Club Brugge maakt ambities bekend: “Jagen er al zo lang op”

door
Club Brugge maakt ambities bekend: “Jagen er al zo lang op”

Club Brugge werd afgelopen seizoen na een knappe comeback kampioen van de Jupiler Pro League. In de Champions Play-Offs stoomde het als een trein richting de titel.

Oudgediende Brandon Mechele kon zo zijn zesde landstitel vieren met Blauw-Zwart. De teller van het icoon staat inmiddels op 434 wedstrijden voor de club. Komend seizoen gaat Mechele ook weer de Champions League in.

LEES OOK: Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Ambities

Mechele heeft zowat alles gewonnen bij Club Brugge wat er te winnen valt, maar toch is er iets waar Blauw-Zwart op jaagt. “Wat nu nog een meerwaarde zou zijn voor mijn carrière? De dubbel. We jagen er al zo lang op. Dat moet een doel worden. En ik wil ook een tweede ster boven ons embleem (een twintigste landstitel, red.).”

Als Mechele Oliveri Deschacht overigens wil bijhalen zal het nog enkele jaren titels moeten winnen. “Laatst ben ik gaan opzoeken wie het grootste aantal Belgische landstitels achter zijn naam heeft. Olivier Deschacht telt er blijkbaar acht (blaast). Hans en ik zullen er nog paar seizoenen moeten bijdoen, zeker?”

Europees

Afgelopen seizoen gooide Club Brugge ook hoge ogen Europees. Het haalde de halve finale van de Conference League waar het nipt onderuit ging tegen het Italiaanse Fiorentina. Komend seizoen is de Belgische landskampioen weer te zien in de groepsfase van de Champions League.

Ook in Europa wil Club Brugge blijven verrassen. Het niveau in het kampioenenbal is nog een stuk groter, maar het wil alvast miljoenen investeren om zich staande te houden in de Champions League. Met de recordtransfer van Igor Thiago en de CL-miljoenen heeft het alvast een knap budget voor handen.

Vind jij Mechele een Club Brugge-icoon?

Meest recent

'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

16
16
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

121
121
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

141
141
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

154
154
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

236
236
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

107
107
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

373
373
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

212
212
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

82
82
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

309
309
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

320
320
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

126
126
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

243
243
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

191
191
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

250
250
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

141
141
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

449
449
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

174
174
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

155
155
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

72
72
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

75
75
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

175
175
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

277
277
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

80
80

Meer sportnieuws