Genk, Antwerp & Club bibberen na blessures in voorbereiding

door
Genk, Antwerp & Club bibberen na blessures in voorbereiding

Zowat alle eersteklassers zijn intussen gearriveerd op hun zomerse bestemming. Die oefenkampen zijn geen plezierreisje, want de spelers moeten er worden klaargestoomd voor wat alweer een slopend seizoen belooft te worden. Al bljft het tijdens al dat harde labeur natuurlijk tevens zaak om averij te vermijden.

Wat dat betreft begonnen Genk, Antwerp en Club Brugge alvast met een valse noot aan hun voorbereiding. Bij de Limburgers, waar Bryan Heynen wel de trainingen voorzichtig hervatte, moest Hendrik Van Crombrugge in de oefenwedstrijd tegen Charleroi al na een tiental minuten naar de kant met een spierblessure.

LEES OOK: Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Genk vreest voor Van Crombrugge

Voorlopig is er volgens Het Belang van Limburg nog altijd geen duidelijkheid over de ernst van die blessure. Thorsten Fink kruist in het Nederlandse Venray alleszins zijn vingers dat er eerstdaags goed nieuws komt uit de ziekenboeg, want tussen de palen is de spoeling momenteel bijzonder dun in de Cegeka Arena.

Club Brugge, dat binnen 10 dagen sowieso met een gehavend elftal zal aanvatten in de Supercup, werd in Sint-Michielsgestel dan weer opgeschrikt door Ferran Jutglà. De spits zorgde even voor de nodige opschudding toen hij neerging tijdens de ochtendtraining en kermend van de pijn naar zijn linkerschouder tastte.

Jutglà & Ilenikhena doen schrikken

Na de nodige verzorging kon Jutglà de training wel verderzetten, maar ook Nicky Hayen duimt dat de schade beperkt blijft. Niet alleen ontbreken er nog heel wat sleutelfiguren, vermits de deal omtrent Gustaf Nilsson vertraging oploopt is Jutglà na het vertrek van Igor Thiago een van zijn enige opties diep in de punt.

Antwerp tot slot zag in Oostenrijk hoe George Ilenikhena naar zijn knie tastte. Een korte check-up later staakte de Nigeriaan vroegtijdig de training. Vooralsnog lijkt er weliswaar nog geen reden tot paniek. Al houden Marc Overmars en co wellicht vooral met het oog op een lucratieve transfer hun hart toch even vast.

Wie is belangrijker voor zijn ploeg?

Meest recent

Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

3
3
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

2
2
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

9
9
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

15
15
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

36
36
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

21
21
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

41
41
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

46
46
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

81
81
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

121
121
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

47
47
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

151
151
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

34
34
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

73
73
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

196
196
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

167
167
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

130
130
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

47
47
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

427
427
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

181
181
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

279
279
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

164
164
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

576
576
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

175
175
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

119
119

Meer sportnieuws