KMSK Deinze stelt nieuwe sportieve baas voor

44 stemmen
KMSK Deinze stelt nieuwe sportieve baas voor

Vorig seizoen kwam KMSK Deinze zeer dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League. De Oost-Vlamingen schopten het immers tot de finale van de play-offs, waarin ze uiteindelijk wel de duimen moesten leggen voor Lommel. Komend seizoen willen ze wel de poort naar het hoogste niveau open beuken.

Daarvoor legde Deinze zijn lot een tijdje geleden al in de handen van Hernan Losada, die als trainer de vertrokken Hans Somers kwam opvolgen. Maar nu heeft de club ook een nieuwe sportief directeur voorgesteld.

LEES OOK: Club Brugge ziet wéér toptalent vertrekken

Wouter Artz nieuwe sportief directeur Deinze

Deinze moest immers op zoek naar een nieuwe sportieve baas omdat Adrian Esparraga na iets meer dan twee jaar de club verlaten heeft. Hij ging aan de slag als sportief directeur bij Al-Nassr, de Saudische club waar onder meer Cristiano Ronaldo tegenwoordig aan de slag is.

Zijn vervanger zoekt Deinze uiteindelijk in eigen rangen. De club laat weten dat het Wouter Artz gepromoveerd heeft. De 39-jarige Nederlander was de voorbije twee seizoenen hoofd van de jeugdacadamie, maar mag nu het volledige sportieve beleid voor zijn rekening gaan nemen.

Verleden bij Feyenoord en Cercle

Artz is een ex-speler van Feyenoord, Excelsior, Cercle Brugge, FC Volendam, FCV Dender, KVK Ieper en KVK Westhoek. Hij stopte echter al op 28-jarige leeftijd met voetballen om als hoofdscout aan de slag te gaan als hoofdscout bij Westhoek. Daarna keerde hij terug naar Cercle, waar hij onder meer de beloften trainde.

Het was in Brugge dat Deinze Artz in 2022 ging wegplukken. "Wouter maakt nu de stap naar de A-ploeg en zal verantwoordelijk zijn voor het sportieve departement. Deze overstap toont aan dat KMSK Deinze zich inzet voor de carrièreontwikkeling van al onze medewerkers", klinkt het bij de club.

Goede zet van Deinze?

Meest recent

Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

22
22
Bisiwu maakt debuut voor Barça (een beetje in mineur)

FC Barcelona haalde deze zomer voor de derde keer ooit een Belgische speler. Na in het verleden al ...

71
71
Meunier geeft verklaring voor transfer: "Niet mijn keuze"

Een aantal Rode Duivels maakten na het WK snel een transfer. Thomas Meunier was daar ...

58
58
Meteen hommeles bij Standard: Euvrard haalt keihard uit

Standard droomt dit seizoen stiekem van een Europees ticket, maar de Rouches hebben in hun ...

118
118
Pittige Limburgse derby bezorgt Lommel meteen primeur

Na een pittige Limburgse derby hebben STVV en Lommel de punten onder mekaar verdeeld. De promovendus ...

45
45
Vamos a la playa: swingend Union bezorgt Westerlo bolwassing

Op basis van een sterke tweede helft heeft ook Union overtuigend zijn eerste overwinning van het ...

51
51
Noah Mbamba heeft nieuwe club beet

Enkele jaren geleden stond Noah Mbamba nog te boek als één van de allergrootste ...

55
55
Crisis lonkt voor PSV ondanks glansrol 18-jarige Belg

Het seizoen is in Nederland nog maar net begonnen of bij PSV lijkt er al een crisis om de hoek te ...

62
62
'AA Gent schrikt: Franse grootmacht klopt plots aan'

Voor AA Gent begint het seizoen in de Jupiler Pro League pas op zondag, wanneer het bezoek krijgt ...

93
93
Twee opvallende afwezigen bij Union: toptransfer op komst?

Voor Union is de competitie zaterdagavond begonnen met een trip naar Westerlo. David Hubert voerde ...

70
70
'Verrassende knaltransfer op komst voor Genk'

Het is bij KRC Genk al een zeer bewogen zomer geweest, met de soap rond de mogelijke transfer van ...

187
187
'Miljoenentransfer Cercle, Kortrijk wil ook nog toeslaan'

Het seizoen in de Jupiler Pro League is nu helemaal onderweg. Na de openingsspeeldag willen een ...

106
106
Grote verrassing: 'Lukaku geeft jawoord aan nieuwe club'

Al maandenlang wordt er gespeculeerd over de toekomst van Romelu Lukaku en nu lijkt het er echt op ...

501
501
Standard begint nieuw seizoen met serieuze mokerslag

Standard leek lange tijd op weg naar een mooie avond op Sclessin, maar zag die in het slot alsnog ...

123
123
‘Miljoenenbom bij Club Brugge: Leko krijgt zijn eigen Yamal’

Club Brugge trekt stevig de portefeuille open voor een jonge winger die in Spanje met Lamine Yamal ...

585
585
Wilmots baalt over Anderlecht: "Anders 10 miljoen euro"

Standard was deze mercato al zeer aanwezig. De club kijkt uit naar opportuniteiten, een defensieve ...

526
526
'PSG vindt akkoord en haalt grote naam bij FC Barcelona'

Ferran Torres staat op het punt om FC Barcelona te verlaten voor Paris Saint-Germain. De Spaanse ...

66
66
Vanderbiest geeft info over transferplannen KV Mechelen

KV Mechelen was al actief op de transfermarkt, maar het huiswerk is nog niet klaar. Trainer Fred ...

203
203
"Dat ik naar Standard kon? Anderlecht is de grootste club"

Anderlecht investeerde al 12,5 miljoen euro in nieuwe spelers. Dat is voorlopig minder dan vorig ...

352
352
Vanhaezebrouck scherp voor topclub: "Geen verbetering"

Union SG speelde tot op heden twee officiële duels. Tegen Club Brugge en Bodo Glimt. Daaruit ...

259
259
De Mil herstelt ‘foutje’: "Had goed gesprek met de coach"

Bij AA Gent wisten ze opgelucht adem te halen na de 0-1-zege tegen Göteborg. Er zat druk op de ...

182
182
Anderlecht en La Louvière sloten héél opvallend akkoord

RSC Anderlecht opent zijn seizoen in de Jupiler Pro League met een thuiswedstrijd tegen La ...

372
372
Standard is gewaarschuwd: "Hen pijn doen"

Cercle Brugge opent zijn seizoen met een verplaatsing naar Standard. Zijn de Bruggelingen klaar voor ...

62
62
Euvrard verrast: toptalent zet stap terug bij Standard

Bij Standard willen ze meer de kaart van de jeugd trekken, maar door het wanbeleid van de ...

100
100
Coucke en Borsato zorgen voor immens vuurwerk in Knokke

Marc Coucke liet zijn volgers opnieuw even meekijken in zijn leven buiten de bestuurskamer. De ...

58
58

Meer sportnieuws