De Roeck onthult nu al typeploeg in oefenzege Antwerp

door
De Roeck onthult nu al typeploeg in oefenzege Antwerp

Antwerp bereidt het seizoen zoals gebruikelijk voor in Waidring. Daar stond donderdagavond een oefenpot tegen lokale derdeklasser SVG Reichenau op het programma. Op basis daarvan is het volgens Gazet van Antwerpen nu al min of meer duidelijk wie straks allicht op een basisplaats mag rekenen.

Vooraf deelde Jonas De Roeck zijn selectie namelijk op in twee groepen. De ene helft trainde in de voormiddag, de overige spelers mochten later op de dag dus even verderop sparren tegen de Oostenrijkse amateurs. Die laatste bende mogen we volgens GVA als de voorlopige wisselspelers beschouwen.

LEES OOK: Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

Odoi vervangt Bataille

Behalve jonkies zoals Andreas Verstraeten, Eran Tuypens en Milan Smits geldt dat dus ook voor een aantal gevestigde waarden. Jelle Bataille bijvoorbeeld, die Denis Odoi voor zich lijkt te moeten dulden in de pikorde. Ook nieuwkomer Rosen Bozinhov zal genoegen moeten nemen met een plek op de bank. 

Hetzelfde geldt voor Jacob Ondrejka, Victor Udoh, Anthony Valencia en Mahamadou Doumbia, die zich allen wel wisten te onderscheiden. Na knap voorbereidend werk van dat laatste duo legden die eerste twee de 2-0 eindstand vast. George Ilenikhena en Christopher Scott kwamen eveneens nog in actie.

Butez & Keita out

In afwachting van een transfer mochten in de wedstrijd van twee keer 35 minuten tot slot ook Jean Butez en Mandela Keita zich warmdraaien. Hoewel het momenteel vrij stil blijft rond de doelman en de middenvelder, die in principe vertrekken, lijkt De Roeck op hen straks dus sowieso al niet meer te rekenen.

De vermoedelijke 11: Lammens ; Odoi, Van den Bosch, Alderweireld, Costa ; Yusuf, Ekkelenkamp, Chery ; Kerk, Balikwisha, Janssen

Met deze 11 finisht Antwerp volgens mij op plaats ...

Meest recent

Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

6
6
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

137
137
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

56
56
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

109
109
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

259
259
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

24
24
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

92
92
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

93
93
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

33
33
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

75
75
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

207
207
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

211
211
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

165
165
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

225
225
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

57
57
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

108
108
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

52
52
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

226
226
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

167
167
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

221
221
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

84
84
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

102
102
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

636
636
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

520
520
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

646
646

Meer sportnieuws