'Anderlecht laat oog vallen op JPL-sterkhouder'

1078 stemmen
'Anderlecht laat oog vallen op JPL-sterkhouder'

Midden juli wacht Anderlecht nog altijd op zijn eerste aanwinst voor het nieuwe seizoen. Tot dusver rondde het enkel de komst van Timo Schlieck af, maar de jonge doelman werd gehaald voor RSCA Futures. Brian Riemer moet het nog altijd stellen met een uitgedunde versie van de kern van vorig seizoen.

Er zijn immers nog altijd heel wat afwezigen op dit moment. Zeno Debast en Federico Gattoni zijn al vertrokken, terwijl Kasper Schmeichel en Jan Vertonghen hun afgelopen contracten (nog?) niet verlengden. Daarnaast is CEO Sports Jesper Fredberg nog altijd bezig met de definitieve komst van Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney.

LEES OOK: Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Anderlecht wil middenveld nog versterken

Vooral die laatste lijkt afgaande op de laatste geruchten dicht bij een akkoord te staan, maar witte rook is er nog niet. Desondanks heeft Riemer wel nog genoeg opties op het middenveld, waar hij nog steeds kan rekenen op Rits, Verschaeren, Leoni, Stroeykens, Ashimeru, Arnstad en de na een uitleenbeurt teruggekeerde Flips. Ook Kana is terug, maar is geblesseerd.

Desondanks lijkt Paars-Wit te denken aan nog meer versterking voor het middenveld, al dan niet voor het geval Delaney toch niet komt. Een terugkeer van de momenteel transfervrije Dennis Praet werd al geopperd, maar La Dernière Heure weet dat ook een sterkhouder uit de Jupiler Pro League op het lijstje van Fredberg staat.

Kadri geniet belangstelling van Anderlecht

Ook Abdelkahar Kadri zou namelijk kunnen rekenen op interesse van Anderlecht. Dat was enkele weken geleden zelfs zeer concreet, al zou dat intussen wat bekoeld zijn. Desondanks is een mogelijke transfer nog niet helemaal van tafel. De 24-jarige Algerijn was de voorbije drie seizoenen aan de slag bij KV Kortrijk, waar hij snel uitgroeide tot een smaakmaker. Vorige zomer genoot hij daardoor al nadrukkelijke belangstelling van Club Brugge en Ajax.

In de afgelopen jaargang ging het voor Kadri moeizamer, want hij kon Kortrijk niet uit het degradatiegewoel houden en verloor in de loop van het jaar de aanvoerdersband. Daardoor lijkt de interesse op dit moment wat minder, al zou ook Cardiff City zich de voorbije dagen gemeld hebben. Anderlecht zou voor zijn komst wellicht wel enkele miljoenen moeten neertellen, want Transfermarkt schat de waarde van Kadri momenteel op 2,5 miljoen euro.

Zou Kadri een aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

0
0
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

14
14
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

3
3
Verliest Standard smaakmaker? "Als FC Barcelona belt..."

Standard had altijd moeten winnen tegen Cercle Brugge, maar het verspeelde dure punten. Het werd in ...

26
26
Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

160
160
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

112
112
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

37
37
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

80
80
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

213
213
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

77
77
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

432
432
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

320
320
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

132
132
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

181
181
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

551
551
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

403
403
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

122
122
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

346
346
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

229
229
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

274
274
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

168
168
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

99
99
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

560
560
Degryse scherp voor topclub: "Géén winnaars"

De Belgische topclubs begonnen goed aan het seizoen. Bijna allemaal wisten ze hun openingswedstrijd ...

469
469
'Antwerp grijpt naast absolute droomtransfer'

Royal Antwerp FC won met 2-1 van SK Beveren, maar het is ook duidelijk dat er nog de nodige ...

582
582

Meer sportnieuws