'Club Brugge mag transferopportuniteit definitief vergeten'

436 stemmen
'Club Brugge mag transferopportuniteit definitief vergeten'

Club Brugge blijft deze zomer hard gaan op de transfermarkt. Het rondde woensdag de komst af van het grote Zuid-Afrikaanse talent Shandre Campbell, die eerst nog bij Club NXT mag rijpen, en zou daarnaast ook op het punt staan om Gustaf Nilsson weg te kapen bij Union. Daar zal het bovendien niet bij blijven.

Club lijkt nog wel zin te hebben om zich te versterken op de flanken, met het oog op een eventueel vertrek van Andreas Skov Olsen en/of Antonio Nusa. Daarnaast laten ze bij de landskampioen uiteraard een transferopportuniteit nooit liggen.

LEES OOK: 'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

Club Brugge mag Rommens vergeten

De voorbije dagen werden ze bijvoorbeeld regelmatig gelinkt aan Philippe Rommens. De 26-jarige Belg speelt al zijn hele carrière in Nederland, waar hij afgelopen seizoen één van de smaakmakers was bij Go Ahead Eagles. Met vijf goals en zes assists had de middenvelder een groot aandeel in het veroveren van een Europees ticket.

Met nog één jaar contract was het moment ook ideaal om Rommens voor een vrij zacht prijsje binnen te halen, maar uiteindelijk zal hij niet naar Blauw-Zwart trekken. Dat was immers niet alleen in het dossier en het lijkt erop dat Ferencvaros sneller op de bal gespeeld heeft.

Ferencvaros wint het pleit

VI meldt dat Rommens zeer dicht bij een transfer naar de Hongaarse topclub staat. De deal is zelfs zo nabij dat onze landgenoot donderdag al niet meer op de training verscheen bij zijn club.

Bij Ferencvaros zal Rommens met Pascal Jansen (ex-AZ) een Nederlandse coach tegenkomen. De club uit Boedapest veroverde afgelopen seizoen de titel in de Hongaarse competitie.

Jammer voor Club dat hij niet komt?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

32
32
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

14
14
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

13
13
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

58
58
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

57
57
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

51
51
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

94
94
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

39
39
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

127
127
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

98
98
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

21
21
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

154
154
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

352
352
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

224
224
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

70
70
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

722
722
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

479
479
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

491
491
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

364
364
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

667
667
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

331
331
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

495
495
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

136
136
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2140
2140
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

182
182

Meer sportnieuws