‘Club Brugge gaat als een raket: box-to-box op komst’

door
‘Club Brugge gaat als een raket: box-to-box op komst’

Club Brugge gaat als een raket de zomermercato in met al vier indrukwekkende aanwinsten. Ze hebben onder andere Ardon Jashari en Zaid Romero aangetrokken voor respectievelijk 6 miljoen euro, en zijn nu op jacht naar Mohamed Hadj Mahmoud van FC Lugano.

Mahmoud, een dynamische box-to-box middenvelder met een uitgebreid passing-arsenaal, wordt gezien als een perfecte aanvulling op het team. Mahmoud-transfer:

LEES OOK: 'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge heeft touwtjes in handen

Club Brugge heeft Ardon Jashari van FC Luzern aangetrokken als versterking voor het defensieve middenveld, als mogelijke vervanger voor Raphael Onyedika, die wellicht zal vertrekken.

Daarnaast zijn Casper Nielsen en Hugo Vetlesen ook opties op deze positie. Ondanks deze grote keuze blijft Club Brugge uitkijken naar verdere versterkingen op het middenveld.

De landskampioen heeft bijvoorbeeld 5 miljoen euro geboden op Ngal'ayel Mukau van KV Mechelen, maar hij heeft ervoor gekozen om naar het buitenland te gaan.

Een andere potentiële aanwinst voor Club Brugge is Mohamed Hadj Mahmoud, een 24-jarige Tunesische middenvelder van FC Lugano. Naast Club Brugge hebben ook SC Braga en Parma interesse getoond in de speler.

Momenteel heeft Club Brugge een eerste bod van 1,7 miljoen euro uitgebracht en lijken ze de controle te hebben in de onderhandelingen.

Box-to-box met uitgebreid passing-arsenaal

Mohamed Hadj Mahmoud blonk vorig seizoen uit in de Zwitserse competitie, waar hij in topvorm verkeerde en schitterde. Hij speelt voornamelijk als box-to-box middenvelder, maar zijn profiel is multifunctioneel.

Mahmoud staat bekend om zijn uitstekende balbeheersing en kalmte aan de bal. Zijn passing is zeer divers en hij heeft een goed oog voor het vinden van ruimtes tussen de linies en het aanspelen van medespelers in de opbouw.

Wat Mahmoud echt onderscheidt, is zijn bereidheid om risico te nemen in zijn spel. Hoewel dit soms tot balverlies kan leiden, draagt het ook bij aan het dynamische en offensieve speelplan van zijn team.

Hij is een speler die niet bang is om initiatief te nemen en diepgang te zoeken, wat hem zowel een potentieel gevaar voor de tegenstander als een waardevolle aanwinst voor zijn team maakt.

Club Brugge neemt vliegende start in de zomermercato

In tegenstelling tot andere clubs, zoals Anderlecht, heeft Club Brugge dit seizoen een vliegende start gemaakt met hun transferactiviteiten. Dit is grotendeels te danken aan het uitstekend voorbereidende werk van Dévy Rigaux, de nieuwe Director of Football.

Rigaux heeft de afgelopen tijd intensief scoutingwerk verricht in het buitenland en staat nu voor een reeks uitdagende weken, gezien de omvangrijke taken die de zomermercato bij Club Brugge met zich meebrengt.

De club behandelt momenteel tussen de veertig en vijftig dossiers, variërend van contractverlengingen van jeugdspelers tot het vinden van nieuwe aanwinsten.

Ondanks deze omvang staat Rigaux bekend als een perfectionist die altijd methodisch te werk gaat en een sterke structuur hanteert in zijn benadering van transfers

Op naar zomertransfer nummer 5?

De zomermercato is nog maar anderhalve week geopend en Club Brugge heeft al indruk gemaakt met vier aanwinsten.

De eerste was doelman Nordin Jackers, die definitief werd overgenomen van Oud-Heverlee Leuven voor een transfersom van 150.000 euro. Daarna volgde Ardon Jashari, die voor 6 miljoen euro werd aangetrokken van FC Luzern als versterking voor het middenveld.

Club Brugge investeerde ook 6 miljoen euro in Zaid Romero van Estudiantes LP, een verdediger uit Argentinië. De meest recente aanwinst is Christos Tzolis, die voor 6,5 miljoen euro werd aangetrokken van Fortuna Düsseldorf.

Met deze opvallende transfers op zak, blijft de vraag of Mohamed Hadj Mahmoud de volgende versterking zal zijn voor Club Brugge.

Club Brugge moet Mahmoud halen

Meest recent

'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

26
26
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

67
67
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

117
117
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

254
254
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

100
100
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

44
44
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

520
520
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

299
299
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

123
123
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

305
305
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

854
854
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

135
135
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

324
324
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

117
117
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

335
335
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

34
34
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

228
228
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

342
342
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

128
128
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

192
192
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

169
169
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

331
331
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

206
206

Meer sportnieuws