AA Gent & KRC Genk komen gehavend uit oefenmatchen

door
AA Gent & KRC Genk komen gehavend uit oefenmatchen

Tijdens hun zomerstages haspelen de Belgische eersteklassers uiteraard ook weer een resem oefenwedstrijden af. Alleen gaat het er daarbij toch niet altijd even vriendelijk aan toe.

Bij onze topploegen blijken voorlopig vooral Griekse ploegen de favoriete sparringpartners. Zo nam AA Gent het woensdag in Zeeland op tegen AEK Athene, terwijl KRC Genk iets verderop in Horst op hetzelfde moment PAOK Saloniki bekampte.

LEES OOK: Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Potige oefenpot voor Genk

Vooral bij de Limburgers vlogen de Grieken er stevig in. Op de clubwebsite maakt Genk gewag van een "potige oefenpot". De gemoederen geraakten zelfs eventjes verhit toen na Konstantinos Karetsas ook Alieu Fadera onderuit werd geschopt.

In een oefenmatch die bol stond van de soms smerige overtredingen zag de ref zich dan ook genoodzaakt diverse gele kaarten te trekken. Onder andere Andi Zeqiri, Christopher Bonsu Baah en Kenan Haroun kregen het af en toe hard te verduren.

Gent vreest voor Watanabe

Het grootste slachtoffer was echter Noah Adedeji-Sternberg, die na een harde tik naar de kant moest. "Gelukkig lijkt de schade mee te vallen", mag Genk volgens Het Belang van Limburg opgelucht ademhalen dat het zonder kleerscheuren ontsnapt.

Dan dreigen de Buffalo's iets minder meeval te hebben, want daar viel Tsuyoshi Watanabe geblesseerd uit. Veel meer nog dan Thorsten Fink kruist Wouter Vrancken zijn vingers dat er straks niks ernstigs aan de hand blijkt met zijn defensieleider.

Sparren tegen Grieken is geen goed idee

Meest recent

'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

17
17
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

24
24
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

24
24
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

20
20
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

50
50
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

163
163
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

643
643
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

65
65
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

59
59
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

76
76
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

291
291
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

351
351
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

374
374
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

557
557
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

198
198
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

252
252
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

469
469
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

365
365
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

272
272
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

242
242
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

260
260
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

129
129
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

422
422
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

507
507
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

393
393

Meer sportnieuws