Genk, Antwerp & Club bibberen na blessures in voorbereiding

door
Genk, Antwerp & Club bibberen na blessures in voorbereiding

Zowat alle eersteklassers zijn intussen gearriveerd op hun zomerse bestemming. Die oefenkampen zijn geen plezierreisje, want de spelers moeten er worden klaargestoomd voor wat alweer een slopend seizoen belooft te worden. Al bljft het tijdens al dat harde labeur natuurlijk tevens zaak om averij te vermijden.

Wat dat betreft begonnen Genk, Antwerp en Club Brugge alvast met een valse noot aan hun voorbereiding. Bij de Limburgers, waar Bryan Heynen wel de trainingen voorzichtig hervatte, moest Hendrik Van Crombrugge in de oefenwedstrijd tegen Charleroi al na een tiental minuten naar de kant met een spierblessure.

LEES OOK: Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Genk vreest voor Van Crombrugge

Voorlopig is er volgens Het Belang van Limburg nog altijd geen duidelijkheid over de ernst van die blessure. Thorsten Fink kruist in het Nederlandse Venray alleszins zijn vingers dat er eerstdaags goed nieuws komt uit de ziekenboeg, want tussen de palen is de spoeling momenteel bijzonder dun in de Cegeka Arena.

Club Brugge, dat binnen 10 dagen sowieso met een gehavend elftal zal aanvatten in de Supercup, werd in Sint-Michielsgestel dan weer opgeschrikt door Ferran Jutglà. De spits zorgde even voor de nodige opschudding toen hij neerging tijdens de ochtendtraining en kermend van de pijn naar zijn linkerschouder tastte.

Jutglà & Ilenikhena doen schrikken

Na de nodige verzorging kon Jutglà de training wel verderzetten, maar ook Nicky Hayen duimt dat de schade beperkt blijft. Niet alleen ontbreken er nog heel wat sleutelfiguren, vermits de deal omtrent Gustaf Nilsson vertraging oploopt is Jutglà na het vertrek van Igor Thiago een van zijn enige opties diep in de punt.

Antwerp tot slot zag in Oostenrijk hoe George Ilenikhena naar zijn knie tastte. Een korte check-up later staakte de Nigeriaan vroegtijdig de training. Vooralsnog lijkt er weliswaar nog geen reden tot paniek. Al houden Marc Overmars en co wellicht vooral met het oog op een lucratieve transfer hun hart toch even vast.

Wie is belangrijker voor zijn ploeg?

Meest recent

'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

6
6
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

36
36
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

55
55
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

33
33
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

178
178
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

99
99
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

63
63
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

69
69
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

52
52
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

160
160
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

339
339
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

257
257
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

114
114
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

184
184
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

26
26
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

449
449
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

811
811
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

85
85
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

317
317
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

55
55
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

539
539
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

122
122
"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

459
459
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

73
73
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

202
202

Meer sportnieuws