Ibrahimovic bevestigt nieuwe mokerslag voor Origi

door
Ibrahimovic bevestigt nieuwe mokerslag voor Origi

Twee jaar geleden besloot AC Milan de Belgische toer op te gaan, want naast Alexis Saelemaekers werden in de zomer van 2022 ook Charles De Ketelaere, Divock Origi en Aster Vranckx aangetrokken. Een succes werd dat niet, want vorig seizoen was geen van dat kwartet nog aan de slag bij de Rossoneri.

Vranckx keerde terug naar Wolfsburg nadat Milan zijn aankoopoptie niet gelicht had, terwijl de drie andere Belgen verhuurd werden. De Ketelaere werd gestald bij Atalanta, Saelemaekers bij Bologna en Origi bij Nottingham Forest. Die eerste twee maakten ook indruk tijdens hun huurperiode, maar Origi kende alweer een tegenvallend seizoen.

LEES OOK: Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

AC Milan rekent niet meer op Origi

De intussen 29-jarige spits raakte bij Nottingham Forest maar zelden van de bank. Hij speelde er uiteindelijk 22 wedstrijden, vooral als invaller. Hij kon daarin slechts één keer scoren en één assist geven. Dat was uiteraard niet voldoende om de Engelse club te overtuigen om zijn (bescheiden) aankoopoptie te lichten.

Origi keerde per 1 juli dus terug in Milaan, maar daar wordt niet meer op hem gerekend. Dat werd maandagmiddag nogmaals bevestigd door Zlatan Ibrahimovic, die tegenwoordig aan de slag is als adviseur bij de Rossoneri. Op een persconferentie sprak hij zich uit over het lot van Origi.

Origi moet aansluiten bij beloften

Hij vertelde dat er niet meer gerekend wordt op de (ex-)Rode Duivel voor de A-kern en dat hij zal moeten aansluiten bij Milan Futuro. Dat is de nieuwe beloftenploeg van AC Milan die het komende seizoen zal uitkomen in de Serie C, de Italiaanse derde klasse.

Ibrahimovic sprak zich overigens niet uit over het lot van Alexis Saelemaekers. Ook die is officieel weer een speler van Milan, nadat Bologna verrassend zijn aankoopoptie niet lichtte. De verwachting is echter dat de flankspeler ook weer zal mogen vertrekken en er is alvast de nodige interesse.

Zal Origi nog een club in een topcompetitie vinden?

Meest recent

Kompany naar City? Guardioa én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

1
1
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

44
44
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

30
30
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

37
37
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

25
25
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

71
71
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

114
114
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

40
40
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

306
306
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

56
56
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

197
197
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

155
155
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

79
79
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

106
106
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

88
88
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

63
63
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

345
345
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

314
314
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

277
277
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

62
62
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

70
70
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

61
61
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

310
310
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

507
507

Meer sportnieuws