Extra optie voor Riemer: "Ik wil meer spelen voor Anderlecht"

door
Extra optie voor Riemer:

Het blijft bij Anderlecht nog steeds windstil op het vlak van inkomende transfers. Dat betekent dat Brian Riemer deze week nog geen nieuwkomers mag verwelkomen tijdens de zomerstage in Portugal. Daardoor krijgen wel de nodige jonkies hun kans en één van hen is alvast vastberaden om die te grijpen.

Anderlecht kondigde dinsdag aan dat Robbie Ure een nieuw contract voor drie jaar getekend heeft. De 20-jarige Schot streek vorige zomer neer in het Lotto Park, maakte indruk bij RSCA Futures en mocht in de slotmatch van vorig seizoen ook debuteren in de A-ploeg.

LEES OOK: Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Ure wil doorbreken bij Anderlecht

Deze zomer is de spits ook goed begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, want hij scoorde telkens in de eerste twee oefenwedstrijden. Op dat elan wil hij nu verder gaan, geeft hij aan op de officiële kanalen van Anderlecht.

"Mijn doelstellingen voor volgend seizoen? Zo hard mogelijk pushen. Ik wil meer wedstrijden spelen en mezelf elke dag blijven ontwikkelen. Ik wil ook mijn eerste doelpunt voor het eerste elftal van Anderlecht maken", klinkt het. "Mijn droom is om Champions League te spelen en international van mijn land te worden."

Dolberg als leermeester

Om aan speelminuten te raken, zal Ure wel de concurrentie aan moeten gaan met Kasper Dolberg en Luis Vazquez. Die eerste blijkt echter vooral een leermeester te zijn voor het jonge talent.

"Dolberg inspireert me. Ik zie hem elke dag bezig op training en hij haalt zo'n hoog niveau. Zijn aanname en afwerking zijn dodelijk. Ik praat met hem na de wedstrijden. Ik vraag hem wat er moeilijk was en hoe hij die problemen oplost. Ik probeer zo dicht mogelijk bij hem te raken", besluit Ure.

Zal hij ook doorbreken bij Anderlecht?

Meest recent

'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

15
15
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

138
138
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

197
197
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

322
322
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

37
37
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

56
56
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

258
258
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

100
100
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

387
387
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

104
104
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

194
194
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

230
230
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

1018
1018
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

437
437
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

417
417
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

193
193
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

179
179
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

338
338
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

277
277
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

102
102
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

424
424
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

281
281
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

464
464
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

176
176
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

233
233

Meer sportnieuws