'Club Brugge mag transferopportuniteit definitief vergeten'

door
'Club Brugge mag transferopportuniteit definitief vergeten'

Club Brugge blijft deze zomer hard gaan op de transfermarkt. Het rondde woensdag de komst af van het grote Zuid-Afrikaanse talent Shandre Campbell, die eerst nog bij Club NXT mag rijpen, en zou daarnaast ook op het punt staan om Gustaf Nilsson weg te kapen bij Union. Daar zal het bovendien niet bij blijven.

Club lijkt nog wel zin te hebben om zich te versterken op de flanken, met het oog op een eventueel vertrek van Andreas Skov Olsen en/of Antonio Nusa. Daarnaast laten ze bij de landskampioen uiteraard een transferopportuniteit nooit liggen.

LEES OOK: 'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge mag Rommens vergeten

De voorbije dagen werden ze bijvoorbeeld regelmatig gelinkt aan Philippe Rommens. De 26-jarige Belg speelt al zijn hele carrière in Nederland, waar hij afgelopen seizoen één van de smaakmakers was bij Go Ahead Eagles. Met vijf goals en zes assists had de middenvelder een groot aandeel in het veroveren van een Europees ticket.

Met nog één jaar contract was het moment ook ideaal om Rommens voor een vrij zacht prijsje binnen te halen, maar uiteindelijk zal hij niet naar Blauw-Zwart trekken. Dat was immers niet alleen in het dossier en het lijkt erop dat Ferencvaros sneller op de bal gespeeld heeft.

Ferencvaros wint het pleit

VI meldt dat Rommens zeer dicht bij een transfer naar de Hongaarse topclub staat. De deal is zelfs zo nabij dat onze landgenoot donderdag al niet meer op de training verscheen bij zijn club.

Bij Ferencvaros zal Rommens met Pascal Jansen (ex-AZ) een Nederlandse coach tegenkomen. De club uit Boedapest veroverde afgelopen seizoen de titel in de Hongaarse competitie.

Jammer voor Club dat hij niet komt?

Meest recent

'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

0
0
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

10
10
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

71
71
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

164
164
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

82
82
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

107
107
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

63
63
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

113
113
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

384
384
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

128
128
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

78
78
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

591
591
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

176
176
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

42
42
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

760
760
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

145
145
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

267
267
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

464
464
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

789
789
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

950
950
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

218
218
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

57
57
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

137
137
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

162
162
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

194
194

Meer sportnieuws