Toch nog miljoenentransfer Yaremchuk en Club Brugge?

door
Toch nog miljoenentransfer Yaremchuk en Club Brugge?

Roman Yaremchuk is overbodig bij Club Brugge. Blauw-Zwart legde zeventien miljoen euro op tafel voor de spits, maar in het Jan Breydelstadion kon hij nooit overtuigen.

Na een uitleenbeurt bij Valencia wil Club Brugge de aanvaller definitief van de hand doen. Het Turkse Trabzonspor kwam op de proppen met een mooi miljoenenbedrag, maar Yaremchuk zelf zou een transfer niet zien zitten.

LEES OOK: 'Vertrek Verschaeren krijgt vorm: onderhandelingen op komst'

Alsnog transfer?

Journalist Sacha Tavolieri meldt dat de deal nog niet volledig is afgeblazen. Trabzonspor zou blijven pushen om de transfer van Yaremchuk aslnog over de streep te kunnen trekken. Bij Club Brugge heeft de Oekraïens international nog een contract tot 2026.

Trabzonspor zou acht miljoen euro willen betalen voor Yaremchuk en op die manier zou Club Brugge toch nog een mooie som kunnen recupereren. De bal lijkt nu volledig in het kamp van Yaremchuk te liggen. De Oekraïner zou wel nog steeds zijn twijfels hebben.

Beter salaris

In Turkije kan Yaremchuk nochtans ook een beter salaris opstrijken dan in Brugge. Na het Europees Kampioenschap in Duitsland vreest de aanvaller mogelijk helemaal uit beeld te verdwijnen voor de nationale ploeg. Met Girona-revelatie Artem Dovbyk is Yaremchuk al achteruitgeschoven naar tweede viool.

Ondertussen vertrok aanvalsleider Igor Thiago naar Brentford voor een recordbedrag, maar Nicky Hayen lijkt Yaremchuk geen kans te zullen geven in de A-kern. Blauw-Zwart is op zoek naar een vervanger voor de Braziliaanse goaltjesdief.

Vind jij dat Yaremchuk een nieuwe kans moet krijgen bij Club?

Meest recent

Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

6
6
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

2
2
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

40
40
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

52
52
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

84
84
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

192
192
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

469
469
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

682
682
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

135
135
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

38
38
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

114
114
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

139
139
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

157
157
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

108
108
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

88
88
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

228
228
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

273
273
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

117
117
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

168
168
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

390
390
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

331
331
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

119
119
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

180
180
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

360
360
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

162
162

Meer sportnieuws