'Club Brugge casht: smaakmaker stap dichter bij exit'

door
'Club Brugge casht: smaakmaker stap dichter bij exit'

Terwijl het zelf een paar overbodige pionnen richting de uitgang begeleid dreigt Club Brugge deze zomer ook enkele smaakmakers te verliezen. Voorlopig blijft het stil op uitgaand vlak in Jan Breydel, al zou daar wel eens snel verandering in kunnen komen.

Een van de namen die geregeld opduikt in de geruchtenmolen is uiteraard die van Antonio Nusa, die in januari ei zo na voor een slordige 35 miljoen naar Brentford verhuisde. Die deal viel uiteindelijk nog in het water, maar ook vandaag blijkt de 19-jarige Noor erg gegeerd. Zeker in Engeland, waar hij de laatste tijd vooral aan Crystal Palace wordt gelinkt.

LEES OOK: Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Olise out, Nusa in?

Daar zou Nusa een van de kandidaten zijn om de schoenen te vullen van Michael Olise, wiens lucratieve overstap naar Bayern München een aantal dagen geleden officieel werd afgerond. Met die nieuwe middelen lijken de Londenaren nu dan ook een versnelling hoger te willen schakelen in de jacht op een of meerdere vervangers voor de flankaanvaller.

Zo bevestigt The Sun dat het nummer 10 van afgelopen seizoen in de Premier League werkt aan een deal om Nusa los te weken bij Blauw-Zwart, dat een dertigtal miljoen zou verlangen. Crystal Palace heeft met Ismaila Sarr wel nog een goedkoper alternatief achter de hand, al sluit journalist Alan Nixon niet uit dat beide wingers in huis worden gehaald.

Club verlangt jackpot

The Palace Way stelt alvast dat Nusa, met wie de gesprekken al werden opgestart, het voornaamste doelwit is in Selhurst Park. Zelf zou de zevenvoudig international ook al helemaal overtuigd zijn door het project dat daar op de lange termijn voor hem klaarligt. Al ziet hij een jaartje extra rijpen in Westkapelle volgens Het Nieuwsblad eveneens zitten.

Hoewel het met Christos Tzolis reeds anticipeerde op een eventueel vertrek van Nusa zou Club dan ook alleen voor de absolute jackpot bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Van een akkoord op clubniveau blijkt alleszins nog lang geen sprake. Al zou het dossier binnenkort dus wel eens in een serieuze stroomversnelling kunnen belanden.

Hoeveel is Nusa volgens u waard?

Meest recent

Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

11
11
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

42
42
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

336
336
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

112
112
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

196
196
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

675
675
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

128
128
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

233
233
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

573
573
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

31
31
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

28
28
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

547
547
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

212
212
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

77
77
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

88
88
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

227
227
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

86
86
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

150
150
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

856
856
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

229
229
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

107
107
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

360
360
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

322
322
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

303
303
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

286
286

Meer sportnieuws