'Anderlecht laat oog vallen op JPL-sterkhouder'

door
'Anderlecht laat oog vallen op JPL-sterkhouder'

Midden juli wacht Anderlecht nog altijd op zijn eerste aanwinst voor het nieuwe seizoen. Tot dusver rondde het enkel de komst van Timo Schlieck af, maar de jonge doelman werd gehaald voor RSCA Futures. Brian Riemer moet het nog altijd stellen met een uitgedunde versie van de kern van vorig seizoen.

Er zijn immers nog altijd heel wat afwezigen op dit moment. Zeno Debast en Federico Gattoni zijn al vertrokken, terwijl Kasper Schmeichel en Jan Vertonghen hun afgelopen contracten (nog?) niet verlengden. Daarnaast is CEO Sports Jesper Fredberg nog altijd bezig met de definitieve komst van Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney.

LEES OOK: Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Anderlecht wil middenveld nog versterken

Vooral die laatste lijkt afgaande op de laatste geruchten dicht bij een akkoord te staan, maar witte rook is er nog niet. Desondanks heeft Riemer wel nog genoeg opties op het middenveld, waar hij nog steeds kan rekenen op Rits, Verschaeren, Leoni, Stroeykens, Ashimeru, Arnstad en de na een uitleenbeurt teruggekeerde Flips. Ook Kana is terug, maar is geblesseerd.

Desondanks lijkt Paars-Wit te denken aan nog meer versterking voor het middenveld, al dan niet voor het geval Delaney toch niet komt. Een terugkeer van de momenteel transfervrije Dennis Praet werd al geopperd, maar La Dernière Heure weet dat ook een sterkhouder uit de Jupiler Pro League op het lijstje van Fredberg staat.

Kadri geniet belangstelling van Anderlecht

Ook Abdelkahar Kadri zou namelijk kunnen rekenen op interesse van Anderlecht. Dat was enkele weken geleden zelfs zeer concreet, al zou dat intussen wat bekoeld zijn. Desondanks is een mogelijke transfer nog niet helemaal van tafel. De 24-jarige Algerijn was de voorbije drie seizoenen aan de slag bij KV Kortrijk, waar hij snel uitgroeide tot een smaakmaker. Vorige zomer genoot hij daardoor al nadrukkelijke belangstelling van Club Brugge en Ajax.

In de afgelopen jaargang ging het voor Kadri moeizamer, want hij kon Kortrijk niet uit het degradatiegewoel houden en verloor in de loop van het jaar de aanvoerdersband. Daardoor lijkt de interesse op dit moment wat minder, al zou ook Cardiff City zich de voorbije dagen gemeld hebben. Anderlecht zou voor zijn komst wellicht wel enkele miljoenen moeten neertellen, want Transfermarkt schat de waarde van Kadri momenteel op 2,5 miljoen euro.

Zou Kadri een aanwinst zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

1
1
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

18
18
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

48
48
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

29
29
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

71
71
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

165
165
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

209
209
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

99
99
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

193
193
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

95
95
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

166
166
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

428
428
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

320
320
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

437
437
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

102
102
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

126
126
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

149
149
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

114
114
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

76
76
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

21
21
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

54
54
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

432
432
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

192
192
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

42
42
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

109
109

Meer sportnieuws