Ibrahimovic bevestigt nieuwe mokerslag voor Origi

273
Ibrahimovic bevestigt nieuwe mokerslag voor Origi

Twee jaar geleden besloot AC Milan de Belgische toer op te gaan, want naast Alexis Saelemaekers werden in de zomer van 2022 ook Charles De Ketelaere, Divock Origi en Aster Vranckx aangetrokken. Een succes werd dat niet, want vorig seizoen was geen van dat kwartet nog aan de slag bij de Rossoneri.

Vranckx keerde terug naar Wolfsburg nadat Milan zijn aankoopoptie niet gelicht had, terwijl de drie andere Belgen verhuurd werden. De Ketelaere werd gestald bij Atalanta, Saelemaekers bij Bologna en Origi bij Nottingham Forest. Die eerste twee maakten ook indruk tijdens hun huurperiode, maar Origi kende alweer een tegenvallend seizoen.

LEES OOK: 'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

AC Milan rekent niet meer op Origi

De intussen 29-jarige spits raakte bij Nottingham Forest maar zelden van de bank. Hij speelde er uiteindelijk 22 wedstrijden, vooral als invaller. Hij kon daarin slechts één keer scoren en één assist geven. Dat was uiteraard niet voldoende om de Engelse club te overtuigen om zijn (bescheiden) aankoopoptie te lichten.

Origi keerde per 1 juli dus terug in Milaan, maar daar wordt niet meer op hem gerekend. Dat werd maandagmiddag nogmaals bevestigd door Zlatan Ibrahimovic, die tegenwoordig aan de slag is als adviseur bij de Rossoneri. Op een persconferentie sprak hij zich uit over het lot van Origi.

Origi moet aansluiten bij beloften

Hij vertelde dat er niet meer gerekend wordt op de (ex-)Rode Duivel voor de A-kern en dat hij zal moeten aansluiten bij Milan Futuro. Dat is de nieuwe beloftenploeg van AC Milan die het komende seizoen zal uitkomen in de Serie C, de Italiaanse derde klasse.

Ibrahimovic sprak zich overigens niet uit over het lot van Alexis Saelemaekers. Ook die is officieel weer een speler van Milan, nadat Bologna verrassend zijn aankoopoptie niet lichtte. De verwachting is echter dat de flankspeler ook weer zal mogen vertrekken en er is alvast de nodige interesse.

Zal Origi nog een club in een topcompetitie vinden?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

39
39
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

66
66
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

9
9
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

39
39
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

21
21
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

89
89
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

50
50
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

371
371
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

84
84
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

153
153
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

285
285
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

98
98
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

328
328
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

152
152
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws