'Anderlecht moet vier pionnen missen tijdens stage'

door
'Anderlecht moet vier pionnen missen tijdens stage'

Deze week vertoeven de meeste teams uit de Jupiler Pro League in het buitenland, om met een oefenstage een tandje hoger te schakelen in hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook Anderlecht gaat zich elders klaarstomen voor de nieuwe jaargang.

Brian Riemer en zijn troepen zullen deze week in Portugal vertoeven, maar op een volledige kern zal de Deense trainer daar nog niet kunnen rekenen. Dat komt uiteraard in de eerste plaats doordat het nog steeds wachten is op de eerste zomeraanwinst en op duidelijkheid rond de toekomst van spelers als Vertonghen, Schmeichel, Delaney en Augustinsson.

LEES OOK: 'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

Vier spelers niet mee op stage met Anderlecht

Daarnaast zijn er echter ook nog vier andere spelers die volgens Het Laatste Nieuws niet mee afreizen. In de eerste plaats zijn er Kasper Dolberg en Anders Dreyer. Zij krijgen nog een extra weekje vakantie nadat ze met Denemarken aan de slag waren op het EK en sluiten na de stage weer aan.

Ook Amadou Diawara zal er niet bij zijn. De Guinese middenvelder mag vertrekken, maar zijn afwezigheid heeft daar niets mee te maken. Hij bereidt zich namelijk met zijn land voor op deelname aan de Olympische Spelen in Parijs in augustus.

Kana blijft achter door blessure

Daarnaast zal ook Marco Kana nog ontbreken. Hij krijgt deze zomer een nieuwe kans na een jaarje op huurbasis bij KV Kortrijk, maar raakte al snel geblesseerd. Hij blijft dan ook achter in Neerpede om daar verder te werken aan zijn herstel.

Ongetwijfeld zal Riemer dus ook de nodige jonkies meenemen naar Portugal om de groep aan te vullen. Zeker achterin zal dat nodig zijn, want door ook nog het vertrek van Debast en Gattoni heeft Anderlecht eigenlijk geen centrale verdedigers meer. Daardoor kregen jonkies Lapage, Engwanda en Baouf hun kans in de voorbije oefenmatchen.

Zal Anderlecht zijn kern klaar hebben voor de start van het seizoen?

Meest recent

Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

36
36
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

97
97
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

103
103
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

50
50
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

35
35
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

122
122
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

152
152
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

242
242
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

154
154
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

97
97
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

156
156
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

90
90
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

192
192
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

89
89
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

124
124
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

115
115
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

163
163
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

316
316
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

268
268
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

688
688
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

288
288
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

126
126
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

105
105
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

99
99

Meer sportnieuws