'Fredberg in nesten: plannen Anderlecht compleet in de war'

door
'Fredberg in nesten: plannen Anderlecht compleet in de war'

Terwijl bij de concurrentie de ene na de andere nieuwkomer neerstrijkt blijft het voorlopig oorverdovend stil bij Anderlecht. Heel wat fans manen Jesper Fredberg aan tot actie, alleen worden diens plannen om de transfermarkt om diverse redenen grondig in de war gebracht.

Hoewel de financiële perikelen in het Lotto Park van de baan zijn moest de CEO Sports vooreerst wachten tot de lucratieve overstap van Zeno Debast naar Sporting Lissabon werd afgerond. Toch weerhouden ook nu nog enkele factoren hem ervan om met die middelen een versnelling hoger te schakelen.

LEES OOK: Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

Fredberg koestert geduld

Zo is er uiteraard het EK, waardoor de internationale transfermarkt trager op gang komt. Paars-Wit moet daar volgens Het Nieuwsblad eveneens enigszins op anticiperen. Zo valt het bijvoorbeeld niet uit te sluiten dat pakweg Anders Dreyer, Mario Stroeykens of Killian Sardella na het toernooi wordt weggeplukt.

Daarnaast vormen ook een aantal interne dossiers stevige struikelblokken in de jacht op vers bloed. Tenslotte wacht Fredberg nog steeds op een antwoord van Jan Vertonghen, terwijl er ook in de onderhandelingen omtrent Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney nog altijd geen doorbraak werd gevonden.

Bal in kamp van Riemer?

"Zolang daar geen knopen zijn doorgehakt, heeft het weinig zin om alternatieven te halen", klinkt het in de krant, die benadrukt dat hun onzekere situaties een invloed hebben op de profielen die de Brusselaars bestuderen. Net zoals de twijfels die nog heersen rond onder meer Alexis Flips en Mads Kikkenborg.

Kunnen zij en/of de vele jongeren die mee richting het oefenkamp in Portugal trokken tijdens de voorbereiding Brian Riemer ervan overtuigen om hen een kans te gunnen? "Ook die evaluatie speelt mee in het aankoopbeleid", besluit Het Nieuwsblad. Tot slot glipten een paar targets al door Fredberg zijn vingers.

Kikkenborg verdient een kans bij RSCA

Meest recent

Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

4
4
Ajax hakt knoop door: grote beslissing over hoofdtrainer

Bij Ajax ontsloegen ze John Heitinga na de tegenvallende resultaten. Technisch directeur Alex Kroes ...

6
6
Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

47
47
Hoefkens laat PSV stevig zweten in de Eredivisie

PSV is alweer een tijdje op toerental gekomen in de Eredivisie. De landskampioen ging zopas op ...

19
19
FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

45
45
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

50
50
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

50
50
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

68
68
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

111
111
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

84
84
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

233
233
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

21
21
'Duranville neemt drastische toekomstbeslissing'

De voorbije interlandbreak bracht een opsteker voor de Jonge Duivels, want zij konden nog eens ...

112
112
Schot in roos voor Club: oude bekende doet trio ontploffen

Club Brugge kreeg in de zomer te maken met heel wat belangrijke vertrekkers, maar die werden tot ...

242
242
'Strijd om Mokio is los: grootmacht in polepositie'

Ajax neemt het zaterdagavond in de Eredivisie op tegen Excelsior, maar voor Jorthy Mokio zullen ...

70
70
Renard legt doelstellingen van Anderlecht op tafel

Met een prestigieuze zege tegen Club Brugge leek Anderlecht vlak voor de interlandbreak een grote ...

146
146
Ondanks nieuwe onthullingen: "Ajax moet Overmars kans geven"

Het is de laatste weken weer crisis bij Ajax en dat betekent ook dat er weer druk gespeculeerd wordt ...

36
36
Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

254
254
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

846
846
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

1059
1059
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

185
185
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

388
388
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

144
144
Hasi out bij Anderlecht? Renard spreekt klare taal

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

153
153

Meer sportnieuws