'Club Brugge casht: smaakmaker stap dichter bij exit'

door
'Club Brugge casht: smaakmaker stap dichter bij exit'

Terwijl het zelf een paar overbodige pionnen richting de uitgang begeleid dreigt Club Brugge deze zomer ook enkele smaakmakers te verliezen. Voorlopig blijft het stil op uitgaand vlak in Jan Breydel, al zou daar wel eens snel verandering in kunnen komen.

Een van de namen die geregeld opduikt in de geruchtenmolen is uiteraard die van Antonio Nusa, die in januari ei zo na voor een slordige 35 miljoen naar Brentford verhuisde. Die deal viel uiteindelijk nog in het water, maar ook vandaag blijkt de 19-jarige Noor erg gegeerd. Zeker in Engeland, waar hij de laatste tijd vooral aan Crystal Palace wordt gelinkt.

LEES OOK: Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Olise out, Nusa in?

Daar zou Nusa een van de kandidaten zijn om de schoenen te vullen van Michael Olise, wiens lucratieve overstap naar Bayern München een aantal dagen geleden officieel werd afgerond. Met die nieuwe middelen lijken de Londenaren nu dan ook een versnelling hoger te willen schakelen in de jacht op een of meerdere vervangers voor de flankaanvaller.

Zo bevestigt The Sun dat het nummer 10 van afgelopen seizoen in de Premier League werkt aan een deal om Nusa los te weken bij Blauw-Zwart, dat een dertigtal miljoen zou verlangen. Crystal Palace heeft met Ismaila Sarr wel nog een goedkoper alternatief achter de hand, al sluit journalist Alan Nixon niet uit dat beide wingers in huis worden gehaald.

Club verlangt jackpot

The Palace Way stelt alvast dat Nusa, met wie de gesprekken al werden opgestart, het voornaamste doelwit is in Selhurst Park. Zelf zou de zevenvoudig international ook al helemaal overtuigd zijn door het project dat daar op de lange termijn voor hem klaarligt. Al ziet hij een jaartje extra rijpen in Westkapelle volgens Het Nieuwsblad eveneens zitten.

Hoewel het met Christos Tzolis reeds anticipeerde op een eventueel vertrek van Nusa zou Club dan ook alleen voor de absolute jackpot bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Van een akkoord op clubniveau blijkt alleszins nog lang geen sprake. Al zou het dossier binnenkort dus wel eens in een serieuze stroomversnelling kunnen belanden.

Hoeveel is Nusa volgens u waard?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

3
3
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

27
27
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

252
252
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

245
245
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

137
137
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

187
187
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

53
53
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

502
502
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

188
188
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

359
359
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

540
540
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

203
203
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

367
367
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

178
178
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

148
148
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

149
149
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

73
73
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

244
244
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

69
69
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

318
318
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

221
221
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

225
225
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

437
437
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

521
521
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

79
79

Meer sportnieuws