'Anderlecht moet vier pionnen missen tijdens stage'

door
'Anderlecht moet vier pionnen missen tijdens stage'

Deze week vertoeven de meeste teams uit de Jupiler Pro League in het buitenland, om met een oefenstage een tandje hoger te schakelen in hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook Anderlecht gaat zich elders klaarstomen voor de nieuwe jaargang.

Brian Riemer en zijn troepen zullen deze week in Portugal vertoeven, maar op een volledige kern zal de Deense trainer daar nog niet kunnen rekenen. Dat komt uiteraard in de eerste plaats doordat het nog steeds wachten is op de eerste zomeraanwinst en op duidelijkheid rond de toekomst van spelers als Vertonghen, Schmeichel, Delaney en Augustinsson.

LEES OOK: Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

Vier spelers niet mee op stage met Anderlecht

Daarnaast zijn er echter ook nog vier andere spelers die volgens Het Laatste Nieuws niet mee afreizen. In de eerste plaats zijn er Kasper Dolberg en Anders Dreyer. Zij krijgen nog een extra weekje vakantie nadat ze met Denemarken aan de slag waren op het EK en sluiten na de stage weer aan.

Ook Amadou Diawara zal er niet bij zijn. De Guinese middenvelder mag vertrekken, maar zijn afwezigheid heeft daar niets mee te maken. Hij bereidt zich namelijk met zijn land voor op deelname aan de Olympische Spelen in Parijs in augustus.

Kana blijft achter door blessure

Daarnaast zal ook Marco Kana nog ontbreken. Hij krijgt deze zomer een nieuwe kans na een jaarje op huurbasis bij KV Kortrijk, maar raakte al snel geblesseerd. Hij blijft dan ook achter in Neerpede om daar verder te werken aan zijn herstel.

Ongetwijfeld zal Riemer dus ook de nodige jonkies meenemen naar Portugal om de groep aan te vullen. Zeker achterin zal dat nodig zijn, want door ook nog het vertrek van Debast en Gattoni heeft Anderlecht eigenlijk geen centrale verdedigers meer. Daardoor kregen jonkies Lapage, Engwanda en Baouf hun kans in de voorbije oefenmatchen.

Zal Anderlecht zijn kern klaar hebben voor de start van het seizoen?

Meest recent

Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

26
26
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

77
77
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

30
30
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

94
94
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

67
67
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

95
95
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

90
90
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

129
129
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

42
42
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

102
102
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

317
317
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

133
133
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

212
212
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

56
56
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

205
205
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

96
96
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

31
31
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

141
141
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

95
95
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

363
363
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

245
245
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

348
348
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

317
317
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

458
458

Meer sportnieuws