Club Brugge slikt wéér transferdomper, spits voorgesteld

263 stemmen
Club Brugge slikt wéér transferdomper, spits voorgesteld

Club Brugge is op zoek naar een waardige vervanger voor de naar Brentford vertrokken Igor Thiago. Mike Biereth van Arsenal werd nadrukkelijk genoemd.

Het talent vertrekt definitief bij Arsenal, maar kiest niet voor Club Brugge. Hij gaat aan de slag bij het Oostenrijkse Sturm Graz. Die club speelt komend seizoen ook in de Champions League.

LEES OOK: 'Standard werkt aan straffe terugkeer jeugdproduct'

Weer mis geschoten

Eerder werd al bekendgemaakt dat Club Brugge ook naast Ngal’ayel Mukau van KV Mechelen grijpt. Blauw-Zwart had al een akkoord bereikt met KV Mechelen over een transfer van vier miljoen euro plus één miljoen euro aan bonussen, maar het 19-jarig talent kiest voor een buitenlands avontuur.

Nu moet Club Brugge met Biereth aldus weer een transferdomper slikken. Sturm Graz legt naar verluidt een kleine vijf miljoen euro op tafel voor de aanvaller. Hij tekende in Oostenrijk een contract tot 2028. Biereth speelde al op huurbasis voor Sturm Graz en kiest aldus voor zekerheid.

Zoektocht gaat verder

Biereth legde op de webstek van Sturm Graz zijn keuze uit. "Ik denk dat iedereen heeft gezien hoe goed ik me hier voelde tijdens mijn huurovereenkomst hier bij de club en in het team. Daarnaast was er het grote sportieve succes met de dubbel en de kwalificatie voor de Champions League, waar ik erg naar uitkijk.”

De aanvaller is blij terug te keren naar Sturm Graz en deze keer ook definitief. “Ik wil Andreas Schicker bedanken voor zijn inspanningen om ervoor te zorgen dat ik dat wilde doen en hoop dat ik dit vertrouwen hoop terug te betalen en dit samen met het team van onze doelen te bereiken.”

Een goede keuze van Biereth?

Meest recent

Mannaert hakt knoop door over toekomst bij voetbalbond

De laatste rechte lijn richting het WK is ingezet voor de Rode Duivels. De toekomst van Rudi Garcia ...

0
0
'Anderlecht wil winger: 3 namen op shortlist Sibierski'

Om de trein eindelijk weer op de rails te krijgen, legt RSC Anderlecht zijn eieren dit keer in het ...

42
42
'Club Brugge kaalgeplukt: monsterbod voor Seys'

Na de landstitel zet Club Brugge zich schrap voor een drukke zomermercato, waarin tal van ...

342
342
Marc Coucke zorgt voor grote ophef: 'Onvervalste Playboy!'

Marc Coucke heeft opnieuw voor flink wat reacties gezorgd. Terwijl het stof van alweer een turbulent ...

120
120
'Barça haalt snoeihard uit: dubbele megadeal nabij'

Door het WK zal het wellicht een zomermercato in twee delen worden, voor en na het toernooi. De ...

40
40
'Straffe wending in transferdossier Stankovic'

Club Brugge staat voor een hete transferzomer, want in de komende maanden dreigen heel wat ...

221
221
Fernandez-Pardo verbaast met woorden over keuze voor België

De Rode Duivels bereiden zich dezer dagen in Tubeke voor op het WK, met één zeer ...

239
239
T2 of vertrekken? Taravel licht tipje van de sluier

Bij Anderlecht moeten in de komende weken heel wat knopen doorgehakt worden. Over de spelerskern, ...

138
138
Knelpuntpositie ingevuld: Garcia zet nieuwe Duivel klaar

De Rode Duivels zijn zich in Tubeke volop aan het klaarstomen voor het WK. In de Verenigde Staten ...

137
137
'Standard werkt aan straffe terugkeer jeugdproduct'

Standard eindigde het seizoen met een grote ontgoocheling, want op de slotspeeldag gaf het de ...

68
68
Westerlo baalt: sterkhouder kondigt vertrek aan

Westerlo is de voorbije jaren uitgegroeid tot een handelshuis. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

60
60
'Jawoord gegeven: Union op zucht van eerste knaltransfer'

De kassa zal deze zomer weer fors gaan rinkelen bij Union, zoveel lijkt zeker. De Brusselaars deden ...

179
179
'Anderlecht meldt zich opnieuw voor topschutter'

Anderlecht staat na een ontgoochelend seizoenseinde voor een belangrijke zomer. De play-offs maakten ...

270
270
TRANSFERUURTJE: 'Straffe dubbeldeal Barça, exit Pocognoli'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

162
162
Topseizoen Lammens: grote eer in Engeland lonkt

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United. De doelman kreeg nog ...

122
122
KV Mechelen pakt plots uit met terugkeer toptalent

KV Mechelen wist dit seizoen de Champions Play-Offs te bereiken, maar daar kon het geen potten ...

105
105
Anderlecht lijkt na update volgende WK-ganger te hebben

Op het WK in Qatar had Anderlecht nog drie vertegenwoordigers, maar dat aantal zal Paars-Wit op de ...

155
155
Brandon Mechele zet fans op scherp met mysterieuze boodschap

Een korte boodschap van Brandon Mechele heeft heel wat Club Brugge-supporters aan het denken gezet. ...

267
267
Charleroi kondigt drie vertrekkers aan

Bij Charleroi blikken ze terug op een toch wel ontgoochelend seizoen. In de winter leken ze nog op ...

37
37
Klap voor Coucke: fraudeproces RSCA wéér maanden uitgesteld

Dit had normaal gezien een belangrijke week moeten worden voor Marc Coucke. Donderdag moest ...

114
114
Fabrizio Romano meldt transferdomper voor Union

Union wist zich ook dit seizoen makkelijk te handhaven in de Belgische top, ondanks het verlies van ...

90
90
'Standard en STVV strijden om eenmalig Rode Duivel'

Het seizoen zit er voor zo goed als alle teams in de Jupiler Pro League op en dat betekent dat ze ...

197
197
Hoefkens verrast iedereen met toekomstbesluit

Carl Hoefkens blikt terug op een bewogen seizoen. De trainer slaagde er niet in om NAC Breda opnieuw ...

107
107
Anderlecht hoopt: breken twee aanwinsten deze zomer door?

Bij RSC Anderlecht haalde men in het tijdperk veel kwantiteit, maar te weinig kwaliteit. Hoe staat ...

402
402
Taravel voorspelt grote toekomst voor RSCA-speler

Bij RSC Anderlecht zijn ze tevreden dat het seizoen voorbij is. De club kende vanaf het begin, via ...

245
245

Meer sportnieuws