'AA Gent heeft opvolger Tissoudali helemaal te pakken'

953 stemmen
'AA Gent heeft opvolger Tissoudali helemaal te pakken'

Wouter Vrancken moet AA Gent volgend seizoen eindelijk opnieuw naar de Champions' Play-Offs loodsen. Om die doelstelling te bereiken willen de Buffalo's hun nieuwe coach van het nodige vers bloed voorzien. Intussen zit zomeraanwinst nummer twee alvast in de pijplijn.

Het Laatste Nieuws weet namelijk dat de komst van Max Dean nagenoeg helemaal afgerond is. De 20-jarige Engelsman wordt voor de neus van Toulouse voor ruim twee miljoen weggeplukt bij de Engelse vierdeklasser MK Dons, waar hij goed was voor 20 goals en vijf assists in 43 optredens.

LEES OOK: Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

AA Gent strikt Max Dean

Hoewel hij voor het grote publiek nog een nobele onbekende is stond Dean nog volgens HLN al een tijdje op de radar in de Planet Group Arena, waar iedereen hard in hem zou geloven. Na de scouting geraakten behalve Vrancken en zijn staf ook de nieuwe sportieve leiding volledig overtuigd.

Vermits ook Arnar Vidarsson, Gunter Schepens en Kjeld Fort hun fiat geven besloten de Gentenaren dan ook om door te duwen voor Dean, die zijn opleiding genoot bij Everton en Leeds, en het bod van Toulouse te overtreffen met een zowel op financieel als sportief vlak interessanter voorstel.

Tandem met Gudjohnsen

Dat volstond voor de Buffalo's blijkbaar al snel om hun slag thuis te halen, want intussen zouden de medische testen al achter de rug zijn en zette de spits naar verluidt reeds zijn handtekening onder een contract tot medio 2028. Wellicht zal Dean eerstdaags dus ook officieel worden voorgesteld.

Daar is hij na Andri Gudjohnsen de tweede offensieve aanwinst. Samen moeten zij voorin straks een tandem vormen. Gent vult zo de leegte na Hugo Cuypers en Gift Orban, al anticipeert het nog volgens HLN tevens op een eventueel vertrek van Tarik Tissoudali en/of Matias Fernandez-Pardo.

Gelooft u dat een duo Gudjohnsen-Dean brokken kan maken?

Meest recent

Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

54
54
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

283
283
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

21
21
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

138
138
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

148
148
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

212
212
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

122
122
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

108
108
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

168
168
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

120
120
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

51
51
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

496
496
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

86
86
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

44
44
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

240
240
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

98
98
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

200
200
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

441
441
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

370
370
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

99
99
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

66
66
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

201
201
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

183
183
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

68
68
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

466
466

Meer sportnieuws