Ibrahimovic bevestigt nieuwe mokerslag voor Origi

door
Ibrahimovic bevestigt nieuwe mokerslag voor Origi

Twee jaar geleden besloot AC Milan de Belgische toer op te gaan, want naast Alexis Saelemaekers werden in de zomer van 2022 ook Charles De Ketelaere, Divock Origi en Aster Vranckx aangetrokken. Een succes werd dat niet, want vorig seizoen was geen van dat kwartet nog aan de slag bij de Rossoneri.

Vranckx keerde terug naar Wolfsburg nadat Milan zijn aankoopoptie niet gelicht had, terwijl de drie andere Belgen verhuurd werden. De Ketelaere werd gestald bij Atalanta, Saelemaekers bij Bologna en Origi bij Nottingham Forest. Die eerste twee maakten ook indruk tijdens hun huurperiode, maar Origi kende alweer een tegenvallend seizoen.

LEES OOK: Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

AC Milan rekent niet meer op Origi

De intussen 29-jarige spits raakte bij Nottingham Forest maar zelden van de bank. Hij speelde er uiteindelijk 22 wedstrijden, vooral als invaller. Hij kon daarin slechts één keer scoren en één assist geven. Dat was uiteraard niet voldoende om de Engelse club te overtuigen om zijn (bescheiden) aankoopoptie te lichten.

Origi keerde per 1 juli dus terug in Milaan, maar daar wordt niet meer op hem gerekend. Dat werd maandagmiddag nogmaals bevestigd door Zlatan Ibrahimovic, die tegenwoordig aan de slag is als adviseur bij de Rossoneri. Op een persconferentie sprak hij zich uit over het lot van Origi.

Origi moet aansluiten bij beloften

Hij vertelde dat er niet meer gerekend wordt op de (ex-)Rode Duivel voor de A-kern en dat hij zal moeten aansluiten bij Milan Futuro. Dat is de nieuwe beloftenploeg van AC Milan die het komende seizoen zal uitkomen in de Serie C, de Italiaanse derde klasse.

Ibrahimovic sprak zich overigens niet uit over het lot van Alexis Saelemaekers. Ook die is officieel weer een speler van Milan, nadat Bologna verrassend zijn aankoopoptie niet lichtte. De verwachting is echter dat de flankspeler ook weer zal mogen vertrekken en er is alvast de nodige interesse.

Zal Origi nog een club in een topcompetitie vinden?

Meest recent

Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

17
17
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

107
107
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

143
143
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

215
215
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

74
74
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

365
365
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

307
307
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

197
197
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

150
150
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

332
332
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

195
195
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

262
262
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

74
74
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

188
188
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

432
432
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

127
127
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

40
40
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

413
413
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

125
125
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

426
426
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

328
328
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

130
130
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

329
329
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

31
31
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

161
161

Meer sportnieuws