Enorme opsteker Rode Duivels: “Ik ben terug!”

348 stemmen
Enorme opsteker Rode Duivels: “Ik ben terug!”

De Rode Duivels kenden een teleurstellend Europees Kampioenschap in Duitsland. Romeo Lavia stond dicht bij een selectie, maar kampte afgelopen seizoen met veel blessureleed.

De middenvelder is inmiddels weer op het trainingsveld verschenen van Chelsea. Daar staat nieuwe coach Enzo Maresca aan het roer en komend seizoen moet de definitieve doorbraak van Lavia op het hoogste niveau worden.

LEES OOK: Chelsea maakt Arsenal en Trossard compleet belachelijk

Opsteker Rode Duivels

Voor de Belgische nationale ploeg betekent dat ook goed nieuws. Lavia maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Manchester City. Uiteindelijk legde Southampton 22 miljoen euro op tafel en daar brak hij volledig door. Chelsea kwam vervolgens met zestig miljoen euro op de proppen.

Lavia heeft één cap achter zijn naam staan voor de Rode Duivels, maar viel vervolgens geblesseerd uit bij Chelsea. Nadat hij dertig minuten zijn debuut had gemaakt voor The Blues viel Lavia wéér geblesseerd uit. In Londen heeft de middenvelder nog een contract tot 2030.

Tandem Onana-Lavia

Lavia werd gezien als de ideale partner van Amadou Onana op het middenveld van de Belgische nationale ploeg. Blessureleed remde de ontwikkeling van de 20-jarige middenvelder echter af.

Eerst kampte Lavia met een hamstringblessure en nadien gooide een enkelblessure roet in het eten. Komend seizoen hoopt Lavia een basispion te worden onder Maresca.

Zie jij Lavia als toekomstige sterkhouder bij België?

Meest recent

KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

20
20
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

118
118
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

245
245
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

131
131
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

45
45
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

45
45
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

68
68
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

125
125
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

174
174
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

236
236
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

480
480
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

112
112
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

949
949
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

319
319
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

109
109
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

498
498
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

301
301
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

243
243
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

363
363
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

476
476
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

130
130
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

639
639
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

258
258
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

1129
1129
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

252
252

Meer sportnieuws