'Totale uitverkoop bij AA Gent: 3 kleppers in etalage'

1010 stemmen
'Totale uitverkoop bij AA Gent: 3 kleppers in etalage'

AA Gent draait de bladzijde om na het tijdperk Vanhaezebrouck-De Witte-Louwagie. Bij dat begin van een nieuw hoofdstuk horen blijkbaar ook de nodige veranderingen in de kleedkamer. Daarbij staan een paar absolute kleppers in de etalage.

Eerder geraakte reeds bekend dat tal van (voormalige) sterkhouders de Planet Group Arena mogen of moeten verlaten. Dat wordt nu ook nog eens formeel bevestigd door Het Nieuwsblad, dat een aantal namen expliciet naar voren schuift. De eerste is Hyunseok Hong, die in Duitsland op de radar van Werder Bremen en Augsburg prijkt.

LEES OOK: KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

Hong & Torunarigha out

Liefst hadden de Buffalo's de 25-jarige middenvelder langer aan boord gehouden, maar aangezien hij weigert om zijn aflopend contract te verlengen dringt een verkoop zich op. De toenemende interesse in Hong, die volgens de krant deze zomer daarom sowieso zal vertrekken, lijkt dan ook uitstekend nieuws voor Wouter Vrancken en co.

De nieuwe coach zal daarnaast vermoedelijk ook geen beroep meer kunnen doen op de overige spelers die nog maar één jaartje vastliggen. Het Nieuwsblad noemt in dat opzicht vooral Andrew Hjulsager en Jordan Torunarigha, die eveneens belangstelling uit Duitsland zou genieten. "Zij zijn eind deze zomer wellicht Buffalo af", klinkt het.

Tissoudali out, Dean in?

Mogelijk geldt dat dus ook voor Davy Roef en Matisse Samoise, al lijken de Gentenaren met hen wel nog rond de tafel te willen zitten. Indien er een interessant bod op tafel wordt gelegd valt het echter niet uit te sluiten dat ook zij andere oorden opzoeken. Ook op Archie Brown, die wel nog wat langer vastligt, kan AA Gent misschien cashen.

Wie bijna zeker vertrekt is Tarik Tissoudali, voor wie een nieuwe uitdaging in Griekenland of het Midden-Oosten wenkt. Daarom zou Arnar Vidarsson na Andri Gudjohnsen ook Max Dean aan het offensief compartiment willen toevoegen. Sowieso zoekt Gent dus nog een aanvaller om een tandem te vormen met de IJslandse targetspits. 

Wie zal AA Gent het hardst missen?

Meest recent

Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

6
6
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

3
3
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

7
7
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

33
33
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

162
162
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

32
32
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

129
129
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

168
168
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

57
57
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

118
118
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

225
225
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

138
138
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

122
122
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

333
333
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

204
204
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

186
186
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

227
227
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

367
367
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

249
249
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

516
516
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

269
269
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

109
109
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

489
489

Meer sportnieuws