'Klopp kan meteen terugkeren met opmerkelijke aanbieding'

door
'Klopp kan meteen terugkeren met opmerkelijke aanbieding'

Deze zomer nam Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afscheid van Liverpool, dat hij tijdens zijn passage naar onder meer een titel en een Champions League leidde. Daarmee kwam op Anfield een einde aan een tijdperk, terwijl de Duitse trainer zelf uiteraard ook een belangrijke periode afsluit.

Klopp kondigde zijn vertrek al in januari aan en wou Liverpool op die manier voldoende tijd gunnen om een gepaste opvolger voor hem te vinden. Dat werd uiteindelijk de Nederlander Arne Slot. Klopp zelf werd ook aan een aantal nieuwe jobs gelinkt, maar gaf aan dat hij eerst nood heeft aan wat rust.

VS willen Klopp als bondscoach

De verwachting was dus dat hij een sabbatjaar zou nemen, maar mogelijk gaat dat plan nu toch de prullenmand in. Klopp zou immers een opmerkelijke aanbieding binnengekregen hebben. Volgens The Independent willen de Verenigde Staten hem aanstellen als nieuwe bondscoach.

De Amerikanen maakten de voorbije weken een slechte beurt op de Copa America in eigen land. Ze wonnen nog hun openingsmatch tegen Bolivia, maar verloren daarna van Panama en Uruguay en werden daardoor al in de groepsfase uitgeschakeld. Dat kostte bondscoach Gregg Berhalter zijn job.

WK 2026 in Amerika

Nu dromen ze in de VS van Klopp als opvolger en de eerste contacten zouden zelfs al gelegd zijn. Het wordt afwachten of ze de 57-jarige ook zullen kunnen overtuigen. Als bondscoach zou hij wel aan een iets rustiger ritme kunnen worden en bovendien ligt er ook een mooie uitdaging in het verschiet.

In 2026 organiseren de Verenigde Staten immers samen met Canada en Mexico ook het WK. Klopp zou tijdens dat toernooi dus het gastland onder zijn hoede kunnen hebben. Ongetwijfeld zullen de Amerikanen hem met dat vooruitzicht proberen te verleiden.

Moet Klopp die uitdaging aangaan?

Meest recent

KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

16
16
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

31
31
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

102
102
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

210
210
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

58
58
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

107
107
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

259
259
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

141
141
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

284
284
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

119
119
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

286
286
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

284
284
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

265
265
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

530
530
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

567
567
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

99
99
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

193
193
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

521
521
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

545
545
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

324
324
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

262
262
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

80
80
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

286
286
Club Brugge in nesten: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

261
261
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

277
277

Meer sportnieuws