Rigaux zorgde eigenhandig voor miljoenentransfer: “Appreciatie”

292 stemmen
Rigaux zorgde eigenhandig voor miljoenentransfer: “Appreciatie”

Club Brugge werd al lange tijd genoemd voor Christos Tzolis en deze transfermercato is het er toch van gekomen. De Griek komt voor een miljoenenbedrag over van Fortuna Düsseldorf.

Daar was hij afgelopen seizoen goed op schot en Club Brugge twijfelde niet om de afkoopclausule van 6,5 miljoen euro op tafel te leggen. Tzolis sprak met Gazet van Antwerpen over zijn transfer.

LEES OOK: Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

Appreciatie

Volgens Tzolis heeft Dévy Rigaux er eigenhandig voor gezorgd dat hij de stap naar Club Brugge meteen zag zitten. "Het is de goede stap op het juiste moment. En ik apprecieer dat Club mij altijd blijven volgen is. Omgekeerd ook, trouwens. Het contact met Dévy Rigaux is altijd in stand gehouden. Hij vroeg vaak hoe het met mij en mijn prestaties ging, of ik tevreden was van mijn seizoen. Dat soort zaken. En anderzijds heb ik hem gefeliciteerd met de titel."

Volgens Tzolis hebben de successen van Club Brugge in Europa en de Conference League de Belgische competitie ook populairder gemaakt. "Weet je: de perceptie rond Club en het Belgisch voetbal is veranderd na die dubbele confrontatie in de Conference League. In mijn thuisland vinden ze competities als de Belgische niet beter dan de Griekse. Maar dat is vaak omdat ze daar énkel naar de Griekse competitie kijken. Na Club Brugge-PAOK is het respect gegroeid."

Knappe cijfers

Tzolis is een vijftienvoudig Grieks international en kan knappe statistieken bovenhalen. De buitenspeler die ook als spits kan spelen scoorde in dertig competitiewedstrijden in de Duitse tweede klasse 22 keer. Bovendien gaf Tzolis ook zeven assists.

Denk jij dat Tzolis een schot in de roos zal worden?

Meest recent

Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

7
7
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

8
8
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

27
27
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

71
71
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

168
168
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

23
23
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

153
153
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

28
28
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

326
326
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

429
429
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

356
356
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

635
635
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

241
241
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

355
355
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

169
169
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

568
568
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

639
639
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

430
430
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

675
675
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

135
135
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

270
270
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

492
492
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

124
124
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

503
503

Meer sportnieuws