TRANSFERUURTJE: 'Club moet 25 miljoen dokken, Nusa op vertrekken'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club moet 25 miljoen dokken, Nusa op vertrekken'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge zijn ze volop in de weer voor de samenstelling van hun kern. Bovenaan het verlanglijstje staat een diepe spits om het vertrek van Igor Thiago op te vangen. Eén van de namen die daarvoor vielen, was die van Franculino Dju. De 20-jarige lijkt echter geen spek voor de Brugse bek, want FC Midtjylland zou maar liefst 25 miljoen euro eisen.

Daarnaast gaat Blauw-Zwart mogelijk nog op zoek naar een extra flankaanvaller, ondanks dat Tzolis al kwam. Antonio Nusa zou immers nog Club kunnen gaan verlaten. Crystal Palace heeft zich gemeld voor het Noorse goudhaantje na het vertrek van Michael Olise naar Bayern. De gesprekken zouden aangeknoopt zijn, Club hoopt rond de 30 miljoen euro te kunnen vangen.

Een positie waar echter geen versterking zou komen, is op de backs. Dat lijkt nochtans wel aangewezen, want Odoi vertrok en Sabbe en Meijer zijn nog geblesseerd. Het lijkt er dus op dat Nicky Hayen een tactische wijziging plant of gaat rekenen op de eigen jeugd.

Wel werd Club de voorbije dagen nog gelinkt aan een middenvelder, met name Philippe Rommens. De 26-jarige Belg gooide afgelopen seizoen hoge ogen bij Go Ahead Eagles en dat blijft niet onopgemerkt. Ferencvaros zou zelfs al een bod neergelegd hebben, maar dat werd afgewezen door de Nederlanders.

Anderlecht houdt zich nog altijd koest, maar wist dinsdag toch een speler langer aan zich te binden. Robbie Ure zette zijn handtekening onder een nieuwe overeenkomst voor drie seizoenen. De Schotse spits maakte vorig seizoen een goede indruk bij RSCA Futures en wil nu ook doorbreken in de A-kern.

Op nieuws over Jan Vertonghen blijft het nog altijd wachten voor Paars-Wit. Al zou de recordinternational nu toch de knoop over zijn toekomst doorgehakt hebben. Hij zou namelijk de intentie hebben om nog een jaartje door te gaan op clubniveau, waar ze in het Lotto Park zeer blij mee zullen zijn.

Daarna moet de mercato ook aan inkomende zijde op gang komen. Het is de bedoeling dat Anderlecht deze zomer nog een keeper, een creatieve middenvelder en een paar centrale verdedigers gaat halen. Voor die laatste positie lijkt de komst van Chiquete Orozco wel moeilijk te gaan worden. Daarnaast is het nog altijd de bedoeling om Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney definitief vast te leggen, terwijl ook de naam van Dennis Praet op tafel blijft liggen. Filip Marchwinski (Lech Poznan) blijkt momenteel dan weer niet aan de orde te zijn.

Union staat op het punt om alweer te gaan shoppen bij KRC Genk. Met Anouar Ait El Hadj zou een derde speler deze zomer overstappen van de Cegeka Arena naar het Dudenpark, want de clubs zouden een akkoord bereikt hebben over een transfersom van 2 miljoen euro inclusief bonussen. El Hadj moet enkel nog zijn medische keuring doorstaan en kan daarna voor vier jaar tekenen.

Zal Club Brugge de jackpot kunnen vangen voor Nusa?

Meest recent

Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

4
4
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

31
31
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

23
23
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

32
32
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

19
19
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

17
17
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

33
33
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

122
122
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

127
127
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

67
67
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

151
151
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

118
118
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

118
118
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

232
232
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

299
299
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

120
120
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

394
394
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

300
300
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

43
43
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

153
153
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

256
256
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

449
449
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

285
285
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

281
281
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

432
432

Meer sportnieuws