'Anderlecht laat oog vallen op JPL-sterkhouder'

door
'Anderlecht laat oog vallen op JPL-sterkhouder'

Midden juli wacht Anderlecht nog altijd op zijn eerste aanwinst voor het nieuwe seizoen. Tot dusver rondde het enkel de komst van Timo Schlieck af, maar de jonge doelman werd gehaald voor RSCA Futures. Brian Riemer moet het nog altijd stellen met een uitgedunde versie van de kern van vorig seizoen.

Er zijn immers nog altijd heel wat afwezigen op dit moment. Zeno Debast en Federico Gattoni zijn al vertrokken, terwijl Kasper Schmeichel en Jan Vertonghen hun afgelopen contracten (nog?) niet verlengden. Daarnaast is CEO Sports Jesper Fredberg nog altijd bezig met de definitieve komst van Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney.

LEES OOK: KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

Anderlecht wil middenveld nog versterken

Vooral die laatste lijkt afgaande op de laatste geruchten dicht bij een akkoord te staan, maar witte rook is er nog niet. Desondanks heeft Riemer wel nog genoeg opties op het middenveld, waar hij nog steeds kan rekenen op Rits, Verschaeren, Leoni, Stroeykens, Ashimeru, Arnstad en de na een uitleenbeurt teruggekeerde Flips. Ook Kana is terug, maar is geblesseerd.

Desondanks lijkt Paars-Wit te denken aan nog meer versterking voor het middenveld, al dan niet voor het geval Delaney toch niet komt. Een terugkeer van de momenteel transfervrije Dennis Praet werd al geopperd, maar La Dernière Heure weet dat ook een sterkhouder uit de Jupiler Pro League op het lijstje van Fredberg staat.

Kadri geniet belangstelling van Anderlecht

Ook Abdelkahar Kadri zou namelijk kunnen rekenen op interesse van Anderlecht. Dat was enkele weken geleden zelfs zeer concreet, al zou dat intussen wat bekoeld zijn. Desondanks is een mogelijke transfer nog niet helemaal van tafel. De 24-jarige Algerijn was de voorbije drie seizoenen aan de slag bij KV Kortrijk, waar hij snel uitgroeide tot een smaakmaker. Vorige zomer genoot hij daardoor al nadrukkelijke belangstelling van Club Brugge en Ajax.

In de afgelopen jaargang ging het voor Kadri moeizamer, want hij kon Kortrijk niet uit het degradatiegewoel houden en verloor in de loop van het jaar de aanvoerdersband. Daardoor lijkt de interesse op dit moment wat minder, al zou ook Cardiff City zich de voorbije dagen gemeld hebben. Anderlecht zou voor zijn komst wellicht wel enkele miljoenen moeten neertellen, want Transfermarkt schat de waarde van Kadri momenteel op 2,5 miljoen euro.

Zou Kadri een aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

9
9
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

54
54
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

12
12
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

9
9
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

29
29
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

61
61
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

15
15
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

40
40
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

37
37
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

37
37
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

75
75
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

36
36
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

151
151
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

109
109
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

103
103
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

47
47
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

669
669
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

25
25
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

63
63
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

87
87
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

199
199
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

110
110
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

49
49
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

69
69
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws