‘STVV heeft beet en anticipeert op recordtransfer Suzuki'

door
‘STVV heeft beet en anticipeert op recordtransfer Suzuki'

Sint-Truiden VV is een metamorfose aan het ondergaan. De Kanaries zagen coach Thorsten Fink vertrekken en Matte Smets en Jarne Steuckers volgden de T1 naar KRC Genk. Ook doelman Zion Suzuki is op weg naar de exit.

Suzuku staat dicht bij het Italiaanse Parma dat maar liefst tien miljoen euro op tafel wil leggen voor de Japanse doelman, een record voor de Limburgse club. Als vervanger heeft STVV weer een Japanner op het oog. Leo Kokubo is inmiddels al in België geland.

LEES OOK: Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Japanse jeugdinternational

Kokubo is een Japanse jeugdinternational die nog tot 2025 onder contract staat bij het Portugese Benfica met een marktwaarde van 750.000 euro. De Japanner met Nigeriaanse roots speelde in de jeugdafdelingen en reserveploegen van Benfica.

Nu is de doelman op zoek naar een doorbraak in een A-kern en STVV is bereid Kokubo een kans te geven. Met het nakende vertrek van Suzuki zijn de Kanaries ook naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Via de Japanse eigenaars gaat het aldus weer de Japanse markt op.

Leegloop

Volgens Het Belang van Limburg is de transfer zo goed als in kannen en kruiken en is Kokubo ook al in België geland om zijn medische tests af te leggen. STVV zal overigens nog moeten knallen op de zomermercato.

Nog verschillende spelers staan op het punt de club te verlaten. Rein Van Helden, Mathias Delorge, Aboubakary Koita en aldus Suzuki. Eerder vertrokken al Smets, Steuckers en Eric Bocat.

Een goede vervanger van Suzuki?

Meest recent

Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

4
4
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

75
75
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

11
11
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

131
131
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

46
46
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

127
127
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

64
64
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

6
6
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

31
31
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

227
227
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

180
180
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

188
188
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

28
28
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

53
53
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

33
33
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

32
32
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

62
62
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

79
79
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

29
29
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

84
84
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

72
72
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

120
120
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

167
167
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

59
59

Meer sportnieuws