Genk, Antwerp & Club bibberen na blessures in voorbereiding

922 stemmen
Genk, Antwerp & Club bibberen na blessures in voorbereiding

Zowat alle eersteklassers zijn intussen gearriveerd op hun zomerse bestemming. Die oefenkampen zijn geen plezierreisje, want de spelers moeten er worden klaargestoomd voor wat alweer een slopend seizoen belooft te worden. Al bljft het tijdens al dat harde labeur natuurlijk tevens zaak om averij te vermijden.

Wat dat betreft begonnen Genk, Antwerp en Club Brugge alvast met een valse noot aan hun voorbereiding. Bij de Limburgers, waar Bryan Heynen wel de trainingen voorzichtig hervatte, moest Hendrik Van Crombrugge in de oefenwedstrijd tegen Charleroi al na een tiental minuten naar de kant met een spierblessure.

LEES OOK: Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Genk vreest voor Van Crombrugge

Voorlopig is er volgens Het Belang van Limburg nog altijd geen duidelijkheid over de ernst van die blessure. Thorsten Fink kruist in het Nederlandse Venray alleszins zijn vingers dat er eerstdaags goed nieuws komt uit de ziekenboeg, want tussen de palen is de spoeling momenteel bijzonder dun in de Cegeka Arena.

Club Brugge, dat binnen 10 dagen sowieso met een gehavend elftal zal aanvatten in de Supercup, werd in Sint-Michielsgestel dan weer opgeschrikt door Ferran Jutglà. De spits zorgde even voor de nodige opschudding toen hij neerging tijdens de ochtendtraining en kermend van de pijn naar zijn linkerschouder tastte.

Jutglà & Ilenikhena doen schrikken

Na de nodige verzorging kon Jutglà de training wel verderzetten, maar ook Nicky Hayen duimt dat de schade beperkt blijft. Niet alleen ontbreken er nog heel wat sleutelfiguren, vermits de deal omtrent Gustaf Nilsson vertraging oploopt is Jutglà na het vertrek van Igor Thiago een van zijn enige opties diep in de punt.

Antwerp tot slot zag in Oostenrijk hoe George Ilenikhena naar zijn knie tastte. Een korte check-up later staakte de Nigeriaan vroegtijdig de training. Vooralsnog lijkt er weliswaar nog geen reden tot paniek. Al houden Marc Overmars en co wellicht vooral met het oog op een lucratieve transfer hun hart toch even vast.

Wie is belangrijker voor zijn ploeg?

Meest recent

Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

1
1
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

325
325
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

75
75
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

45
45
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

60
60
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

56
56
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

8
8
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

62
62
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

179
179
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

77
77
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

286
286
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

84
84
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

31
31
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

118
118
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

490
490
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

159
159
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

55
55
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

307
307
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

233
233
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

122
122
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

177
177
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

453
453
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

82
82
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

551
551
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

127
127

Meer sportnieuws