‘Club Brugge gaat als een raket: box-to-box op komst’

1576 stemmen
‘Club Brugge gaat als een raket: box-to-box op komst’

Club Brugge gaat als een raket de zomermercato in met al vier indrukwekkende aanwinsten. Ze hebben onder andere Ardon Jashari en Zaid Romero aangetrokken voor respectievelijk 6 miljoen euro, en zijn nu op jacht naar Mohamed Hadj Mahmoud van FC Lugano.

Mahmoud, een dynamische box-to-box middenvelder met een uitgebreid passing-arsenaal, wordt gezien als een perfecte aanvulling op het team. Mahmoud-transfer:

LEES OOK: Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge heeft touwtjes in handen

Club Brugge heeft Ardon Jashari van FC Luzern aangetrokken als versterking voor het defensieve middenveld, als mogelijke vervanger voor Raphael Onyedika, die wellicht zal vertrekken.

Daarnaast zijn Casper Nielsen en Hugo Vetlesen ook opties op deze positie. Ondanks deze grote keuze blijft Club Brugge uitkijken naar verdere versterkingen op het middenveld.

De landskampioen heeft bijvoorbeeld 5 miljoen euro geboden op Ngal'ayel Mukau van KV Mechelen, maar hij heeft ervoor gekozen om naar het buitenland te gaan.

Een andere potentiële aanwinst voor Club Brugge is Mohamed Hadj Mahmoud, een 24-jarige Tunesische middenvelder van FC Lugano. Naast Club Brugge hebben ook SC Braga en Parma interesse getoond in de speler.

Momenteel heeft Club Brugge een eerste bod van 1,7 miljoen euro uitgebracht en lijken ze de controle te hebben in de onderhandelingen.

Box-to-box met uitgebreid passing-arsenaal

Mohamed Hadj Mahmoud blonk vorig seizoen uit in de Zwitserse competitie, waar hij in topvorm verkeerde en schitterde. Hij speelt voornamelijk als box-to-box middenvelder, maar zijn profiel is multifunctioneel.

Mahmoud staat bekend om zijn uitstekende balbeheersing en kalmte aan de bal. Zijn passing is zeer divers en hij heeft een goed oog voor het vinden van ruimtes tussen de linies en het aanspelen van medespelers in de opbouw.

Wat Mahmoud echt onderscheidt, is zijn bereidheid om risico te nemen in zijn spel. Hoewel dit soms tot balverlies kan leiden, draagt het ook bij aan het dynamische en offensieve speelplan van zijn team.

Hij is een speler die niet bang is om initiatief te nemen en diepgang te zoeken, wat hem zowel een potentieel gevaar voor de tegenstander als een waardevolle aanwinst voor zijn team maakt.

Club Brugge neemt vliegende start in de zomermercato

In tegenstelling tot andere clubs, zoals Anderlecht, heeft Club Brugge dit seizoen een vliegende start gemaakt met hun transferactiviteiten. Dit is grotendeels te danken aan het uitstekend voorbereidende werk van Dévy Rigaux, de nieuwe Director of Football.

Rigaux heeft de afgelopen tijd intensief scoutingwerk verricht in het buitenland en staat nu voor een reeks uitdagende weken, gezien de omvangrijke taken die de zomermercato bij Club Brugge met zich meebrengt.

De club behandelt momenteel tussen de veertig en vijftig dossiers, variërend van contractverlengingen van jeugdspelers tot het vinden van nieuwe aanwinsten.

Ondanks deze omvang staat Rigaux bekend als een perfectionist die altijd methodisch te werk gaat en een sterke structuur hanteert in zijn benadering van transfers

Op naar zomertransfer nummer 5?

De zomermercato is nog maar anderhalve week geopend en Club Brugge heeft al indruk gemaakt met vier aanwinsten.

De eerste was doelman Nordin Jackers, die definitief werd overgenomen van Oud-Heverlee Leuven voor een transfersom van 150.000 euro. Daarna volgde Ardon Jashari, die voor 6 miljoen euro werd aangetrokken van FC Luzern als versterking voor het middenveld.

Club Brugge investeerde ook 6 miljoen euro in Zaid Romero van Estudiantes LP, een verdediger uit Argentinië. De meest recente aanwinst is Christos Tzolis, die voor 6,5 miljoen euro werd aangetrokken van Fortuna Düsseldorf.

Met deze opvallende transfers op zak, blijft de vraag of Mohamed Hadj Mahmoud de volgende versterking zal zijn voor Club Brugge.

Club Brugge moet Mahmoud halen

Meest recent

Analisten unaniem: 'Vaste Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

16
16
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

29
29
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

129
129
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

39
39
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

305
305
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

276
276
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

245
245
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

76
76
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

119
119
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

548
548
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

35
35
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

115
115
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

68
68
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

28
28
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

95
95
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

183
183
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

87
87
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

169
169
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

90
90
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

685
685
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

199
199
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

109
109
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

398
398
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

78
78
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

124
124

Meer sportnieuws