Toch nog miljoenentransfer Yaremchuk en Club Brugge?

door
Toch nog miljoenentransfer Yaremchuk en Club Brugge?

Roman Yaremchuk is overbodig bij Club Brugge. Blauw-Zwart legde zeventien miljoen euro op tafel voor de spits, maar in het Jan Breydelstadion kon hij nooit overtuigen.

Na een uitleenbeurt bij Valencia wil Club Brugge de aanvaller definitief van de hand doen. Het Turkse Trabzonspor kwam op de proppen met een mooi miljoenenbedrag, maar Yaremchuk zelf zou een transfer niet zien zitten.

LEES OOK: 'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

Alsnog transfer?

Journalist Sacha Tavolieri meldt dat de deal nog niet volledig is afgeblazen. Trabzonspor zou blijven pushen om de transfer van Yaremchuk aslnog over de streep te kunnen trekken. Bij Club Brugge heeft de Oekraïens international nog een contract tot 2026.

Trabzonspor zou acht miljoen euro willen betalen voor Yaremchuk en op die manier zou Club Brugge toch nog een mooie som kunnen recupereren. De bal lijkt nu volledig in het kamp van Yaremchuk te liggen. De Oekraïner zou wel nog steeds zijn twijfels hebben.

Beter salaris

In Turkije kan Yaremchuk nochtans ook een beter salaris opstrijken dan in Brugge. Na het Europees Kampioenschap in Duitsland vreest de aanvaller mogelijk helemaal uit beeld te verdwijnen voor de nationale ploeg. Met Girona-revelatie Artem Dovbyk is Yaremchuk al achteruitgeschoven naar tweede viool.

Ondertussen vertrok aanvalsleider Igor Thiago naar Brentford voor een recordbedrag, maar Nicky Hayen lijkt Yaremchuk geen kans te zullen geven in de A-kern. Blauw-Zwart is op zoek naar een vervanger voor de Braziliaanse goaltjesdief.

Vind jij dat Yaremchuk een nieuwe kans moet krijgen bij Club?

Meest recent

Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

6
6
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

15
15
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

11
11
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

23
23
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

97
97
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

93
93
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

84
84
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

159
159
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

43
43
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

88
88
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

36
36
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

194
194
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

145
145
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

173
173
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

60
60
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

82
82
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

618
618
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

413
413
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

613
613
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

435
435
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

322
322
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

133
133
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

121
121
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

397
397
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

197
197

Meer sportnieuws