KV Mechelen ziet smaakmaker na amper 5 maanden vertrekken

239 stemmen
KV Mechelen ziet smaakmaker na amper 5 maanden vertrekken

KV Mechelen wist na toch wel een soap uiteindelijk succestrainer Besnik Hasi aan boord te houden, maar voor de spelerskern lijkt dat een moeilijker verhaal te gaan worden. Smaakmakers als Ngal'ayel Mukau en Norman Bassette lijken vooralsnog niet te gaan blijven. Andere sterkhouders hebben de club zelfs al verlaten.

Gaëtan Coucke verlengde bijvoorbeeld zijn aflopende contract niet en nu ziet Malinwa nog een tweede belangrijke speler vertrekken. Na amper vijf maanden moet het alweer afscheid nemen van Munashe Garananga.

LEES OOK: Kiki Vanrafelghem toont foto met vriendin: fans reageren massaal

KV Mechelen verliest Garananga alweer

De verdediger werd begin februari binnengehaald als vervanger van Jordi Vanlerberghe, die op zijn beurt dan weer naar Bröndby getrokken was. Garananga kwam voor 500.000 euro over van Sheriff Tiraspol en dat bleek al snel een schot in de roos.

De 23-jarige Zimbabwaan deed Vanlerberghe meteen vergeten en maakte grote indruk in het hart van de defensie. Zijn prestaties leveren hem na een half seizoen alweer een mooie transfer op. Hij tekende een contract tot 2028 bij FC Kopenhagen.

Transfer naar FC Kopenhagen

"Wanneer je een jongen met veel potentieel aantrekt dan weet je dat er een bepaald moment komt dat hij zijn vleugels zal spreiden", reageert sportief directeur Tim Matthys. "Dat het zo snel komt is niet echt verrassend. Ik wist wel dat, indien Munashe zich snel zou aanpassen, hij zeer snel in de belangstelling zou komen van grotere clubs. Dat werd snel duidelijk toen hij enkele matchen voor ons speelde."

Welke transfersom Malinwa vangt voor Garananga, is nog niet duidelijk. Hij speelde uiteindelijk zestien wedstrijden Achter de Kazerne.

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."
303

Zal KV Mechelen een goede vervanger vinden?

Meest recent

'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

13
13
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

55
55
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

60
60
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

169
169
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

208
208
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

19
19
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

818
818
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

31
31
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

34
34
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

81
81
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

340
340
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

126
126
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

139
139
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

65
65
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

102
102
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

61
61
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

59
59
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

238
238
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

144
144
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

122
122
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

40
40
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

303
303
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

193
193
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

65
65
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22

Meer sportnieuws