TRANSFERUURTJE: 'Club strikt Nilsson, Kompany houdt grote kuis'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club strikt Nilsson, Kompany houdt grote kuis'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Jupiler Pro League

Club Brugge staat op het punt om weer een fraaie transferslag te slaan, want de landskampioen zou woensdag een akkoord bereikt hebben met Union omtrent de komst van Gustaf Nilsson. Daarvoor zouden ze maar liefst 6,1 miljoen euro neertellen en met bonussen kan die som nog oplopen tot 7 miljoen. Voor de Zweed zou bovendien ook een stevige loonsverhoging klaarliggen.

Een andere transfer wist Club zelfs al helemaal af te ronden. Ze wonnen immers definitief de strijd om Shandre Campbell. Het Zuid-Afrikaanse toptalent zette zijn handtekening onder een contract voor drie jaar in Brugge, maar zal eerst nog aansluiten bij Club NXT.

Bij Anderlecht wordt het nog afwachten waar de toekomst van Alexis Flips zal liggen. De Fransman krijgt een nieuwe kans in de voorbereiding en zou indruk maken op Brian Riemer, maar ook een vertrek is niet uitgesloten. RC Lens blijft op de loer liggen, terwijl Villarreal al een bod uitgebracht zou hebben. Dat lag echter veel te laag voor Anderlecht, dat minstens 3,5 miljoen euro eist.

Union gaat gezien de vele vertrekkers zelf uiteraard ook op zoek naar versterking deze zomer. Anouar Ait El Hadj lijkt de volgende aanwinst te gaan worden. De offensieve middenvelder zou zelf aangedrongen hebben op een vertrek bij KRC Genk omdat hij vond dat hij onvoldoende speelminuten kreeg en ook te weinig perspectief op verandering zag.

Vorige zomer greep Abdelkahar Kadri nog naast een toptransfer, maar deze zomer gaat hij mogelijk wel KV Kortrijk verlaten. Een eerste club heeft zich alvast gemeld, want Cardiff City zou al contact opgenomen hebben met de entourage van de middenvelder. Die zou echter niet staan springen voor een overgang naar de zusterclub van KVK, die in de Championship uitkomt.

Buitenland

Vincent Kompany is Bayern München alsmaar meer naar zijn hand aan het zetten. Donderdag mocht hij met João Palhinha al een derde aanwinst verwelkomen en daar zal het zeker niet bij blijven. Voor er nog meer ingekocht wordt, wil Bayern echter eerst een aantal spelers verkopen. Daarbij is Kompany bereid om enkele grote namen van de hand te doen. Met name Joshua Kimmich, Alphonso Davies, Kingsley Coman, Serge Gnabry, Leon Goretzka en Matthijs de Ligt zouden bij een goed bod kunnen vertrekken.

Bij FC Barcelona zijn ze woensdag aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Daarbij kon nieuwe trainer Hansi Flick nog geen nieuwe spelers verwelkomen, maar een opvallende naam keert wel terug naar Barça. Thiago Alcantara gaat enkele dagen na zijn spelerspensioen meteen aan de slag in de staf van de Duitse coach.

PSG zag deze zomer Kylian Mbappé vertrekken, maar blijft niet bij de pakken zitten. Met het vrijgekomen budget wil het zich stevig gaan versterken. De Franse kampioen zou een bod van maar liefst 90 miljoen euro neergelegd hebben bij Benfica voor João Neves, het 19-jarige goudhaantje op het middenveld. Daarnaast zou PSG ook bereid zijn om een speler naar Portugal te laten vertrekken.

Sluit Club een goede deal voor Nilsson?

Meest recent

'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

22
22
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

39
39
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

101
101
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

37
37
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

189
189
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

16
16
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

341
341
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

146
146
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

46
46
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

440
440
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

97
97
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

100
100
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

52
52
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

200
200
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

124
124
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

97
97
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

166
166
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

79
79
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

180
180
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

147
147
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

146
146

Meer sportnieuws