KV Mechelen ziet smaakmaker na amper 5 maanden vertrekken

door
KV Mechelen ziet smaakmaker na amper 5 maanden vertrekken

KV Mechelen wist na toch wel een soap uiteindelijk succestrainer Besnik Hasi aan boord te houden, maar voor de spelerskern lijkt dat een moeilijker verhaal te gaan worden. Smaakmakers als Ngal'ayel Mukau en Norman Bassette lijken vooralsnog niet te gaan blijven. Andere sterkhouders hebben de club zelfs al verlaten.

Gaëtan Coucke verlengde bijvoorbeeld zijn aflopende contract niet en nu ziet Malinwa nog een tweede belangrijke speler vertrekken. Na amper vijf maanden moet het alweer afscheid nemen van Munashe Garananga.

LEES OOK: Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

KV Mechelen verliest Garananga alweer

De verdediger werd begin februari binnengehaald als vervanger van Jordi Vanlerberghe, die op zijn beurt dan weer naar Bröndby getrokken was. Garananga kwam voor 500.000 euro over van Sheriff Tiraspol en dat bleek al snel een schot in de roos.

De 23-jarige Zimbabwaan deed Vanlerberghe meteen vergeten en maakte grote indruk in het hart van de defensie. Zijn prestaties leveren hem na een half seizoen alweer een mooie transfer op. Hij tekende een contract tot 2028 bij FC Kopenhagen.

Transfer naar FC Kopenhagen

"Wanneer je een jongen met veel potentieel aantrekt dan weet je dat er een bepaald moment komt dat hij zijn vleugels zal spreiden", reageert sportief directeur Tim Matthys. "Dat het zo snel komt is niet echt verrassend. Ik wist wel dat, indien Munashe zich snel zou aanpassen, hij zeer snel in de belangstelling zou komen van grotere clubs. Dat werd snel duidelijk toen hij enkele matchen voor ons speelde."

Welke transfersom Malinwa vangt voor Garananga, is nog niet duidelijk. Hij speelde uiteindelijk zestien wedstrijden Achter de Kazerne.

Zal KV Mechelen een goede vervanger vinden?

Meest recent

Schok op Gouden Schoen: Tzolis stuift weg, consternatie bij Club

De 72ste Gouden Schoen heeft een verrassing van formaat opgeleverd. Het was Ardon Jashari die met de ...

150
150
Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

63
63
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

206
206
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

372
372
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

119
119
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

446
446
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

105
105
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

617
617
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

244
244
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

203
203
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

413
413
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

70
70
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

264
264
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

76
76
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

91
91
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

76
76
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

74
74
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

125
125
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

489
489
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

19
19
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

286
286
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

372
372
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

849
849
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

158
158
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

680
680

Meer sportnieuws