Vermant’

Club Brugge wil Romeo Vermant langer vastleggen, maar de spits twijfelt. Hij wil meer spelen en ...

907
907
‘Grote Anderlecht-transferstunt valt plots in duigen’

De transferpiste rond Luca Langoni leek het bewijs dat Anderlecht eindelijk wilde doorpakken op de ...

301
301
Van Bommel wordt bondscoach en grote rel barst al los

Mark van Bommel staat op het punt om bondscoach van de Rode Duivels te worden. De voetbalbond heeft ...

663
663
Onana kent waanzinnig lange revalidatieperiode

Voor Amadou Onana eindigde het WK op een grote ontgoocheling. De middenvelder pendelde tussen bank ...

113
113
Horrorstart voor Vrancken: Hearts krijgt meteen slaag

Wouter Vrancken trok na het einde van het seizoen de deur van STVV achter zich dicht. Ondanks ...

223
223
Chelsea kaapt transfer van 137 miljoen weg voor Arsenal

Arsenal veroverde afgelopen seizoen de titel in de Premier League en haalde de finale van de ...

91
91
'Openda geeft jawoord aan club: Juve ligt dwars'

Loïs Openda heeft een rustige zomer beleefd, want hij moest niet mee naar het WK na een ...

89
89
Charleroi laat spits én aanvoerder vertrekken

Charleroi hoopt in het komende seizoen stabiliteit te vinden na een woelig seizoen. Ze kozen er ...

38
38
Teuma kiest zeer opmerkelijke nieuwe club

Standard was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Er streken al zes nieuwe spelers neer op ...

89
89
'Club nadert akkoord: bliksemvertrek in de maak'

Club Brugge heeft tot dusver een vrij rustige mercato beleefd, maar daar lijkt snel verandering in ...

657
657

Meer sportnieuws