De Roeck onthult nu al typeploeg in oefenzege Antwerp

door
De Roeck onthult nu al typeploeg in oefenzege Antwerp

Antwerp bereidt het seizoen zoals gebruikelijk voor in Waidring. Daar stond donderdagavond een oefenpot tegen lokale derdeklasser SVG Reichenau op het programma. Op basis daarvan is het volgens Gazet van Antwerpen nu al min of meer duidelijk wie straks allicht op een basisplaats mag rekenen.

Vooraf deelde Jonas De Roeck zijn selectie namelijk op in twee groepen. De ene helft trainde in de voormiddag, de overige spelers mochten later op de dag dus even verderop sparren tegen de Oostenrijkse amateurs. Die laatste bende mogen we volgens GVA als de voorlopige wisselspelers beschouwen.

LEES OOK: Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Odoi vervangt Bataille

Behalve jonkies zoals Andreas Verstraeten, Eran Tuypens en Milan Smits geldt dat dus ook voor een aantal gevestigde waarden. Jelle Bataille bijvoorbeeld, die Denis Odoi voor zich lijkt te moeten dulden in de pikorde. Ook nieuwkomer Rosen Bozinhov zal genoegen moeten nemen met een plek op de bank. 

Hetzelfde geldt voor Jacob Ondrejka, Victor Udoh, Anthony Valencia en Mahamadou Doumbia, die zich allen wel wisten te onderscheiden. Na knap voorbereidend werk van dat laatste duo legden die eerste twee de 2-0 eindstand vast. George Ilenikhena en Christopher Scott kwamen eveneens nog in actie.

Butez & Keita out

In afwachting van een transfer mochten in de wedstrijd van twee keer 35 minuten tot slot ook Jean Butez en Mandela Keita zich warmdraaien. Hoewel het momenteel vrij stil blijft rond de doelman en de middenvelder, die in principe vertrekken, lijkt De Roeck op hen straks dus sowieso al niet meer te rekenen.

De vermoedelijke 11: Lammens ; Odoi, Van den Bosch, Alderweireld, Costa ; Yusuf, Ekkelenkamp, Chery ; Kerk, Balikwisha, Janssen

Met deze 11 finisht Antwerp volgens mij op plaats ...

Meest recent

Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

33
33
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

53
53
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

15
15
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

114
114
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

167
167
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

189
189
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

426
426
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

88
88
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

435
435
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

476
476
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

274
274
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

158
158
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

59
59
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

168
168
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

68
68
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

82
82
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

233
233
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

666
666
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

113
113
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

192
192
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

289
289
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

251
251
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

148
148
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

43
43
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

121
121

Meer sportnieuws