KV Mechelen ziet smaakmaker na amper 5 maanden vertrekken

door
KV Mechelen ziet smaakmaker na amper 5 maanden vertrekken

KV Mechelen wist na toch wel een soap uiteindelijk succestrainer Besnik Hasi aan boord te houden, maar voor de spelerskern lijkt dat een moeilijker verhaal te gaan worden. Smaakmakers als Ngal'ayel Mukau en Norman Bassette lijken vooralsnog niet te gaan blijven. Andere sterkhouders hebben de club zelfs al verlaten.

Gaëtan Coucke verlengde bijvoorbeeld zijn aflopende contract niet en nu ziet Malinwa nog een tweede belangrijke speler vertrekken. Na amper vijf maanden moet het alweer afscheid nemen van Munashe Garananga.

LEES OOK: Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

KV Mechelen verliest Garananga alweer

De verdediger werd begin februari binnengehaald als vervanger van Jordi Vanlerberghe, die op zijn beurt dan weer naar Bröndby getrokken was. Garananga kwam voor 500.000 euro over van Sheriff Tiraspol en dat bleek al snel een schot in de roos.

De 23-jarige Zimbabwaan deed Vanlerberghe meteen vergeten en maakte grote indruk in het hart van de defensie. Zijn prestaties leveren hem na een half seizoen alweer een mooie transfer op. Hij tekende een contract tot 2028 bij FC Kopenhagen.

Transfer naar FC Kopenhagen

"Wanneer je een jongen met veel potentieel aantrekt dan weet je dat er een bepaald moment komt dat hij zijn vleugels zal spreiden", reageert sportief directeur Tim Matthys. "Dat het zo snel komt is niet echt verrassend. Ik wist wel dat, indien Munashe zich snel zou aanpassen, hij zeer snel in de belangstelling zou komen van grotere clubs. Dat werd snel duidelijk toen hij enkele matchen voor ons speelde."

Welke transfersom Malinwa vangt voor Garananga, is nog niet duidelijk. Hij speelde uiteindelijk zestien wedstrijden Achter de Kazerne.

Zal KV Mechelen een goede vervanger vinden?

Meest recent

Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

3
3
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

13
13
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

34
34
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

11
11
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

172
172
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

140
140
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

180
180
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

40
40
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

193
193
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

128
128
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

41
41
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

65
65
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

779
779
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

482
482
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

176
176
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

93
93
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

174
174
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

359
359
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

89
89
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

301
301
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

146
146
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

285
285
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

280
280
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

229
229

Meer sportnieuws