'Fredberg in nesten: plannen Anderlecht compleet in de war'

532 stemmen
'Fredberg in nesten: plannen Anderlecht compleet in de war'

Terwijl bij de concurrentie de ene na de andere nieuwkomer neerstrijkt blijft het voorlopig oorverdovend stil bij Anderlecht. Heel wat fans manen Jesper Fredberg aan tot actie, alleen worden diens plannen om de transfermarkt om diverse redenen grondig in de war gebracht.

Hoewel de financiële perikelen in het Lotto Park van de baan zijn moest de CEO Sports vooreerst wachten tot de lucratieve overstap van Zeno Debast naar Sporting Lissabon werd afgerond. Toch weerhouden ook nu nog enkele factoren hem ervan om met die middelen een versnelling hoger te schakelen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

Fredberg koestert geduld

Zo is er uiteraard het EK, waardoor de internationale transfermarkt trager op gang komt. Paars-Wit moet daar volgens Het Nieuwsblad eveneens enigszins op anticiperen. Zo valt het bijvoorbeeld niet uit te sluiten dat pakweg Anders Dreyer, Mario Stroeykens of Killian Sardella na het toernooi wordt weggeplukt.

Daarnaast vormen ook een aantal interne dossiers stevige struikelblokken in de jacht op vers bloed. Tenslotte wacht Fredberg nog steeds op een antwoord van Jan Vertonghen, terwijl er ook in de onderhandelingen omtrent Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney nog altijd geen doorbraak werd gevonden.

Bal in kamp van Riemer?

"Zolang daar geen knopen zijn doorgehakt, heeft het weinig zin om alternatieven te halen", klinkt het in de krant, die benadrukt dat hun onzekere situaties een invloed hebben op de profielen die de Brusselaars bestuderen. Net zoals de twijfels die nog heersen rond onder meer Alexis Flips en Mads Kikkenborg.

Kunnen zij en/of de vele jongeren die mee richting het oefenkamp in Portugal trokken tijdens de voorbereiding Brian Riemer ervan overtuigen om hen een kans te gunnen? "Ook die evaluatie speelt mee in het aankoopbeleid", besluit Het Nieuwsblad. Tot slot glipten een paar targets al door Fredberg zijn vingers.

Kikkenborg verdient een kans bij RSCA

Meest recent

Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

2
2
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

13
13
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

44
44
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

84
84
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

115
115
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

257
257
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

712
712
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

120
120
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

630
630
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

182
182
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

534
534
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

177
177
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

57
57
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

174
174
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

147
147
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

727
727
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

548
548
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

206
206
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

71
71
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

38
38
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

48
48
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

173
173
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

602
602
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

228
228
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

107
107

Meer sportnieuws