'Club Brugge mag transferopportuniteit definitief vergeten'

door
'Club Brugge mag transferopportuniteit definitief vergeten'

Club Brugge blijft deze zomer hard gaan op de transfermarkt. Het rondde woensdag de komst af van het grote Zuid-Afrikaanse talent Shandre Campbell, die eerst nog bij Club NXT mag rijpen, en zou daarnaast ook op het punt staan om Gustaf Nilsson weg te kapen bij Union. Daar zal het bovendien niet bij blijven.

Club lijkt nog wel zin te hebben om zich te versterken op de flanken, met het oog op een eventueel vertrek van Andreas Skov Olsen en/of Antonio Nusa. Daarnaast laten ze bij de landskampioen uiteraard een transferopportuniteit nooit liggen.

LEES OOK: Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Club Brugge mag Rommens vergeten

De voorbije dagen werden ze bijvoorbeeld regelmatig gelinkt aan Philippe Rommens. De 26-jarige Belg speelt al zijn hele carrière in Nederland, waar hij afgelopen seizoen één van de smaakmakers was bij Go Ahead Eagles. Met vijf goals en zes assists had de middenvelder een groot aandeel in het veroveren van een Europees ticket.

Met nog één jaar contract was het moment ook ideaal om Rommens voor een vrij zacht prijsje binnen te halen, maar uiteindelijk zal hij niet naar Blauw-Zwart trekken. Dat was immers niet alleen in het dossier en het lijkt erop dat Ferencvaros sneller op de bal gespeeld heeft.

Ferencvaros wint het pleit

VI meldt dat Rommens zeer dicht bij een transfer naar de Hongaarse topclub staat. De deal is zelfs zo nabij dat onze landgenoot donderdag al niet meer op de training verscheen bij zijn club.

Bij Ferencvaros zal Rommens met Pascal Jansen (ex-AZ) een Nederlandse coach tegenkomen. De club uit Boedapest veroverde afgelopen seizoen de titel in de Hongaarse competitie.

Jammer voor Club dat hij niet komt?

Meest recent

‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

33
33
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

50
50
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

121
121
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

35
35
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

305
305
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

19
19
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

338
338
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

109
109
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

255
255
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

414
414
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

257
257
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

273
273
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

475
475
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

494
494
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

281
281
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

249
249
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

301
301
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

157
157
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

347
347
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

86
86
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

262
262
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

401
401
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

320
320
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

326
326
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

313
313

Meer sportnieuws