'Club Brugge casht: smaakmaker stap dichter bij exit'

1388
'Club Brugge casht: smaakmaker stap dichter bij exit'

Terwijl het zelf een paar overbodige pionnen richting de uitgang begeleid dreigt Club Brugge deze zomer ook enkele smaakmakers te verliezen. Voorlopig blijft het stil op uitgaand vlak in Jan Breydel, al zou daar wel eens snel verandering in kunnen komen.

Een van de namen die geregeld opduikt in de geruchtenmolen is uiteraard die van Antonio Nusa, die in januari ei zo na voor een slordige 35 miljoen naar Brentford verhuisde. Die deal viel uiteindelijk nog in het water, maar ook vandaag blijkt de 19-jarige Noor erg gegeerd. Zeker in Engeland, waar hij de laatste tijd vooral aan Crystal Palace wordt gelinkt.

LEES OOK: Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Olise out, Nusa in?

Daar zou Nusa een van de kandidaten zijn om de schoenen te vullen van Michael Olise, wiens lucratieve overstap naar Bayern München een aantal dagen geleden officieel werd afgerond. Met die nieuwe middelen lijken de Londenaren nu dan ook een versnelling hoger te willen schakelen in de jacht op een of meerdere vervangers voor de flankaanvaller.

Zo bevestigt The Sun dat het nummer 10 van afgelopen seizoen in de Premier League werkt aan een deal om Nusa los te weken bij Blauw-Zwart, dat een dertigtal miljoen zou verlangen. Crystal Palace heeft met Ismaila Sarr wel nog een goedkoper alternatief achter de hand, al sluit journalist Alan Nixon niet uit dat beide wingers in huis worden gehaald.

Club verlangt jackpot

The Palace Way stelt alvast dat Nusa, met wie de gesprekken al werden opgestart, het voornaamste doelwit is in Selhurst Park. Zelf zou de zevenvoudig international ook al helemaal overtuigd zijn door het project dat daar op de lange termijn voor hem klaarligt. Al ziet hij een jaartje extra rijpen in Westkapelle volgens Het Nieuwsblad eveneens zitten.

Hoewel het met Christos Tzolis reeds anticipeerde op een eventueel vertrek van Nusa zou Club dan ook alleen voor de absolute jackpot bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Van een akkoord op clubniveau blijkt alleszins nog lang geen sprake. Al zou het dossier binnenkort dus wel eens in een serieuze stroomversnelling kunnen belanden.

Hoeveel is Nusa volgens u waard?

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

26
26
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

67
67
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

80
80
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

792
792
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

200
200
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

189
189
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

197
197
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

66
66
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

179
179
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

198
198
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

85
85
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

68
68
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

28
28
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

112
112
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

283
283
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

188
188
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

428
428
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

356
356
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

148
148
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

161
161
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

258
258
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

234
234
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

296
296
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

340
340
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

256
256

Meer sportnieuws