'AA Gent heeft opvolger Tissoudali helemaal te pakken'

953 stemmen
'AA Gent heeft opvolger Tissoudali helemaal te pakken'

Wouter Vrancken moet AA Gent volgend seizoen eindelijk opnieuw naar de Champions' Play-Offs loodsen. Om die doelstelling te bereiken willen de Buffalo's hun nieuwe coach van het nodige vers bloed voorzien. Intussen zit zomeraanwinst nummer twee alvast in de pijplijn.

Het Laatste Nieuws weet namelijk dat de komst van Max Dean nagenoeg helemaal afgerond is. De 20-jarige Engelsman wordt voor de neus van Toulouse voor ruim twee miljoen weggeplukt bij de Engelse vierdeklasser MK Dons, waar hij goed was voor 20 goals en vijf assists in 43 optredens.

LEES OOK: ‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

AA Gent strikt Max Dean

Hoewel hij voor het grote publiek nog een nobele onbekende is stond Dean nog volgens HLN al een tijdje op de radar in de Planet Group Arena, waar iedereen hard in hem zou geloven. Na de scouting geraakten behalve Vrancken en zijn staf ook de nieuwe sportieve leiding volledig overtuigd.

Vermits ook Arnar Vidarsson, Gunter Schepens en Kjeld Fort hun fiat geven besloten de Gentenaren dan ook om door te duwen voor Dean, die zijn opleiding genoot bij Everton en Leeds, en het bod van Toulouse te overtreffen met een zowel op financieel als sportief vlak interessanter voorstel.

Tandem met Gudjohnsen

Dat volstond voor de Buffalo's blijkbaar al snel om hun slag thuis te halen, want intussen zouden de medische testen al achter de rug zijn en zette de spits naar verluidt reeds zijn handtekening onder een contract tot medio 2028. Wellicht zal Dean eerstdaags dus ook officieel worden voorgesteld.

Daar is hij na Andri Gudjohnsen de tweede offensieve aanwinst. Samen moeten zij voorin straks een tandem vormen. Gent vult zo de leegte na Hugo Cuypers en Gift Orban, al anticipeert het nog volgens HLN tevens op een eventueel vertrek van Tarik Tissoudali en/of Matias Fernandez-Pardo.

Gelooft u dat een duo Gudjohnsen-Dean brokken kan maken?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

65
65
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

107
107
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

91
91
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

115
115
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

133
133
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

303
303
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

480
480
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

110
110
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

233
233
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

324
324
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

312
312
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

581
581
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

374
374
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

139
139
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

198
198
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

424
424
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

543
543
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

366
366
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

172
172
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

415
415
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

510
510
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

142
142

Meer sportnieuws