Extra optie voor Riemer: "Ik wil meer spelen voor Anderlecht"

door
Extra optie voor Riemer:

Het blijft bij Anderlecht nog steeds windstil op het vlak van inkomende transfers. Dat betekent dat Brian Riemer deze week nog geen nieuwkomers mag verwelkomen tijdens de zomerstage in Portugal. Daardoor krijgen wel de nodige jonkies hun kans en één van hen is alvast vastberaden om die te grijpen.

Anderlecht kondigde dinsdag aan dat Robbie Ure een nieuw contract voor drie jaar getekend heeft. De 20-jarige Schot streek vorige zomer neer in het Lotto Park, maakte indruk bij RSCA Futures en mocht in de slotmatch van vorig seizoen ook debuteren in de A-ploeg.

LEES OOK: Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

Ure wil doorbreken bij Anderlecht

Deze zomer is de spits ook goed begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, want hij scoorde telkens in de eerste twee oefenwedstrijden. Op dat elan wil hij nu verder gaan, geeft hij aan op de officiële kanalen van Anderlecht.

"Mijn doelstellingen voor volgend seizoen? Zo hard mogelijk pushen. Ik wil meer wedstrijden spelen en mezelf elke dag blijven ontwikkelen. Ik wil ook mijn eerste doelpunt voor het eerste elftal van Anderlecht maken", klinkt het. "Mijn droom is om Champions League te spelen en international van mijn land te worden."

Dolberg als leermeester

Om aan speelminuten te raken, zal Ure wel de concurrentie aan moeten gaan met Kasper Dolberg en Luis Vazquez. Die eerste blijkt echter vooral een leermeester te zijn voor het jonge talent.

"Dolberg inspireert me. Ik zie hem elke dag bezig op training en hij haalt zo'n hoog niveau. Zijn aanname en afwerking zijn dodelijk. Ik praat met hem na de wedstrijden. Ik vraag hem wat er moeilijk was en hoe hij die problemen oplost. Ik probeer zo dicht mogelijk bij hem te raken", besluit Ure.

Zal hij ook doorbreken bij Anderlecht?

Meest recent

Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

19
19
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

38
38
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

37
37
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

78
78
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

261
261
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

362
362
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

64
64
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

45
45
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

263
263
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

20
20
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

176
176
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

256
256
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

295
295
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

146
146
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

75
75
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

177
177
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

110
110
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

168
168
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

371
371
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

121
121
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

44
44
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

246
246
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

348
348
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

235
235
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

307
307

Meer sportnieuws