'Fredberg in nesten: plannen Anderlecht compleet in de war'

door
'Fredberg in nesten: plannen Anderlecht compleet in de war'

Terwijl bij de concurrentie de ene na de andere nieuwkomer neerstrijkt blijft het voorlopig oorverdovend stil bij Anderlecht. Heel wat fans manen Jesper Fredberg aan tot actie, alleen worden diens plannen om de transfermarkt om diverse redenen grondig in de war gebracht.

Hoewel de financiële perikelen in het Lotto Park van de baan zijn moest de CEO Sports vooreerst wachten tot de lucratieve overstap van Zeno Debast naar Sporting Lissabon werd afgerond. Toch weerhouden ook nu nog enkele factoren hem ervan om met die middelen een versnelling hoger te schakelen.

LEES OOK: Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Fredberg koestert geduld

Zo is er uiteraard het EK, waardoor de internationale transfermarkt trager op gang komt. Paars-Wit moet daar volgens Het Nieuwsblad eveneens enigszins op anticiperen. Zo valt het bijvoorbeeld niet uit te sluiten dat pakweg Anders Dreyer, Mario Stroeykens of Killian Sardella na het toernooi wordt weggeplukt.

Daarnaast vormen ook een aantal interne dossiers stevige struikelblokken in de jacht op vers bloed. Tenslotte wacht Fredberg nog steeds op een antwoord van Jan Vertonghen, terwijl er ook in de onderhandelingen omtrent Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney nog altijd geen doorbraak werd gevonden.

Bal in kamp van Riemer?

"Zolang daar geen knopen zijn doorgehakt, heeft het weinig zin om alternatieven te halen", klinkt het in de krant, die benadrukt dat hun onzekere situaties een invloed hebben op de profielen die de Brusselaars bestuderen. Net zoals de twijfels die nog heersen rond onder meer Alexis Flips en Mads Kikkenborg.

Kunnen zij en/of de vele jongeren die mee richting het oefenkamp in Portugal trokken tijdens de voorbereiding Brian Riemer ervan overtuigen om hen een kans te gunnen? "Ook die evaluatie speelt mee in het aankoopbeleid", besluit Het Nieuwsblad. Tot slot glipten een paar targets al door Fredberg zijn vingers.

Kikkenborg verdient een kans bij RSCA

Meest recent

The NEST van Club: sportief en financieel énorme meerwaarde

Club Brugge zet sinds enkele jaren steeds meer in de op de eigen jeugd. De Bruggelingen zagen ...

33
33
‘Ivanovic-stunt: dit detail zet Club Brugge op z’n kop’

De Club Brugge-fans dromen naar een spits die meteen scoort. Maar zodra Franjo Ivanović ter sprake ...

160
160
Renard moet fout herstellen: na jaar eindelijk vervanger?

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De fouten van het ...

48
48
Ex-Rode Duivel over gemiste droomdeal: "Het grote Marseille"

Alvast een Gelukkig Nieuwjaar van de hele redactie van VoetbalNieuws. Ook in 2026 trakteren we ...

19
19
Talentenfabriek Genk: miljoenen rollen steeds vaker binnen

Bij KRC Genk hebben ze een uitstekende jeugdopleiding. Eentje die de club al héél veel ...

44
44
Solden bij JPL-topclubs: deze spelers staan in het uitstalraam

De transfermarkt is officieel weer open. Bij de Belgische topclubs zullen ze deze mercato wellicht ...

127
127
Neerpede in 20 jaar tijd: de goudmijn van Anderlecht

Op 1 juli 2006 verkocht RSC Anderlecht Vincent Kompany voor 10,5 miljoen euro aan Hamburger SV. Hij ...

58
58
JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

295
295
WK-jaar barst los! Drie Duivels bij 100 grootste blikvangers

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

95
95
Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

238
238
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

100
100
Strijd om Gouden Bal: nu al absolute topfavoriet voor 2026

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

639
639
EINDEJAARSPOLL: wie verdient de Gouden Schoen 2025?

Het kalenderjaar zit er weer op en traditiegetrouw komt de uitreiking van de Gouden Schoen er dus ...

914
914
'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

359
359
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

203
203
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

78
78
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

233
233
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

153
153
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

434
434
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

31
31
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

194
194
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

247
247
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

79
79
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

127
127
Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

319
319

Meer sportnieuws