'Club Brugge casht: smaakmaker stap dichter bij exit'

1388 stemmen
'Club Brugge casht: smaakmaker stap dichter bij exit'

Terwijl het zelf een paar overbodige pionnen richting de uitgang begeleid dreigt Club Brugge deze zomer ook enkele smaakmakers te verliezen. Voorlopig blijft het stil op uitgaand vlak in Jan Breydel, al zou daar wel eens snel verandering in kunnen komen.

Een van de namen die geregeld opduikt in de geruchtenmolen is uiteraard die van Antonio Nusa, die in januari ei zo na voor een slordige 35 miljoen naar Brentford verhuisde. Die deal viel uiteindelijk nog in het water, maar ook vandaag blijkt de 19-jarige Noor erg gegeerd. Zeker in Engeland, waar hij de laatste tijd vooral aan Crystal Palace wordt gelinkt.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

Olise out, Nusa in?

Daar zou Nusa een van de kandidaten zijn om de schoenen te vullen van Michael Olise, wiens lucratieve overstap naar Bayern München een aantal dagen geleden officieel werd afgerond. Met die nieuwe middelen lijken de Londenaren nu dan ook een versnelling hoger te willen schakelen in de jacht op een of meerdere vervangers voor de flankaanvaller.

Zo bevestigt The Sun dat het nummer 10 van afgelopen seizoen in de Premier League werkt aan een deal om Nusa los te weken bij Blauw-Zwart, dat een dertigtal miljoen zou verlangen. Crystal Palace heeft met Ismaila Sarr wel nog een goedkoper alternatief achter de hand, al sluit journalist Alan Nixon niet uit dat beide wingers in huis worden gehaald.

Club verlangt jackpot

The Palace Way stelt alvast dat Nusa, met wie de gesprekken al werden opgestart, het voornaamste doelwit is in Selhurst Park. Zelf zou de zevenvoudig international ook al helemaal overtuigd zijn door het project dat daar op de lange termijn voor hem klaarligt. Al ziet hij een jaartje extra rijpen in Westkapelle volgens Het Nieuwsblad eveneens zitten.

Hoewel het met Christos Tzolis reeds anticipeerde op een eventueel vertrek van Nusa zou Club dan ook alleen voor de absolute jackpot bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Van een akkoord op clubniveau blijkt alleszins nog lang geen sprake. Al zou het dossier binnenkort dus wel eens in een serieuze stroomversnelling kunnen belanden.

Hoeveel is Nusa volgens u waard?

Meest recent

Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

8
8
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

77
77
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

330
330
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

116
116
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

55
55
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

100
100
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

31
31
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

648
648
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

114
114
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

115
115
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

87
87
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

432
432
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

380
380
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

409
409
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

252
252
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

368
368
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

697
697
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

521
521
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

43
43
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

279
279
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

821
821
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

73
73
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

374
374
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

469
469
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

301
301

Meer sportnieuws