TRANSFERUURTJE: 'Club moet 25 miljoen dokken, Nusa op vertrekken'

754 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club moet 25 miljoen dokken, Nusa op vertrekken'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge zijn ze volop in de weer voor de samenstelling van hun kern. Bovenaan het verlanglijstje staat een diepe spits om het vertrek van Igor Thiago op te vangen. Eén van de namen die daarvoor vielen, was die van Franculino Dju. De 20-jarige lijkt echter geen spek voor de Brugse bek, want FC Midtjylland zou maar liefst 25 miljoen euro eisen.

Daarnaast gaat Blauw-Zwart mogelijk nog op zoek naar een extra flankaanvaller, ondanks dat Tzolis al kwam. Antonio Nusa zou immers nog Club kunnen gaan verlaten. Crystal Palace heeft zich gemeld voor het Noorse goudhaantje na het vertrek van Michael Olise naar Bayern. De gesprekken zouden aangeknoopt zijn, Club hoopt rond de 30 miljoen euro te kunnen vangen.

Een positie waar echter geen versterking zou komen, is op de backs. Dat lijkt nochtans wel aangewezen, want Odoi vertrok en Sabbe en Meijer zijn nog geblesseerd. Het lijkt er dus op dat Nicky Hayen een tactische wijziging plant of gaat rekenen op de eigen jeugd.

Wel werd Club de voorbije dagen nog gelinkt aan een middenvelder, met name Philippe Rommens. De 26-jarige Belg gooide afgelopen seizoen hoge ogen bij Go Ahead Eagles en dat blijft niet onopgemerkt. Ferencvaros zou zelfs al een bod neergelegd hebben, maar dat werd afgewezen door de Nederlanders.

Anderlecht houdt zich nog altijd koest, maar wist dinsdag toch een speler langer aan zich te binden. Robbie Ure zette zijn handtekening onder een nieuwe overeenkomst voor drie seizoenen. De Schotse spits maakte vorig seizoen een goede indruk bij RSCA Futures en wil nu ook doorbreken in de A-kern.

Op nieuws over Jan Vertonghen blijft het nog altijd wachten voor Paars-Wit. Al zou de recordinternational nu toch de knoop over zijn toekomst doorgehakt hebben. Hij zou namelijk de intentie hebben om nog een jaartje door te gaan op clubniveau, waar ze in het Lotto Park zeer blij mee zullen zijn.

Daarna moet de mercato ook aan inkomende zijde op gang komen. Het is de bedoeling dat Anderlecht deze zomer nog een keeper, een creatieve middenvelder en een paar centrale verdedigers gaat halen. Voor die laatste positie lijkt de komst van Chiquete Orozco wel moeilijk te gaan worden. Daarnaast is het nog altijd de bedoeling om Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney definitief vast te leggen, terwijl ook de naam van Dennis Praet op tafel blijft liggen. Filip Marchwinski (Lech Poznan) blijkt momenteel dan weer niet aan de orde te zijn.

Union staat op het punt om alweer te gaan shoppen bij KRC Genk. Met Anouar Ait El Hadj zou een derde speler deze zomer overstappen van de Cegeka Arena naar het Dudenpark, want de clubs zouden een akkoord bereikt hebben over een transfersom van 2 miljoen euro inclusief bonussen. El Hadj moet enkel nog zijn medische keuring doorstaan en kan daarna voor vier jaar tekenen.

Zal Club Brugge de jackpot kunnen vangen voor Nusa?

Meest recent

Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

11
11
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

9
9
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

21
21
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

95
95
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

315
315
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

53
53
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

225
225
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

343
343
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

318
318
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

336
336
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

243
243
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

214
214
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

419
419
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

292
292
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

276
276
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

293
293
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

67
67
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

191
191
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

196
196
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

98
98
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

174
174
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

58
58
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

315
315
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

490
490
Anderlecht strafschop ontnomen? De Bilde velt verdict

Nu het naast bekerwinst heeft gegrepen, moet RSC Anderlecht alles zetten op het behalen van een ...

408
408

Meer sportnieuws