Club Brugge slikt wéér transferdomper, spits voorgesteld

263
Club Brugge slikt wéér transferdomper, spits voorgesteld

Club Brugge is op zoek naar een waardige vervanger voor de naar Brentford vertrokken Igor Thiago. Mike Biereth van Arsenal werd nadrukkelijk genoemd.

Het talent vertrekt definitief bij Arsenal, maar kiest niet voor Club Brugge. Hij gaat aan de slag bij het Oostenrijkse Sturm Graz. Die club speelt komend seizoen ook in de Champions League.

LEES OOK: Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Weer mis geschoten

Eerder werd al bekendgemaakt dat Club Brugge ook naast Ngal’ayel Mukau van KV Mechelen grijpt. Blauw-Zwart had al een akkoord bereikt met KV Mechelen over een transfer van vier miljoen euro plus één miljoen euro aan bonussen, maar het 19-jarig talent kiest voor een buitenlands avontuur.

Nu moet Club Brugge met Biereth aldus weer een transferdomper slikken. Sturm Graz legt naar verluidt een kleine vijf miljoen euro op tafel voor de aanvaller. Hij tekende in Oostenrijk een contract tot 2028. Biereth speelde al op huurbasis voor Sturm Graz en kiest aldus voor zekerheid.

Zoektocht gaat verder

Biereth legde op de webstek van Sturm Graz zijn keuze uit. "Ik denk dat iedereen heeft gezien hoe goed ik me hier voelde tijdens mijn huurovereenkomst hier bij de club en in het team. Daarnaast was er het grote sportieve succes met de dubbel en de kwalificatie voor de Champions League, waar ik erg naar uitkijk.”

De aanvaller is blij terug te keren naar Sturm Graz en deze keer ook definitief. “Ik wil Andreas Schicker bedanken voor zijn inspanningen om ervoor te zorgen dat ik dat wilde doen en hoop dat ik dit vertrouwen hoop terug te betalen en dit samen met het team van onze doelen te bereiken.”

Een goede keuze van Biereth?

Meest recent

Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

0
0
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

14
14
TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

23
23
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

31
31
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

33
33
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

44
44
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

206
206
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

260
260
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

77
77
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

101
101
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

70
70
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

330
330
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

152
152
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

154
154
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

142
142
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

24
24
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

61
61
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

124
124
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

71
71
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

40
40
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

105
105
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

149
149
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

355
355
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

134
134
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

92
92

Meer sportnieuws