Toch nog miljoenentransfer Yaremchuk en Club Brugge?

door
Toch nog miljoenentransfer Yaremchuk en Club Brugge?

Roman Yaremchuk is overbodig bij Club Brugge. Blauw-Zwart legde zeventien miljoen euro op tafel voor de spits, maar in het Jan Breydelstadion kon hij nooit overtuigen.

Na een uitleenbeurt bij Valencia wil Club Brugge de aanvaller definitief van de hand doen. Het Turkse Trabzonspor kwam op de proppen met een mooi miljoenenbedrag, maar Yaremchuk zelf zou een transfer niet zien zitten.

LEES OOK: 'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Alsnog transfer?

Journalist Sacha Tavolieri meldt dat de deal nog niet volledig is afgeblazen. Trabzonspor zou blijven pushen om de transfer van Yaremchuk aslnog over de streep te kunnen trekken. Bij Club Brugge heeft de Oekraïens international nog een contract tot 2026.

Trabzonspor zou acht miljoen euro willen betalen voor Yaremchuk en op die manier zou Club Brugge toch nog een mooie som kunnen recupereren. De bal lijkt nu volledig in het kamp van Yaremchuk te liggen. De Oekraïner zou wel nog steeds zijn twijfels hebben.

Beter salaris

In Turkije kan Yaremchuk nochtans ook een beter salaris opstrijken dan in Brugge. Na het Europees Kampioenschap in Duitsland vreest de aanvaller mogelijk helemaal uit beeld te verdwijnen voor de nationale ploeg. Met Girona-revelatie Artem Dovbyk is Yaremchuk al achteruitgeschoven naar tweede viool.

Ondertussen vertrok aanvalsleider Igor Thiago naar Brentford voor een recordbedrag, maar Nicky Hayen lijkt Yaremchuk geen kans te zullen geven in de A-kern. Blauw-Zwart is op zoek naar een vervanger voor de Braziliaanse goaltjesdief.

Vind jij dat Yaremchuk een nieuwe kans moet krijgen bij Club?

Meest recent

'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

277
277
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

153
153
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

222
222
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

127
127
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

185
185
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

206
206
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

74
74
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

146
146
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

206
206
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

233
233
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

442
442
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

91
91
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

156
156
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

216
216
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

426
426
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

261
261
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

226
226
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

512
512
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

397
397
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

105
105
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

194
194
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

292
292
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

153
153
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

121
121
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

507
507

Meer sportnieuws