‘Club Brugge gaat als een raket: box-to-box op komst’

door
‘Club Brugge gaat als een raket: box-to-box op komst’

Club Brugge gaat als een raket de zomermercato in met al vier indrukwekkende aanwinsten. Ze hebben onder andere Ardon Jashari en Zaid Romero aangetrokken voor respectievelijk 6 miljoen euro, en zijn nu op jacht naar Mohamed Hadj Mahmoud van FC Lugano.

Mahmoud, een dynamische box-to-box middenvelder met een uitgebreid passing-arsenaal, wordt gezien als een perfecte aanvulling op het team. Mahmoud-transfer:

LEES OOK: Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

Club Brugge heeft touwtjes in handen

Club Brugge heeft Ardon Jashari van FC Luzern aangetrokken als versterking voor het defensieve middenveld, als mogelijke vervanger voor Raphael Onyedika, die wellicht zal vertrekken.

Daarnaast zijn Casper Nielsen en Hugo Vetlesen ook opties op deze positie. Ondanks deze grote keuze blijft Club Brugge uitkijken naar verdere versterkingen op het middenveld.

De landskampioen heeft bijvoorbeeld 5 miljoen euro geboden op Ngal'ayel Mukau van KV Mechelen, maar hij heeft ervoor gekozen om naar het buitenland te gaan.

Een andere potentiële aanwinst voor Club Brugge is Mohamed Hadj Mahmoud, een 24-jarige Tunesische middenvelder van FC Lugano. Naast Club Brugge hebben ook SC Braga en Parma interesse getoond in de speler.

Momenteel heeft Club Brugge een eerste bod van 1,7 miljoen euro uitgebracht en lijken ze de controle te hebben in de onderhandelingen.

Box-to-box met uitgebreid passing-arsenaal

Mohamed Hadj Mahmoud blonk vorig seizoen uit in de Zwitserse competitie, waar hij in topvorm verkeerde en schitterde. Hij speelt voornamelijk als box-to-box middenvelder, maar zijn profiel is multifunctioneel.

Mahmoud staat bekend om zijn uitstekende balbeheersing en kalmte aan de bal. Zijn passing is zeer divers en hij heeft een goed oog voor het vinden van ruimtes tussen de linies en het aanspelen van medespelers in de opbouw.

Wat Mahmoud echt onderscheidt, is zijn bereidheid om risico te nemen in zijn spel. Hoewel dit soms tot balverlies kan leiden, draagt het ook bij aan het dynamische en offensieve speelplan van zijn team.

Hij is een speler die niet bang is om initiatief te nemen en diepgang te zoeken, wat hem zowel een potentieel gevaar voor de tegenstander als een waardevolle aanwinst voor zijn team maakt.

Club Brugge neemt vliegende start in de zomermercato

In tegenstelling tot andere clubs, zoals Anderlecht, heeft Club Brugge dit seizoen een vliegende start gemaakt met hun transferactiviteiten. Dit is grotendeels te danken aan het uitstekend voorbereidende werk van Dévy Rigaux, de nieuwe Director of Football.

Rigaux heeft de afgelopen tijd intensief scoutingwerk verricht in het buitenland en staat nu voor een reeks uitdagende weken, gezien de omvangrijke taken die de zomermercato bij Club Brugge met zich meebrengt.

De club behandelt momenteel tussen de veertig en vijftig dossiers, variërend van contractverlengingen van jeugdspelers tot het vinden van nieuwe aanwinsten.

Ondanks deze omvang staat Rigaux bekend als een perfectionist die altijd methodisch te werk gaat en een sterke structuur hanteert in zijn benadering van transfers

Op naar zomertransfer nummer 5?

De zomermercato is nog maar anderhalve week geopend en Club Brugge heeft al indruk gemaakt met vier aanwinsten.

De eerste was doelman Nordin Jackers, die definitief werd overgenomen van Oud-Heverlee Leuven voor een transfersom van 150.000 euro. Daarna volgde Ardon Jashari, die voor 6 miljoen euro werd aangetrokken van FC Luzern als versterking voor het middenveld.

Club Brugge investeerde ook 6 miljoen euro in Zaid Romero van Estudiantes LP, een verdediger uit Argentinië. De meest recente aanwinst is Christos Tzolis, die voor 6,5 miljoen euro werd aangetrokken van Fortuna Düsseldorf.

Met deze opvallende transfers op zak, blijft de vraag of Mohamed Hadj Mahmoud de volgende versterking zal zijn voor Club Brugge.

Club Brugge moet Mahmoud halen

Meest recent

Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

18
18
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

19
19
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

31
31
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

34
34
Ruud Vormer onthult een zwaar geheim: "Niemand durft nog"

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

38
38
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

110
110
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

106
106
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

136
136
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

220
220
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

67
67
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

194
194
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

196
196
TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

147
147
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

446
446
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

227
227
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

153
153
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

332
332
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

90
90
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

262
262
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

97
97
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

820
820
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

109
109
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

115
115
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

94
94
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

539
539

Meer sportnieuws