KMSK Deinze stelt nieuwe sportieve baas voor

44
KMSK Deinze stelt nieuwe sportieve baas voor

Vorig seizoen kwam KMSK Deinze zeer dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League. De Oost-Vlamingen schopten het immers tot de finale van de play-offs, waarin ze uiteindelijk wel de duimen moesten leggen voor Lommel. Komend seizoen willen ze wel de poort naar het hoogste niveau open beuken.

Daarvoor legde Deinze zijn lot een tijdje geleden al in de handen van Hernan Losada, die als trainer de vertrokken Hans Somers kwam opvolgen. Maar nu heeft de club ook een nieuwe sportief directeur voorgesteld.

Wouter Artz nieuwe sportief directeur Deinze

Deinze moest immers op zoek naar een nieuwe sportieve baas omdat Adrian Esparraga na iets meer dan twee jaar de club verlaten heeft. Hij ging aan de slag als sportief directeur bij Al-Nassr, de Saudische club waar onder meer Cristiano Ronaldo tegenwoordig aan de slag is.

Zijn vervanger zoekt Deinze uiteindelijk in eigen rangen. De club laat weten dat het Wouter Artz gepromoveerd heeft. De 39-jarige Nederlander was de voorbije twee seizoenen hoofd van de jeugdacadamie, maar mag nu het volledige sportieve beleid voor zijn rekening gaan nemen.

Verleden bij Feyenoord en Cercle

Artz is een ex-speler van Feyenoord, Excelsior, Cercle Brugge, FC Volendam, FCV Dender, KVK Ieper en KVK Westhoek. Hij stopte echter al op 28-jarige leeftijd met voetballen om als hoofdscout aan de slag te gaan als hoofdscout bij Westhoek. Daarna keerde hij terug naar Cercle, waar hij onder meer de beloften trainde.

Het was in Brugge dat Deinze Artz in 2022 ging wegplukken. "Wouter maakt nu de stap naar de A-ploeg en zal verantwoordelijk zijn voor het sportieve departement. Deze overstap toont aan dat KMSK Deinze zich inzet voor de carrièreontwikkeling van al onze medewerkers", klinkt het bij de club.

Goede zet van Deinze?

Meest recent

Uren voor El Clasico: Real meldt forse afknapper Courtois

In voetbalminnend Spanje en ver daarbuiten zijn de ogen zondagavond op Camp Nou gericht. Daar nemen ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'JPL-toptransfer Ementa, comeback Noa Lang'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

46
46
Mirisola onthult pijnlijke KRC Genk-klap: “Traantje gelaten”

Robin Mirisola heeft de ban gebroken bij OHL. De huurling van KRC Genk scoorde tegen Lommel zijn ...

33
33
Compper bijt van zich af na ontslaggeruchten Antwerp

Royal Antwerp FC verloor vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League, maar zaterdag won The ...

43
43
Daan Heymans slaat hard terug op kritiek KRC Genk

Daan Heymans moest onder Jess Thorup lang genoegen nemen met een reserverol, maar de middenvelder ...

47
47
Britse pers brandt Penders volledig af: Alonso reageert

Mike Penders staat in doel bij Chelsea na de blessure van Emiliano Martinez. De Rode Duivel kende ...

149
149
Hommeles bij Zulte: “Geen respect en grote schande”

Zulte Waregem blijft in een desastreuze vorm zitten. Essevee ging onderuit tegen La Louvière ...

135
135
Kums doet boekje open over verrassende komst Burgess

AA Gent verraste vriend en vijand toen ze Christian Burgess gratis weghaalden bij Union SG. De ...

138
138
Charaï na spektakel: "Hoe is dit kunnen gebeuren?"

KVC Westerlo leek op weg naar de zege na een goal in de extra tijd, maar nog later scoorde SK ...

29
29
'Zulte Waregem ruikt jackpot: JPL-topclubs lonken'

De Jupiler Pro League is de afgelopen jaren een competitie geweest waar tal van spitsen een mooie ...

118
118
Euvrard heeft boodschap: "Krijgen dingen in beweging"

Standard moet aan de bak tegen KRC Genk. De Luikenaars beseffen dat een vierde nederlaag in negen ...

62
62
‘Diefstal op Ballon d'Or: Courtois van podium geduwd’

Voor veel kenners is Thibaut Courtois de beste doelman ter wereld. Toch dreigt hij maandag op de ...

371
371
Bruno haalt zeer belangrijke doelstelling bij Anderlecht

Vitor Bruno kreeg de afgelopen week de nodige kritiek, al zijn de resultaten globaal gezien in orde. ...

155
155
'Club Brugge-titularis mag inpakken: opvolger van 10M'

Club Brugge wil in januari opnieuw shoppen op het middenveld, en die zoektocht leidt naar Stavanger. ...

560
560
FC Barcelona – Real Madrid: dit is de ideale gecombineerde elf

Vanavond staat de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid op het programma. De grootste ...

92
92
STVV weet het nu al: publiekslieveling wordt grof wild

STVV heeft ook dit jaar een goede ploeg. De Truienaars begonnen goed aan het seizoen, kenden een ...

61
61
Anderlecht heeft parel in de rangen: debuut in de JPL?

Vitor Bruno is een trainer die de jeugd kansen geeft. Niemand is volledig afgeschreven, dat bewees ...

289
289
Club Brugge-Lens krijgt staartje: groter drama voorkomen

In de Champions League maakte Club Brugge deze week opnieuw indruk met een 3-0-zege tegen RC Lens. ...

641
641
Excuses bij Zulte Waregem na 'afschuwelijke avond'

Zulte Waregem was goed aan het seizoen begonnen. Maar de laatste weken is de West-Vlaamse club aan ...

191
191
Hazard spoelt Brugse kater door; persona non grata held Altético

In de Spaanse La Liga heeft Atlético Madrid zijn tweede plaats verstevigd. Dankzij een ...

259
259
Westerlo en Beveren gelijk na episch duel; nieuwe dreun Essevee

KVC Westerlo en SK Beveren hebben voor hét spektakelstuk van de 9de speeldag in de Jupiler ...

71
71
Wedergeboorte Antwerp: "Zeer lastige weken"

Royal Antwerp FC lijkt stilaan uit een dal te kruipen. Zaterdagnamiddag boekte de Great Old zelfs ...

133
133
'Club ontketent titanenduel: nationaal record aan diggelen'

Door Christos Tzolis voor liefst 40 miljoen euro aan Arsenal FC te verkopen, wist Club Brugge ...

509
509
Gewaagde zet Bruno: Anderlecht-duo moet op tanden bijten

Na de Europese zege op Jagiellonia Bialystok, is de sfeer rond RSC Anderlecht alweer gekeerd. Al ...

402
402
Allegri door het lint in verhitte clash; nieuwe leider Bundesliga

SSC Napoli heeft het nagelaten een gouden zaak te doen in de Serie A. In de topper tegen AS Roma ...

94
94

Meer sportnieuws