'Club Brugge casht: smaakmaker stap dichter bij exit'

door
'Club Brugge casht: smaakmaker stap dichter bij exit'

Terwijl het zelf een paar overbodige pionnen richting de uitgang begeleid dreigt Club Brugge deze zomer ook enkele smaakmakers te verliezen. Voorlopig blijft het stil op uitgaand vlak in Jan Breydel, al zou daar wel eens snel verandering in kunnen komen.

Een van de namen die geregeld opduikt in de geruchtenmolen is uiteraard die van Antonio Nusa, die in januari ei zo na voor een slordige 35 miljoen naar Brentford verhuisde. Die deal viel uiteindelijk nog in het water, maar ook vandaag blijkt de 19-jarige Noor erg gegeerd. Zeker in Engeland, waar hij de laatste tijd vooral aan Crystal Palace wordt gelinkt.

LEES OOK: Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Olise out, Nusa in?

Daar zou Nusa een van de kandidaten zijn om de schoenen te vullen van Michael Olise, wiens lucratieve overstap naar Bayern München een aantal dagen geleden officieel werd afgerond. Met die nieuwe middelen lijken de Londenaren nu dan ook een versnelling hoger te willen schakelen in de jacht op een of meerdere vervangers voor de flankaanvaller.

Zo bevestigt The Sun dat het nummer 10 van afgelopen seizoen in de Premier League werkt aan een deal om Nusa los te weken bij Blauw-Zwart, dat een dertigtal miljoen zou verlangen. Crystal Palace heeft met Ismaila Sarr wel nog een goedkoper alternatief achter de hand, al sluit journalist Alan Nixon niet uit dat beide wingers in huis worden gehaald.

Club verlangt jackpot

The Palace Way stelt alvast dat Nusa, met wie de gesprekken al werden opgestart, het voornaamste doelwit is in Selhurst Park. Zelf zou de zevenvoudig international ook al helemaal overtuigd zijn door het project dat daar op de lange termijn voor hem klaarligt. Al ziet hij een jaartje extra rijpen in Westkapelle volgens Het Nieuwsblad eveneens zitten.

Hoewel het met Christos Tzolis reeds anticipeerde op een eventueel vertrek van Nusa zou Club dan ook alleen voor de absolute jackpot bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Van een akkoord op clubniveau blijkt alleszins nog lang geen sprake. Al zou het dossier binnenkort dus wel eens in een serieuze stroomversnelling kunnen belanden.

Hoeveel is Nusa volgens u waard?

Meest recent

Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

183
183
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

47
47
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

28
28
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

101
101
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

301
301
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

170
170
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

363
363
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

162
162
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

208
208
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

36
36
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

49
49
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

635
635
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

760
760
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

129
129
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

307
307
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

382
382
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

462
462
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

406
406
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

394
394
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

609
609
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

410
410
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

465
465
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

239
239
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

128
128

Meer sportnieuws