KMSK Deinze stelt nieuwe sportieve baas voor

door
KMSK Deinze stelt nieuwe sportieve baas voor

Vorig seizoen kwam KMSK Deinze zeer dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League. De Oost-Vlamingen schopten het immers tot de finale van de play-offs, waarin ze uiteindelijk wel de duimen moesten leggen voor Lommel. Komend seizoen willen ze wel de poort naar het hoogste niveau open beuken.

Daarvoor legde Deinze zijn lot een tijdje geleden al in de handen van Hernan Losada, die als trainer de vertrokken Hans Somers kwam opvolgen. Maar nu heeft de club ook een nieuwe sportief directeur voorgesteld.

Wouter Artz nieuwe sportief directeur Deinze

Deinze moest immers op zoek naar een nieuwe sportieve baas omdat Adrian Esparraga na iets meer dan twee jaar de club verlaten heeft. Hij ging aan de slag als sportief directeur bij Al-Nassr, de Saudische club waar onder meer Cristiano Ronaldo tegenwoordig aan de slag is.

Zijn vervanger zoekt Deinze uiteindelijk in eigen rangen. De club laat weten dat het Wouter Artz gepromoveerd heeft. De 39-jarige Nederlander was de voorbije twee seizoenen hoofd van de jeugdacadamie, maar mag nu het volledige sportieve beleid voor zijn rekening gaan nemen.

Verleden bij Feyenoord en Cercle

Artz is een ex-speler van Feyenoord, Excelsior, Cercle Brugge, FC Volendam, FCV Dender, KVK Ieper en KVK Westhoek. Hij stopte echter al op 28-jarige leeftijd met voetballen om als hoofdscout aan de slag te gaan als hoofdscout bij Westhoek. Daarna keerde hij terug naar Cercle, waar hij onder meer de beloften trainde.

Het was in Brugge dat Deinze Artz in 2022 ging wegplukken. "Wouter maakt nu de stap naar de A-ploeg en zal verantwoordelijk zijn voor het sportieve departement. Deze overstap toont aan dat KMSK Deinze zich inzet voor de carrièreontwikkeling van al onze medewerkers", klinkt het bij de club.

Goede zet van Deinze?

Meest recent

Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

75
75
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

212
212
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

37
37
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

194
194
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

303
303
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

556
556
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

213
213
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

55
55
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

167
167
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

19
19
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

121
121
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1301
1301
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

98
98
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

587
587
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

55
55
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

122
122
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

161
161
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

159
159
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

280
280
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

153
153
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

116
116
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

98
98
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

118
118
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

342
342
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

41
41

Meer sportnieuws