‘Club Brugge gaat als een raket: box-to-box op komst’

door
‘Club Brugge gaat als een raket: box-to-box op komst’

Club Brugge gaat als een raket de zomermercato in met al vier indrukwekkende aanwinsten. Ze hebben onder andere Ardon Jashari en Zaid Romero aangetrokken voor respectievelijk 6 miljoen euro, en zijn nu op jacht naar Mohamed Hadj Mahmoud van FC Lugano.

Mahmoud, een dynamische box-to-box middenvelder met een uitgebreid passing-arsenaal, wordt gezien als een perfecte aanvulling op het team. Mahmoud-transfer:

LEES OOK: ‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge heeft touwtjes in handen

Club Brugge heeft Ardon Jashari van FC Luzern aangetrokken als versterking voor het defensieve middenveld, als mogelijke vervanger voor Raphael Onyedika, die wellicht zal vertrekken.

Daarnaast zijn Casper Nielsen en Hugo Vetlesen ook opties op deze positie. Ondanks deze grote keuze blijft Club Brugge uitkijken naar verdere versterkingen op het middenveld.

De landskampioen heeft bijvoorbeeld 5 miljoen euro geboden op Ngal'ayel Mukau van KV Mechelen, maar hij heeft ervoor gekozen om naar het buitenland te gaan.

Een andere potentiële aanwinst voor Club Brugge is Mohamed Hadj Mahmoud, een 24-jarige Tunesische middenvelder van FC Lugano. Naast Club Brugge hebben ook SC Braga en Parma interesse getoond in de speler.

Momenteel heeft Club Brugge een eerste bod van 1,7 miljoen euro uitgebracht en lijken ze de controle te hebben in de onderhandelingen.

Box-to-box met uitgebreid passing-arsenaal

Mohamed Hadj Mahmoud blonk vorig seizoen uit in de Zwitserse competitie, waar hij in topvorm verkeerde en schitterde. Hij speelt voornamelijk als box-to-box middenvelder, maar zijn profiel is multifunctioneel.

Mahmoud staat bekend om zijn uitstekende balbeheersing en kalmte aan de bal. Zijn passing is zeer divers en hij heeft een goed oog voor het vinden van ruimtes tussen de linies en het aanspelen van medespelers in de opbouw.

Wat Mahmoud echt onderscheidt, is zijn bereidheid om risico te nemen in zijn spel. Hoewel dit soms tot balverlies kan leiden, draagt het ook bij aan het dynamische en offensieve speelplan van zijn team.

Hij is een speler die niet bang is om initiatief te nemen en diepgang te zoeken, wat hem zowel een potentieel gevaar voor de tegenstander als een waardevolle aanwinst voor zijn team maakt.

Club Brugge neemt vliegende start in de zomermercato

In tegenstelling tot andere clubs, zoals Anderlecht, heeft Club Brugge dit seizoen een vliegende start gemaakt met hun transferactiviteiten. Dit is grotendeels te danken aan het uitstekend voorbereidende werk van Dévy Rigaux, de nieuwe Director of Football.

Rigaux heeft de afgelopen tijd intensief scoutingwerk verricht in het buitenland en staat nu voor een reeks uitdagende weken, gezien de omvangrijke taken die de zomermercato bij Club Brugge met zich meebrengt.

De club behandelt momenteel tussen de veertig en vijftig dossiers, variërend van contractverlengingen van jeugdspelers tot het vinden van nieuwe aanwinsten.

Ondanks deze omvang staat Rigaux bekend als een perfectionist die altijd methodisch te werk gaat en een sterke structuur hanteert in zijn benadering van transfers

Op naar zomertransfer nummer 5?

De zomermercato is nog maar anderhalve week geopend en Club Brugge heeft al indruk gemaakt met vier aanwinsten.

De eerste was doelman Nordin Jackers, die definitief werd overgenomen van Oud-Heverlee Leuven voor een transfersom van 150.000 euro. Daarna volgde Ardon Jashari, die voor 6 miljoen euro werd aangetrokken van FC Luzern als versterking voor het middenveld.

Club Brugge investeerde ook 6 miljoen euro in Zaid Romero van Estudiantes LP, een verdediger uit Argentinië. De meest recente aanwinst is Christos Tzolis, die voor 6,5 miljoen euro werd aangetrokken van Fortuna Düsseldorf.

Met deze opvallende transfers op zak, blijft de vraag of Mohamed Hadj Mahmoud de volgende versterking zal zijn voor Club Brugge.

Club Brugge moet Mahmoud halen

Meest recent

Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

6
6
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

48
48
Ruben Van Gucht geeft criticasters keihard lik op stuk

Ruben Van Gucht heeft voor heel wat beroering gezorgd met zijn beslissing om vanaf deze zomer ook ...

12
12
Kompany Ball verovert: van Anderlecht tot Bayern

Vincent Kompany flikt het alweer. Bij RSC Anderlecht en Burnley maakte hij al indruk, bij Bayern ...

15
15
'Wilmots ontploft na transferzet Club Brugge'

Club Brugge denkt aan een opvallende transfer, en in Luik schiet men meteen recht. De interesse uit ...

351
351
Anderlecht vs Club: waar zijn de helden van toen?

Er was een tijd dat Club Brugge bijna kansloos naar het Lotto Park trok. Ze wonnen er ruim 20 jaar ...

38
38
'Belgische clubs jagen op grote trainersnaam'

Zal er volgend seizoen een grote naam naast het veld staan in de Jupiler Pro League? Het zou zomaar ...

53
53
Anderlecht vs Club Brugge: transferzomer barst los

RSC Anderlecht – Club Brugge is nog altijd de grootste affiche, qua naam, in het Belgische ...

79
79
Nederlandse TD onthult geheim van Union SG

Union SG is een club die al jaren bijzonder goed presteert. Op het veld, maar ook op de ...

88
88
'Anderlecht voor toptransfer: impact is enorm'

Anderlecht zet een belangrijke stap in aanloop naar de zomermercato. RSCA richt zich op een target ...

162
162
Taravel ziet kans: via Anderlecht alsnog naar WK?

Bij RSC Anderlecht zit er een geweldig onevenwicht in de kern. Mee veroorzaakt door een gefaald ...

94
94
Vrancken zet Union op plaats met rake opmerking

STVV blijft dit seizoen maar stunten. Het was de play-offs nog moeizaam begonnen, maar pronkt ...

686
686
Burgess haalt snoeihard uit na vroege rode kaart

Twee weken geleden riepen velen Union al uit tot kampioen toen het na een zege in de kraker tegen ...

460
460
Barça zet reuzenstap naar titel, Schalke promoveert

Er werd zaterdagavond ook in het buitenland nog gevoetbald. In LaLiga staat FC Barcelona na een late ...

72
72
Na knotsgek einde: Union lijdt dure nederlaag op Stayen

De titelstrijd heeft zaterdag mogelijk een nieuwe wending gekregen. Leider Union leedt immers een ...

323
323
'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Vorig seizoen was hij nog één van de uitblinkers bij het Union dat de titel pakte, ...

154
154
Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Ajax is er zaterdagavond niet in geslaagd om de derde plaats in de Eredivisie te pakken, maar het ...

97
97
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Lommel heeft zaterdagavond een serieuze optie genomen op eindwinst in de play-offs van de Challenger ...

226
226
Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

365
365
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

86
86
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

33
33
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

33
33
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

70
70
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

697
697
Charai en Lapage na comeback: "Ongelooflijk"

KRC Genk haalde opgelucht adem, want KVC Westerlo speelde 3-3 in eigen huis tegen OH Leuven. Ze ...

49
49

Meer sportnieuws