KV Mechelen ziet smaakmaker na amper 5 maanden vertrekken

door
KV Mechelen ziet smaakmaker na amper 5 maanden vertrekken

KV Mechelen wist na toch wel een soap uiteindelijk succestrainer Besnik Hasi aan boord te houden, maar voor de spelerskern lijkt dat een moeilijker verhaal te gaan worden. Smaakmakers als Ngal'ayel Mukau en Norman Bassette lijken vooralsnog niet te gaan blijven. Andere sterkhouders hebben de club zelfs al verlaten.

Gaëtan Coucke verlengde bijvoorbeeld zijn aflopende contract niet en nu ziet Malinwa nog een tweede belangrijke speler vertrekken. Na amper vijf maanden moet het alweer afscheid nemen van Munashe Garananga.

LEES OOK: El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KV Mechelen verliest Garananga alweer

De verdediger werd begin februari binnengehaald als vervanger van Jordi Vanlerberghe, die op zijn beurt dan weer naar Bröndby getrokken was. Garananga kwam voor 500.000 euro over van Sheriff Tiraspol en dat bleek al snel een schot in de roos.

De 23-jarige Zimbabwaan deed Vanlerberghe meteen vergeten en maakte grote indruk in het hart van de defensie. Zijn prestaties leveren hem na een half seizoen alweer een mooie transfer op. Hij tekende een contract tot 2028 bij FC Kopenhagen.

Transfer naar FC Kopenhagen

"Wanneer je een jongen met veel potentieel aantrekt dan weet je dat er een bepaald moment komt dat hij zijn vleugels zal spreiden", reageert sportief directeur Tim Matthys. "Dat het zo snel komt is niet echt verrassend. Ik wist wel dat, indien Munashe zich snel zou aanpassen, hij zeer snel in de belangstelling zou komen van grotere clubs. Dat werd snel duidelijk toen hij enkele matchen voor ons speelde."

Welke transfersom Malinwa vangt voor Garananga, is nog niet duidelijk. Hij speelde uiteindelijk zestien wedstrijden Achter de Kazerne.

Zal KV Mechelen een goede vervanger vinden?

Meest recent

Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

6
6
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

58
58
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

296
296
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

84
84
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

88
88
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

91
91
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

121
121
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

250
250
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

468
468
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

39
39
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

49
49
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

30
30
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

69
69
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

27
27
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

151
151
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

61
61
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

54
54
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1368
1368
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

38
38
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

55
55
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

74
74
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

533
533
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

155
155
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

833
833
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

529
529

Meer sportnieuws