'Vincent Tan zorgt voor enorme wending bij KV Kortrijk'

door
'Vincent Tan zorgt voor enorme wending bij KV Kortrijk'

Het seizoen 2023/24 was voor KV Kortrijk een ware rollercoaster. Dat eindigde uiteindelijk met het afdwingen van het behoud in de Jupiler Pro League in de barrages tegen Lommel, waardoor een zeer moeilijk jaar alsnog een happy end kreeg.

Het lastige seizoen was vooral het resultaat van de soap die zich in de zomer ontsponnen had rond de overname van de club. Vincent Tan wou af van KV Kortrijk en zette de club dus in de etalage. Verschillende gegadigden meldden zich, waaronder ook het Burnley van toen nog Vincent Kompany.

LEES OOK: Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

Tan investeert weer in KV Kortrijk

Tan zwichtte echter voor een aanbieding van de Kaminski Group, maar zij bleken snel oplichters te zijn. Ze werden zelfs officieel voorgesteld in het Guldensporenstadion, maar vertrokken even snel weer met de noorderzon. Daardoor restte ook weinig tijd om de spelerskern nog op orde te krijgen.

Maar sindsdien is de situatie bij de Kerels helemaal gekeerd. Een overname is niet langer aan de orde en Tan lijkt zich zelfs weer helemaal te gaan engageren. Het Nieuwsblad weet dat de Maleisische zakenman zelfs opnieuw investeert in de club.

Kapitaalsverhoging van 10 miljoen

Tan zou namelijk een kapitaalsverhoging van maar liefst 10 miljoen euro doorvoeren. Dat is uiteraard zeer goed nieuws voor KV Kortrijk, zeker met het oog op het komende seizoen. Daarin zullen ze ongetwijfeld liefst de degradatiestrijd ontlopen.

Daarvoor rekent het op een nieuw huzarenstukje van Freyr Alexandersson, die Kortrijk vorig seizoen tegen alle verwachtingen in al naar het behoud loodste. Het zou juist door de IJslandse trainer zijn dat Tan weer in de club gaan geloven is en nu dus de geldbuidel opentrekt.

Moet KV Kortrijk nog altijd hopen op een overname?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

17
17
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

12
12
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

45
45
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

77
77
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

257
257
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

258
258
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

167
167
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

203
203
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

181
181
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

108
108
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

120
120
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

60
60
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

170
170
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

444
444
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

377
377
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

273
273
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

136
136
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

425
425
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

95
95
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

810
810
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

286
286
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

230
230
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

176
176
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

424
424
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

158
158

Meer sportnieuws