KV Kortrijk verrast met kapitaalsverhoging én overeenkomst

door
KV Kortrijk verrast met kapitaalsverhoging én overeenkomst

KV Kortrijk heeft op de officiële kanalen laten weten dat er een nieuwe overeenkomst voor het Guldensporenstadion en het jeugdcomplex werd goedgekeurd.

De gemeenteraad keurde een nieuwe overeenkomst tussen KV Kortrijk en de stad Kortrijk goed. ‘KV Kortrijk en Stad Kortrijk versterken daarbij hun nauwe band. De nieuwe gebruiksovereenkomst garandeert op lange termijn het gebruik van het Guldensporenstadion en het jeugdcomplex voor KVK’, klinkt het.

LEES OOK: KV Kortrijk raast door CPL, De Camargo onder zware druk

Negen seizoenen

CEO Non-Sports, Guillaume, Nuytten, gaf meer informatie op de webstek van KVK. “De nieuwe gebruiksovereenkomst voor het stadion & het jeugdcomplex loopt voor 9 seizoenen, met stilzwijgende verlenging, en biedt ons dus rechtszekerheid op de lange termijn. We zijn blij dat we zo kunnen verder bouwen op de positieve samenwerking met de stad van de laatste maanden.” 

Kapitaalsverhoging Tan

Eigenaar Vincent Tan voerde ook een kapitaalsverhoging door van tien miljoen euro. Dat nieuws kwam eerder op de dag in de media, maar is nu ook officieel bevestigd door KV Kortrijk. Toch verrassend want de Maleisische eigenaar wilde KVK nog niet zo lang geleden nog in de etalage zetten om te verkopen. 

Tan lijkt aldus van gedachten te zijn veranderd. ‘Naast de nieuwe overeenkomst met de stad, kan de club ook bevestigen dat Vincent Tan op 21 juni jl. een kapitaalsverhoging heeft doorgevoerd van 10 miljoen euro. Dit onderstreept het engagement van onze eigenaar en zijn investeringsbereidheid in de club.’

Denk jij dat Tan eigenaar blijft van KV Kortrijk?

Meest recent

Mechele geïrriteerd: "Vooral media die daar iets van maakt"

Club Brugge verloor verdiend van La Louvière. Alweer een povere prestatie in de Jupiler Pro ...

26
26
Genk hakt knoop door: opvallende terugkeer op komst?

Bij KRC Genk lieten ze al heel wat goede spelers doorstromen via de academie. De Limburgers hebben ...

82
82
Hasi gokt opnieuw: verrassende zet bij Anderlecht?

In het begin van de zomer bereikte ons het nieuws vanuit zeer betrouwbare bron dat dé ...

122
122
Hayen messcherp voor eigen ploeg: "Daarom verloren we"

Club Brugge heeft weer een ondermaatse wedstrijd gespeeld in de Jupiler Pro League. Dat gebeurde al ...

186
186
Monaco wél met goed gevoel naar CL dankzij oude bekende

Volgende week zijn Union en Club Brugge een eerste keer aan zet in de Champions League. In hun ...

71
71
Vanaken duidt oorzaak aan voor pijnlijke nederlaag

Club Brugge trekt met een flinke kater de Champions League in. Het leed zaterdag immers al zijn ...

284
284
Onklopbare Scherpen schat kansen Union tegen PSV in

Union trekt met een goed gevoel richting de Champions League, nadat het zaterdagavond in zijn ...

34
34
De Bruyne zet Napoli op weg naar nieuwe vlotte zege

De veelbesproken overgang van Kevin De Bruyne naar Napoli deze zomer blijkt vooralsnog een schot in ...

84
84
Zoon van oud-sterkhouder Club weldra in JPL?

De transfermarkt is sinds enkele dagen gesloten in België, maar heel wat clubs blijven ...

99
99
Keiharde blamage: Hongerige Wolven vloeren dramatisch Club

Onze tweede deelnemer aan de CL, Club Brugge, heeft vanavond een ferm blauwtje gelopen in ...

163
163
2 opmerkelijke VAR-beslissingen: werd Club bestolen?

Club Brugge beleeft geen makkelijke avond in La Louvière. De bekerwinnaar lijkt met het hoofd ...

664
664
Union gewaarschuwd: PSV houdt doelpuntenkermis in Nijmegen

Dinsdagavond maakt Union zijn grote debuut in de Champions League. Daarbij krijgt het PSV als eerste ...

24
24
KV Kortrijk raast door CPL, De Camargo onder zware druk

KV Kortrijk leeft voorlopig aan 200% na de degradatie uit de Jupiler Pro League. De Kerels vloerden ...

59
59
Pocognoli meldt alsnog flinke opsteker voor Champions League

Union boekte zaterdag een zeer nipte zege op het veld van rode lantaarn Dender, dat pas door een ...

21
21
Keeperskwestie Club laait weer op: fans woedend

Club Brugge probeert zaterdagavond in La Louvière vertrouwen te tanken met het oog op de ...

462
462
Godts schittert bij Ajax maar krijgt tóch tik

Mika Godts heeft zaterdag nog eens zijn enorme talent laten zien bij Ajax. Onze jonge landgenoot ...

54
54
Kompany glundert: Bayern haalt snoeihard uit tegen HSV

Vincent Kompany blijft voorlopig een foutloos parcours rijden met Bayern München dit seizoen. ...

122
122
Openda debuteert in sensationele zege Juve tegen Inter

In de Serie A stond zaterdag de Derby dell'Italia op het programma. Net als vorig seizoen - toen ...

74
74
Union spartelt voorbij Dender en tankt vertrouwen voor CL

Na een zeer moeizame wedstrijd heeft Union in de slotfase toch de drie punten gepakt in Denderleeuw. ...

43
43
Zorgen in omgeving Viktor Verhulst: “Is hij zwakbegaafd?”

In de nieuwste aflevering van ‘De Verhulstjes’ klinkt er plots ongerustheid in het ...

116
116
Hayen zorgt voor verrassingen in basiself Club Brugge

Club Brugge speelt om 20u45 in en tegen La Louvière. Blauw-Zwart verloor op de vorige ...

211
211
Genk liet toptalent gaan: De Condé maakt bizarre eis bekend

Bij KRC Genk hebben ze toch wel wat wijzigingen doorgevoerd op de jeugdacademie. Er is een ander ...

375
375
STVV zoekt oplossing: Vrancken baalt om vertrek

STVV kende een zeer goede mercato. De club deed enkele zeer goede transfers, maar ze verkochten ook ...

69
69
Beresterke Godts de grote held bij Ajax

Ajax begon niet al te best aan het seizoen in de Eredivisie. Ze namen het vandaag in de eigen ArenA ...

48
48
Mbappé flikt het weer en trekt Real Madrid over de streep

Real Madrid moest al om 16u15 aan de bak. Ze gingen op bezoek bij Real Sociedad, altijd een ...

55
55

Meer sportnieuws