Mourinho haalt stevig uit naar Martinez na EK

667 stemmen
Mourinho haalt stevig uit naar Martinez na EK

De Rode Duivels werden in de achtste finale uitgeschakeld door Frankrijk en bondscoach Roberto Martinez kon in de kwartfinale geen revanche nemen voor zijn voormalige werkgever.

In de kwartfinale stonden Portugal en Frankrijk tegenover elkaar, maar uiteindelijk trok Martinez aan het kortste eind. De Fransen wonnen na penalty’s en spelen vanavond de halve finale tegen Spanje.

LEES OOK: Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Uithaal Mourinho

José Mourinho werd al verschillende keren in verband gebracht met de Portugese nationale ploeg, maar uiteindelijk koos hij telkens voor een clubuitdaging. De Portugese voetbalbond wees Martinez aan om de talentvolle Portugese lichting naar succes te leiden.

Dat draaide echter anders uit en volgens Mourinho was het toch een teleurstelling. “Het is frustrerend om te zien omdat ze beter kunnen. Er is veel potentieel en ik zat er niet er naast toen ik Portugal, Frankrijk en Engeland als favorieten voor het EK benoemden, twee staan in de halve finales.”

Mourinho sneerde ook naar de tactiek van Martinez. “Portugal speelde niet fantastisch ondanks het de kwartfinale wist te bereiken. Iedereen had er meer van verwacht. Het voelde al niet goed tijdens de oefeninterland tegen Kroatië. Er was niet veel overtuiging. Landen moeten presteren op belangrijke momenten, maar dat was nu niet het geval.”

Geen verbetering

Volgens Mourinho is er geen verbetering bij Portugal. In de Portugese media werden ook de keuzes van bondscoach Martinez afgekraakt. De Spaanse keuzeheer koos ervoor om Ronaldo telkens als aanvoerder en aanvalsleider aan te duiden. De 37-jarige superster eindigde het tornooi met nul doelpunten.

Vind jij Martinez een goede coach?

Meest recent

'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

2
2
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

29
29
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

35
35
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

19
19
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

101
101
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

171
171
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

404
404
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

157
157
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

233
233
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

25
25
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

36
36
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

144
144
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

168
168
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

24
24
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

446
446
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

171
171
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

39
39
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

37
37
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

27
27
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

105
105
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

238
238
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

527
527
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

72
72
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

344
344
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

84
84

Meer sportnieuws