'AA Gent heeft opvolger Tissoudali helemaal te pakken'

953 stemmen
'AA Gent heeft opvolger Tissoudali helemaal te pakken'

Wouter Vrancken moet AA Gent volgend seizoen eindelijk opnieuw naar de Champions' Play-Offs loodsen. Om die doelstelling te bereiken willen de Buffalo's hun nieuwe coach van het nodige vers bloed voorzien. Intussen zit zomeraanwinst nummer twee alvast in de pijplijn.

Het Laatste Nieuws weet namelijk dat de komst van Max Dean nagenoeg helemaal afgerond is. De 20-jarige Engelsman wordt voor de neus van Toulouse voor ruim twee miljoen weggeplukt bij de Engelse vierdeklasser MK Dons, waar hij goed was voor 20 goals en vijf assists in 43 optredens.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

AA Gent strikt Max Dean

Hoewel hij voor het grote publiek nog een nobele onbekende is stond Dean nog volgens HLN al een tijdje op de radar in de Planet Group Arena, waar iedereen hard in hem zou geloven. Na de scouting geraakten behalve Vrancken en zijn staf ook de nieuwe sportieve leiding volledig overtuigd.

Vermits ook Arnar Vidarsson, Gunter Schepens en Kjeld Fort hun fiat geven besloten de Gentenaren dan ook om door te duwen voor Dean, die zijn opleiding genoot bij Everton en Leeds, en het bod van Toulouse te overtreffen met een zowel op financieel als sportief vlak interessanter voorstel.

Tandem met Gudjohnsen

Dat volstond voor de Buffalo's blijkbaar al snel om hun slag thuis te halen, want intussen zouden de medische testen al achter de rug zijn en zette de spits naar verluidt reeds zijn handtekening onder een contract tot medio 2028. Wellicht zal Dean eerstdaags dus ook officieel worden voorgesteld.

Daar is hij na Andri Gudjohnsen de tweede offensieve aanwinst. Samen moeten zij voorin straks een tandem vormen. Gent vult zo de leegte na Hugo Cuypers en Gift Orban, al anticipeert het nog volgens HLN tevens op een eventueel vertrek van Tarik Tissoudali en/of Matias Fernandez-Pardo.

Gelooft u dat een duo Gudjohnsen-Dean brokken kan maken?

Meest recent

Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

1
1
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

51
51
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

78
78
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

92
92
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

29
29
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

365
365
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

321
321
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

307
307
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

247
247
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

473
473
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

283
283
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

405
405
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

117
117
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1776
1776
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

160
160
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

242
242
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

214
214
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

74
74
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

336
336
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

318
318
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

157
157
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

155
155
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

218
218
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

58
58

Meer sportnieuws