'Totale uitverkoop bij AA Gent: 3 kleppers in etalage'

door
'Totale uitverkoop bij AA Gent: 3 kleppers in etalage'

AA Gent draait de bladzijde om na het tijdperk Vanhaezebrouck-De Witte-Louwagie. Bij dat begin van een nieuw hoofdstuk horen blijkbaar ook de nodige veranderingen in de kleedkamer. Daarbij staan een paar absolute kleppers in de etalage.

Eerder geraakte reeds bekend dat tal van (voormalige) sterkhouders de Planet Group Arena mogen of moeten verlaten. Dat wordt nu ook nog eens formeel bevestigd door Het Nieuwsblad, dat een aantal namen expliciet naar voren schuift. De eerste is Hyunseok Hong, die in Duitsland op de radar van Werder Bremen en Augsburg prijkt.

LEES OOK: KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

Hong & Torunarigha out

Liefst hadden de Buffalo's de 25-jarige middenvelder langer aan boord gehouden, maar aangezien hij weigert om zijn aflopend contract te verlengen dringt een verkoop zich op. De toenemende interesse in Hong, die volgens de krant deze zomer daarom sowieso zal vertrekken, lijkt dan ook uitstekend nieuws voor Wouter Vrancken en co.

De nieuwe coach zal daarnaast vermoedelijk ook geen beroep meer kunnen doen op de overige spelers die nog maar één jaartje vastliggen. Het Nieuwsblad noemt in dat opzicht vooral Andrew Hjulsager en Jordan Torunarigha, die eveneens belangstelling uit Duitsland zou genieten. "Zij zijn eind deze zomer wellicht Buffalo af", klinkt het.

Tissoudali out, Dean in?

Mogelijk geldt dat dus ook voor Davy Roef en Matisse Samoise, al lijken de Gentenaren met hen wel nog rond de tafel te willen zitten. Indien er een interessant bod op tafel wordt gelegd valt het echter niet uit te sluiten dat ook zij andere oorden opzoeken. Ook op Archie Brown, die wel nog wat langer vastligt, kan AA Gent misschien cashen.

Wie bijna zeker vertrekt is Tarik Tissoudali, voor wie een nieuwe uitdaging in Griekenland of het Midden-Oosten wenkt. Daarom zou Arnar Vidarsson na Andri Gudjohnsen ook Max Dean aan het offensief compartiment willen toevoegen. Sowieso zoekt Gent dus nog een aanvaller om een tandem te vormen met de IJslandse targetspits. 

Wie zal AA Gent het hardst missen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

10
10
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

54
54
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

18
18
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

63
63
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

118
118
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

119
119
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

97
97
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

146
146
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

267
267
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

17
17
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

432
432
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

723
723
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

151
151
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

24
24
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

104
104
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

96
96
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

121
121
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

492
492
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

298
298
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

143
143
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

120
120
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

453
453
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

660
660
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

335
335
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

151
151

Meer sportnieuws