Genk, Antwerp & Club bibberen na blessures in voorbereiding

door
Genk, Antwerp & Club bibberen na blessures in voorbereiding

Zowat alle eersteklassers zijn intussen gearriveerd op hun zomerse bestemming. Die oefenkampen zijn geen plezierreisje, want de spelers moeten er worden klaargestoomd voor wat alweer een slopend seizoen belooft te worden. Al bljft het tijdens al dat harde labeur natuurlijk tevens zaak om averij te vermijden.

Wat dat betreft begonnen Genk, Antwerp en Club Brugge alvast met een valse noot aan hun voorbereiding. Bij de Limburgers, waar Bryan Heynen wel de trainingen voorzichtig hervatte, moest Hendrik Van Crombrugge in de oefenwedstrijd tegen Charleroi al na een tiental minuten naar de kant met een spierblessure.

LEES OOK: Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Genk vreest voor Van Crombrugge

Voorlopig is er volgens Het Belang van Limburg nog altijd geen duidelijkheid over de ernst van die blessure. Thorsten Fink kruist in het Nederlandse Venray alleszins zijn vingers dat er eerstdaags goed nieuws komt uit de ziekenboeg, want tussen de palen is de spoeling momenteel bijzonder dun in de Cegeka Arena.

Club Brugge, dat binnen 10 dagen sowieso met een gehavend elftal zal aanvatten in de Supercup, werd in Sint-Michielsgestel dan weer opgeschrikt door Ferran Jutglà. De spits zorgde even voor de nodige opschudding toen hij neerging tijdens de ochtendtraining en kermend van de pijn naar zijn linkerschouder tastte.

Jutglà & Ilenikhena doen schrikken

Na de nodige verzorging kon Jutglà de training wel verderzetten, maar ook Nicky Hayen duimt dat de schade beperkt blijft. Niet alleen ontbreken er nog heel wat sleutelfiguren, vermits de deal omtrent Gustaf Nilsson vertraging oploopt is Jutglà na het vertrek van Igor Thiago een van zijn enige opties diep in de punt.

Antwerp tot slot zag in Oostenrijk hoe George Ilenikhena naar zijn knie tastte. Een korte check-up later staakte de Nigeriaan vroegtijdig de training. Vooralsnog lijkt er weliswaar nog geen reden tot paniek. Al houden Marc Overmars en co wellicht vooral met het oog op een lucratieve transfer hun hart toch even vast.

Wie is belangrijker voor zijn ploeg?

Meest recent

Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

10
10
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

29
29
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

129
129
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

97
97
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

227
227
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

27
27
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

74
74
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

179
179
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

118
118
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

129
129
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

493
493
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

185
185
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

422
422
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

390
390
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

515
515
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

189
189
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

395
395
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

298
298
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

553
553
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

642
642
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

91
91
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

451
451
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

298
298
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

323
323
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

387
387

Meer sportnieuws