Genk, Antwerp & Club bibberen na blessures in voorbereiding

door
Genk, Antwerp & Club bibberen na blessures in voorbereiding

Zowat alle eersteklassers zijn intussen gearriveerd op hun zomerse bestemming. Die oefenkampen zijn geen plezierreisje, want de spelers moeten er worden klaargestoomd voor wat alweer een slopend seizoen belooft te worden. Al bljft het tijdens al dat harde labeur natuurlijk tevens zaak om averij te vermijden.

Wat dat betreft begonnen Genk, Antwerp en Club Brugge alvast met een valse noot aan hun voorbereiding. Bij de Limburgers, waar Bryan Heynen wel de trainingen voorzichtig hervatte, moest Hendrik Van Crombrugge in de oefenwedstrijd tegen Charleroi al na een tiental minuten naar de kant met een spierblessure.

LEES OOK: Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

Genk vreest voor Van Crombrugge

Voorlopig is er volgens Het Belang van Limburg nog altijd geen duidelijkheid over de ernst van die blessure. Thorsten Fink kruist in het Nederlandse Venray alleszins zijn vingers dat er eerstdaags goed nieuws komt uit de ziekenboeg, want tussen de palen is de spoeling momenteel bijzonder dun in de Cegeka Arena.

Club Brugge, dat binnen 10 dagen sowieso met een gehavend elftal zal aanvatten in de Supercup, werd in Sint-Michielsgestel dan weer opgeschrikt door Ferran Jutglà. De spits zorgde even voor de nodige opschudding toen hij neerging tijdens de ochtendtraining en kermend van de pijn naar zijn linkerschouder tastte.

Jutglà & Ilenikhena doen schrikken

Na de nodige verzorging kon Jutglà de training wel verderzetten, maar ook Nicky Hayen duimt dat de schade beperkt blijft. Niet alleen ontbreken er nog heel wat sleutelfiguren, vermits de deal omtrent Gustaf Nilsson vertraging oploopt is Jutglà na het vertrek van Igor Thiago een van zijn enige opties diep in de punt.

Antwerp tot slot zag in Oostenrijk hoe George Ilenikhena naar zijn knie tastte. Een korte check-up later staakte de Nigeriaan vroegtijdig de training. Vooralsnog lijkt er weliswaar nog geen reden tot paniek. Al houden Marc Overmars en co wellicht vooral met het oog op een lucratieve transfer hun hart toch even vast.

Wie is belangrijker voor zijn ploeg?

Meest recent

Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

6
6
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

52
52
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander podium

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

5
5
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

15
15
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

79
79
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

154
154
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

63
63
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

231
231
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

83
83
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

65
65
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

258
258
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

89
89
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

163
163
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

330
330
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

76
76
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

28
28
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

64
64
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

144
144
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

29
29
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

24
24
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

427
427
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

354
354
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

555
555
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

458
458

Meer sportnieuws