KMSK Deinze stelt nieuwe sportieve baas voor

44
KMSK Deinze stelt nieuwe sportieve baas voor

Vorig seizoen kwam KMSK Deinze zeer dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League. De Oost-Vlamingen schopten het immers tot de finale van de play-offs, waarin ze uiteindelijk wel de duimen moesten leggen voor Lommel. Komend seizoen willen ze wel de poort naar het hoogste niveau open beuken.

Daarvoor legde Deinze zijn lot een tijdje geleden al in de handen van Hernan Losada, die als trainer de vertrokken Hans Somers kwam opvolgen. Maar nu heeft de club ook een nieuwe sportief directeur voorgesteld.

Wouter Artz nieuwe sportief directeur Deinze

Deinze moest immers op zoek naar een nieuwe sportieve baas omdat Adrian Esparraga na iets meer dan twee jaar de club verlaten heeft. Hij ging aan de slag als sportief directeur bij Al-Nassr, de Saudische club waar onder meer Cristiano Ronaldo tegenwoordig aan de slag is.

Zijn vervanger zoekt Deinze uiteindelijk in eigen rangen. De club laat weten dat het Wouter Artz gepromoveerd heeft. De 39-jarige Nederlander was de voorbije twee seizoenen hoofd van de jeugdacadamie, maar mag nu het volledige sportieve beleid voor zijn rekening gaan nemen.

Verleden bij Feyenoord en Cercle

Artz is een ex-speler van Feyenoord, Excelsior, Cercle Brugge, FC Volendam, FCV Dender, KVK Ieper en KVK Westhoek. Hij stopte echter al op 28-jarige leeftijd met voetballen om als hoofdscout aan de slag te gaan als hoofdscout bij Westhoek. Daarna keerde hij terug naar Cercle, waar hij onder meer de beloften trainde.

Het was in Brugge dat Deinze Artz in 2022 ging wegplukken. "Wouter maakt nu de stap naar de A-ploeg en zal verantwoordelijk zijn voor het sportieve departement. Deze overstap toont aan dat KMSK Deinze zich inzet voor de carrièreontwikkeling van al onze medewerkers", klinkt het bij de club.

Goede zet van Deinze?

Meest recent

Gullit vol lof over Courtois, Mourinho krijgt volle laag

De 2-1-overwinning van Real Madrid tegen Inter verborg volgens Ruud Gullit en Rafael van der Vaart ...

13
13
'Martial versiert alsnog zeer mooie transfer'

Anthony Martial staat voor een opvallende nieuwe wending in zijn carrière. De Franse ...

5
5
Duurste kern: Liverpool op één, Club Brugge Belgische leider

De transferperiode ligt achter de rug. Eindelijk. De kernen worden jaarlijks (al te vaak) overhoop ...

74
74
STVV vol enthousiasme: "Onze grootste match ooit"

STVV is goed begonnen aan het seizoen. De Kanaries draaien mee in de subtop en ze maken zich klaar ...

29
29
'Westerlo laat toptalent nog vertrekken'

Bij Westerlo hebben ze er een zeer drukke transferzomer opzitten. De Kemphanen haalden maar liefst ...

35
35
'Club slikt dubbele blessuredomper voor Antwerp'

Club Brugge likt woensdag zijn wonden. Het slaagde er dinsdagavond immers niet in om zijn campagne ...

129
129
Club-fans perplex door opmerkelijke bromance van Tresoldi

Alexander Blockx schrijft op de US Open momenteel een bijzonder hoofdstuk in de Belgische ...

45
45
Bankzitter De Bruyne? Allegri schenkt klare wijn

Woensdagavond staan nog de nodige wedstrijden van de openingsspeeldag in de league phase van de ...

33
33
'Talbi krijgt uitsluitsel over verrassende transfer'

Hoewel de transfermarkt in vrijwel heel Europa gesloten is, worden er toch nog enkele deals ...

51
51
Henry verbaast en duidt favoriet voor Gouden Bal aan

Deze week maakte organisator France Football de 30 kanshebbers bekend voor de Gouden Bal. Op 26 ...

84
84
Zal Club spijt krijgen? "Hij had kunnen doorbreken"

Club Brugge zag de kassa in de zomer weer stevig rinkelen. Dat gebeurde niet alleen door de verkoop ...

252
252
'Club moet in januari vrezen: strijd om Tresoldi weer los'

Dinsdag tegen Aston Villa bleek dat Club Brugge nog niet op zijn sterkst staat na een bewogen ...

100
100
Onrust over Karetsas: "Dit is echt een domper"

Het debuut van Konstantinos Karetsas in de Champions League is er één in mineur ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Club greep naast twee kleppers, clubs vingen bot bij RSCA'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

313
313
Antwerp grijpt meteen in na vertrek Marc Overmars

Marc Overmars legt per direct zijn functies neer bij Royal Antwerp FC, dat liet de Nederlander weten ...

599
599
Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches

Club Brugge verloor dinsdagavond in de Champions League van Aston Villa, maar een nieuwe speeldag in ...

102
102
Club Brugge nog niet op zijn best: "Aston Villa won verdiend"

Club Brugge verloor met 2-3 van Aston Villa. Blauw-Zwart speelde een zeer zwakke eerst en een betere ...

162
162
Bom bij Antwerp: Marc Overmars vertrekt per direct

Een bom is ontploft bij Royal Antwerp FC. Sportieve baas Marc Overmars is per direct weg. De ...

396
396
Afscheid van een icoon: KRC Genk eert clubheld

Bij KRC Genk nemen ze komend weekend officieel afscheid van één van de absolute ...

173
173
"Club Brugge het Bayern van België? Gaat niet gebeuren"

Club Brugge gaat vanaf 2029 wellicht in een nieuw stadion van ruim 40.000 plaatsen voetballen. ...

436
436
(Un)Happy Hour? Van Gucht verwerkt ferme VTM-shock

Ruben Van Gucht krijgt een stevige realitycheck met zijn nieuwe talkshow Happy Hour. Het programma ...

100
100
Anderlecht komt met verrassend nieuws voor de fans

RSC Anderlecht heeft belangrijk nieuws meegedeeld voor de fans. Nadat ze de afgelopen maanden de ...

469
469
'Club Brugge ving bot bij FC Barcelona en Arsenal'

Club Brugge haalde Yann Sommer gratis naar het Jan Breydelstadion. De Zwitser kreeg al veel lof, ...

385
385
Hatenboer: "Hij was de beste bij Anderlecht"

RSC Anderlecht haalde anderhalf jaar geleden Cedric Hatenboer voor de neus van PSV weg bij ...

679
679
Geurtje aan dure tegengoal Club: "Het was geen fairplay"

Het is Club Brugge niet gelukt om zijn Champions League-campagne op gang te trappen met een goed ...

535
535

Meer sportnieuws