Club Brugge maakt ambities bekend: “Jagen er al zo lang op”

door
Club Brugge maakt ambities bekend: “Jagen er al zo lang op”

Club Brugge werd afgelopen seizoen na een knappe comeback kampioen van de Jupiler Pro League. In de Champions Play-Offs stoomde het als een trein richting de titel.

Oudgediende Brandon Mechele kon zo zijn zesde landstitel vieren met Blauw-Zwart. De teller van het icoon staat inmiddels op 434 wedstrijden voor de club. Komend seizoen gaat Mechele ook weer de Champions League in.

LEES OOK: Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

Ambities

Mechele heeft zowat alles gewonnen bij Club Brugge wat er te winnen valt, maar toch is er iets waar Blauw-Zwart op jaagt. “Wat nu nog een meerwaarde zou zijn voor mijn carrière? De dubbel. We jagen er al zo lang op. Dat moet een doel worden. En ik wil ook een tweede ster boven ons embleem (een twintigste landstitel, red.).”

Als Mechele Oliveri Deschacht overigens wil bijhalen zal het nog enkele jaren titels moeten winnen. “Laatst ben ik gaan opzoeken wie het grootste aantal Belgische landstitels achter zijn naam heeft. Olivier Deschacht telt er blijkbaar acht (blaast). Hans en ik zullen er nog paar seizoenen moeten bijdoen, zeker?”

Europees

Afgelopen seizoen gooide Club Brugge ook hoge ogen Europees. Het haalde de halve finale van de Conference League waar het nipt onderuit ging tegen het Italiaanse Fiorentina. Komend seizoen is de Belgische landskampioen weer te zien in de groepsfase van de Champions League.

Ook in Europa wil Club Brugge blijven verrassen. Het niveau in het kampioenenbal is nog een stuk groter, maar het wil alvast miljoenen investeren om zich staande te houden in de Champions League. Met de recordtransfer van Igor Thiago en de CL-miljoenen heeft het alvast een knap budget voor handen.

Vind jij Mechele een Club Brugge-icoon?

Meest recent

Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

86
86
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

105
105
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

153
153
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

110
110
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

79
79
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

45
45
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

233
233
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

347
347
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

82
82
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

548
548
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

275
275
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

107
107
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

122
122
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

420
420
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

96
96
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

334
334
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

803
803
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

46
46
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

302
302
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

299
299
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

90
90
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

297
297
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

44
44
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

97
97

Meer sportnieuws