TRANSFERUURTJE: 'Club moet 25 miljoen dokken, Nusa op vertrekken'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club moet 25 miljoen dokken, Nusa op vertrekken'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge zijn ze volop in de weer voor de samenstelling van hun kern. Bovenaan het verlanglijstje staat een diepe spits om het vertrek van Igor Thiago op te vangen. Eén van de namen die daarvoor vielen, was die van Franculino Dju. De 20-jarige lijkt echter geen spek voor de Brugse bek, want FC Midtjylland zou maar liefst 25 miljoen euro eisen.

Daarnaast gaat Blauw-Zwart mogelijk nog op zoek naar een extra flankaanvaller, ondanks dat Tzolis al kwam. Antonio Nusa zou immers nog Club kunnen gaan verlaten. Crystal Palace heeft zich gemeld voor het Noorse goudhaantje na het vertrek van Michael Olise naar Bayern. De gesprekken zouden aangeknoopt zijn, Club hoopt rond de 30 miljoen euro te kunnen vangen.

Een positie waar echter geen versterking zou komen, is op de backs. Dat lijkt nochtans wel aangewezen, want Odoi vertrok en Sabbe en Meijer zijn nog geblesseerd. Het lijkt er dus op dat Nicky Hayen een tactische wijziging plant of gaat rekenen op de eigen jeugd.

Wel werd Club de voorbije dagen nog gelinkt aan een middenvelder, met name Philippe Rommens. De 26-jarige Belg gooide afgelopen seizoen hoge ogen bij Go Ahead Eagles en dat blijft niet onopgemerkt. Ferencvaros zou zelfs al een bod neergelegd hebben, maar dat werd afgewezen door de Nederlanders.

Anderlecht houdt zich nog altijd koest, maar wist dinsdag toch een speler langer aan zich te binden. Robbie Ure zette zijn handtekening onder een nieuwe overeenkomst voor drie seizoenen. De Schotse spits maakte vorig seizoen een goede indruk bij RSCA Futures en wil nu ook doorbreken in de A-kern.

Op nieuws over Jan Vertonghen blijft het nog altijd wachten voor Paars-Wit. Al zou de recordinternational nu toch de knoop over zijn toekomst doorgehakt hebben. Hij zou namelijk de intentie hebben om nog een jaartje door te gaan op clubniveau, waar ze in het Lotto Park zeer blij mee zullen zijn.

Daarna moet de mercato ook aan inkomende zijde op gang komen. Het is de bedoeling dat Anderlecht deze zomer nog een keeper, een creatieve middenvelder en een paar centrale verdedigers gaat halen. Voor die laatste positie lijkt de komst van Chiquete Orozco wel moeilijk te gaan worden. Daarnaast is het nog altijd de bedoeling om Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney definitief vast te leggen, terwijl ook de naam van Dennis Praet op tafel blijft liggen. Filip Marchwinski (Lech Poznan) blijkt momenteel dan weer niet aan de orde te zijn.

Union staat op het punt om alweer te gaan shoppen bij KRC Genk. Met Anouar Ait El Hadj zou een derde speler deze zomer overstappen van de Cegeka Arena naar het Dudenpark, want de clubs zouden een akkoord bereikt hebben over een transfersom van 2 miljoen euro inclusief bonussen. El Hadj moet enkel nog zijn medische keuring doorstaan en kan daarna voor vier jaar tekenen.

Zal Club Brugge de jackpot kunnen vangen voor Nusa?

Meest recent

Union blijft gaan: derde winteraanwinst voorgesteld

Op het Gala van de Gouden Schoen werd enkel ex-coach Sébastien Pocognoli in de bloemetjes ...

0
0
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen ook een aantal ...

60
60
El Ouahdi legt zich neer bij enorme teleurstelling

Zakaria El Ouahdi is één van de beste backs van de Belgische competitie, al dan niet ...

147
147
Guardiola achterna? Kompany schuift historische kans opzij

Vincent Kompany kan met Bayern München geschiedenis schrijven. De Belgische oefenmeester kan ...

60
60
‘Klopp weer T1? Europese grootmacht overtuigt Duitser’

Zien we Jurgen Klopp binennkort weer aan de zijlijn als hoofdtrainer? Momenteel is de Duitser de ...

90
90
‘Westerlo vindt opvolger Rommens: harde gesprekken’

Westerlo is op de wintermercato naarstig op zoek naar een nieuwe linksachter. Afgelopen zomer zagen ...

37
37
Michèle Lacroix steelt de show en betovert Engeland

Kevin De Bruyne was de verrassingsgast op het Gala van de Gouden Schoen afgelopen zondag. De Rode ...

66
66
‘Wout Faes pakt vliegtuig richting nieuwe topclub’

Wout Faes krijgt bij de Rode Duivels vaak kritiek, maar in clubverband staat de verdediger op een ...

131
131
Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

De Croky Cup staat weer op het programma en Sporting Charleroi neemt het op tegen Club Brugge. Na ...

230
230
Union heeft beet: nieuwe ruwe diamant is binnen

Union SG is altijd op zoek naar ruwe diamanten op de transfermarkt. De Brusselse club heeft een ...

46
46
Ronaldo door het lint in Saudi-Arabië: weer einde verhaal?

Cristiano Ronaldo is inmiddels al 40 jaar, maar de Portugees is nog één van de ...

94
94
Antwerp-revelatie doet onthulling: “Dat woog op me”

Royal Antwerp FC haalde in 2022 Christopher Scott binnen, maar het ‘juweeltje van ...

128
128
Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Het voetbal wordt meer en meer datagericht. En om de haverklap komen er dan ook lijstjes naar boven ...

320
320
TRANSFERUURTJE: ‘Nainggolan verbaast, RSCA en Club in actie’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

293
293
‘Van der Brempt staat plots voor winterse knaltransfer’

Na zijn vertrek bij Club Brugge heeft Ignace Van der Brempt moeite om ergens een absolute basispion ...

73
73
‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Manchester United besloot om Ruben Amorim de laan uit te sturen na een desastreuze periode. The Red ...

181
181
‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

414
414
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

256
256
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

390
390
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

379
379
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

115
115
Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De winterse transfercarrousel begint ook aan de Europese top op toerental te komen. Zo wist FC ...

119
119
Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

497
497
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

275
275
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

355
355

Meer sportnieuws