KMSK Deinze stelt nieuwe sportieve baas voor

door
KMSK Deinze stelt nieuwe sportieve baas voor

Vorig seizoen kwam KMSK Deinze zeer dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League. De Oost-Vlamingen schopten het immers tot de finale van de play-offs, waarin ze uiteindelijk wel de duimen moesten leggen voor Lommel. Komend seizoen willen ze wel de poort naar het hoogste niveau open beuken.

Daarvoor legde Deinze zijn lot een tijdje geleden al in de handen van Hernan Losada, die als trainer de vertrokken Hans Somers kwam opvolgen. Maar nu heeft de club ook een nieuwe sportief directeur voorgesteld.

Wouter Artz nieuwe sportief directeur Deinze

Deinze moest immers op zoek naar een nieuwe sportieve baas omdat Adrian Esparraga na iets meer dan twee jaar de club verlaten heeft. Hij ging aan de slag als sportief directeur bij Al-Nassr, de Saudische club waar onder meer Cristiano Ronaldo tegenwoordig aan de slag is.

Zijn vervanger zoekt Deinze uiteindelijk in eigen rangen. De club laat weten dat het Wouter Artz gepromoveerd heeft. De 39-jarige Nederlander was de voorbije twee seizoenen hoofd van de jeugdacadamie, maar mag nu het volledige sportieve beleid voor zijn rekening gaan nemen.

Verleden bij Feyenoord en Cercle

Artz is een ex-speler van Feyenoord, Excelsior, Cercle Brugge, FC Volendam, FCV Dender, KVK Ieper en KVK Westhoek. Hij stopte echter al op 28-jarige leeftijd met voetballen om als hoofdscout aan de slag te gaan als hoofdscout bij Westhoek. Daarna keerde hij terug naar Cercle, waar hij onder meer de beloften trainde.

Het was in Brugge dat Deinze Artz in 2022 ging wegplukken. "Wouter maakt nu de stap naar de A-ploeg en zal verantwoordelijk zijn voor het sportieve departement. Deze overstap toont aan dat KMSK Deinze zich inzet voor de carrièreontwikkeling van al onze medewerkers", klinkt het bij de club.

Goede zet van Deinze?

Meest recent

Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

7
7
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

62
62
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

20
20
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

40
40
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

131
131
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

257
257
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

69
69
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

62
62
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

114
114
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

213
213
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

34
34
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

871
871
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

167
167
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

279
279
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

152
152
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

175
175
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

480
480
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

229
229
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

302
302
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

663
663
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

150
150
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

977
977
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

352
352
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

259
259
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

614
614

Meer sportnieuws