'Club Brugge mag transferopportuniteit definitief vergeten'

door
'Club Brugge mag transferopportuniteit definitief vergeten'

Club Brugge blijft deze zomer hard gaan op de transfermarkt. Het rondde woensdag de komst af van het grote Zuid-Afrikaanse talent Shandre Campbell, die eerst nog bij Club NXT mag rijpen, en zou daarnaast ook op het punt staan om Gustaf Nilsson weg te kapen bij Union. Daar zal het bovendien niet bij blijven.

Club lijkt nog wel zin te hebben om zich te versterken op de flanken, met het oog op een eventueel vertrek van Andreas Skov Olsen en/of Antonio Nusa. Daarnaast laten ze bij de landskampioen uiteraard een transferopportuniteit nooit liggen.

LEES OOK: Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge mag Rommens vergeten

De voorbije dagen werden ze bijvoorbeeld regelmatig gelinkt aan Philippe Rommens. De 26-jarige Belg speelt al zijn hele carrière in Nederland, waar hij afgelopen seizoen één van de smaakmakers was bij Go Ahead Eagles. Met vijf goals en zes assists had de middenvelder een groot aandeel in het veroveren van een Europees ticket.

Met nog één jaar contract was het moment ook ideaal om Rommens voor een vrij zacht prijsje binnen te halen, maar uiteindelijk zal hij niet naar Blauw-Zwart trekken. Dat was immers niet alleen in het dossier en het lijkt erop dat Ferencvaros sneller op de bal gespeeld heeft.

Ferencvaros wint het pleit

VI meldt dat Rommens zeer dicht bij een transfer naar de Hongaarse topclub staat. De deal is zelfs zo nabij dat onze landgenoot donderdag al niet meer op de training verscheen bij zijn club.

Bij Ferencvaros zal Rommens met Pascal Jansen (ex-AZ) een Nederlandse coach tegenkomen. De club uit Boedapest veroverde afgelopen seizoen de titel in de Hongaarse competitie.

Jammer voor Club dat hij niet komt?

Meest recent

'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

5
5
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

14
14
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

138
138
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

75
75
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

31
31
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

195
195
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

10
10
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

93
93
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

432
432
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

55
55
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

74
74
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

227
227
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

203
203
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

167
167
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

138
138
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

180
180
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

291
291
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

289
289
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

83
83
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

45
45
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

192
192
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

466
466
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

366
366
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

254
254

Meer sportnieuws