'Vincent Tan zorgt voor enorme wending bij KV Kortrijk'

574 stemmen
'Vincent Tan zorgt voor enorme wending bij KV Kortrijk'

Het seizoen 2023/24 was voor KV Kortrijk een ware rollercoaster. Dat eindigde uiteindelijk met het afdwingen van het behoud in de Jupiler Pro League in de barrages tegen Lommel, waardoor een zeer moeilijk jaar alsnog een happy end kreeg.

Het lastige seizoen was vooral het resultaat van de soap die zich in de zomer ontsponnen had rond de overname van de club. Vincent Tan wou af van KV Kortrijk en zette de club dus in de etalage. Verschillende gegadigden meldden zich, waaronder ook het Burnley van toen nog Vincent Kompany.

Tan investeert weer in KV Kortrijk

Tan zwichtte echter voor een aanbieding van de Kaminski Group, maar zij bleken snel oplichters te zijn. Ze werden zelfs officieel voorgesteld in het Guldensporenstadion, maar vertrokken even snel weer met de noorderzon. Daardoor restte ook weinig tijd om de spelerskern nog op orde te krijgen.

Maar sindsdien is de situatie bij de Kerels helemaal gekeerd. Een overname is niet langer aan de orde en Tan lijkt zich zelfs weer helemaal te gaan engageren. Het Nieuwsblad weet dat de Maleisische zakenman zelfs opnieuw investeert in de club.

Kapitaalsverhoging van 10 miljoen

Tan zou namelijk een kapitaalsverhoging van maar liefst 10 miljoen euro doorvoeren. Dat is uiteraard zeer goed nieuws voor KV Kortrijk, zeker met het oog op het komende seizoen. Daarin zullen ze ongetwijfeld liefst de degradatiestrijd ontlopen.

Daarvoor rekent het op een nieuw huzarenstukje van Freyr Alexandersson, die Kortrijk vorig seizoen tegen alle verwachtingen in al naar het behoud loodste. Het zou juist door de IJslandse trainer zijn dat Tan weer in de club gaan geloven is en nu dus de geldbuidel opentrekt.

Moet KV Kortrijk nog altijd hopen op een overname?

Meest recent

Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

0
0
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

182
182
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

439
439
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

194
194
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

158
158
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

222
222
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

150
150
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

42
42
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

121
121
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

70
70
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

141
141
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

85
85
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

38
38
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

63
63
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

100
100
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

74
74
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

160
160
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

316
316
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1035
1035
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

232
232
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

121
121
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

247
247
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

122
122
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

326
326
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

118
118

Meer sportnieuws