De Roeck onthult nu al typeploeg in oefenzege Antwerp

door
De Roeck onthult nu al typeploeg in oefenzege Antwerp

Antwerp bereidt het seizoen zoals gebruikelijk voor in Waidring. Daar stond donderdagavond een oefenpot tegen lokale derdeklasser SVG Reichenau op het programma. Op basis daarvan is het volgens Gazet van Antwerpen nu al min of meer duidelijk wie straks allicht op een basisplaats mag rekenen.

Vooraf deelde Jonas De Roeck zijn selectie namelijk op in twee groepen. De ene helft trainde in de voormiddag, de overige spelers mochten later op de dag dus even verderop sparren tegen de Oostenrijkse amateurs. Die laatste bende mogen we volgens GVA als de voorlopige wisselspelers beschouwen.

LEES OOK: Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Odoi vervangt Bataille

Behalve jonkies zoals Andreas Verstraeten, Eran Tuypens en Milan Smits geldt dat dus ook voor een aantal gevestigde waarden. Jelle Bataille bijvoorbeeld, die Denis Odoi voor zich lijkt te moeten dulden in de pikorde. Ook nieuwkomer Rosen Bozinhov zal genoegen moeten nemen met een plek op de bank. 

Hetzelfde geldt voor Jacob Ondrejka, Victor Udoh, Anthony Valencia en Mahamadou Doumbia, die zich allen wel wisten te onderscheiden. Na knap voorbereidend werk van dat laatste duo legden die eerste twee de 2-0 eindstand vast. George Ilenikhena en Christopher Scott kwamen eveneens nog in actie.

Butez & Keita out

In afwachting van een transfer mochten in de wedstrijd van twee keer 35 minuten tot slot ook Jean Butez en Mandela Keita zich warmdraaien. Hoewel het momenteel vrij stil blijft rond de doelman en de middenvelder, die in principe vertrekken, lijkt De Roeck op hen straks dus sowieso al niet meer te rekenen.

De vermoedelijke 11: Lammens ; Odoi, Van den Bosch, Alderweireld, Costa ; Yusuf, Ekkelenkamp, Chery ; Kerk, Balikwisha, Janssen

Met deze 11 finisht Antwerp volgens mij op plaats ...

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

39
39
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

20
20
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

134
134
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

91
91
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

133
133
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

174
174
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

230
230
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

12
12
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

361
361
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

54
54
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

161
161
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

252
252
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

58
58
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

198
198
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

250
250
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

129
129
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

160
160
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

73
73
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

536
536
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

49
49
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

123
123
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

324
324
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

463
463
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

507
507

Meer sportnieuws