Toch nog miljoenentransfer Yaremchuk en Club Brugge?

680 stemmen
Toch nog miljoenentransfer Yaremchuk en Club Brugge?

Roman Yaremchuk is overbodig bij Club Brugge. Blauw-Zwart legde zeventien miljoen euro op tafel voor de spits, maar in het Jan Breydelstadion kon hij nooit overtuigen.

Na een uitleenbeurt bij Valencia wil Club Brugge de aanvaller definitief van de hand doen. Het Turkse Trabzonspor kwam op de proppen met een mooi miljoenenbedrag, maar Yaremchuk zelf zou een transfer niet zien zitten.

LEES OOK: Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Alsnog transfer?

Journalist Sacha Tavolieri meldt dat de deal nog niet volledig is afgeblazen. Trabzonspor zou blijven pushen om de transfer van Yaremchuk aslnog over de streep te kunnen trekken. Bij Club Brugge heeft de Oekraïens international nog een contract tot 2026.

Trabzonspor zou acht miljoen euro willen betalen voor Yaremchuk en op die manier zou Club Brugge toch nog een mooie som kunnen recupereren. De bal lijkt nu volledig in het kamp van Yaremchuk te liggen. De Oekraïner zou wel nog steeds zijn twijfels hebben.

Beter salaris

In Turkije kan Yaremchuk nochtans ook een beter salaris opstrijken dan in Brugge. Na het Europees Kampioenschap in Duitsland vreest de aanvaller mogelijk helemaal uit beeld te verdwijnen voor de nationale ploeg. Met Girona-revelatie Artem Dovbyk is Yaremchuk al achteruitgeschoven naar tweede viool.

Ondertussen vertrok aanvalsleider Igor Thiago naar Brentford voor een recordbedrag, maar Nicky Hayen lijkt Yaremchuk geen kans te zullen geven in de A-kern. Blauw-Zwart is op zoek naar een vervanger voor de Braziliaanse goaltjesdief.

Vind jij dat Yaremchuk een nieuwe kans moet krijgen bij Club?

Meest recent

Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

30
30
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

7
7
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

56
56
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

52
52
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

455
455
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

482
482
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

63
63
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

602
602
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

242
242
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

100
100
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

840
840
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

801
801
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

146
146
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

303
303
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

137
137
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

595
595
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

200
200
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

141
141
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

880
880
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

363
363
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

774
774
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

614
614
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

916
916
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

73
73
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

252
252

Meer sportnieuws