‘Club Brugge gaat als een raket: box-to-box op komst’

door
‘Club Brugge gaat als een raket: box-to-box op komst’

Club Brugge gaat als een raket de zomermercato in met al vier indrukwekkende aanwinsten. Ze hebben onder andere Ardon Jashari en Zaid Romero aangetrokken voor respectievelijk 6 miljoen euro, en zijn nu op jacht naar Mohamed Hadj Mahmoud van FC Lugano.

Mahmoud, een dynamische box-to-box middenvelder met een uitgebreid passing-arsenaal, wordt gezien als een perfecte aanvulling op het team. Mahmoud-transfer:

LEES OOK: Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Club Brugge heeft touwtjes in handen

Club Brugge heeft Ardon Jashari van FC Luzern aangetrokken als versterking voor het defensieve middenveld, als mogelijke vervanger voor Raphael Onyedika, die wellicht zal vertrekken.

Daarnaast zijn Casper Nielsen en Hugo Vetlesen ook opties op deze positie. Ondanks deze grote keuze blijft Club Brugge uitkijken naar verdere versterkingen op het middenveld.

De landskampioen heeft bijvoorbeeld 5 miljoen euro geboden op Ngal'ayel Mukau van KV Mechelen, maar hij heeft ervoor gekozen om naar het buitenland te gaan.

Een andere potentiële aanwinst voor Club Brugge is Mohamed Hadj Mahmoud, een 24-jarige Tunesische middenvelder van FC Lugano. Naast Club Brugge hebben ook SC Braga en Parma interesse getoond in de speler.

Momenteel heeft Club Brugge een eerste bod van 1,7 miljoen euro uitgebracht en lijken ze de controle te hebben in de onderhandelingen.

Box-to-box met uitgebreid passing-arsenaal

Mohamed Hadj Mahmoud blonk vorig seizoen uit in de Zwitserse competitie, waar hij in topvorm verkeerde en schitterde. Hij speelt voornamelijk als box-to-box middenvelder, maar zijn profiel is multifunctioneel.

Mahmoud staat bekend om zijn uitstekende balbeheersing en kalmte aan de bal. Zijn passing is zeer divers en hij heeft een goed oog voor het vinden van ruimtes tussen de linies en het aanspelen van medespelers in de opbouw.

Wat Mahmoud echt onderscheidt, is zijn bereidheid om risico te nemen in zijn spel. Hoewel dit soms tot balverlies kan leiden, draagt het ook bij aan het dynamische en offensieve speelplan van zijn team.

Hij is een speler die niet bang is om initiatief te nemen en diepgang te zoeken, wat hem zowel een potentieel gevaar voor de tegenstander als een waardevolle aanwinst voor zijn team maakt.

Club Brugge neemt vliegende start in de zomermercato

In tegenstelling tot andere clubs, zoals Anderlecht, heeft Club Brugge dit seizoen een vliegende start gemaakt met hun transferactiviteiten. Dit is grotendeels te danken aan het uitstekend voorbereidende werk van Dévy Rigaux, de nieuwe Director of Football.

Rigaux heeft de afgelopen tijd intensief scoutingwerk verricht in het buitenland en staat nu voor een reeks uitdagende weken, gezien de omvangrijke taken die de zomermercato bij Club Brugge met zich meebrengt.

De club behandelt momenteel tussen de veertig en vijftig dossiers, variërend van contractverlengingen van jeugdspelers tot het vinden van nieuwe aanwinsten.

Ondanks deze omvang staat Rigaux bekend als een perfectionist die altijd methodisch te werk gaat en een sterke structuur hanteert in zijn benadering van transfers

Op naar zomertransfer nummer 5?

De zomermercato is nog maar anderhalve week geopend en Club Brugge heeft al indruk gemaakt met vier aanwinsten.

De eerste was doelman Nordin Jackers, die definitief werd overgenomen van Oud-Heverlee Leuven voor een transfersom van 150.000 euro. Daarna volgde Ardon Jashari, die voor 6 miljoen euro werd aangetrokken van FC Luzern als versterking voor het middenveld.

Club Brugge investeerde ook 6 miljoen euro in Zaid Romero van Estudiantes LP, een verdediger uit Argentinië. De meest recente aanwinst is Christos Tzolis, die voor 6,5 miljoen euro werd aangetrokken van Fortuna Düsseldorf.

Met deze opvallende transfers op zak, blijft de vraag of Mohamed Hadj Mahmoud de volgende versterking zal zijn voor Club Brugge.

Club Brugge moet Mahmoud halen

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

34
34
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

170
170
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

120
120
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

331
331
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

161
161
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

94
94
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

471
471
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

76
76
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

272
272
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

264
264
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

536
536
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

784
784
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

841
841
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

351
351
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

45
45
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

300
300
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

625
625
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

357
357
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

366
366
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

175
175
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

258
258
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

367
367
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

731
731
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

220
220
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

408
408

Meer sportnieuws